Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:12



Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Суперкупа на Европа 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 18.06.2012 15:22
Мнения: 826
Местоположение: Fields of Anfield Road
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   16.08.2019 14:16


Нивото на непоносимост към Ливърпул сериозно е нараснало.
Много рев, много чудо.
Като сме тръгнали да постваме, да постна и аз ситуацията с дузпата на Ейбрахам:

https://twitter.com/SamueILFC/status/1161751677671788544

:laugh: :laugh: :laugh: :cheers: :first:

_________________
We Are Liverpool: This Means More
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   16.08.2019 17:17


HumanFactor написа:
Нивото на непоносимост към Ливърпул сериозно е нараснало.


Митак, едва ли ти е чудно че вместо едно Честито, се почва с "ама това, ама онова...".
Вече дори не искам да отговарям. Особено при един толкова приятен за гледане мач, от който и двата отбора и зрителите могат да са доволни като цяло.

Супер приятно съм изненадан от Челси и си мисля че ако феновете им имат търпение към Франки и към играчите, там може да се случат добри неща съвсем скоро. Това че имат бан за нови играчи може да се окаже позитив за тях, защото доскоро сините имаха най-много играчи дадени под наем насам натам. Играчи, които можеше да не помиришат скоро ВЛ терен.
Франки е критикуван, че е пуснал като смяна младоците, а не доказани играчи и т.н., но си мисля че с този ход показа че ще иска да вкара собствен почерк в Челси и ще се опита да гради. Засега респект!

Нашите мисля че не очакваха това, което Челси правеше през началните минути и закономерно можеше да падат и с 2 гола до почивката. Влизането на Боби и бързият гол в началото на втората част промениха малко нещата, но ми се струва че Клоп трябваше да търси резултат още в редовното време с пускането на Ориги, изваждането на безличния Сала, а можеше да пусне и Брюстър, който направи доста добри мачове в предсезонната подготовка.
Най-хубаво от целия мач за Пуул бяха финалните кадри със строения отбор пред "изнесения Коп". Нещото, за което много много отбори могат да мечтаят, защото това няма как да се купи.

Дали е имало дузпа или не за положението на Мане може да се спори, но аналогично е и за тази която бе дадена за Челси. "Асене върни" ми се струва че ни направи всички да се фокусираме в негативното, да броим сантиметри, крачки и да спорим ръката ли среща топката или топката ръката...
Нормално е да има субективни мнения. След като дори и след 20 повторения за едно положение има 2 мнения, то и хиперВАР да се сложи, вместо от субективния поглед на 1 човек, решение ще трябва да се вземе субективните мнения на 4-5 човека. Разбира се изключвам ясните положения, в които един играч е огромните 10см засада и след 5 минути ВАР дзверене, правдата възтържествува... Макар това да ни лишава от добре изработени голове като този на Пулишич примерно, в който "героят" Адриан бе поразен в близкия ъгъл. 100 пъти бих предпочел този гол да се зачете, вместо гола от дузпа за Челси, но това да речем е заради побеляващата ми брада : ))) Важното е ВАР да посочва правилните сантиметри, макар че ей го на хем има ВАР, хем пак има спорове и недоволни..

Връщам се пак на Пуул - на този етап ми се струва че Клоп и Ко трябва да жертват всякакви купи и да се фокусират върху ВЛ. Сега ще е далеч по-трудно от предния сезон. Никой няма да се разсърди ако не играем трети пореден финал в ШЛ, играем с младоците за купата на Лигата, а за сериозните мачове във FA Cup има достатъчно време да се прецени дали да се акцентира или не. За огромно съжаление отдавна големите отбори от***ват този турнир. Всъщност както каза Боби за един от грандовете, но става все по-вярно за повечето от останалите, вече няма отбори - има фирми и бизнеси.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   16.08.2019 18:30


HumanFactor написа:
Нивото на непоносимост към Ливърпул сериозно е нараснало.
Много рев, много чудо.
Като сме тръгнали да постваме, да постна и аз ситуацията с дузпата на Ейбрахам:

https://twitter.com/SamueILFC/status/1161751677671788544

:laugh: :laugh: :laugh: :cheers: :first:



Относно подписа ти :


Изображение

Sorry, but there is nothing to talk about …

Изображение

Just saying … :whistle: :-D


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   17.08.2019 10:43


Е, Анфоо - не се подавай на негативизма... Аз започнах с "добър финал се получи", след мен Добрил (!!!) честити суперкупата...
Няма как да не изкоментираме дузпите и ВАР - все пак едното си е емболематична част от играта вече много десетки години, а другото е нещо съвсем ново и съответно интересно за обсъждане...
И съм съгласен с теб, че гола на Пулишич беше много як и би трябвало да радва всеки любител на играта...

Стискам ви палци за титлата - дано я вземете вече...
А пък вие ни стискайте за място в ШЛ :laugh: :laugh:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   17.08.2019 15:00


Сори, но въпреки че са крайнодесни феновете му, предпочитам Челси пред вас.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   18.08.2019 03:19


Anfield написа:
HumanFactor написа:
Нивото на непоносимост към Ливърпул сериозно е нараснало.


Митак, едва ли ти е чудно че вместо едно Честито, се почва с "ама това, ама онова...".
Вече дори не искам да отговарям. Особено при един толкова приятен за гледане мач, от който и двата отбора и зрителите могат да са доволни като цяло.

Супер приятно съм изненадан от Челси и си мисля че ако феновете им имат търпение към Франки и към играчите, там може да се случат добри неща съвсем скоро. Това че имат бан за нови играчи може да се окаже позитив за тях, защото доскоро сините имаха най-много играчи дадени под наем насам натам. Играчи, които можеше да не помиришат скоро ВЛ терен.
Франки е критикуван, че е пуснал като смяна младоците, а не доказани играчи и т.н., но си мисля че с този ход показа че ще иска да вкара собствен почерк в Челси и ще се опита да гради. Засега респект!

Нашите мисля че не очакваха това, което Челси правеше през началните минути и закономерно можеше да падат и с 2 гола до почивката. Влизането на Боби и бързият гол в началото на втората част промениха малко нещата, но ми се струва че Клоп трябваше да търси резултат още в редовното време с пускането на Ориги, изваждането на безличния Сала, а можеше да пусне и Брюстър, който направи доста добри мачове в предсезонната подготовка.
Най-хубаво от целия мач за Пуул бяха финалните кадри със строения отбор пред "изнесения Коп". Нещото, за което много много отбори могат да мечтаят, защото това няма как да се купи.

Дали е имало дузпа или не за положението на Мане може да се спори, но аналогично е и за тази която бе дадена за Челси. "Асене върни" ми се струва че ни направи всички да се фокусираме в негативното, да броим сантиметри, крачки и да спорим ръката ли среща топката или топката ръката...
Нормално е да има субективни мнения. След като дори и след 20 повторения за едно положение има 2 мнения, то и хиперВАР да се сложи, вместо от субективния поглед на 1 човек, решение ще трябва да се вземе субективните мнения на 4-5 човека. Разбира се изключвам ясните положения, в които един играч е огромните 10см засада и след 5 минути ВАР дзверене, правдата възтържествува... Макар това да ни лишава от добре изработени голове като този на Пулишич примерно, в който "героят" Адриан бе поразен в близкия ъгъл. 100 пъти бих предпочел този гол да се зачете, вместо гола от дузпа за Челси, но това да речем е заради побеляващата ми брада : ))) Важното е ВАР да посочва правилните сантиметри, макар че ей го на хем има ВАР, хем пак има спорове и недоволни..

Връщам се пак на Пуул - на този етап ми се струва че Клоп и Ко трябва да жертват всякакви купи и да се фокусират върху ВЛ. Сега ще е далеч по-трудно от предния сезон. Никой няма да се разсърди ако не играем трети пореден финал в ШЛ, играем с младоците за купата на Лигата, а за сериозните мачове във FA Cup има достатъчно време да се прецени дали да се акцентира или не. За огромно съжаление отдавна големите отбори от***ват този турнир. Всъщност както каза Боби за един от грандовете, но става все по-вярно за повечето от останалите, вече няма отбори - има фирми и бизнеси.



Бе има един трофей, който чакам повече!!!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   22.08.2019 00:52


Естествено, че исторически Ливърпул е много много >>>>>>> от фекал смърдид. Всичките 6 ШЛ на Ливърпул са напълно честно и почтено спечелени, което не може да се каже за престъпната гнусна мерзост фекал - те нямат и 1 честно спечелена титла и са мъртвородена престъпна схема, която следва да се закрие със задна дата - т.е. всичките им "титли" и "трофеи" да се анулират.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   23.08.2019 04:23


Dobril написа:
Естествено, че исторически Ливърпул е много много >>>>>>> от фекал смърдид. Всичките 6 ШЛ на Ливърпул са напълно честно и почтено спечелени, което не може да се каже за престъпната гнусна мерзост фекал - те нямат и 1 честно спечелена титла и са мъртвородена престъпна схема, която следва да се закрие със задна дата - т.е. всичките им "титли" и "трофеи" да се анулират.


МАни тия глупости, проблема според мен е, че Меси свърши и няма да стигне другото животно, не го виждам просто вече!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   23.08.2019 04:34


Dobril написа:
Естествено, че исторически Ливърпул е много много >>>>>>> от фекал смърдид. Всичките 6 ШЛ на Ливърпул са напълно честно и почтено спечелени, което не може да се каже за престъпната гнусна мерзост фекал - те нямат и 1 честно спечелена титла и са мъртвородена престъпна схема, която следва да се закрие със задна дата - т.е. всичките им "титли" и "трофеи" да се анулират.


Иначе естествено, че са заслужени, можеше и още ако не беше тая пролетарка и магазинерка Тачър ( да почива в мир, de mortibus aut bene, aut nihil), но тя изигра голяма роля да преебе англичаните с тия 5 години бан!

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 23.08.2019 04:36, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   23.08.2019 04:43


Dobril написа:
Естествено, че исторически Ливърпул е много много >>>>>>> от фекал смърдид. Всичките 6 ШЛ на Ливърпул са напълно честно и почтено спечелени, което не може да се каже за престъпната гнусна мерзост фекал - те нямат и 1 честно спечелена титла и са мъртвородена престъпна схема, която следва да се закрие със задна дата - т.е. всичките им "титли" и "трофеи" да се анулират.


И не на последно братле, всички финали на Реал, които съм гледал ( от 1998) си
бяха заслужено спечелени!

П.С. Седем май станаха

П.С. 2 - в цялата си история имат ЕДИН изгубен финал, ма само трябва да проверя от кой беше ...

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 23.08.2019 04:48, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   23.08.2019 06:14


Абърдийн 1982

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   23.08.2019 08:05


Бенфика, 1962 КЕШ
Интер, 1964, КЕШ
Челси, 1971, КНК
Ливърпул, 1981 КЕШ
Абърдийн, 1983 КНК

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   24.08.2019 04:24


Forest_fan написа:
Бенфика, 1962 КЕШ
Интер, 1964, КЕШ
Челси, 1971, КНК
Ливърпул, 1981 КЕШ
Абърдийн, 1983 КНК


Уупс, да, мой пропуск отвсякъде, иначе КЕШ-овете визирах...

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Суперкупа на Европа   |   24.08.2019 23:07


TheExorcist написа:
Dobril написа:
Естествено, че исторически Ливърпул е много много >>>>>>> от фекал смърдид. Всичките 6 ШЛ на Ливърпул са напълно честно и почтено спечелени, което не може да се каже за престъпната гнусна мерзост фекал - те нямат и 1 честно спечелена титла и са мъртвородена престъпна схема, която следва да се закрие със задна дата - т.е. всичките им "титли" и "трофеи" да се анулират.


И не на последно братле, всички финали на Реал, които съм гледал ( от 1998) си
бяха заслужено спечелени!

П.С. Седем май станаха

П.С. 2 - в цялата си история имат ЕДИН изгубен финал, ма само трябва да проверя от кой беше ...


Нищо честно, почтено и заслужено няма в мъртвородената история на тия франкистки изпражнения - цялата им схема е престъпна в същността си, финансират се по абсолютно престъпен начин (и оттам звездните им покупки и всякакви интриги), заедно с това нерядко и съдиите ги подкрепят вкл. и последните им няколко изключително явно фалшиви "шл".


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг