Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 06:59



Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Лука Модрич взе и златната топка 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
 Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 15:09


нищо не се пише, да отбележим факта, че се слага край на 10 годишната тирания на Роналдо и Меси. :-D

https://www.sportal.bg/news.php?news=759221

Не че не беше неочаквано. Тройката също бе ясна за мен.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 15:20


Diavolo написа:
нищо не се пише, да отбележим факта, че се слага край на 10 годишната тирания на Роналдо и Меси. :-D

https://www.sportal.bg/news.php?news=759221

Не че не беше неочаквано. Тройката също бе ясна за мен.



... изсмукаха си го от пръстите,


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 16:03


Роналдо и Меси туй, Роналдо и Меси онуй, обаче Роналдо я заслужаваше повече от Модрич.

Въпреки това можеше да се покаже малко по-джентълмен и да присъства.

Аз лично за пореден път се отвращавам от неписаното правило, че в година с ЕП/СП всичко друго губи тежест.

Майната му.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 16:04


SUBXERO написа:
Роналдо и Меси туй, Роналдо и Меси онуй, обаче Роналдо я заслужаваше повече от Модрич.

Въпреки това можеше да се покаже малко по-джентълмен и да присъства.

Аз лично за пореден път се отвращавам от неписаното правило, че в година с ЕП/СП всичко друго губи тежест.

Майната му.


Примадоната пак ли бойкотира и се прави на обидена. Пръдльо.

_________________
Изображение


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 16:14


Що пък да е заслужавал повече от Модрич Роналдо? За мен както съм казвал и преди най-много заслужаваше Гризман, но и на Модрич съм съгласен.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 16:18


SUBXERO написа:
Роналдо и Меси туй, Роналдо и Меси онуй, обаче Роналдо я заслужаваше повече от Модрич.

Въпреки това можеше да се покаже малко по-джентълмен и да присъства.

Аз лично за пореден път се отвращавам от неписаното правило, че в година с ЕП/СП всичко друго губи тежест.

Майната му.



То е очевадно, че Роналдо заслужаваше много повече и е очавадно, че решиха в крайна сметка насила да сложат край на серията Меси-Роналдо, но иронията тук е масовата фенска шизофрения :rofl: :rofl: :rofl:

Значи до тази година след обяваване на наградата се почваха едни тиради как тея двамата били фаворитизирани и там приказките за златните кокошки на ФУФА, УЕФА и не знам си какво, комерсиализации, прически, гелове …. и как много други заслужавали, но не можели да се вредят и бла бла бла .. е взе я тази година Модрич (насииииилено) и какво да видим - склероза обхванала масата - Модрич бил най-смешния носител на Златна топка, как може да я дават на средняк, как това, как онова … ахахахаххахахаа ….. фенска пародия ...на ви сега различен носител :laugh:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 16:23


spurs написа:
Що пък да е заслужавал повече от Модрич Роналдо? За мен както съм казвал и преди най-много заслужаваше Гризман, но и на Модрич съм съгласен.


спри до тук моля те … сериозно …. Роналдо сигурно има два или три пъти повече асистенции този сезон до тук от плеймейкъра Модрич на който това му е работата ...за голове естествено не отварям дума, нито за предния сезон през годината …

Модрич този сезон е под Роналдо но взима топката, Шави и ИНиеста имаха години над Меси, но никога не я взеха …. ако е имало двоен стандарт с Меси и Роналдо, то тава тази година е троен стандарт само и само да не се повтаря омръзналото на всички статукво ….


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 16:39


Модрич изобщо не е чист плеймейкър, работата му е да задава темпото и да дирижира цялата игра и той го прави брилянтно. Меси сигурно има 5 пъти повече асистенции и 10 пъти повече голове от Модрич, но това не означава че заслужава златната топка повече. Факт е, че Роналдо участва в 3 турнира тая година и се провали в 2 от тях, докато Модрич беше избран за най-добър на световното и в ШЛ. И ако в ШЛ може и да има спор, то на световното Роналдо изобщо не беше в битката за най-добър. Т.е. какво излиза, че само заради ШЛ Роналдо е заслужавал да е пред Морич - много смешно е такова мнение.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 16:57


spurs написа:
Модрич изобщо не е чист плеймейкър, работата му е да задава темпото и да дирижира цялата игра и той го прави брилянтно. Меси сигурно има 5 пъти повече асистенции и 10 пъти повече голове от Модрич, но това не означава че заслужава златната топка повече. Факт е, че Роналдо участва в 3 турнира тая година и се провали в 2 от тях, докато Модрич беше избран за най-добър на световното и в ШЛ. И ако в ШЛ може и да има спор, то на световното Роналдо изобщо не беше в битката за най-добър. Т.е. какво излиза, че само заради ШЛ Роналдо е заслужавал да е пред Морич - много смешно е такова мнение.



…. що Модрич да не би да стана Световен шампион ??? … и какво като е избран за най-добър на световнот, че той бе избран и за най-добър в ШЛ, което бе скандално :rofl: :rofl: :rofl:

Задавал бил темпото, ахахахаа, супер е това, нали няма статистика която да го опише, идеално за ляловщина …. гледай 5 мача на Меси и 5 на Модрич и после ми кажи, че Модрич има по голямо влияние на терена :outofspace:

Аз съм фен на Реал от 100 години и ти казвам с чисто сърце, че Модрич никога не е имал толкова голямо влияние на терена за играта на Реал, не казвам, че е лош или нещо, напротив, много е добър има поглед, пас, бяга, раздава се, но нито е Бекъм, нито Зидан, нито Редондо … но както и да е, не искам да споря, честита му Златна топка, ако има 3-ма футболиста, които можеха да спорят за нея то той определено бе един от тях .. за мен лично Роналдо заслужаваше малко повече и ако не я бе взимал толкова много можеха и да му я дадат …


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 17:53


Еми естествено че няма такава статистика, далеч не всичко във футбола е статистика. То и Меси има несравнимо повече голове и предполагам сравним брой асистенции с Марадона, ама тука с Дявола първи ще скочите да кажете че влиянието на Марадона няма как да се измери с чиста статистика :laugh:

И принципно съм съгласен че Меси има по-голямо влияние на терена, но просто тази година Модрич беше много по-успешен. А това че Модрич не е нито Бекъм, нито Зидан, нито Редондо - че от тия тримата само Зидан е по-добър, по-полезен, по-класен и каквото там се сетиш от Модрич, другите двама са далеч зад него (извън прическите и пр-а де, там са по-напред, особено Бекъм е в друго измерение. За да не ме разбираш погрешно, аз смятам че Бекъм беше далеч по-трудолюбив и полезен отколкото го изкарваха, но не мога да го сравня с Модрич никога).

А иначе така и не ми отговори на въпроса, само заради ШЛ ли Роналдо заслужаваше повече?


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 18:01


spurs написа:
Еми естествено че няма такава статистика, далеч не всичко във футбола е статистика. То и Меси има несравнимо повече голове и предполагам сравним брой асистенции с Марадона, ама тука с Дявола първи ще скочите да кажете че влиянието на Марадона няма как да се измери с чиста статистика :laugh:

И принципно съм съгласен че Меси има по-голямо влияние на терена, но просто тази година Модрич беше много по-успешен. А това че Модрич не е нито Бекъм, нито Зидан, нито Редондо - че от тия тримата само Зидан е по-добър, по-полезен, по-класен и каквото там се сетиш от Модрич, другите двама са далеч зад него (извън прическите и пр-а де, там са по-напред, особено Бекъм е в друго измерение. За да не ме разбираш погрешно, аз смятам че Бекъм беше далеч по-трудолюбив и полезен отколкото го изкарваха, но не мога да го сравня с Модрич никога).

А иначе така и не ми отговори на въпроса, само заради ШЛ ли Роналдо заслужаваше повече?


..що ти отговори ли ми само заради Световното ли (където се провали на финала) Модрич заслужаваше повече ?

Модрич по голям от Бекъм и Редондо ...ахахаххахахаха :rofl: :rofl: :rofl: ок …. :outofspace: абе Спърсче престани да се излагаш, аз не съм пропуснал мач на Реал и знам какво играе Модрич ..абе той беше и на скамейката по едно време за слаба форма, да не говорим колко често го сменят и изкарват от игра, ти сериозно ли ???? :helpless:

Както и да е, не искам да споря повече …


Последна промяна Balleta на 04.12.2018 18:15, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 18:14


Модрич наистина и аз не знам какво толкова видяха в него. И на СП един Перишич бе по-важния за Хърватия от него. Че и Ракитич не направи по-малко от него. Също така прави ужасно слаба есен. Според мен просто решиха да не е Роналдо/Меси този сезон и се облегнаха на идеята Модрич. Не че Меси има място дори и в топ 5 де. Но един Роналдо като нищо можеше отново да спечели топката (много по-важен за Реал от Модрич и с не по-лошо световното от него), както и Гризман дори. Не знам. Не че не я заслужава, но и не я заслужава много, много. Малко насила обра всичките награди и толкоз. Повече няма да помирише дори място в топ 3.


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 19:13


Е не само заради световното, взе ШЛ където игра супер и стигна финал на световното където игра супер. Провали се само в Примера. Роналдо се провали в Примера и на Световното. Дяволе, какво сравнимо представяне, Роналдо имаше един наистина силен мач на Световното, а срещу Уругвай беше абсолютно анонимен, въобще не видяхме, че играе.

Есента на Модрич наистина е много слаба, но то е ясно че тя изобщо не се гледа. То иначе ако я гледахме и нея Меси задължително трябва да е в тройката, защото е с разлика най-добрия в Примера и в ШЛ, като добавим и огромния принос за титлата и купата на Барса миналата година, излиза че спокойно може и да си я вземе даже :laugh:

Балет, и аз съм гледал Бекъм и Редондо и в Реал и в националните, категорично твърдя че Модрич е по-полезен от тях.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 20:55


Не искам да се замесвам в спорове, но за мен Редондо и Бекъм като футболни качества са по-добри от Модрич.
Колкото до наградата му одобрявам, защото в последните сезони Меси и Кристиано не винаги печелиха заслужено, всичко се превърна в един цирк, рекламна кампания, битка за надмощие между лагерите на двамата.
Мисля, че повечето обикновени фенове отдавна са спрели да се вълнуват от тази класация, е я следят и за тях няма значение кой я печели.

Колко топки ще спечелят Меси или Кристиано се вълнуват само бивши наркомани, като един боклук който познавам и по обективни причини не е следил играта в един значителен период от живота си.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   04.12.2018 23:16


Балет, ако можеше, щеше да застреляш Модрич, за да не вземе наградата. :laugh:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   05.12.2018 00:13


Vendome написа:
Балет, ако можеше, щеше да застреляш Модрич, за да не вземе наградата. :laugh:



глупости, просто не смятам, че толкова изпъкна, колкото го изкарват … иначе пак си се радвам, все пак е от Реал … повече ще се радвам обаче, ако вземе и да заиграе, като Златна топка ...


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   05.12.2018 11:39


Според мен в година със Световно първенство не може да не отличиш играчи, които са се представили добре там.
Роналдо нищо не направи. Докато Модрич беше лицето на хърватите, които достигнаха невероятен успех.
За сравнение, Роналдо стана европейски шампион и никой не му оспори Златната топка. Но в днешно време не е достатъчно само да си добър футболист и да печелиш трофеи за клубния си отбор. Трябва да правиш нещо и си националния. И се радвам, че най-накрая почнаха да отчитат и това при гласуването.

Гризман също заслужаваше, но според мен не беше по-добър от Модрич, защото:
- Атлетико Мадрид бяха абсолютен фаворит за Лига Европа и беше почти ясно, че ще спечелят;
- Франция беше един от фаворитите за Модиала от самото начало, за разлика от хърватите. Освен това, Мбапе беше човека който според мен носеше Франция, както и защитата, отколкото Гризман, който съм запомнил, че биеше дузпи и само толкова.

Така, че комплексно Модрич ми се струва заслужения избор. Гризман можеше да е втори вместо Роналдо.
Общо взето много интересно се подредиха и като цяло заслужено.

Догодина ще е обаче още по-яко, защото съм сигурен, че и Меси и Роналдо и Гризман и Мбапе и Неймар правят силни сезони. Много е важно кой ще спечели ШЛ, както и разбира се дали ще успее Атлетико да вземе титлата в Испания.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   05.12.2018 11:58


Balleta написа:
Vendome написа:
Балет, ако можеше, щеше да застреляш Модрич, за да не вземе наградата. :laugh:



глупости, просто не смятам, че толкова изпъкна, колкото го изкарват … иначе пак си се радвам, все пак е от Реал … повече ще се радвам обаче, ако вземе и да заиграе, като Златна топка ...


Възможно е, но поне в тази и предни теми доста злобееш по Модрич.

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   05.12.2018 22:55


И аз да си кажа - не виждам тоя хърватин с какво е по-заслужил от Гризман... А ако не се кланяме на Свтовното - то тогава: от Роналдо...

Който го е написал, е много прав - на световното и Перишич и Ракитич бяха не по-малко добри от него... Очакваше се много повече от Модрич там... И ако го беше оправдал очакванията можеше и да станат световни (ама едва ли) - по-добре, че фейлна...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лука Модрич взе и златната топка   |   06.12.2018 02:11


Diavolo написа:
нищо не се пише, да отбележим факта, че се слага край на 10 годишната тирания на Роналдо и Меси. :-D

https://www.sportal.bg/news.php?news=759221

Не че не беше неочаквано. Тройката също бе ясна за мен.


Това, което много ме изненадва в класацията е с каква огромна преднина Модрич печели пред втория!!! :-o Дори и на кантар да се нещата, защо оценките свършват след световното?! Нали за календарна година говорим, а КР7 прави отличен сезон с Ювентус втората половина на годината, Модрич почти го няма. Не ме разбирайре погрешно, аз много се радвам, че Модрич взе Балона, но тука разсъждавам обективно. Също така не съм съгласен, че Лука е бил ключовата фигура за ШЛ на Реал, защото повечето мачове и важни голове ги изнесе именно мазния, който не направи лошо световно. И не на последно, май Момчи спомена - за да не се яви на церемонията ''джентълмена'', явно резултатите са били предварително ясни на всички вътре, което за пореден път доказва какво евтино представление е това!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг