Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 10:11



Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Суперкупа на Европа 
Автор Съобщение
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 10:17


Страничните не чакат да им кажат в слушалката преди да вдигнат засада, а чакат да мине ситуацията. Това се прави винаги когато не са 100% сигурни че е засада, защото ако вдигнат и вар-а покаже че не е било засада, няма как да се върне ситуацията. Наистина тази вчера явно беше една идея по-неуверена от необходимото и при почти всяка засада го правеше, но може би е обяснимо, все пак им е първи мач на такова ниво.

А иначе, Балет, явно миналогодишното бутане на Ливърпул ги е поразглезило и вече го приемат за норма ;)

Sent from my SM-A310F using Tapatalk


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 10:22


TheExorcist написа:
Vendome написа:
Уникална, колко да е уникална? Типична бразилка с голямо дупе.


:thumbs:



Еми не сте прави

https://www.instagram.com/p/BlYuLv1AZb2/?igshid=17knw5e7j4ef

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 11:29


alexbg написа:
За мен и двете дузпи бяха спорни.
Защото на Мане удара, ако не беше в ръката на Кристиансен, щеше да е в гърдите му или брадичката и пак нямаше да е във вратата...
За Абрахам - Ами и аз не видях да го пипа онзи...

А за бавното съдийство... Ами мисля, че скоро така ще се изхитрят съдиите, че ще правят каквото си искат... Ето, вече превземат ТВ-то и вчера беше показателно - така и не дадоха повторение от камера зад вратата при дузпата за Челски... А страничните не вдигаха флаг, докато в слушалките не им кажат, че трябва да вдигнат...
И както е тръгнало, скоро жените ще тичат по терена (уж че са еманципирани и равни с мъжете), а баш тарикатите ще седят на столчета в хладни стаи с монитори и ще управляват оттам мачовете...

Редо, брат - несериозно е това... Нерде Чемпиъншип, нерде финален мач в Европа... И си пролича, че е млад и неуверен - и във физиономията, и в самото изпълнение: като ще биеш топка в средата, поне я вдигни малко над тревата и доста повече се постарай с финтове движение на тялото...

Но както и да - ще видим оттук насетне какво ще направи Лампард. Малко по-нервен ми изглежда, отколкото трябва да бъде - дано устиска на напрежението...

Само аз ли мернах, че спасената дузпа бе след нарушение на вратаря, който излезна напред ПРЕДИ изпълнението? Ерго, дузпата трябваше да се пребие.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 12:59


Ами не - десният му крак беше на линията, когато Абрахам би. А мисля, че правилото е точно такова - поне единия крак да е на линията

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 13:45
Мнения: 1875
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 14:16


alexbg написа:

Редо, брат - несериозно е това... Нерде Чемпиъншип, нерде финален мач в Европа... И си пролича, че е млад и неуверен - и във физиономията, и в самото изпълнение: като ще биеш топка в средата, поне я вдигни малко над тревата и доста повече се постарай с финтове движение на тялото...

Лампард няма как да му види погледа точно преди изпълнението и да го смени. :) А добрият дузпаджия е такъв, независимо от нивото, след като миналата година са му давали да ги бие сигурно има добра причина, при все възрастта му. Като цяло обаче това лято доста дузпи изгледах и ми прави впечатление големия процент откровено лошо изпълнени дузпи, като тази снощи.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 14:40


То и на нашите им върза при дузпите на Трент и Ориги, които баскът за малко не спаси.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 14:43


redo написа:
Като цяло обаче това лято доста дузпи изгледах и ми прави впечатление големия процент откровено лошо изпълнени дузпи, като тази снощи.


Онзи ден реших да изгледам тези дузпи, които са в общи линии потвърждание на думите ти.
Разбира се тук отчитаме и любезното съдействие на "точката" за дузпи : )))))


_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 14:46


Не само точката, сигурно при половината дузпи Борян беше пред голлинията.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 15:41


navy написа:
alexbg написа:
За мен и двете дузпи бяха спорни.
Защото на Мане удара, ако не беше в ръката на Кристиансен, щеше да е в гърдите му или брадичката и пак нямаше да е във вратата...
За Абрахам - Ами и аз не видях да го пипа онзи...

А за бавното съдийство... Ами мисля, че скоро така ще се изхитрят съдиите, че ще правят каквото си искат... Ето, вече превземат ТВ-то и вчера беше показателно - така и не дадоха повторение от камера зад вратата при дузпата за Челски... А страничните не вдигаха флаг, докато в слушалките не им кажат, че трябва да вдигнат...
И както е тръгнало, скоро жените ще тичат по терена (уж че са еманципирани и равни с мъжете), а баш тарикатите ще седят на столчета в хладни стаи с монитори и ще управляват оттам мачовете...

Редо, брат - несериозно е това... Нерде Чемпиъншип, нерде финален мач в Европа... И си пролича, че е млад и неуверен - и във физиономията, и в самото изпълнение: като ще биеш топка в средата, поне я вдигни малко над тревата и доста повече се постарай с финтове движение на тялото...

Но както и да - ще видим оттук насетне какво ще направи Лампард. Малко по-нервен ми изглежда, отколкото трябва да бъде - дано устиска на напрежението...

Само аз ли мернах, че спасената дузпа бе след нарушение на вратаря, който излезна напред ПРЕДИ изпълнението? Ерго, дузпата трябваше да се пребие.


Под вола теле ли търсиме?!

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 15:53


Vendome написа:
То и на нашите им върза при дузпите на Трент и Ориги, които баскът за малко не спаси.


Още преди да ги бият казах на малкия, че Кепа няма да хване нито една - има тепърва да изплаща за онези дузпи срещу Шити, с които им поднесе трипъла...
Добро вратарче е, но не ме кефи като цяло именно заради онази случка...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 15:56


alexbg написа:
Ами не - десният му крак беше на линията, когато Абрахам би. А мисля, че правилото е точно такова - поне единия крак да е на линията
Днес навсякъде излязоха снимки, на които се вижда, че и двата му крака са пред линията. Така че формално нарушение има. Но пък от друга страна като се замисля как при повечето дузпи вратарите правят същото и остават ненаказани...

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 16:05


Vendome написа:
Не само точката, сигурно при половината дузпи Борян беше пред голлинията.


Ами от трите спасени само при втората беше пристъпил със задния крак някъде около 20-30 см... Най-явно беше при дузпата, която му би другия вратар - тогава и с двата крака беше напред около 1/2 метър, но не я хвана...

Но пък колко дузпи на сърбите бяха вкарани в горната половина на вратата - мисля, че само 1 беше бита ниско долу... Голяма смелост за такива изпълнения - сигурно подпомогната и от точката за дузпа :)

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 16:07


SUBXERO написа:
Но пък от друга страна като се замисля как при повечето дузпи вратарите правят същото и остават ненаказани...


Ако съдиите са буквалисти, ако не всяка втора, то всяка трета ще се пребива.. било то заради това че вратар е направил стъпка напред или че някой пампаец е влязал 20 санта в наказателното поле преди удара.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 18:29


SUBXERO написа:
alexbg написа:
Ами не - десният му крак беше на линията, когато Абрахам би. А мисля, че правилото е точно такова - поне единия крак да е на линията
Днес навсякъде излязоха снимки, на които се вижда, че и двата му крака са пред линията. Така че формално нарушение има. Но пък от друга страна като се замисля как при повечето дузпи вратарите правят същото и остават ненаказани...


Може ли да ги видя тези снимки, и ако може и снимки на ситуацията със същото момче при дузпата за Челси плс

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 18:52


alexbg написа:
Vendome написа:
Не само точката, сигурно при половината дузпи Борян беше пред голлинията.


Ами от трите спасени само при втората беше пристъпил със задния крак някъде около 20-30 см... Най-явно беше при дузпата, която му би другия вратар - тогава и с двата крака беше напред около 1/2 метър, но не я хвана...

Но пък колко дузпи на сърбите бяха вкарани в горната половина на вратата - мисля, че само 1 беше бита ниско долу... Голяма смелост за такива изпълнения - сигурно подпомогната и от точката за дузпа :)


По принцип в такива критични моменти краката често изключват! На Салах дузпата беше фантастична, в такъв важен момент. Доста го излъга с тяло вратарчето на Челси. Има един принцип при дузпите - трябва предварително да си решил къде да биеш. Това дали ще влезе е вече друг въпрос!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 18:54


TheExorcist написа:
SUBXERO написа:
alexbg написа:
Ами не - десният му крак беше на линията, когато Абрахам би. А мисля, че правилото е точно такова - поне единия крак да е на линията
Днес навсякъде излязоха снимки, на които се вижда, че и двата му крака са пред линията. Така че формално нарушение има. Но пък от друга страна като се замисля как при повечето дузпи вратарите правят същото и остават ненаказани...


Може ли да ги видя тези снимки, и ако може и снимки на ситуацията със същото момче при дузпата за Челси плс


Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 19:01


alexbg написа:
Vendome написа:
То и на нашите им върза при дузпите на Трент и Ориги, които баскът за малко не спаси.


Още преди да ги бият казах на малкия, че Кепа няма да хване нито една - има тепърва да изплаща за онези дузпи срещу Шити, с които им поднесе трипъла...
Добро вратарче е, но не ме кефи като цяло именно заради онази случка...


Момчето е добър вратар. Верно е млад, но има поглед върху топката и ситуациите като цяло. Определено има хляб в него!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 20:20


Балет, къде е ВАР-а?! И не пуснахте снимка с другата ситуация. И пак ще се повторя - търси се теле под вола!!!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   15.08.2019 21:10


TheExorcist написа:
Балет, къде е ВАР-а?! И не пуснахте снимка с другата ситуация. И пак ще се повторя - търси се теле под вола!!!


аз нищо не казвам, поиска снимка и я постнах …


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   16.08.2019 12:08


ами не е ОК, имаше си явно нарушаване на правилника и това се допуска на финал за трофей???

за какво изобщо се борим... :-?


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг