Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 11:09



Отговори на тема  [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Шампионска лига 2021/2022 - 1/4 финали ~ 1/2 финали 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига 2021/2022 - 1/4 финали ~ 1/2 финали   |   05.05.2022 02:05


Diavolo написа:
Гуардиола е тотален палячо. Докога ще го търпят в Сити?
В момента в който извади Марез и вкара дърводелеца Фернандиньо си казах, че ще стане беля. Ама чак пък толкова...
Уникален късмет за Реал в ШЛ. Аз такова нещо и то в рамките на един сезон не помня да съм виждал някога. ПСЖ ги смляха 165 мин. и след това бяха отвяни. Челси ги смачка буквално на Бернабеу и Куртоа герой. Сега пак голямо предимство за Сити, отново Куртоа герой, чисти се топката от голлинията и за 2 минути 2 гола?! Това и след 50 години няма да стане. :dunno:



...не съм съгласен за Гуардиола, да извърши тотално грешни смени и прецака мача, но не му стигнаха 2-3 минутки .... а отбора който е изградил от тия дървари и смея да кажа средностатистически играчи ( с изключение на ДеБройне) е уникален, научил ги е да си подават и разиграват почти съвършенно, за мен си е топ треньор ...


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига 2021/2022 - 1/4 финали ~ 1/2 финали   |   05.05.2022 08:43


Абсолютно съм съгласен с последните две мнения на Балета. Аз смятам че като цяло е положително, че историята се оказва толкова важна в турнира. Колкото и да е странно точно Реал да се явява пазител на романтиката във футбола, май точно така излиза в случая :)

А на Пеп не само две минути не му стигнаха, Грийлиш имаше две стопроцентови положения преди изравнителния гол, с които можеше да се реши мачът (въпреки че не знам дали вече може да се каже такова нещо за мач на Реал :) )

И също така, отдавна защитавам и аз това мнение, съм напълно съгласен за футболистите. Факт е, че дават безумни пари Сити, но не ги дават за суперзвезди, не знам дали Пеп е купил и една такава, откакто е в отбора. Показателно е, че само Де Бройне е голямата звезда на националния си отбор, останалите не само че не са такива, а и повечето (може би с изключение на португалците само), дори не са и твърди титуляри в националните.


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига 2021/2022 - 1/4 финали ~ 1/2 финали   |   05.05.2022 09:15


Това вчера в Мадрид бе пръста на съдбата, уважаеми .
На "Ушатата" определно не й се ходи на поклонение в Мека !
Иначе защо толкова упорито ще избягва възможността да попадне в хитрите арабски ръчички на ПСЖ и Шити ?! :dance: :laugh:

Респект за Реал ! :moufan:
не съм оптиист за финала
Мане и Салах са мислюмани, доколото ми е известно :unsure:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига 2021/2022 - 1/4 финали ~ 1/2 финали   |   05.05.2022 10:33


spurs написа:
Абсолютно съм съгласен с последните две мнения на Балета. Аз смятам че като цяло е положително, че историята се оказва толкова важна в турнира. Колкото и да е странно точно Реал да се явява пазител на романтиката във футбола, май точно така излиза в случая :)

А на Пеп не само две минути не му стигнаха, Грийлиш имаше две стопроцентови положения преди изравнителния гол, с които можеше да се реши мачът (въпреки че не знам дали вече може да се каже такова нещо за мач на Реал :) )

И също така, отдавна защитавам и аз това мнение, съм напълно съгласен за футболистите. Факт е, че дават безумни пари Сити, но не ги дават за суперзвезди, не знам дали Пеп е купил и една такава, откакто е в отбора. Показателно е, че само Де Бройне е голямата звезда на националния си отбор, останалите не само че не са такива, а и повечето (може би с изключение на португалците само), дори не са и твърди титуляри в националните.


Е така е де, ама тогава излиза още по-абсурдно това, че дадоха 100 млн. паунда за резерва - не само в националния, но и в собствения си отбор... Или хайде, в Шити е по-скоро rotation player (което си е трето ниво играч)... Каква е идеята да даваш "безумни пари" (както сам казваш и съм съгласен с теб) за не-звезди...

Иначе - Гуардиола е много добър треньор, но за негово съжаление има склонността понякога да се плаши (което е малко странно - все пак не е като да не е печелил ШЛ)...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига 2021/2022 - 1/4 финали ~ 1/2 финали   |   05.05.2022 11:48


Аз това за звездите вече съм го писал. Не виждам защо трябва непременно да взимаш звезди, за да си успешен. Аргумента не е добър, защото и в Ливърпул положението е горе-долу същото, и те ли не са успешни? По-добре да залагаш на силен колектив, отколкото на звезди.
Салах не дойде като звезда в Ливърпул. Този футболист не беше оценен в Челси. Клоп разви качествата му. Същото е и с Мане. Беше добър футболист преди да дойде от Саутхемптън, но в никакъя случай звезда.
Същото е и с Ван Дайк. Вярно, за него бяха платени доста пари, но и Фъргюсън плати доста пари на времето за Стам, един сравнително неизвестен и недоказан играч.

И при Фъргюсън нямаше звезди. Имаше добри футболисти като Рио Фърдинанд за повече пари, Верон също, но най-големите за времето си като Тюрам, Канаваро, Зидан, Баджо, Батистута, Ривалдо не играха на Олд Трафорд, но Юнайтед изобщо не беше слаб отбор.

Сити да не би преди Гуардиола да са правили кой знае какво в ШЛ?
Те даже не са и участвали. ПСЖ като има звезди, при това не една и две какво направи?

Юнайтед също в последните години.

Сити имат класни футболисти, не непременно звезди, но класни играчи и то успешни.
Гуардиола също умее да развива качествата на играчите.
Един Бернардо Силва беше отхвърлен от Бенфика и играеше в Монако, а в Сити много разви качествата си. Фернандиньо също. Къде е Фернансиньо, къде е Фред от Ман.Юнайтед? И двамата дойдоха от Шахтьор. Де Бройне също е футболист, недооценен в Челси.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига 2021/2022 - 1/4 финали ~ 1/2 финали   |   05.05.2022 12:33


Ами ние друго имаме предвид, или поне аз де :)

Традиционната представа за арабските свръх отбори е, че купуват най-големите световни звезди и така печелят. Както правят ПСЖ. Същото е всъщност и с Челси.

Сити също в началото тръгнаха така, помним Робиньо например, докато сега Гуардиола взима по-друг тип футболисти, които при него стават звезди. И успява, защото знае как да изгради топ отбор. При Ливърпул е същото, прав си.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига 2021/2022 - 1/4 финали ~ 1/2 финали   |   06.05.2022 12:08


Е, Балет си противоречи, какво ми го цитирате. Хем в първия си пост до мен пише, че смените са покъртителни и Пеп се бъгнал, после пише друго.
Кое последно?

Ясно е, че имаше късмет и съдба. Ама при Пеп си стана традиция вече. Той носи вината за последните 3 издънки на Сити в ШЛ, със странните си състави и подход. Сега също, при положение, че доминира на терена и владее нещата, защо вкарва дефанзивен за офанзивен човек. Когато играта върви, не се правят промени. А Фернандиньо много пъти се е дънил и правил глупости. Точно пък него да вкараш. Просто сам вкара вълка в кошарата.
И Сити са пръснали над 1 млрд. за трансфери. Изобщо не ме интересува как развивал играчите. Та той има 3 равностойни отбора, голяма работа, като няма Меси или Роналдо.
Обаче в ШЛ го виждаме какъв е - лузър.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 47 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг