Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:56



Отговори на тема  [ 140 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове 
Автор Съобщение

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   24.08.2016 08:09


tonzos_justice написа:
Квото и да говорим Лудогорец са феномен. Преди 5 години никой не ги беше чувал, сега се превърнаха в страшилището на Балканите. Киро може да съжалявам само че този проект не го направи с ЦСКА, а беше на път. Без публика е малко странно.



виновни са крадците около ЦСКА, престъпниците, както и Тиквун и БФС - зашото се знаеше от край време кой краде и съсипва отбора, но нито съд и прокуратура, нито правителството нито БФС направи нещо по въпроса.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   24.08.2016 08:18


За мен Лудогорец в ЕКТ за мен не е нищо повече от всеки един чуждестранен клуб, към който съм безразличен.
Домуса със същия успех можеше да си направи проекта например в Румъния - на печките щеше да им е все тая къде играят. Някой ще кажат, че сега може пак да гледаме гейналдо наживо - само че никой не пречи ако си толкова голям фен да отидеш и да си го гледаш на някой по-интересен мач извън България...
Иначе още един българин ще има в ШЛ - Михаил Александров от Легия (Варшава), с който българите в ШЛ стават общо 4 :whistle:


Последна промяна Keanu на 24.08.2016 08:25, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   24.08.2016 09:18


Keanu написа:
Иначе още един българин ще има в ШЛ - Михаил Александров от Легия (Варшава), с който българите в ШЛ стават общо 4 :whistle:


Моля да видите (всички, които броите българите в Лудогорец) статистиката от мача Рома - Порто. Лесно ще се преброят италианците в основния състав на римляните и португалците при драконите. Още по-лесно ще се види че в Рома има само 3 италиански играчи, един от които е Ел Шарауи, а другите са клубните легенди Тоти и Де Роси.

Интер са излизали без нито един италианец, Арсенал без англичанин и т.н. ... Не казвам че го одобрявам, но това е положението...

Иначе Георги Миланов също ще играе в ШЛ, ако не бъде даден отново под наем, разбира се.

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   24.08.2016 09:35


Keanu написа:
За мен Лудогорец в ЕКТ за мен не е нищо повече от всеки един чуждестранен клуб, към който съм безразличен


Не е точно така, защото като минеш след някоя седмица и има 40 000 тълпа ще ти стане малко кофти, че на съседния стадион ходят по 4000 и то в някакви селски мачове като с Горна Оряховица, Верея, Симитли, Дунав и сие :helpless:


 

Регистриран на: 16.03.2015 18:41
Мнения: 303
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   24.08.2016 09:47


tonzos_justice написа:
Keanu написа:
За мен Лудогорец в ЕКТ за мен не е нищо повече от всеки един чуждестранен клуб, към който съм безразличен


Не е точно така, защото като минеш след някоя седмица и има 40 000 тълпа ще ти стане малко кофти, че на съседния стадион ходят по 4000 и то в някакви селски мачове като с Горна Оряховица, Верея, Симитли, Дунав и сие :helpless:



Така е, защото когато Лудогорец докараха Роналдо, би трябвало Левски да каже - а ние защо да не докараме 40 000 публика и примерно Меси? Тогава пък ЦСКА ще кажат - а защо ние да не напълним националниа стадион и да докараме Байерн, Ювентус или Челси примерно?

Но по лесно е да се ходи по села и паланки, да се псува съдията, после да се псува мафията и Домусчиев че откраднал всички пари, вместо да дойде в твоя клуб и да инвестира там, а не се питат хората защо никой не иска да инвестира така както Домусчиев инвестира? Къде е стадиона на Ботев - в руини, къде е варненският - Юри гагарин? Верно сега строят нов, дано стане скоро, построиха хубав в Бургас, а там даже и отбор нямат вече, Локо София и Славия играят в столицата, но стадионите им са като след бомбардировка, би трябвало уж столичните стадиони да са наред , но нито нашия, нито на Локо и Славия са в добро състояние, Подуене събори една трибуна, вдигна друга, ма се оказа че сега е без покрив, дет са вика убава работа ма циганска работа. Велико Търново- отбора им премина през всякакви дивизии, сега поне се възражда, дано намерят спонсор и да стегнат стадиона, едно време беше доста хубав стадион там, Плевен - стадиона е в руини съшо, а съм ходил на Спартак-ЦСКА при пълен стадион, но лесно е да се руши, вместо да се гради.
Жалко е


Последна промяна CSKAforever на 24.08.2016 09:49, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   24.08.2016 10:30


Абе кой каквото си иска нека да докарва - аз си се радвам само на ЦСКА и другите не ме интересуват.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   24.08.2016 10:40


CSKAforever написа:
tonzos_justice написа:
Keanu написа:
За мен Лудогорец в ЕКТ за мен не е нищо повече от всеки един чуждестранен клуб, към който съм безразличен


Не е точно така, защото като минеш след някоя седмица и има 40 000 тълпа ще ти стане малко кофти, че на съседния стадион ходят по 4000 и то в някакви селски мачове като с Горна Оряховица, Верея, Симитли, Дунав и сие :helpless:



Така е, защото когато Лудогорец докараха Роналдо, би трябвало Левски да каже - а ние защо да не докараме 40 000 публика и примерно Меси? Тогава пък ЦСКА ще кажат - а защо ние да не напълним националниа стадион и да докараме Байерн, Ювентус или Челси примерно?


Работата е, че европейските успехи на Лудогорец по никакъв начин не се отразиха положително на заспалите ни грандове, грандове само на основата на публиката (вече виртуална), но не и на основата на успехите на терена. И докато Левски рядко е блестял в Европа, то за ЦСКА е наистина тъжно. Тъжно, защото преди го правихме с български момчета, а от там и национания отбор имаше успехи.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   24.08.2016 14:57


Keanu написа:
Абе кой каквото си иска нека да докарва - аз си се радвам само на ЦСКА и другите не ме интересуват.



ама ти си се радвай на урода и микренските му далавери, лошо няма, ама като гледам какво помия изсипваш по Лудогорец с и без причина май не ти е все едно - какво стана с пилзенската бира и крехките ребърца - Крейзито си ги хапна за вечеря :wave:

Да ти напомня пак че Лудогорец няма задължението да има 11 българи в състава, има правила които се спазват, спорта го разрешава, останалото са виждания на собствениците как да си развиват отбора и постигат целите целите си. За националния да мисли БФС това им е работата.

Анфо ти е дал примери, такива бол. Ако има нещо това е тезата на Нейви колко ще издържи Домуса с приходите само от Уефа. Не му знам финансите ама според мен с такива походи в Европа ще си и лигата на богатите ще си е ОК.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   24.08.2016 15:19


Вариантите:

Първа урна: Реал Мадрид, Барселона, Лестър, Байерн (Мюнхен), Ювентус, Бенфика, ПСЖ, ЦСКА (Москва).

Втора урна попадат: Атлетико Мадрид, Борусия (Дортмунд), Арсенал, Севиля, Наполи, Байер (Леверкузен), Порто и Манчестър Сити. .

Трета урна: Базел, Тотнъм, Динамо (Киев), Олимпик (Лион), ПСВ (Айндховен), Спортинг (Лисабон), Брюж и Аякс/Ростов* (в случай че Ростов победи, руският клуб отива в четвърта урна, а в трета ще се качи Борусия Мьонхенгладбах).

Четвърта урна: Селтик, Монако, Бешикташ, Легия (Варшава), Лудогорец, Залцбург/Динамо (Загреб)*, Борусия (Мьонхенгладбах)/Йънг Бойс* и АПОЕЛ (Никозия)/Копенхаген*.

Лека:

Лестър
Леверлузен
Брюж
Лудогорец

Желязна:

Реал/Барса/ПСЖ/Байерн
Борусия / Ман Сити / Арсенал / Атлетико
Тотнъм / Спортинг
Лудогорец


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   24.08.2016 16:13


Balleta написа:
Вариантите:

Първа урна: Реал Мадрид, Барселона, Лестър, Байерн (Мюнхен), Ювентус, Бенфика, ПСЖ, ЦСКА (Москва).

Втора урна попадат: Атлетико Мадрид, Борусия (Дортмунд), Арсенал, Севиля, Наполи, Байер (Леверкузен), Порто и Манчестър Сити. .

Трета урна: Базел, Тотнъм, Динамо (Киев), Олимпик (Лион), ПСВ (Айндховен), Спортинг (Лисабон), Брюж и Аякс/Ростов* (в случай че Ростов победи, руският клуб отива в четвърта урна, а в трета ще се качи Борусия Мьонхенгладбах).

Четвърта урна: Селтик, Монако, Бешикташ, Легия (Варшава), Лудогорец, Залцбург/Динамо (Загреб)*, Борусия (Мьонхенгладбах)/Йънг Бойс* и АПОЕЛ (Никозия)/Копенхаген*.

Лека:

Лестър
Леверлузен
Брюж
Лудогорец

Лудогорец

Желязна:

Реал/Барса/ПСЖ/Байерн
Борусия / Ман Сити / Арсенал / Атлетико
Тотнъм / Спортинг/Лион
Това им пожелавам, за да видят какво е да си в желязна група и да не се говори, че видиш ли, Левски нямал спечелена точка. Отделно от това си пожелавам да домакинстват на първите 2 отбора в първите мачове, за да имат нужда да ги тупат. Третият без значение - така или иначе ще им трябват точки.
Не мога да подкрепям отбор, който анблок си купува целия шампионат, све рефери, бефесета и прочие. И да ти пращат поръчкови съдии и на мачовете ни с трети отбори. Да окраде държавата, за да си прави стадион, и изпълнителят пак да са си те!
Фирмите на домуса влачат плащания към доставчици, по 5-6 месеца. Това ли е бизнеса? Ми не е.
Дърдоренията, че след ен-години са щели да имат юношки е утопия. Пускат ги като ден да мине, и ги съсипват.
Няма как просто.
Да, ако им се паднат яки отбори ще е пълен стадиона, защото хората ще искат да видят другите отбори. И с Левски бе същото, макар и на космически цени. Но ние си пълнехме стадиона и в ЛЕ. И пак ще го пълним, ако заиграе като Левски, като нашия Левски. Последните 2 мача бе така. Да видим. Няма да е задълго 2а гранда да са в миманса. А и честно Лудогорец съвсем не са супер отбор, просто са прехвалени и в ултра слабия шампионат честичко им се налага да им удрят рамо съдиите. Супер отбори извади само и единствено Левски последните 25 години - 1994-95 и 2005-2007. Да припомним, че когато ние играхме в ШЛ в групите на ЛЕ бяха селтакес и чорбата! И селтакес излезна от тях!
Снощи Пилзен ги сгазиха и само и единствено късмет и съдия ги спаси от разгром. Това и Веско Вълчев си го е написал, а.к.а. Ла Вила!
Не, не съм ненормален, че да им се кефя. Това означава да издам индулгенция на престъпници!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   24.08.2016 21:24


http://gong.bg/bg-football/evrouchastnici/multimedia/video/domuschiev-investiciite-mi-zavisiat-ot-noviia-format-v-shl-393864#comments
Някой ако иска да коментира това


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   24.08.2016 22:17


ФК Ростов - Аякс - 4:0 :rofl: :rofl: :rofl:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   24.08.2016 23:36


Значи Лудогорец са вътре в групите. Слаб мач направиха вчера, но това е, защото не искаха да рискуват и играха тактически. Защитата им си е все толкова слаба, просто тия чехи бяха изненадващо куци :blink:

Дали ще вземат точки (и колко), зависи от групата, която ще им се падне. Все си мисля обаче, че ако решат да играят тактически и затворено, ще го отнесат. Този отбор е по-различен от онзи преди 2 години, когато нямаше кой да вкарва предвид лошата форма на Мисиджан и Безяк. Сега имат Мисиджан (във форма), Кафу, Лукоки, Кешеру. А защита се подвизават някои недоразумения като Саша :-)

Добри новини и за Гладбах - попаднаха в трета урна и може да извадят по-лека група този път.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   25.08.2016 00:20


Няма гръцки, сръбски и румънски отбори :wave:

Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   25.08.2016 00:57


Искам Байерн-Атлетико-Тотнъм-Монако :outofspace:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   25.08.2016 14:25


Hiksa написа:
Искам Байерн-Атлетико-Тотнъм-Монако :outofspace:



ЦСКА Москва - Леверкузен - Брюж - Крейзифорест



Ама по добре не .... :-)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   27.08.2016 08:46


Защо никой тук не споменава какви европейски чукове се оказаха пак Чуковете. Големи приготовления, стадиони, закани, туй-онуй... И накрая?

Фалк, какво мислиш по въпроса? Ти ги тъкмеше за ШЛ дори, че се и ядосваше като загубиха шансове. Каква беше тази поредна евроиздънка?

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   27.08.2016 12:30


Гледах по Евроспорт 1 последните 30 мин. и чуковете бяха жалка картинка. Това Астра Гюргево да те отстрани за втора поредна година смятай какво падение е. По-мащабно и от това на наште евроидиоти с Олимпия.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   27.08.2016 13:53


Е, някои си имат Олимпия, други си имат Левски, защо трети да си нямат Астра.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Eвротурнири 2016/2017 - предварителни кръгове   |   27.08.2016 18:00


Тука даже имаше хора, които съжаляваха, че Ходжсън не взел никой от Уест Хям за Еврото във Франция :rofl:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 140 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг