Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 17:57



Отговори на тема  [ 292 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Следваща
EURO 2020 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   09.09.2019 23:49


''Неймар легенда'' :wave:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.09.2019 00:40


Легенди са само Роналдо и Меси
Балет, аз не съм писал по този безумен спор, а само вметнах какво мисля за развитието и концепцията в английския футбол в момента на всички нива, а и така ще бъде и занапред и все по-силни ще стават. Иначе от този отбор само Кейн и Стърлинг стават, хайде и Деле Али ама в най-добрата си форма. Обаче като отбор/колектив са много напред с материала и това е по-важно отколкото да имат Гаскойн, Уодъл, Барнс, Линекер и пр.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.09.2019 00:49


Между другото почти сигурно ще играем бараж за ЕВРО 2020
Ей така от нищото... Ето го смисъл на Лигата на нациите.

Обърнете внимание на табличките
https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro ... _play-offs

Ако Финландия се класират на 2 място в групата си автоматично отиват на европейското и това ни отваря вратите за бараж с Шотландия, Норвегия и Сърбия. :-)
Ще се тегли жребий, ще има първо полуфинал и после финал за едно място.
Не че съм оптимист и все пак...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4969
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.09.2019 00:57


Първо се зачудих какво не му харесва на спърса... Какво съм сбъркал в сравненията си... Чак започнах да се чудя защо ми дава неуспялата резерва Еванс за сравнение с Адамс...
Е - светнах се накрая, че все пак не е успял да подмине закачката ми за Шерингъм и Андертън...

Ама това не променя факта, че спорим за лични/безлични играчи... И дали си личен (в няколкото смисъла на тази дума) означава какво си постигнал на терена (което се измерва с награди/титли и прочее) и какво е присъствието ти на терена. Всичко друго е алабалистика - който има желая, нека да се занимава...

Анфо също явно нещо ме му харесва, ама си мълчи засега :)

П.С. Балет - ами да ти кажа моето мнение относно по-важното: вярно, че се заглеждам по титли и успехи, ама силно се съмнявам, че след 10 или 20 години някой ще каже: "един и неповторим беше Рахим Стърлинг". Ако ще и 10 титли с Шити да спечели... Но виж - убеден съм, че не само аз веднага ще кажа: "един и неповторим магьосник беше Крис Уодъл". И спирам...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.09.2019 01:21


Diavolo написа:
Между другото почти сигурно ще играем бараж за ЕВРО 2020
Ей така от нищото... Ето го смисъл на Лигата на нациите.

Обърнете внимание на табличките
https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro ... _play-offs

Ако Финландия се класират на 2 място в групата си автоматично отиват на европейското и това ни отваря вратите за бараж с Шотландия, Норвегия и Сърбия. :-)
Ще се тегли жребий, ще има първо полуфинал и после финал за едно място.
Не че съм оптимист и все пак...


Не мисля, че има жребий, гостуваме на Шотландия, ако финландците направят услулата и се класират. Добре, че Босна са далеч от тях, а Арменците са много непредвидими. Евентуално, ако класиралите се италианци спрат да играят, могат да развалят работата.

Норвежците, Сърбите и Шотландците нямат никакъв шанс за директно класиране, така че гостуване в Глазгоу, а после евентуално в Осло или Белград.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.09.2019 02:07


Да, няма жребий разбира се, принципа си е отбора с най-добро класиране с/у този с най-лошо, ние 100% ще сме 4-ти, а Шотландия са първи, така че гостуване в Глазгоу, което изобщо не е зле, защото тия са уникални дървари. Не съм оптимист въпреки всичко, защото играят по-бързо от нас и тичат повече, ама все пак имаме шансове. А и Норвегия и Сърбия също са преодолими отбори. Въпросът е, че ние сме много зле.

А иначе ще има жребий за това кой ще е домакин на решителния сблъсък за самия бараж.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9618
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.09.2019 06:28


alexbg написа:

П.С. Балет - ами да ти кажа моето мнение относно по-важното: вярно, че се заглеждам по титли и успехи, ама силно се съмнявам, че след 10 или 20 години някой ще каже: "един и неповторим беше Рахим Стърлинг". Ако ще и 10 титли с Шити да спечели... Но виж - убеден съм, че не само аз веднага ще кажа: "един и неповторим магьосник беше Крис Уодъл". И спирам...


Ами вероятно днешната младеж ще го каже това за Стърлинг, както ние го казваме за Уодъл.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9618
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.09.2019 06:29


Diavolo написа:
Да, няма жребий разбира се, принципа си е отбора с най-добро класиране с/у този с най-лошо, ние 100% ще сме 4-ти, а Шотландия са първи, така че гостуване в Глазгоу, което изобщо не е зле, защото тия са уникални дървари. Не съм оптимист въпреки всичко, защото играят по-бързо от нас и тичат повече, ама все пак имаме шансове. А и Норвегия и Сърбия също са преодолими отбори. Въпросът е, че ние сме много зле.

А иначе ще има жребий за това кой ще е домакин на решителния сблъсък за самия бараж.


Ние в момента сме толкова зле, че по-добре да не играем бараж. Иначе Шотландия си е преодолима определено. Балъка трябва да работи в тая насока и да избистри състава до пролетта. Едва ли ще го направи обаче...

_________________
Изображение


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11814
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.09.2019 08:03


spurs написа:
Гризман имаше шанс да е безспорна легенда на Атлетико, но за съжаление го пропусна.
navy написа:
spurs написа:
Що?

Е как що? 1998 спечели всичко - шампион на Испания, Европа (ШЛ) и света с Франция.
Знам го това, ама не разбирам връзката. Аз казах че Неймар ще стане голмайстор номер едно в историята на националния на Бразилия и няма как да не е легенда, и Стенли каза че по тая логика Карембьо бил най-голямата легенда на Франция?! Даже ако видиш по-нагоре съм написал към Алекс, че това че даден футболист има много титли с отбора си по никакъв начин не може да е категоричен критерий за класата или статута му.


Еми извинявай, ама ти го вмъкна Геймар с аргументите за предстоящо първо място по голове за Бразилия (при толкова мачове и тази слаба конкуренция в отбора им днес) и трофеите с Барселона (реално беше трета цигулка). Там, където трябва да е лидер - отбора на Бразилия, дотук е пълен провал. Без него дори взеха КА.

_________________
Изображение


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11814
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.09.2019 08:05


TheExorcist написа:
Hiksa написа:
С Хубчев поне щяхме да удържим 0-0 до полувреметоа


Бе то и сега можехме, ако не беше малоумния вратар, вместо да ритне топката напред, вместо да цъка и да я подава лекичко на :outofspace: лево при защитник, при двама налитащи техни футболисти, баси идиота деа, тия немаха нкво чисто положение първото ...


Грешката е колективна, на вратаря и защитника. Последният, вместо да изчисти в корнер, тръгна да я обработва и остави Стърлинг да го заобиколи и да му вземе топката.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.09.2019 22:49


alexbg написа:
Първо се зачудих какво не му харесва на спърса... Какво съм сбъркал в сравненията си... Чак започнах да се чудя защо ми дава неуспялата резерва Еванс за сравнение с Адамс...
Е - светнах се накрая, че все пак не е успял да подмине закачката ми за Шерингъм и Андертън...

Ама това не променя факта, че спорим за лични/безлични играчи... И дали си личен (в няколкото смисъла на тази дума) означава какво си постигнал на терена (което се измерва с награди/титли и прочее) и какво е присъствието ти на терена. Всичко друго е алабалистика - който има желая, нека да се занимава...

Анфо също явно нещо ме му харесва, ама си мълчи засега :)

П.С. Балет - ами да ти кажа моето мнение относно по-важното: вярно, че се заглеждам по титли и успехи, ама силно се съмнявам, че след 10 или 20 години някой ще каже: "един и неповторим беше Рахим Стърлинг". Ако ще и 10 титли с Шити да спечели... Но виж - убеден съм, че не само аз веднага ще кажа: "един и неповторим магьосник беше Крис Уодъл". И спирам...


Прав си. За мене примерно Газа е икона и който да каже нещо против него ше го псувам яко! Колкото до отличията, не ми се вадят имена, има много футболисти печелили трофеи, без да бъдат запомняни!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.09.2019 23:07


Diavolo написа:
Шотландия са първи, така че гостуване в Глазгоу, което изобщо не е зле, защото тия са уникални дървари. Не съм оптимист въпреки всичко, защото играят по-бързо от нас и тичат повече, ама все пак имаме шансове. А и .


Че са дървари е ясно, но са и ни черна котка! Англия е ясно, но и срещу Шутландия България няма нито една победа ( нито в официален мач, нито приятелски )! Ако не се промени мисленето в спортния съюз талантите умират, а ги имаме!!! :-(

_________________
Изображение


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11814
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.09.2019 23:14


Тази група на Англия е безсмислена и вредна за трите лъва.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.09.2019 23:22


Vendome написа:
TheExorcist написа:
Hiksa написа:
С Хубчев поне щяхме да удържим 0-0 до полувреметоа


Бе то и сега можехме, ако не беше малоумния вратар, вместо да ритне топката напред, вместо да цъка и да я подава лекичко на :outofspace: лево при защитник, при двама налитащи техни футболисти, баси идиота деа, тия немаха нкво чисто положение първото ...


Грешката е колективна, на вратаря и защитника. Последният, вместо да изчисти в корнер, тръгна да я обработва и остави Стърлинг да го заобиколи и да му вземе топката.


Да, така е, ама още в началото вратаря трябваше да я изрита напред!

_________________
Изображение


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   10.09.2019 23:31


4-и гола на Роналдо срещу Литва, 54-и кариерен хеттрик (рекорд), 93-и гола с националната фланелка на Португалия .. :rock:

Роналдо легенда и футболен ГОАТ, Перез идиот …



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   11.09.2019 21:16


Да напиша няколко реда за отминалите квалификации.

Сигурно мнозина приемат за нормално българското представяне, но лично аз не съм безразличен към ставащото.

Можеше и при други обстоятелства резултатите от двата мача можеше и да са по-добри, но за нен сме много зле и ставаме още по-зле.

С Балъков за мен не може да има никакъв прогрес.
Той е единственият в историята национелен селекционер, който почва с четири поредни загуби.
Справка показва, че в изминалите квалификации нашият отбор е с най-висока средна възраст, а примерно Косово са най-млади.
Какво търси в състава Христо Иванов, който с ниския си ръст за вратар, въобще не бе подходящ за типа съперници, с които играхме.
Какво търси и Марселиньо, на възраст е , особено за офанзивен играч и е бавен.

В тези два мача нямаше какво да губим, съперниците бяха благоразполоцени към нас и играха вяло и въпреки това ние излизаме с пораженческа тактика, дълбоко прибрани, само да се браним, без никаква друга идея и инкасираме седем гола.

Пълни аматьори.


За отбелязване е, че Серхио Рамос изравни Икер Касияс по най-много мачове за Испания, има 167, а абсолютният рекорд е на Ахмед Хасан от Египет, със 184 срещи.
Рамос вече каза, че се цели в 200 мача за националния отбор.
Освен това той има 21 гола за страната си, а от защитниците които са от отбори ставали поне веднъж Световен шампион, само аржентинецът Пасарела има повече - 22.

С хет-трика си срещу България Хари Кейн вече записа 8 такива за играчи представляващи Тотнъм в нац. отбор.
Лидери в тази класация са играчите на Манчестър Юнайтед, с 9 хет-трика.
Най-много е Боби Чарлтън с четири.
А бай-много хет-трици въобще, шест, има Джими Грийвс, но той ги е реализирал докато е носил фланелката на два клубни отбора. Челси 2 пъти и като играч на Тотнъм четири пъти.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   11.09.2019 22:26


albertz написа:

С Балъков за мен не може да има никакъв прогрес.
Той е единственият в историята национелен селекционер, който почва с четири поредни загуби.
Справка показва, че в изминалите квалификации нашият отбор е с най-висока средна възраст, а примерно Косово са най-млади.
Какво търси в състава Христо Иванов, който с ниския си ръст за вратар, въобще не бе подходящ за типа съперници, с които играхме.
Какво търси и Марселиньо, на възраст е , особено за офанзивен играч и е бавен.


Абсолютно съгласен! Да черпиш играчи с мачове в национала е върховна дивотия - Сърмов! Защо не пусна Луков? Каква полза има от приятелски мач с 37 годишен вратар? Ами Дани Младенов? За кога? Той и Илиев е нисък... За това му посочиха вратата в Левски, защото е нисък! Жиката прави супермачове, но не го вика в национала? Видя се, че Краев е на ниво срещу Ирландия. Бордюров не играе в тирето, но титуляр, и стана съавтор на 3 от головете!
Ами налагаш Кр Димитров, щото е на 22, и толкова! Редовно играе!
Да, и с Мъри паднахме 4:0, но мача бе коренно различен!
Терзиев резерва вечна години, пускай го смяна, и айде от 1:1, та за була време 3:1...
Балъков си плю на името!


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11814
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   11.09.2019 22:32


Пламен Илиев беше изгонен от Левски, защото прякорът му беше Пацо Водката. При това, с основание беше такъв.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   12.09.2019 01:25


Аз отдавна съм казал, че Бала е недоразумение като треньор и отдавна е разкрит. И без него сме зле, но с него пък абсолютно никакви шансове нямаме. Не става за треньор, беше невероятен халф, но просто не става за треньор. Не на всеки се отдава... Това в БФС трябваше да го знаят, а ако не са го знаели, то тези 4 изминали мачове са красноречиви.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   11.10.2019 22:40


Уникално дървен мач на нашите. С таква игра едва ли ще направят нещо и срещу Шотландия, ако въобще се стигне до там. Балъков с уникални смени, :outofspace:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 292 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг