Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:26



Отговори на тема  [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   07.07.2019 10:24


Аре, сложих 2-1 за пиещата чай и ко, да видим кой ше се изсере върху кой ( ако Рапино играе ще е самосвал* :) :-)

* самосвал - anal fisting :-|

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 07.07.2019 10:28, променена общо 2 пъти



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   07.07.2019 11:42


We'll see, we'll see...

Според мен Рапино не игра, защото много се отвори на тема президент и то в неподходящ момент (около 4 юли) - та й показаха как точно седят нещата...
Много ги обичам такива спортисти, които се мислят, че са по- по- най-... И въобще не съзнават, че изначало са станали спортисти, защото няма мозък за нещо повече...
И като почнат и да наглеят съм доволен - щото съдбата си знае работата и не случайно е казано, че не трябва да се ВЪЗгордяваш...

Днес ще играе и разчитам на ван Лунтерен да я изкърти...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   07.07.2019 11:54


Аууу - на някакъв басейн ще трябва да ходя с малкия и с други малчугани... Това време не можа ли да се развали бе... Ще изпусна финала...
А тия па - как ще го направят в 18:00, ще умрат от жега у Лион...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   07.07.2019 12:39


alexbg написа:
We'll see, we'll see...

Според мен Рапино не игра, защото много се отвори на тема президент и то в неподходящ момент (около 4 юли) - та й показаха как точно седят нещата...
Много ги обичам такива спортисти, които се мислят, че са по- по- най-... И въобще не съзнават, че изначало са станали спортисти, защото няма мозък за нещо повече...
И като почнат и да наглеят съм доволен - щото съдбата си знае работата и не случайно е казано, че не трябва да се ВЪЗгордяваш...

Днес ще играе и разчитам на ван Лунтерен да я изкърти...


Рапино не е играла поради контузия на коляното. Като гледам доста медии го потвърждават и казват, че ще е готова за финала.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   07.07.2019 19:01


Лалетата увяхняха ....


Ю ЕС ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ..... :first: :celebrate:

Хиксе, националния за жени на САЩ е лицето на футбола им, кога мъжете им стигнат техните успехи тогава да има резон за повеЧе пари, имат си основанието женките .... 100 пъти световни ....

:first: :cheers: :celebrate:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   07.07.2019 19:20


Абсолютно заслужена победа! :cheers:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   07.07.2019 19:29


Във всиЧки свеовни медии титлата на Щатите е основна новина, само СПОРТАЛ са я заврели на майната си .... ограниЧена примитивна медия .... :uuu:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   07.07.2019 19:55


Balleta написа:
Във всиЧки свеовни медии титлата на Щатите е основна новина, само СПОРТАЛ са я заврели на майната си .... ограниЧена примитивна медия .... :uuu:


Балет, едно нещо не разбирам - защо още им цъкаш посещения на тия? Аз навремето като ме ядосаха Буфер24 и ги зачертнах и от няколко години не влизам в този сайт. Така само им правиш услуга.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   07.07.2019 20:08


:football: :red_fan:

Напълно заслужена и категорична победа за по-футболния отбор. Холандките бяха излезли да рушат и да блъскат. Цяло 1 полувреме опълчение и късмет (ама цяло първенство с късмет не фърфи, още ме е яд как японките ги скъсаха от футбол а ония калитарски продължиха), освен последните минутки в които малко живнаха, но реално за цял мач нямаха нито едно положение за гол. Дузпата бе 100% Ето за това е ВАР. И после малко като се отвориха холандките и американките ги разсипаха, можеха и на разлика да ги качат. Последно СП за мега звездата, Меган Рапино, която стана голмайстор на мондиала, а взе и наградата за най-добра футболистка на първенството. Страхотно играха американките, истинско удоволствие е да се гледат. Мъжките национални на US са доказани лузъри и по-добре да си мълчат... А и в щатите почти не ги бръснат за нищо, за разлика от женския национален отбор, който догодина ще се хвърли и за златото в Токио. :-)
Много силно световно, с огромна аудитория. 12 млн. аудитория по BBC?! 85% от Норвегия са гледали 1/8 финала с Англия. Изобщо има една английска думичка: 'гейм чейнджър' Мисля, че това това ще е гейм чейнджъра за женския футбол, но да видим...
Големия проблем е, че в този спорт националните форуми са ОК, но на клубно ниво нещата трябва да се популяризират. Там е големия проблем... Това за което мечтаят жените скоро няма да стане, тези промени ще са бавни и сигурно трябва да минат още 10, че и повече години, но това е пътят.
И отново, нека мъжете гледат как се играе със страст само заради играта. Така ние навремето играехме в махалата. Без бавене на играта, без симулации, без провокации, някои ще кажат и наивно, но хората се отвратиха от другото и тази тенденция убива мъжкия футбол. Аз например съм отвратен от Копа Америка и не мисля втори път да си го причиня. Гледах всички мачове и толкова простотии на куп отдавна не бях виждал.
* Джил Елис става първия треньор с две поредни СП титли. Остава и олимпийското злато догодина.


Последна промяна Diavolo на 07.07.2019 20:09, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   07.07.2019 20:14


Diavolo написа:
И отново, нека мъжете гледат как се играе със страст само заради играта. Така ние навремето играехме в махалата. Без бавене на играта, без симулации, без провокации, някои ще кажат и наивно, но хората се отвратиха от другото и тази тенденция убива мъжкия футбол. Аз например съм отвратен от Копа Америка и не мисля втори път да си го причиня. Гледах всички мачове и толкова простотии на куп отдавна не бях виждал.


Дяволе, няма как да не се сългася с това. Вчера си говорихме с Иво Иванов за това първенство и той сравни футболът , който се игра на него с този от 80-те. Мисля че донякъде има право. :cheers:

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 07.07.2019 20:14, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   07.07.2019 20:49


Balleta написа:
Във всиЧки свеовни медии титлата на Щатите е основна новина, само СПОРТАЛ са я заврели на майната си .... ограниЧена примитивна медия .... :uuu:
Според мен всички в България, които сте гледали това първенство, пишете в тоя форум ;) Няма как това да е водеща новина в България.

А по темата за парите, доколкото мернах от линка на Хикса, ставаше дума за претенции към ФИФА за огромната разлика между мъжете и жените. Така че това че в Сащ жените са лицето на този спорт няма значение в случая.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   07.07.2019 21:00


Всъщност не малко хора гледат женски футбол. Аз редовно гледам на Евроком предаването, Дискусионен клуб Седмиците и там редовно канят жени, които практикуват футбол или са съдийки, а и не малко от гостите мъже говорят образовано на тема женски футбол, а не празни приказки. Ест. няма как да сравняваме нещата.
Но в случая Балета е прав, защото това е Световно първенство и това, че не е водеща новина е най-малкото обидно и по балкански просташко, като доказва и що за малоумна медия са спИрталци. Не стига, че не разбират грам от спорт (тия които пишат, некви пъпчиви студенти предполагам), а и са неграмотни. А това, че са най-посещавания спортен сайт (то са си направо монополисти) доказва на какво ниво ни е журналистиката изобщо.


Последна промяна Diavolo на 07.07.2019 21:01, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   07.07.2019 21:26


БАУ АУ АУ, БИХМЕ, НЕ ГО ГЛЕДАХ, ЩОТО ЕБАХ В ПАРКА, НО СЛЕДЯХ ВСИЧКО!!! :ura:

Ю ЕС ЕЙ, Ю ЕС ЕЙ.Ю ЕС ЕЙ!!! :ura:

МИАУ! ;-)

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   07.07.2019 23:58


Както казах, разликата в класите е чудовищна.

https://www.youtube.com/watch?v=NYqpz-0-Zgg

Затваря темата за разликата в заплащането.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   08.07.2019 10:40


Diavolo написа:
Ест. няма как да сравняваме нещата.
Но в случая Балета е прав, защото това е Световно първенство и това, че не е водеща новина е най-малкото обидно и по балкански просташко, като доказва и що за малоумна медия са спИрталци.


Е стига де, то във всички спортове има световни първенства, всички те ли трябва да са водеща новина? Например световното по хокей за жени според теб трябва ли да е водеща новина в българска медия?


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   08.07.2019 12:52


Ами това си е, очаквано. Американците доказа, че са лузъри. :dunno:
Два отлични, 100%-ви шансове за гол в първите 15 минути, пропуски. После имаха още едно, но по-скоро плод на случайност, но пак не вкараха. В началото на второто им избиха удар от голлинията. Реално Мехико контролираше топката, но американците играта, ама няма кой да вкара. След 55 мин. сдадоха контрола на мача окончателно на чушките. Умориха ли се, бъгнаха ли се, но до там. Мехико имаше две много добри положения за гол а самият гол дойде след страхотна комбинация и много хубав удар.
Не знаех, че Чикаго е мексикански град... Мехикото все едно си бяха на Ацтека. :helpless: Тръмп, кАде е стената? :-D


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   08.07.2019 16:20


Diavolo написа:
Ами това си е, очаквано. Американците доказа, че са лузъри. :dunno:
Два отлични, 100%-ви шансове за гол в първите 15 минути, пропуски. После имаха още едно, но по-скоро плод на случайност, но пак не вкараха. В началото на второто им избиха удар от голлинията. Реално Мехико контролираше топката, но американците играта, ама няма кой да вкара. След 55 мин. сдадоха контрола на мача окончателно на чушките. Умориха ли се, бъгнаха ли се, но до там. Мехико имаше две много добри положения за гол а самият гол дойде след страхотна комбинация и много хубав удар.
Не знаех, че Чикаго е мексикански град... Мехикото все едно си бяха на Ацтека. :helpless: Тръмп, кАде е стената? :-D


Не е мексикански, но мексиканците в Чикаго с лекота могат да напълнят 70 000 Солджър Фийлдс .... Класа са мъжете, не като жените :rofl:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   08.07.2019 16:24


spurs написа:
Diavolo написа:
Ест. няма как да сравняваме нещата.
Но в случая Балета е прав, защото това е Световно първенство и това, че не е водеща новина е най-малкото обидно и по балкански просташко, като доказва и що за малоумна медия са спИрталци.


Е стига де, то във всички спортове има световни първенства, всички те ли трябва да са водеща новина? Например световното по хокей за жени според теб трябва ли да е водеща новина в българска медия?


Така е баце друго си е бг Чалгарския "футбол" ... друго си е да Четеш как държавния глава, прокурора и министъра на вътрешните работи се срещат със собствениците на трите големи клуба които обещават повеЧе да не купуват маЧове и съдии .... :outofspace: :helpless: .... мила родна абсурдистанска отвратителна действителност .... енджой ...


Последна промяна Balleta на 08.07.2019 16:26, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   08.07.2019 16:52


Е коментираме интереса, това което си цитирал е безумно наистина, но не знам каква връзка има с това, че хората в България не се интересуват от женски футбол. Иначе, ако се абстрахираме от срещите при Бойко, чалгарски-нечалгарски, това си ни е футболът и със сигурност генерира стотици пъти по-голям интерес от световното по женски футбол.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Голд Къп/ Световно Женки/ Евро У21   |   08.07.2019 17:14


spurs написа:
Е коментираме интереса, това което си цитирал е безумно наистина, но не знам каква връзка има с това, че хората в България не се интересуват от женски футбол. Иначе, ако се абстрахираме от срещите при Бойко, чалгарски-нечалгарски, това си ни е футболът и със сигурност генерира стотици пъти по-голям интерес от световното по женски футбол.


Премършип е най-глецданото първенство по целия свят, но финала снощи беше основна тема на БбС снощи и днес .... то това е жалкото, Че сме коне с капаци ... то и Зимната олимпиада толкова се гледа, ските, Че и лятната да не кажа, плуване, майни, имаше Частитен интерес в тениса заради Гришо, през 90-те се гледаше повеЧе сега е Чалгаджийница .....

...не мoгa да намеря малко Ч на iPad-a, a не съм сложил БГ шрифт ...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг