Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 24.04.2024 14:05



Отговори на тема  [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Квалификации за СП' 2022, Зона Европа 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   28.03.2021 23:48


Деволе, кое е кризата на Турция, 4-2 с Нидерландия и да отнесат Норвегия 3-0 насред Осло ... и аз искам такава криза!

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4455
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   29.03.2021 02:08


TheExorcist написа:
Деволе, кое е кризата на Турция, 4-2 с Нидерландия и да отнесат Норвегия 3-0 насред Осло ... и аз искам такава криза!


Мачът беше в Малага ;-)

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   29.03.2021 10:54


Forest_fan написа:
TheExorcist написа:
Деволе, кое е кризата на Турция, 4-2 с Нидерландия и да отнесат Норвегия 3-0 насред Осло ... и аз искам такава криза!


Мачът беше в Малага ;-)


Не го знаех това, но то всичко се обърка, вече не знаеш кой е силен и къде играе!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11817
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   29.03.2021 11:09


Като цяло фаворитите циклят дотук - Франция, Португалия, Холандия, Испания.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9628
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   29.03.2021 11:09


TheExorcist написа:
Пияните ирландци къртят обаче

LUXEMBURG!!! :cheers: :rock:


Абе, Люксембург отдавна не е джуджето за което го мислиш. Виж им резултатите от лигата на нациите и последните квалификации и ще се убедиш. В ЕКТ също се представят прилично, вкараха и отбор в групите на ЛЕ предният сезон и са на 35 място, пред Ирландия. Тия според мен са по-добре от нас.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   29.03.2021 13:36


а на испанците не знам какво им става. хикс у дома с гърчолята и вратарски гол в 90 минута за измъчена победа в Грузия?!
Португалия не циклят, те имат много силно поколение и сплав между опитни и млади играчи. В Белград бяха ограбени,
И Белгия нещо не ми харесва. Италия и Англия изглеждат най-добре от водещите сили.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   29.03.2021 16:10


bai Momchil написа:
TheExorcist написа:
Пияните ирландци къртят обаче

LUXEMBURG!!! :cheers: :rock:


Абе, Люксембург отдавна не е джуджето за което го мислиш. Виж им резултатите от лигата на нациите и последните квалификации и ще се убедиш. В ЕКТ също се представят прилично, вкараха и отбор в групите на ЛЕ предният сезон и са на 35 място, пред Ирландия. Тия според мен са по-добре от нас.


Никога не съм казвал, че Люксембург е джудже, напротив, те са на едно ниво с България, за съжаление, но да биеш Ейре като гост от този отбор си е постижение!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14256
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   29.03.2021 17:10


Diavolo написа:
а на испанците не знам какво им става. хикс у дома с гърчолята и вратарски гол в 90 минута за измъчена победа в Грузия?!
Португалия не циклят, те имат много силно поколение и сплав между опитни и млади играчи. В Белград бяха ограбени,
И Белгия нещо не ми харесва. Италия и Англия изглеждат най-добре от водещите сили.



Италия ти хареса срещу България ??? Добре, че влезе Имобиле да пораздвижи малко атаката, иначе нищо впечатляващо срещу една безидейна Бъкгария. Инсиние им бе най-силния играч.


Последна промяна Balleta на 29.03.2021 17:12, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   29.03.2021 18:25


Balleta написа:
Diavolo написа:
а на испанците не знам какво им става. хикс у дома с гърчолята и вратарски гол в 90 минута за измъчена победа в Грузия?!
Португалия не циклят, те имат много силно поколение и сплав между опитни и млади играчи. В Белград бяха ограбени,
И Белгия нещо не ми харесва. Италия и Англия изглеждат най-добре от водещите сили.



Италия ти хареса срещу България ??? Добре, че влезе Имобиле да пораздвижи малко атаката, иначе нищо впечатляващо срещу една безидейна Бъкгария. Инсиние им бе най-силния играч.


Италия и с резервите щеше да бие, то наще цървули минаваха центъра само за статистиката!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   30.03.2021 02:56


Balleta написа:
Diavolo написа:
а на испанците не знам какво им става. хикс у дома с гърчолята и вратарски гол в 90 минута за измъчена победа в Грузия?!
Португалия не циклят, те имат много силно поколение и сплав между опитни и млади играчи. В Белград бяха ограбени,
И Белгия нещо не ми харесва. Италия и Англия изглеждат най-добре от водещите сили.



Италия ти хареса срещу България ??? Добре, че влезе Имобиле да пораздвижи малко атаката, иначе нищо впечатляващо срещу една безидейна Бъкгария. Инсиние им бе най-силния играч.


Говоря цялостно като облик от много време насам включително и последните няколко седмици. Всички имаха нагоре-надолу, но Италия и Англия не. А Италия последните 10/15 минути на мача буквално ни смляха. При уж вече решен мач. Сякаш започнаха да играят някъде от 75/80 мин.


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 787
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   31.03.2021 23:11


Май всички отбори са се хванали да възстановяват финансите след пандемията , Германия да падне от Югозападна България е вече прекалено.

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28650
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   01.04.2021 00:06


Още ли ще твърдите, че няма изненади.
Футбола стана абсолютно тото. Изобщо няма смисъл да се прогнозира. :uuu:
Макетата да бият Германия?! Това е не шок, ами не знам вече какво
и изобщо всеки кръг има една камара нелогични резултати. Как да коментираме издънката на Турция онзи ден?! Това не е тото, ами и аз не знам какво.
И се случват дори на отбори в серия. Примерно някой отбор постигне някакъв страхотен резултат и ще кажеш, ей тия са в серия или са яхнали вълната и хоп, още в следващия мач издънка. :helpless:
Това което все пак кефи до момента и е константно е убийствената серия на Армения. Кефят на макс. А и в Ереван играят пред публика, което автоматични ги издига в очите ми. :football:

Единственото константно нещо обаче си остава импотентния ни национален отбор. И как имат очи Ясен Петрова, продажната курва Десподове и останалите чалгари да се бият в гърдите.
Абе ей, някакви джуджета и анонимници бият или хиксират срещу световни сили, вкарват голове, а нашите си остават мърди. Няма пандемия, няма нищо. Константно ЗЛЕ! :uuu:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   02.04.2021 01:05


Diavolo написа:
Още ли ще твърдите, че няма изненади.
Футбола стана абсолютно тото. Изобщо няма смисъл да се прогнозира. :uuu:
Макетата да бият Германия?! Това е не шок, ами не знам вече какво
и изобщо всеки кръг има една камара нелогични резултати. Как да коментираме издънката на Турция онзи ден?! Това не е тото, ами и аз не знам какво.
И се случват дори на отбори в серия. Примерно някой отбор постигне някакъв страхотен резултат и ще кажеш, ей тия са в серия или са яхнали вълната и хоп, още в следващия мач издънка. :helpless:
Това което все пак кефи до момента и е константно е убийствената серия на Армения. Кефят на макс. А и в Ереван играят пред публика, което автоматични ги издига в очите ми. :football:

Единственото константно нещо обаче си остава импотентния ни национален отбор. И как имат очи Ясен Петрова, продажната курва Десподове и останалите чалгари да се бият в гърдите.
Абе ей, някакви джуджета и анонимници бият или хиксират срещу световни сили, вкарват голове, а нашите си остават мърди. Няма пандемия, няма нищо. Константно ЗЛЕ! :uuu:


Не е изненадващо измислената държава да бие Германия, преди не толко много години щеха да бият Англия с един гол на Шакира от корнер ако си спомняте!

Да ви кажа един виц, знаете ли защо макендонките не правят свирки?

Защото нямат език!!!

:laugh:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   02.04.2021 01:16


Diavolo написа:

Единственото константно нещо обаче си остава импотентния ни национален отбор. И как имат очи Ясен Петрова, продажната курва Десподове и останалите чалгари да се бият в гърдите.
Абе ей, някакви джуджета и анонимници бият или хиксират срещу световни сили, вкарват голове, а нашите си остават мърди. Няма пандемия, няма нищо. Константно ЗЛЕ! :uuu:


Умирам от мъка брат, :-x , добре, че дядо не е жив, да ги види тези помияри, а той е стрелял с картечница по поклонниците на индивида, който е искал да срине моя град със земята!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Квалификации за СП' 2022, Зона Европа   |   02.04.2021 01:24


Diavolo написа:
Balleta написа:
Diavolo написа:
а на испанците не знам какво им става. хикс у дома с гърчолята и вратарски гол в 90 минута за измъчена победа в Грузия?!
Португалия не циклят, те имат много силно поколение и сплав между опитни и млади играчи. В Белград бяха ограбени,
И Белгия нещо не ми харесва. Италия и Англия изглеждат най-добре от водещите сили.



Италия ти хареса срещу България ??? Добре, че влезе Имобиле да пораздвижи малко атаката, иначе нищо впечатляващо срещу една безидейна Бъкгария. Инсиние им бе най-силния играч.


Говоря цялостно като облик от много време насам включително и последните няколко седмици. Всички имаха нагоре-надолу, но Италия и Англия не. А Италия последните 10/15 минути на мача буквално ни смляха. При уж вече решен мач. Сякаш започнаха да играят някъде от 75/80 мин.


Италия никога не громи противника. Колкото и слаби да са! А за за Англия, с този Кейн, измислен герой - КУР за тях!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 35 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг