Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18.04.2024 21:44



Отговори на тема  [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   06.05.2022 19:12


Да и тях, но Светльо преди всичко е левскар.

_________________
Изображение


 
Online
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   06.05.2022 21:22


Vendome написа:
Да и тях, но Светльо преди всичко е левскар.



Да, Ледо си беше мадидист и романист, те си бяха двойка с Алабао и спряха да пишат до голяма степен и зардаи един индивид който все още списва тук предимно глупости .... и с Бай Хуй спориха много навремето в Дира, но оня беше друг чешит ...

Това бе единствения човек с който си припокривахме пристрастията към Реал и Лийдс едновременно ... в Дира имаша голяма Реал-агитка, сега сме 2-а, 3-а ... Редо и Фогела


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   06.05.2022 21:29


Баш заради Добрил не са спрели.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6721
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   12.05.2022 01:21


Diavolo написа:
за Лига Европа, който и да спечели ще съм доволен, защото харесвам и двата отбора, а и феновете им са велики.
Може би една идея ще съм повече за Рейнджърс, но все тая.


Аз съм за Айнтрахт

Улиците в Глазгоу са едни от най-мръсните в Европа. Такова повръщано и осрано навсякъде трудно ще видиш в друг голям град!

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 12.05.2022 01:30, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   19.05.2022 00:23


Браво, радвам се за Айнтрахт. По-дейния, грамотен и футболен отбор спечели. Дузпите им също бяха безупречни, по немски. Няма как шотландци да бият немци на дузпи.
Ако не беше каръка на защитника, който преплете краката и се контузи, Рехнджъра и гол нямаше да вкарат, а мача си вървеше към класика 1-0 за франкфуртци.
Хубав финал се получи. Динамичен и драматичен. Хубава атмофсера, благодарение най-вече на немските привърженици. Потландците бяха 2 към 1 на трибуните и близо 100 000 в Севиля и какво от това като германците ги надвикаха тотално. Не е важно количеството, а качеството. :yes:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6721
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   19.05.2022 00:42


И двата отбора са известни със супер ултрасите си, страхотна атмосфера, въпреки, че не видях някакво супер футболно качество. Айнтрахт са ми симпатичен отбор по принцип, и за това се радвам за тях. Само кофтито ми стана, като след дузпите видях плачещи деца от Рейнджърс и това ми напомни на мене, когато плаках дълго на балкона когато Германия би Англия с дузпи 1996, любимия ми английски отбор, който съм гледал!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   19.05.2022 20:04


Никакво тотално надвикване не е имало, Рейнджърс се чуваха достатъчно добре. Отделно за не много дълги моменти стадионът беше тих като цяло.
Аз бих акцентирал на това, че нямаше буферни зони, на места имаше и смесено присъствие на привърженици. Не съм чел и за сбивания.

Рейнджърс определено имаха не малко положения, просто не ги отиграха достатъчно добре. Но отборът с по-голям бюджет и по-класни футболисти спечели. Действително изглеждаха малко по-остри.
Рейнджърс играе донякъде архаичен стил, подчертано в защита, с изритани топки напред и тук-таме някоя многоходова комбинация. Но с тези футболисти това е нивото.
Шотландското първенство отдавна не е конкурентоспособно, няма как който и шотландски отбор да е фаворит на финал. Отделно, турнир като ЛЕ е максимумът, в ШЛ е съвсем различно нивото.

Но Рейнджърс не се представиха лошо в защита, жалко за грешката на Голдсън и Баси, колективна грешка, просто Голдсън остави топката и не видя, че Баси е закъснял. А Баси игра като лъв и не заслужаваше тази съдба.

Браво и на съдията, че не бутна рамо на по-богатия отбор.
Даже беше благосклонен с Лундстрам в самото начало. За претенциите за дузпи не мисля, че трябваше да се отсъди такава, за някой от двата отбора.

Накрая Рейнджърс се поизмориха, но това не е изненада. В Бундеслигата всеки мач е на 100%, докато в Шотландия има 4-5 добри отбора.

Това че няма как шотландци да бият германци на дузпи не важи, защото и в двата орбора има доста чужденци и нито един шотландец не изпълни дузпа за Рейнджърс. Рамзи е техничар, играл е в Арсенал и Ювентус, но просто се случи да не изпълни добре. Иначе Ван Бронкхорст беше избрал най-добрите изпълнители за първитв пет дузпи.

От другата страна Алън МакГрегър е спасявал доста дузпи в кариерата си, но просто изпълненията на играчите на Айнтрахт бяха безупречни.

Като цяло зяслужен триумф за Айнтрахт Франкфурт. По пътя си отстраниха много силни отбори, а мисля че завършиха и без загуба в турнира.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   19.05.2022 20:48


Diavolo написа:
Браво, радвам се за Айнтрахт. По-дейния, грамотен и футболен отбор спечели. Дузпите им също бяха безупречни, по немски. Няма как шотландци да бият немци на дузпи.
Ако не беше каръка на защитника, който преплете краката и се контузи, Рехнджъра и гол нямаше да вкарат, а мача си вървеше към класика 1-0 за франкфуртци.
Хубав финал се получи. Динамичен и драматичен. Хубава атмофсера, благодарение най-вече на немските привърженици. Потландците бяха 2 към 1 на трибуните и близо 100 000 в Севиля и какво от това като германците ги надвикаха тотално. Не е важно количеството, а качеството. :yes:


Но пък израмнителният гол не беше след грешка? Равностоен мач.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   19.05.2022 23:27


Футболът освен майсторство е игра на грешки. Печели този, който може да се възползва по-добре от тях.
Не да имаш 5-6 шута от близка дистанция и да ги изпълниш така, сякаш играеш ръгби.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4969
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   20.05.2022 00:28


Ама немците как се уредиха с 5 отбора в ШЛ и 8 в ЕКТ, а?

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   20.05.2022 13:27


ами немци брат! :moufan: :-D


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   20.05.2022 14:01


Какво се превъзнасяш? Не е за сефте - англичани и испанци също са го правили.

Друго заслужава отбелязване - първи евротрофей за немски отбор (различен от Байерн Мюнхен) от 1997г., когато Борусия Д взе ШЛ, а Шалке 04 взе УЕФА.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   25.05.2022 23:03


Форцаа Ромаааа :rock: :celebrate: :first:

Италия отново с европейски трофей и отново благодарение на СПЕЦИАЛНИЯ! :devil:

Калчото мачка!
Скоро и Гранде Милан се завръща и ще мачка Реалци и Пулци :devil:


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   25.05.2022 23:06


Иначе като цяло разочароващ мач, особено първото полувреме. Рома беше по-добрия, грамотния отбор, но не биваше да се връщат толкова в отбрана.
Фейенорд хвърлиха всичко в атака първите 10 минути от второто полувреме, няма късмет обаче и до там, това им беше.
Хубава атмосфера като картинка, но не се чуваше много пеене, особено от нидерландците, ама и озвучението от БТВ и Макс Спорт не беше добро.

Тирана е домакин на финал, а София кога?


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   26.05.2022 00:39


Проблема едва ли е бил в БТВ/Макс Спорт. При мен също не се чуваше почти нищо. Транслацията за всяка една страна трябва да е еднаква.
Коментаторът наблегна на това, че феновете на Фейенорд са обиждали на расистка основа играчи на Рома, но аз даже и това не чух.
Все пак направи ми впечатление, че след награждаването пак не се чуваше много силно. Явно има значение и разположението на техниката.

От уважение към Бай Момчил, който постъпи джентълменски след финала в ЛЕ и аз сега няма да коментирам мача. Не че има много за коментиране де.

А това София кога реторичен въпрос ли е?
Мога да пиша много, но само ще си изгубя времето.
В България хибридната война върви с пълна сила, после се чудим защо и в Албания и Македония приемат големи мачове, само ние не.
Чакакайте от Руди мургавелкото и Кирчу премиерчето нещо положително. Ще гоните мяла.

Днеска на една голяма улица, сред всички мангусти, двама англоговорящи обикалят с една голяма табела "търсим билети за финала".
Е, кога тия двамата намерят по този начин тогава и ние ще приемеме финал. :-)
Най-много да ги набият някъде и да им вземат парите.

Аз петък съм на конни надбягвания, за събота ще си намеря нещо, е...л съм го....

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   26.05.2022 05:47


Diavolo написа:
Форцаа Ромаааа :rock: :celebrate: :first:

Италия отново с европейски трофей и отново благодарение на СПЕЦИАЛНИЯ! :devil:

Калчото мачка!
Скоро и Гранде Милан се завръща и ще мачка Реалци и Пулци :devil:


Превъзбудил си се от победа в турнира за неудачници.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9616
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   26.05.2022 08:27


Аз го гледах по БТ Спорт и също не се чуваше публиката. А че пееха се виждаше/ Чаво е прав, че транслацията беше кофти явно.

Иначе Чаво, коментирай мача няма проблеми от моя страна. Аз реално както знаеш съм против Моуриньо и затова и бях за Фейенорд (но не само). И при други обстоятелства пак бих бил за тях. Колкото до мача първото полувреме се чудех как може толкова слаби отбори да играят финал. :dunno: Супер безлично и скучно полувреме. Добре че беше гола на Рома та да живне мача през второто. За съжаление извадиха късмет вълците та не получиха гол. Равенството си беше най-реално за тоя мач. Но като цяло много разочароващ финал и то не заради резултата. Чета че това бил пръв трофей за Рома от 18 години, което също ми е много странно Първоначално помислих, че говорят за ЕКТ, но после разбрах, че е и за вътрешните турнири. Жалко е наистина как този голям отбор е изпаднал в посредственост.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5078
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   26.05.2022 08:37


Голът на Заниоло беше перфектен и по италиански - точно две докосвания, спира и бие - красота.
Очаквах повече от Фейенорд честно казано. Мислих, че ще създадат повече неща в атака и ще вкарат поне един гол.
Иначе поздравления за Моуриньо, старта лисица спечели пръв трофея и с това постави нови висоти като достижения в треньорската професия.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   26.05.2022 10:07


Специалния става автоматично първия в историята треньор спечелил и трите турнира под егидата на УЕФА (ШЛ ; ЛЕ ; ЛК) :-D


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига на Европа и Лига на Конференциите - 1/4 финали и 1/2 финали   |   26.05.2022 10:40


bai Momchil написа:
Аз го гледах по БТ Спорт и също не се чуваше публиката. А че пееха се виждаше/ Чаво е прав, че транслацията беше кофти явно.

Иначе Чаво, коментирай мача няма проблеми от моя страна. Аз реално както знаеш съм против Моуриньо и затова и бях за Фейенорд (но не само). И при други обстоятелства пак бих бил за тях. Колкото до мача първото полувреме се чудех как може толкова слаби отбори да играят финал. :dunno: Супер безлично и скучно полувреме. Добре че беше гола на Рома та да живне мача през второто. За съжаление извадиха късмет вълците та не получиха гол. Равенството си беше най-реално за тоя мач. Но като цяло много разочароващ финал и то не заради резултата. Чета че това бил пръв трофей за Рома от 18 години, което също ми е много странно Първоначално помислих, че говорят за ЕКТ, но после разбрах, че е и за вътрешните турнири. Жалко е наистина как този голям отбор е изпаднал в посредственост.


Пръв от 14 години, взеха купата на Италия през 2008, но пак е малко.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 61 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг