Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 20.04.2024 00:11



Отговори на тема  [ 288 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
* Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза * 
Автор Съобщение

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   08.12.2016 07:54


Balleta написа:
navy написа:


Говори ми с факти за мача на Бернабеу тази вечер?


Какво точно те интересува и какво общо има Реал с разговора дотук за Лудогорец. :-? Реал изтърваха 100 положения, като не вкараш ще ти вкарат ... Факта е, че продължават.

Като изключим качеството на футбола, би трябвало да се радваш на ... Дортмунд!
Те и ПСЖ изтърваха 100 положения, и като не вкараха, им вкараха на тях...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11815
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   08.12.2016 10:18


След снощния мач на Бернабеу, Балета ще мрази Дортмунд с още по-голяма сила :)

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   08.12.2016 14:57


Vendome написа:
След снощния мач на Бернабеу, Балета ще мрази Дортмунд с още по-голяма сила :)



хаха, изобщо не ме бърка снощния мач, че те Дортмунд са една идея по симпатични без клоуна Клопчо, :laugh: а мечтата на Аубамеянг е да играе в Мадрид .... е ако не го прилапа Байерн :laugh: :wave: Реал снощи аристократично спряха да играят и дадоха инициатива на Дортмунд, стара техен лош навик


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   08.12.2016 15:05


Бонбониери:

Възможни съперници на Реал - Арсенал, Наполи, Лестър, Монако и Ювентус. Най-криви ми се виждат Арсенал, играят добър футбол тоя сезон.
Най-яката двойка може да е Барса - Байерн :laugh:

Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28634
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   09.12.2016 00:35


bai Momchil написа:
Diavolo написа:
Иначе браво на Лудогорец, че за отново излязоха от групата на ШЛ. За втори път им се случва.


Това им е първото излизане. Предният път останаха последни.


Да бе вярно.
То и излизане силно казано, класическото излизане да се продължи в ШЛ, ама това засега е много далечна мечта за родния ни футбол. Поне продължават в ЛЕ. Да видим дали ще подобрят историческия си рън преди години.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   09.12.2016 22:56


Balleta написа:
navy написа:
Balleta написа:

Имаш си мнение градено на някаква база, аз си имам мое такова. Така като гледам, някои са на твоето, ама доста които живеят там са на моето ..... Аз гледам на Лудогорец откъм спортната му страна, КОЙ не ме вълнува в случая.

Ами хайде да гледаме спортната страна: аз лично бях вбесен от играта на Левски срещу съшия този отбор в Разград. Вкараха ранен гол и се прибраха до 30ия метър... Бахти тактиката!
Снощи ПСЖ играха ама много зле, не зле. Тотална разпасана команда, и заради това ще ядат големия кур още на 1/8 финалите, а Емери ще поотпочине малко, додето поеме поредния испански отбор и да си се справи. Извън тази страна е пълна карикатура.
Отделно от това, две ритвания към тяхната врата станаха 2 гола, нямаше нищо-нищичко друго, пълно опълчение цял мач. Ти на това, какво спортно му виждаш? Статистиката е убийствена, 19:3 корнера, 60/40 владеене, 2 или 3 греди, неотсъдена чиста дузпа, дето и от скамейката се видя. При изравнителния гол за 1:1 им отнеха топката на 2 метра от пеналтерията, и въпреки карикатурното центриране Кавани се дръпна да ги види как ще му подадат топката. За 2:2 гола бе също уникално кюскане. Е, ти къде видя тука спортно футбола?
Не мога да им "се кефя", защото опорочиха и убиват изцяло целия български футбол.


Нейви, мача свърши 2:2 и беше само на една минута разстояние от 1:2 - това са фактите, всичко останало са локуми. Лудогорец излиза от групата на ШЛ - това също е факт. Факт е че играха много добре и срещу Ливърпул и Реал миналия сезон. факт е че аз не съм виждал друг БГ отбор да играе толкова добре, като гост. Факт е че правят трети много силен сезон в Европа, само миналия се изложиха. Факт е че за 6-а поредна година ще са шампион в България, факт е че направиха май и два или три дубала. Но да оставим България, да речем, че там всичко е купено и нагласено.
Като е толкова лесно как така друг отбор не го направи това толкова години, как другите отпадат от Кирчо и Мирчо в Европа. Айде малко повече обективност, че това с късмета и как видите ли срещу Лудогорец никой никога не играе, когато бият или взимат точки наистина се изтърка и олекна.
Аз не те карам да ги подкрепяш, аз примерно не подкрепям Гришо в тениса по мои си причини, но това не значи, че много други хора не им се кефят на това, което правят и Лудогорец и Гришо.

П.П. Иначе не знам как така изведнъж дори и тая тема се политизира специално на тема емигранти :outofspace:


Балет, нищо дисреспектващо към Лудото, но за пореден път чух за тях от ингилизи - the teal from somewere in Bulgaria!

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   10.12.2016 13:09


Balleta написа:
Имаш си мнение градено на някаква база, аз си имам мое такова. Така като гледам, някои са на твоето, ама доста които живеят там са на моето ..... Аз гледам на Лудогорец откъм спортната му страна, КОЙ не ме вълнува в случая.


Ми тя тая спортна страна се е получила точно заради КОЙ. Единственото положително нещо е, че Домусчиев се оказа малко по-умен от другите бащици. Но иначе е използвач на обществени ресурси за собствена изгода - еми няма как да му пляскаме, сори.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4969
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   10.12.2016 15:54


Balleta написа:
Бонбониери:

Възможни съперници на Реал - Арсенал, Наполи, Лестър, Монако и Ювентус. Най-криви ми се виждат Арсенал, играят добър футбол тоя сезон.
Най-яката двойка може да е Барса - Байерн :laugh:

Изображение


Балет, чувството е взаимно - и ние не ви искаме на 1/8 финала. :laugh:
Аз лично ще се радвам на Скузен или портумангалски отбор... В краен случая бръснарите...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 288 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг