Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 10:39



Отговори на тема  [ 292 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Следваща
EURO 2020 
Автор Съобщение
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 00:05


Егати гаврата. И двата мача, които завършиха 3:3, в манията съм ги играл 1:1/2:2... :rofl:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 00:37


alexbg написа:
Hiksa написа:
Петкович ще си направи ли сепуко :-D


Реално швейцарците откриха след игра с ръка. После отмениха редовен гол на датчаните. Така че - да са доволни шиптърите, че взеха точка...


Аз мисля, че Поулсен беше по-скоро в засада, а първото полувреме не го гледах. Ваденето на Джака беше идиотско и точно то даде шанс на Датчаните да обърнат.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 09:23


За жалост ние данъклопатците трябва да гледаме приятелски мачове докато в истински квалификации се случват чудеса и драми, които са веднъж на 10 години, но уви така ще е, докато аматьори управляват държавната телевизия. Аз им писах и преди и след мача и яко го нахраних, вярвам че и други са го сторили, но едва ли ще се промени нещо.
За съжаление нямаше как да гледам и двете 3-3 и се задоволих само с репортажа. Много отдавна не ме е било толкова яд.

:uuu:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 11:18


Diavolo написа:
За жалост ние данъклопатците трябва да гледаме приятелски мачове докато в истински квалификации се случват чудеса и драми, които са веднъж на 10 години, но уви така ще е, докато аматьори управляват държавната телевизия. Аз им писах и преди и след мача и яко го нахраних, вярвам че и други са го сторили, но едва ли ще се промени нещо.
За съжаление нямаше как да гледам и двете 3-3 и се задоволих само с репортажа. Много отдавна не ме е било толкова яд.

:uuu:


Аз гледах скандинавският мач - уникална драма! Изкъртиха мивките вчера!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 16:15


Е, няма как да пусна стрийм в офиса...
Ако си бях у нас можеше, макар че ми писна в разгара на 21 век и социалните технологии да гледам размазани и накъсващи стриймове. Плащам една камара пари и няма къде какво да гледам понякога. Недопустимо просто.
от БНТ като са идиоти поне да си направят някаква платформа/стрийм в която да имаме опцията кой мач да гледаме, както е във Войо например или в Гонг плей (сега е Плей Диема Екстра), а не да гледам 5 минутни репортажчета. :uuu:


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 17:27


Diavolo написа:
Е, няма как да пусна стрийм в офиса...
Ако си бях у нас можеше, макар че ми писна в разгара на 21 век и социалните технологии да гледам размазани и накъсващи стриймове. Плащам една камара пари и няма къде какво да гледам понякога. Недопустимо просто.
от БНТ като са идиоти поне да си направят някаква платформа/стрийм в която да имаме опцията кой мач да гледаме, както е във Войо например или в Гонг плей (сега е Плей Диема Екстра), а не да гледам 5 минутни репортажчета. :uuu:

Провери дали можеш да ползваш DAZN с бг айпи. Аз тези дни гледах по десетина мача на вечер. Всичко лайв. Струва 9,99 € на месец. Изборът откъм спортове и предавания е зашеметяващ.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 19:03


Аз пък съм си на вилата с MAG254 на Infomir. Устройството струва 150 лв. и още 150 лв. абонамент за 2 години.
И си имам над 1000 канала, спортни сигурно има над 150 - нямам време да ги подредя, ама върши работа...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 19:53


Ами то ми излизат някакви бойни спортове
ако за това ми говориш https://watch.dazn.com/en-US/sports/
бейзбол, бокс и ММА. аз бокс и мма има къде да гледам, интересува ме яко футбол, защото там са зле нещата. и се вижда от снощи. квалификации за ЕП, а няма къде да ги гледам без някакъв тъп стрийм.

Алекс, а за това дето си писал снощните квалификации например имаше ли ги пряко някъде? защото има много платени канали, които няма как така да ти ги разпространяват свободно от чиния или някакво друго устройство.


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 20:54


Мани я американската Зона! Виж какво има тук:

https://www.dazn.com/de-DE/home

За твое нещастие обаче вече зная, че с бг айпи нямаш шанс. Питах в лайв чата на тех съпорта. Според това в коя страна си, с акаунта си получаваш достъп до регионалния пакет. Ако в страната няма Зона, нямаш достъп до никакъв пакет. Поне това са условията в страните от ЕС. Жалко наистина. Предлагането е толкова голямо, че дори и ти няма да насмогнеш да гледаш всичко, гарантирам ти.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 20:57


Естествено остава възможността през прокси или ВПН, но партия за такъв трафик едва ли ще намериш без да се наложи да плащаш нещо.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 21:15


Diavolo написа:
...Алекс, а за това дето си писал снощните квалификации например имаше ли ги пряко някъде? защото има много платени канали, които няма как така да ти ги разпространяват свободно от чиния или някакво друго устройство.



напротив, разпространяват си точно платените канали има всичко от а до я …. трябва ти само силен Интернет защото си е стрийм и от време на време може да прекъсне. Естествено не е надеждно като кабелната телевизия, но за цената си е повече от перфектно - гледаш дефакто всичко


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 21:31


Balleta написа:
Diavolo написа:
...Алекс, а за това дето си писал снощните квалификации например имаше ли ги пряко някъде? защото има много платени канали, които няма как така да ти ги разпространяват свободно от чиния или някакво друго устройство.



напротив, разпространяват си точно платените канали има всичко от а до я …. трябва ти само силен Интернет защото си е стрийм и от време на време може да прекъсне. Естествено не е надеждно като кабелната телевизия, но за цената си е повече от перфектно - гледаш дефакто всичко
И всичко е легално, нали? :rofl:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 21:41


Шваба, така е не важи за нас в България.
заеби ги тия проксита и щуротии, няма да стане за съжаление.

Балет моя интернет е много бърз, така ще ги разуча тези на Алекс.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 22:02


SUBXERO написа:
Balleta написа:
Diavolo написа:
...Алекс, а за това дето си писал снощните квалификации например имаше ли ги пряко някъде? защото има много платени канали, които няма как така да ти ги разпространяват свободно от чиния или някакво друго устройство.



напротив, разпространяват си точно платените канали има всичко от а до я …. трябва ти само силен Интернет защото си е стрийм и от време на време може да прекъсне. Естествено не е надеждно като кабелната телевизия, но за цената си е повече от перфектно - гледаш дефакто всичко
И всичко е легално, нали? :rofl:



естествено, че не, всичко е хакнато, не знаех, че Девола пита за напълно легални неща, защото то и стриймовете в нета са нелегални, дори и тия видеа на страницата на Спортал


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   27.03.2019 23:50


Доколкото знам, не е легално. Реално ми е подарък от шурея и дори вчера като заби, той звъня (не знам къде).
Но всички канали са ми налице - български, немски, италиански, испански, гръцки, унгарски, руски, сръбски, не мога да се сетя за всички (май само английски и американски няма). Платени, безплатни - почти всичко е там.
Мачовете ги гледам обикновено по руските Мячь Футбол 1/2/3 (май така се казваха)...

И се сетих още нещо - моя телевизор е по-стар и не е смарт. Затова ми трябва устройството. Но със смарт ТВ мисля, че е само някакъв апп за инсталиране (не съм сигурен, ще разпитам) и 150 лв. се пестят.

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   28.03.2019 00:04


Доколкото знам за новите модели телевизори има и нови модели МАГ. Тук се продават навсякъде, естествено без "абонамент". Него рашките си го купуват тайно от родината, че тук ако те хванат и гориш. От две до пет годинки.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   07.06.2019 22:45


Трябва да му се даде време на Балъков. Нямаше приятелски мачове да експериментира и това с Димитров не се получи, защото той беше комичен при първия гол. С Хубчев може би щяхме да додрапаме до измъчен хикс, ако бяхме повели по същия начин.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   07.06.2019 22:45


Фалстарт за Бала. Ама той Балъчето отдавна е разкрит като треньор. Нищо не очаквам. При Петьо бетона поне в защита нямаше такива пробойни.
Трагичен мач за ''юнаците'' Реалния резултат е 3-1/4-1 за чехите.

Сега го слушам Балъчето, бил доволен??? :sick: :tomate:

от другите мачове нищо не съм гледал, чакам репортажите сега на БНТ.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   07.06.2019 23:06


Тия черногорците трябва да ги извадят от УЕФА. :uuu:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EURO 2020   |   08.06.2019 00:07


Хах кафанците разгромени от украинчетата на Шева :yes: :football:
Много ме радват украинците и вярвам, че този път ще се преборят за участие на големия форум. Срамна загуба на Сърбия, но сега тепърва очаквам скандали и наказания за сърби и черногорци.

Яд ме е за динамита. Закъсаха го много в групата, днес им трябваше задължителна победа, но не успяха. Изненадващ за мен хикс.
Останалото без коментар.
Общо взето не лоши квалификации до тук, но я няма тази тръпка и атмосфера от купата на Нациите. Не е истина УЕФА какво направиха с този турнир, че сега класическите квалификации някак си вървят мудно.
Но това го отдавам донякъде и на факта, че в купата на нациите имаше сблъсъци между равностойни отбори, докато тук много често има сериозна разлика в класите.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 292 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг