Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18.04.2024 02:37



Отговори на тема  [ 201 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Шампионска лига 2022-2023 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига 2022-2023   |   18.05.2023 13:19


За мен Милан си остава ненадминат. Барса нямаха тяхната защита просто. :-)
Може много да се спори, но да, веднага ми изникват два отбора: Милан и Барселона.

Иначе за Пеп, аз не съм от големите му фенове, но го уважавам и съм меко казано респектиран. Минуса е, че е работил само в Барса, Байерн и Ман Сити, отбори на практика с неограничен ресурс, но пък той си ги гради и налага и наистина стилът му си е специфичен.

Относно Ман Сити, коментирано е, но пак да го напиша. В Сити никога не е имало баш мега звезди със златни топки и гръмки имена. Единствено Де Бройне изпъква някак си като тежко име, но това е просто защото е супер футболист, но и той не е от тази 'галактикос орбита' В смисъл Сити залагат на много добри или отлични футболисти, но взаимозаменяеми и просто имат ресурсите да си позволят широчина в състава и така да щадят до голяма степен футболистите си. Реал, Милан, Барса и Ман Юн (за мен четирите отбора тип галактикос) обичат повече бляскавото, ама те са и наистина колоси.

Момчи също е написал верни неща за грандоманшината в съблекалнята и ролята на Пеп зад кулисите.

А и за татко Карло е написал верни неща. За мен татко Карло има най-добрия подход чисто психологически към играчите и създава отлична атмосфера и много ведра съблекалня.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 201 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг