Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 20:54



Отговори на тема  [ 116 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Лига Европа 2022-2023 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   20.04.2023 23:44


Супер тъпи отбори остнаха. :helpless: Ще подкрепяме Леверкузен.

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   21.04.2023 00:03


В италиански стил ще ти отговоря: Левер... scusi?
Финалът е ясен: Севиля - Рома, но като нищо и Ювентус - Рома.
Макар че само Рома май не се борят за ШЛ догодина през титла в ЛЕ. Останалите 3 отбора ще точат лиги...

Но като цяло мисля, че поне по един италиански отбор ще има и в трите финала на ЕКТ, а може и до 4 дори да го докарат. От Истанбул с титла няма да дойдат, но другите два турнира не се знае - може и да са италиански... А дори и да не са - определено са във възход отборите от Ботуша. Което ме замисля - откъде дойдоха парите във футбола на Апенините през последните години?!

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   21.04.2023 00:16


Няма пари, има системна отлична работа, а и където е текло пак ще тече.
ФОРЦА ИТАЛИЯ! :devil:
3 от 3! :devil:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   21.04.2023 00:26


Твърдо за Севилските бръснари или Леверкузен.

Против аптекарите и по дифолт Кур за Мъдото!

И понеже не знам в коя тема да го пусна - Кур за пакета!!! :uuu:

ДЕПОРТАЦИЯ!

https://corner.dir.bg/futbol/ronaldo-se-hvana-za-paketa-a-sauditite-go-davat-na-prokuror-i-mu-gotvyat-deportirane

:-)

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   21.04.2023 00:30


Севиля цял сезон са като мърди в Примера и сега изведнъж изиграха мача на сезона.
Както писах след мача на Олд Трафорд, Севил и Реал М са отборите избрани от съдбата в двата турнира. Това е положението.
Тотално предимство на Севиля, особено първото полувреме. И фантастична атмосфера. Такава в Испания има само на Атлетико М, Севиля и Атлетик Б.
Хари Магуайър недоумявам защо все още е титуляр, но ''великия'' нидерландски специалист явно знае по-добре.

За Спортинг ме е яд донякъде (само донякъде, защото все пак съм твърдо за Италия), тъй като имаха толкова много шансове за гол и в двата мача, но уникален малшанс или не точно малшанс, явно тяхното си е неможене. Нямат голова мощ.

Рома спечелиха напълно заслужено. Надиграха Фейенорд. Тактическо първо полувреме и после вдигнаха темпото. Малко изравнителния гол на ротердамци дойде от нищото, но след това логиката възтържествува.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   21.04.2023 00:43


Diavolo написа:
Севиля цял сезон са като мърди в Примера и сега изведнъж изиграха мача на сезона.
Както писах след мача на Олд Трафорд, Севил и Реал М са отборите избрани от съдбата в двата турнира. Това е положението.
Тотално предимство на Севиля, особено първото полувреме. И фантастична атмосфера. Такава в Испания има само на Атлетико М, Севиля и Атлетик Б.
Хари Магуайър недоумявам защо все още е титуляр, но ''великия'' нидерландски специалист явно знае по-добре.

За Спортинг ме е яд донякъде (само донякъде, защото все пак съм твърдо за Италия), тъй като имаха толкова много шансове за гол и в двата мача, но уникален малшанс или не точно малшанс, явно тяхното си е неможене. Нямат голова мощ.

Рома спечелиха напълно заслужено. Надиграха Фейенорд. Тактическо първо полувреме и после вдигнаха темпото. Малко изравнителния гол на ротердамци дойде от нищото, но след това логиката възтържествува.


Севиля откак смениха треньора живнаха доста, а днес и Де Хеа и Магуайер играха за тях, демек бяха 13 на 9.

Нищо не си е избрала съдбата, но традициите си имат значение няй-вече психологически, опита също.


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   21.04.2023 01:21


Стига плюене по Магуайър! Играе защото няма кой, но и другите ги видяхме при 7-0. А да беше само този резултат. Тен Хаг нямаше избор и за мен постъпва правилно, като му гласува доверие. Днес сгреши, друг път ще се поправи. Целият отбор не беше на ниво тази вечер, тъпо е да се сочи Магуайър.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   21.04.2023 01:28


bai Momchil написа:
Супер тъпи отбори остнаха. :helpless: Ще подкрепяме Леверкузен.


Защо да са тъпи отборите, и Леве и Рома и Юве и Севиля са печелили този турнир ( обърнете внимание на реда, в който ги сложих ), демек класика си е. Яд ме малко за Фейе, би било готин един хубав спомен от 2002, но Рома са си по-класни. Странно, но от много време този турнир ми е по-интересен от ШЛ!

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   21.04.2023 01:51


albertz написа:
Стига плюене по Магуайър! Играе защото няма кой, но и другите ги видяхме при 7-0. А да беше само този резултат. Тен Хаг нямаше избор и за мен постъпва правилно, като му гласува доверие. Днес сгреши, друг път ще се поправи. Целият отбор не беше на ниво тази вечер, тъпо е да се сочи Магуайър.


И аз това щях да кажа - куци са всичките ви коне, та няма голям избор... Ама Харито е май най-куция... А тоя жест с пръстите към Де Хеа, че говори много?!?! Капитан така ли прави.......

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10354
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   21.04.2023 06:54


Жестът целеше точно обратното - искаше да му каже, че Де Хеа трябва повече да комуникира със защитата. За жалост, това - наред с играта извън вратарското поле - си останаха проблемните точки в играта на Давид. Така или иначе, жестът бе крайно неуместен и издаде напрежението в отбора, което неминуемо наля още повече вода в мелницата на Севилци.

Иначе, абсолютно споделям написаното от Чаво. Да се сочи с пръст само един играч след такова катастрофално представяне на целия отбор е меко казано тенденциозно и некомпетентно. За съжаление, голяма част от нашите играчи все още имат навика да изключват тотално, когато играта не потръгне. Видяхме борбен дух в много мачове през сезона, удадоха ни се няколко обрата, но това все още е далеч от стандартите, които са присъщи на големите отбори и към които всъщност се стремим.

Не на последно място, единственото, което бих отправил като критика към ЕТХ. Когато знаеш, че вратарят ти е сред най-добритте в света откъм чисто вратарски качества, но също така знаеш, че има дефицити в играта с топка в краката, и най-вече като знаеш, че защитниците, които имаш на разположение за мача, не са особено технични, защо продължаваш да налагаш тактика с постепенно изнасяне на топката? Толкова ли е трудно да се усетиш, че така си слагаш примка на шията и всеки момент има опасност сам да си бутнеш столчето? Тези модни футболни тенденции и най-вече сляпото им налагане наистина ме вбесяват!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   21.04.2023 08:20


TheExorcist написа:
bai Momchil написа:
Супер тъпи отбори остнаха. :helpless: Ще подкрепяме Леверкузен.


Защо да са тъпи отборите, и Леве и Рома и Юве и Севиля са печелили този турнир ( обърнете внимание на реда, в който ги сложих ), демек класика си е. Яд ме малко за Фейе, би било готин един хубав спомен от 2002, но Рома са си по-класни. Странно, но от много време този турнир ми е по-интересен от ШЛ!


Дъртата и Севиля са ми доста неприятни отбори и не ги харесвам изобщо. С Рома не беше така, ама с Мъдурко начело и те ми се качиха доста в хейт класацията. Остана само Леверкузен, но според мен те са с най-малък шанс за нещо в тоя турнир. Всички слагате Севиля фаворит, но след като махнаха наказанието на Дъртофелника, си мисля че тоя път те ще вземта турнира.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   22.04.2023 08:49


Едно към едно с бай Момчи съм.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   13.05.2023 11:10


Рома на специалния върви към втори пореден финал и титла в Европа! :devil:
Форца Рома!
Севиля надиграха Юве, но и равенството в някаква степен бе логично. В Севиля обаче ще е много, много трудно за Юве.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   13.05.2023 21:39


Diavolo написа:
Рома на специалния върви към втори пореден финал и титла в Европа! :devil:
Форца Рома!
Севиля надиграха Юве, но и равенството в някаква степен бе логично. В Севиля обаче ще е много, много трудно за Юве.


Бързаш, Дяволе, бързаш. Вероятно ще стигне финала, ама титла... много е рано.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   18.05.2023 23:11


Леверкузен опита ама не се получи. :dunno:
Ся Мъдуркова Рома ще играе срещу Севиля. В едни други времена щях да съм твърдо за Рома. Ся вероятно няма да го гледам тоя финал. :tomate:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   20.05.2023 05:09


Изгледах записите.
Супер мач в Севиля, истинско украшение за сезона. Ювентус направи един от най-силните си мачове, но срещу тях имаха една много силна Севиля. Класика мач и заслужена победа за Севиля в крайна сметка.
Моуриньо паркира автобуса в Леверкузен, ама срещу Севиля ако играе така онези имат много бързи крила и много остри центрирания и вълците нямат шанс. Рома трябва да пресира и да играе агресивно. Дано вдигнат на крака Дибала. Той е готов уж. Дано контузията на Спинацола не е много тежка, не съм следял в медиите, че се пазех. Акуня ще липсва за Севиля след идиотския си червен картон.
Севиля е лек фаворит най-вече заради името си в турнира, но имам добро предчувствие за Рома на специалния. Моуриньо няма загуба на финал в ЕКТ! Севиля пък е 6 от 6 в този турнир. Е, все някой ще загуби! :-D

Форца Рома! :devil:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   31.05.2023 21:26


Много е важно КУР
ЗА МЪДОТО!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   31.05.2023 21:58


Специалния преподава! Очакваше се по-затворена Рома, но до гола именно Рома стоеше по-добре на терена. Севиля напомни за себе си чак в последните 5 минути.
Вълчицата е гладна! :devil:
Много хубаво първо полувреме.
Форца Рома!

Този Кацаров коментатора не спря да бръщолеви глупости. Кой ги назначава такива ве?
По моя информация, тифозите на Рома са доста повече и в Будапеща и на стадиона са направили пробив и има много техни фенове в сектори В и А (по нашенски). Този завсалията гледа високия етаж зад вратата. И най-голямата глупост която каза е, че това бил най-големия финал в историята на Рома. :outofspace: :uuu:
Този човек май не знае, че Рома е била на финал за КЕШ и то на собствения стадио Олимпикоя срещу великия Ливърпул от 80-те години.
Май не знае и че Рома игра епичен финал за купата на УЕФА (в златните и години) срещу враговете от Интер. Тогава и двата отбора бяха изключителни и финалните мачове епични.

Аман от парашутисти в родните телевизии.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   31.05.2023 22:16


Е каза ги и двете неща впоследствие всъщност, поправи се че би бил най-големият трофей в историята им. Не слушаш много внимателно май :)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2022-2023   |   31.05.2023 23:04


Оф, тъпа работа. За мен Рома игра по-добре дотук и имаше по-чистите положения за гол. Севиля не си спомням да създадоха опасност освен гредата на Ракитич в края на първото полувреме. Автогола не го броя, но пък той дойде от техните маркови центрирания. Да благодарят на Бону и на съдията, който не даде дузпа за Рома! :-x
Нямат и шанс с тези контузии на основните им нападатели, Ейбрахам и Дибала. Особено излизането на Тами е голям проблем.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 116 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг