Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:53



Отговори на тема  [ 288 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
* Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза * 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 09:32


Цитат:
Не мога да им "се кефя", защото опорочиха и убиват изцяло целия български футбол.


Той българският футбол е опорочен и убиван още от времето на Батето, после т.нар. "четвърти в света" само довършиха започнатото.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 09:37


Vendome написа:
Абе киану? Ти да не работиш за Домусчиев? Всеки път кълнеш Лудогорец и всеки път резултатът ги устройва :rofl: :rofl:


Лея куршуми и развалям черни магии всекакви :laugh:
Имам открити три сметки, които се пълнят доволно от Ганчев, Бойко и Домуса :-D


Последна промяна Keanu на 07.12.2016 09:37, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 11:33


tonzos_justice написа:
Чичо Гошо си върви с късмета. 2 греди, много положения, тотално превъзходство за ПСЖ, накрая, вместо да се радват, Разград съжаляват, все едно са Барселона и 2:2 не е престижно.


Да, но ако не друго, дразнещото е, че вече стана навик и традиции на Бг отбори да им вкарват в 90+ минута и да им се взимат точки. То не беха Левски, ЦСКА, Литекс, Черно Море, Лудогорец ... Не могат да устискват накрая и тва е. :dunno:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 12:03


TheExorcist написа:
tonzos_justice написа:
Чичо Гошо си върви с късмета. 2 греди, много положения, тотално превъзходство за ПСЖ, накрая, вместо да се радват, Разград съжаляват, все едно са Барселона и 2:2 не е престижно.


Да, но ако не друго, дразнещото е, че вече стана навик и традиции на Бг отбори да им вкарват в 90+ минута и да им се взимат точки. То не беха Левски, ЦСКА, Литекс, Черно Море, Лудогорец ... Не могат да устискват накрая и тва е. :dunno:

Бе то и на Юнайтед им стана навик вече (I want my Fergie time back! :helpless: ), така че едва ли е българска черта. :no:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 14:00


Снощи гледах едно от най - впечатляващите представяния като гост на отбор в евротурнирите.
Въпреки че победи само с 2-1 Наполи изнесе урок на Бенфика насред "Луж", като домакините трябва да благодарят на вратаря си Едерсон Мораеш, че не загубиха по - лошо.
Всеки знае колко атакуващ отбор е Бенфика, а в този мач преди гола на Раул Хименес те нямаха никакви положения за гол, не говорим за чисти, просто нямаха никакви!
Но освен вратаря нямашв друго звено, което да е на ниво за домакините.Много слаби в защита, напълно безсилна и безидейна халфова линия, както в центъра, така и по крилата, а въпреки пускането на Митроглу второто полувреме, до двамата нападатели не достигаха абаолютно никакви топки.Раул сам си изработи гола в края, като открадна една топка от футболист на Наполи.
Бенфика за втори пореден сезон прескача груповата фаза на ШЛ, което е успех, но от играта им като цяло няма как да са доволни.Категорични загуби и в двата мача с Наполи, два равни мача с Бешикташ и само благодарение на двете победи над Динамо Киев продължават напред.
Това е втора поредна загуба за тима, след кати миналия петък паднаха за. първенството с 2-1 от Маритимо като гост, за първи път от февруари 2016 г. насам, когато пак загубиха с 2-1, тогава от Порто.
В неделя вечер предстои дербито със Спортинг, добра възможност димакините отново да се върнат на победния път и да получат нова увереност в своите сили.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 02.02.2014 16:28
Мнения: 327
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 14:11


''Лудогорец доминира в БЪЛГАРИЯ и се представя доста успешно в Европа!!!За постигането и поддържането на това ниво шефовете на клуба използват търговия с влияние и други не дотам честни похвати!!!Освен,че са постоянно покровителствани от ръководството на БФС,съдиите постоянно ги подпират!!!Нищо ново под българското слънце!!!Мила родна картинка!!!Недоумявам само защо,когато това се прави в полза на Лудогорец е неморално и неправилно.....а когато е в полза на Левски и ЦСКА е нормално?Или правим нормален и сериозен,целият български футбол....или продължаваме,както винаги е било!!!Всичко,което прави Домусчиев,заобикаляйки правилата,не е измислено от него!!!Дълги години червени комунисти и сини милиционери ползваха протекциите на футболната централа,за да се сменят на върха на нещастното родно шампионатче!!!Тогава можеше,а сега трябва да мразим Лудите....за да се върнат пак долните около кацата с меда!!!Тъпите изцепки на Йовов,са точно отражение на злобата и завистта на тези,които изтърваха кокала!!!Те обвиняват Домуса,че е виновен за това.....но според мен,той е много по добър от тях!!!От нула направи организиран клуб,гонещ европейските стандарти!!!Изгради всичко с разумно вложени средства и професионално отношение!!!На комунистическите грандове им беше доста по лесно да обират каймака от останалите отбори безплатно!!!Киро си плаща за всичко и в това отношение е много по добър от галениците на Милко Балев и Ангел Солаков!!! Вместо да го аплодират и да му помагат сини и червени нещастници,като Йовов......не могат да скрият долните си чувства!!!"Кметя" много пъти е бил смешен и жалък, но снощи се самонадмина!!!Подобни изцепки са наистина жалка работа,като цялата българска действителност!!!''

Едно хубаво мнение от другия форум, което споделям и което е отговор на постоянните критики към боса. Домусчиев не може да оправи футбола в България, ако ще да е президента на Реал Мадрид или шефа на Уефа. Футболът и в частност всеки спорт е отражение на плачевната действителност на държавата, в която се практикува, затова докато продължава да запада нашата мила Родина натам ще върви и футбола, а и всеки спорт с традиции у нас като волейбола и борбата. Докато не се събудят шефове и ръководители в Левски и ЦСКА ще продължават да се самозалъгват с лафа ''където е текло пак ще тече'', ще се сменят поколения, скоро и от милионните ви фенове нищо няма да остане.

_________________
ЛУДОГОРЕЦ ШАМПИОН!!!

Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 15:04


navy написа:
Balleta написа:

Имаш си мнение градено на някаква база, аз си имам мое такова. Така като гледам, някои са на твоето, ама доста които живеят там са на моето ..... Аз гледам на Лудогорец откъм спортната му страна, КОЙ не ме вълнува в случая.

Ами хайде да гледаме спортната страна: аз лично бях вбесен от играта на Левски срещу съшия този отбор в Разград. Вкараха ранен гол и се прибраха до 30ия метър... Бахти тактиката!
Снощи ПСЖ играха ама много зле, не зле. Тотална разпасана команда, и заради това ще ядат големия кур още на 1/8 финалите, а Емери ще поотпочине малко, додето поеме поредния испански отбор и да си се справи. Извън тази страна е пълна карикатура.
Отделно от това, две ритвания към тяхната врата станаха 2 гола, нямаше нищо-нищичко друго, пълно опълчение цял мач. Ти на това, какво спортно му виждаш? Статистиката е убийствена, 19:3 корнера, 60/40 владеене, 2 или 3 греди, неотсъдена чиста дузпа, дето и от скамейката се видя. При изравнителния гол за 1:1 им отнеха топката на 2 метра от пеналтерията, и въпреки карикатурното центриране Кавани се дръпна да ги види как ще му подадат топката. За 2:2 гола бе също уникално кюскане. Е, ти къде видя тука спортно футбола?
Не мога да им "се кефя", защото опорочиха и убиват изцяло целия български футбол.


Нейви, мача свърши 2:2 и беше само на една минута разстояние от 1:2 - това са фактите, всичко останало са локуми. Лудогорец излиза от групата на ШЛ - това също е факт. Факт е че играха много добре и срещу Ливърпул и Реал миналия сезон. факт е че аз не съм виждал друг БГ отбор да играе толкова добре, като гост. Факт е че правят трети много силен сезон в Европа, само миналия се изложиха. Факт е че за 6-а поредна година ще са шампион в България, факт е че направиха май и два или три дубала. Но да оставим България, да речем, че там всичко е купено и нагласено.
Като е толкова лесно как така друг отбор не го направи това толкова години, как другите отпадат от Кирчо и Мирчо в Европа. Айде малко повече обективност, че това с късмета и как видите ли срещу Лудогорец никой никога не играе, когато бият или взимат точки наистина се изтърка и олекна.
Аз не те карам да ги подкрепяш, аз примерно не подкрепям Гришо в тениса по мои си причини, но това не значи, че много други хора не им се кефят на това, което правят и Лудогорец и Гришо.

П.П. Иначе не знам как така изведнъж дори и тая тема се политизира специално на тема емигранти :outofspace:


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 15:51


Balleta написа:
navy написа:

Ами хайде да гледаме спортната страна: аз лично бях вбесен от играта на Левски срещу съшия този отбор в Разград. Вкараха ранен гол и се прибраха до 30ия метър... Бахти тактиката!
Снощи ПСЖ играха ама много зле, не зле. Тотална разпасана команда, и заради това ще ядат големия кур още на 1/8 финалите, а Емери ще поотпочине малко, додето поеме поредния испански отбор и да си се справи. Извън тази страна е пълна карикатура.
Отделно от това, две ритвания към тяхната врата станаха 2 гола, нямаше нищо-нищичко друго, пълно опълчение цял мач. Ти на това, какво спортно му виждаш? Статистиката е убийствена, 19:3 корнера, 60/40 владеене, 2 или 3 греди, неотсъдена чиста дузпа, дето и от скамейката се видя. При изравнителния гол за 1:1 им отнеха топката на 2 метра от пеналтерията, и въпреки карикатурното центриране Кавани се дръпна да ги види как ще му подадат топката. За 2:2 гола бе също уникално кюскане. Е, ти къде видя тука спортно футбола?
Не мога да им "се кефя", защото опорочиха и убиват изцяло целия български футбол.


Нейви, мача свърши 2:2 и беше само на една минута разстояние от 1:2 - това са фактите, всичко останало са локуми. Лудогорец излиза от групата на ШЛ - това също е факт. Факт е че играха много добре и срещу Ливърпул и Реал миналия сезон. факт е че аз не съм виждал друг БГ отбор да играе толкова добре, като гост. Факт е че правят трети много силен сезон в Европа, само миналия се изложиха. Факт е че за 6-а поредна година ще са шампион в България, факт е че направиха май и два или три дубала. Но да оставим България, да речем, че там всичко е купено и нагласено.
Като е толкова лесно как така друг отбор не го направи това толкова години, как другите отпадат от Кирчо и Мирчо в Европа. Айде малко повече обективност, че това с късмета и как видите ли срещу Лудогорец никой никога не играе, когато бият или взимат точки наистина се изтърка и олекна.
Аз не те карам да ги подкрепяш, аз примерно не подкрепям Гришо в тениса по мои си причини, но това не значи, че много други хора не им се кефят на това, което правят и Лудогорец и Гришо.

П.П. Иначе не знам как така изведнъж дори и тая тема се политизира специално на тема емигранти :outofspace:

Ти ми поднасяш факти, които никой не е редно да коментира. А аз се опитах да поговорим за футбола, който снощи се игра... Както и да е.
А за другото, че видиш ли, не си гледал Левски от преди десетина години си е твой проблем.
Още при Люпко на Полюд Левски попиля Хайдук, или си забравил гостуванията на Лацио, на Ювентус (за едното нищо да стане 0:2), с Галатасарай дори?
Отделно когато имат суперкомфорт в България на практика се получава както навремето Сборная на хокей на лед, целия национален отбор бяха играчи на ЦСКА!
Ми хайде по-сериозно!
Отделно онзи горе Попа да беше се замислил колко национални икони е изкарал Левски - тук в Лудогорец никога нищо няма да излезне!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 16:30


Аз имам едно въпросче - колко дузпи са свирени срещу Лудогорец в бг шампионата от както са в "елита" т.е. от около 5г. и половина? 3 има ли или са по-малко? Трябва да кандидатстват за рекордите на Гинес... Такова подпиране не е имало никога...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 16:37


navy написа:
Balleta написа:
Нейви, мача свърши 2:2 и беше само на една минута разстояние от 1:2 - това са фактите, всичко останало са локуми. Лудогорец излиза от групата на ШЛ - това също е факт. Факт е че играха много добре и срещу Ливърпул и Реал миналия сезон. факт е че аз не съм виждал друг БГ отбор да играе толкова добре, като гост. Факт е че правят трети много силен сезон в Европа, само миналия се изложиха. Факт е че за 6-а поредна година ще са шампион в България, факт е че направиха май и два или три дубала. Но да оставим България, да речем, че там всичко е купено и нагласено.
Като е толкова лесно как така друг отбор не го направи това толкова години, как другите отпадат от Кирчо и Мирчо в Европа. Айде малко повече обективност, че това с късмета и как видите ли срещу Лудогорец никой никога не играе, когато бият или взимат точки наистина се изтърка и олекна.
Аз не те карам да ги подкрепяш, аз примерно не подкрепям Гришо в тениса по мои си причини, но това не значи, че много други хора не им се кефят на това, което правят и Лудогорец и Гришо.

П.П. Иначе не знам как така изведнъж дори и тая тема се политизира специално на тема емигранти :outofspace:

Ти ми поднасяш факти, които никой не е редно да коментира. А аз се опитах да поговорим за футбола, който снощи се игра... Както и да е.
А за другото, че видиш ли, не си гледал Левски от преди десетина години си е твой проблем.
Още при Люпко на Полюд Левски попиля Хайдук, или си забравил гостуванията на Лацио, на Ювентус (за едното нищо да стане 0:2), с Галатасарай дори?
Отделно когато имат суперкомфорт в България на практика се получава както навремето Сборная на хокей на лед, целия национален отбор бяха играчи на ЦСКА!
Ми хайде по-сериозно!
Отделно онзи горе Попа да беше се замислил колко национални икони е изкарал Левски - тук в Лудогорец никога нищо няма да излезне!


Естествено, че съм гледал Левски отпреди 10-на години и какво - ами може да съм левскар, ама не, не играеха така впечатляващо, както сега играе Лудогорец, особено, като гост.
Отбора който игра с Рейнджърс и Вердер лично мен ме кефеше повече отколкото този на Мъри, ето тия два мача винаги ще ги помня. Отделно Левски бе тотално помлян в групата, Лудогорец не остави такова впечатление дори в група с Реал и Пуул. Да, на Левски групата беше убийствена, но и тая на Лудо от по-предния сезон не беше по лесна.
Мача с Лацио - престижна победа, ама айде по сериозно, Лацио бяха отписали мача и играха предимно с резерви.
Лудогорец може и да не може да бие Арсенал, ПСЖ, Пуул или Реал (то много малко могат), ама игра много добре с тях,а отделно си помля всички в Източна Европа, с които игра, обръщаше мачове, нещо което не е типично за БГ отбори. Спомням си чорбата, когато биха в Леверкузен, направиха наистина голям мач, но дотам, на пръсти се броят добрите изяви на БГ отбори, като гости. И не говорим за едно време, а за сега, когато богатите отбори са просто недостъпни.
Това, че няма да дадат национали е друг въпрос, въпрос на политика на клуба, Домуса е решил да прави фурор с чужденци, не да гради отбор от млади български таланти.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 17:03


Balleta написа:

Естествено, че съм гледал Левски отпреди 10-на години и какво - ами може да съм левскар, ама не, не играеха така впечатляващо, както сега играе Лудогорец, особено, като гост.
Отбора който игра с Рейнджърс и Вердер лично мен ме кефеше повече отколкото този на Мъри, ето тия два мача винаги ще ги помня. Отделно Левски бе тотално помлян в групата, Лудогорец не остави такова впечатление дори в група с Реал и Пуул. Да, на Левски групата беше убийствена, но и тая на Лудо от по-предния сезон не беше по лесна.
Мача с Лацио - престижна победа, ама айде по сериозно, Лацио бяха отписали мача и играха предимно с резерви.
Лудогорец може и да не може да бие Арсенал, ПСЖ, Пуул или Реал (то много малко могат), ама игра много добре с тях,а отделно си помля всички в Източна Европа, с които игра, обръщаше мачове, нещо което не е типично за БГ отбори. Спомням си чорбата, когато биха в Леверкузен, направиха наистина голям мач, но дотам, на пръсти се броят добрите изяви на БГ отбори, като гости. И не говорим за едно време, а за сега, когато богатите отбори са просто недостъпни.
Това, че няма да дадат национали е друг въпрос, въпрос на политика на клуба, Домуса е решил да прави фурор с чужденци, не да гради отбор от млади български таланти.

Или не си гледал Левски на Мъри, или си забравил. Ами равния с Шалке на 1/4 финала там?
Киево, Удинезе, Петржалка?
Участието ни в групите на ШЛ бе с убийствено по-силни отбори, ех, що не се паднаха с Барса или Дортмунд на местата на Селтик или Легия, че и на Динамо З дори! Несериозно е да сравняваш Реал М с лежерната си игра (те така играха и с Легия сега!) и неумелия Пуул от онова време с Барса и Челси, ама никак! Отделно, че Мъри игра на надиграване, и си го получи, а изглежда наистина си късопаметен, защото Левски дори и при 0:5 имаше поне 3 абсолютно чисти положения за гол - две на Пелето и едно на Йовов...С Вердер в София всички помним как малкия Мокет си вкара 2 автогола за 2 минути...
Въобще, моля да се помни кое какво и да се говори наистина мотивирано с факти.
При Петрович нямахме загуба като гости дълго време, мисля до мача с Галатасарай... и там камара пропуски на Гонзо... Гостуването на Динамо К, когато Чилика мисля изтърва дузпа при 0:0...
Нито Арсенал игра сериозно в София, нито ПСЖ и в двата мача, особено снощи. И двата гола на парижани бяха идиотско тъпи, втория май свинята плясна и му мина през ръцете.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 17:25


Нейви, думите Йовов и чисто положение не трябва да се споменават в едно изречение, това е най-голямото недоразумение играло в Левски. :laugh:

Ами аз с факти ти говоря - клоуна Владо Стоянов (най-слабото звено в Лудогорец) загуби 2 чисти точки още в Базел, снощи Дерменджиев при изтичащо време и последни 60 секунди си държи смяната, вместо да забави играта - още две чисти точки изтървани, факт. Това са ти две изпуснати победи навън.

Аз не казвам, че са някакъв мега-европейски отбор от който ''всички в Европа се страхуват'' - Домусчиев от днес :laugh: - казвам, че при тях в момента се работи правилно, имат си виждане и стратегия която следват и им се получава и опрделено радват в Европа в последните няколко години. Колко дълго ще продължи проекта е дръг въпрос, защото такова мащабно нещо е трудно да се поддържа дълго време без фенска маса и на село. Докато правят пари от Европа мисля, че ще са добре.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 23:52


navy написа:
Diavolo написа:
Лудогорието нема късмет. Много трудна група, но имат шанс поне на теория да спорят за третото място с Базел. Каквото и да си говорим обаче Базел е с класи над нашето мижаво първенство.

Има три много яки групи, останалите са доста по-слаби, но пък с изравнени сили.
Ще има много любопитни мачове между Барса и Гуардиола, Реал - Борусия, Байерн - Атлетико.
Много кофти късмет за Спортинг, Борусия М и ПСВ. Три много симпатични отбори, но попаднали срещу възможно най-тежките съперници.

Е как да няма късмет? ПСЖ си е загадка засега, не е онзи със Златан, дето не го знаеш Ибрата дали ще вкара един или 3 гола на мач - съвсем не са от класата на Барса/Реал или Байерн; Арсенал съвсем не е суперотбор като например Сити, Дортмунд или Атлетико във втора урна.
Базел също е далеч от онзи отбор, дето взе душата на Челси - показа го и преди 2 години, когато игра за хикс и падна на В Левски.
Съвсем приличен късмет с оглед на другите отбори и групи. Така ужким плакаха за Пилзен, пък те хептен дървари, не можаха гол да вкарат в София...
Възможно е да вземат 1-2 точки, надали 3 или 4, твърдо последни. Но има възможност да запишат и 0-0-6.
Не можаха да се целнат в група от класата на тази, в която бе Левски преди 10 години. А такива са групи C, D, F и Н. В тези групи смехогорец щяха да са твърдо с 6 загуби.

Разбирам я тая игра, какво да кажа повече... Сега ще е интересно като се боричкаха за първото място какво ще е ако Арсенал се натресе на Реал М или Байерн М, а ПСЖ да целне Лестър?


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 23:58


Balleta написа:
Нейви, думите Йовов и чисто положение не трябва да се споменават в едно изречение, това е най-голямото недоразумение играло в Левски. :laugh:

Ами аз с факти ти говоря - клоуна Владо Стоянов (най-слабото звено в Лудогорец) загуби 2 чисти точки още в Базел, снощи Дерменджиев при изтичащо време и последни 60 секунди си държи смяната, вместо да забави играта - още две чисти точки изтървани, факт. Това са ти две изпуснати победи навън.

Аз не казвам, че са някакъв мега-европейски отбор от който ''всички в Европа се страхуват'' - Домусчиев от днес :laugh: - казвам, че при тях в момента се работи правилно, имат си виждане и стратегия която следват и им се получава и опрделено радват в Европа в последните няколко години. Колко дълго ще продължи проекта е дръг въпрос, защото такова мащабно нещо е трудно да се поддържа дълго време без фенска маса и на село. Докато правят пари от Европа мисля, че ще са добре.

Говори ми с факти за мача на Бернабеу тази вечер?


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   08.12.2016 00:07


navy написа:
Balleta написа:
Нейви, думите Йовов и чисто положение не трябва да се споменават в едно изречение, това е най-голямото недоразумение играло в Левски. :laugh:

Ами аз с факти ти говоря - клоуна Владо Стоянов (най-слабото звено в Лудогорец) загуби 2 чисти точки още в Базел, снощи Дерменджиев при изтичащо време и последни 60 секунди си държи смяната, вместо да забави играта - още две чисти точки изтървани, факт. Това са ти две изпуснати победи навън.

Аз не казвам, че са някакъв мега-европейски отбор от който ''всички в Европа се страхуват'' - Домусчиев от днес :laugh: - казвам, че при тях в момента се работи правилно, имат си виждане и стратегия която следват и им се получава и опрделено радват в Европа в последните няколко години. Колко дълго ще продължи проекта е дръг въпрос, защото такова мащабно нещо е трудно да се поддържа дълго време без фенска маса и на село. Докато правят пари от Европа мисля, че ще са добре.


Говори ми с факти за мача на Бернабеу тази вечер?


Какво точно те интересува и какво общо има Реал с разговора дотук за Лудогорец. :-? Реал изтърваха 100 положения, като не вкараш ще ти вкарат ... Факта е, че продължават.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   08.12.2016 00:14


Страхотен мач между Реал и Борусия. И двата мача между двата отбора бяха класа, Реал сякаш има повече за какво да съжаляват като положения и контрол на мача, но Борусия доказа огромния си ресурс в атака. Отбора има още по-голям потенциал, дано само проблемите с контузиите да секнат за постоянно.

Иначе браво на Лудогорец, че за отново излязоха от групата на ШЛ. За втори път им се случва. Жалко, че не записаха първа победа като гост. Тази 90 мин. им стана патент да допускат гол.


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   08.12.2016 00:15


обаче Реал с тая издънка ако ни се натресат нищо чудно пак да отпаднат, два-три пъти си защитаваха ШЛ на следващата година срещу Юве на елиминации и са отстранени, просто тактически знаем как да ги прецакаме, по-добре тях от Байерн естествено с ония коне винаги отпадаме :-D


Последна промяна juve на 08.12.2016 00:17, променена общо 3 пъти



 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   08.12.2016 01:08


Balleta написа:
navy написа:
Balleta написа:
Нейви, думите Йовов и чисто положение не трябва да се споменават в едно изречение, това е най-голямото недоразумение играло в Левски. :laugh:

Ами аз с факти ти говоря - клоуна Владо Стоянов (най-слабото звено в Лудогорец) загуби 2 чисти точки още в Базел, снощи Дерменджиев при изтичащо време и последни 60 секунди си държи смяната, вместо да забави играта - още две чисти точки изтървани, факт. Това са ти две изпуснати победи навън.

Аз не казвам, че са някакъв мега-европейски отбор от който ''всички в Европа се страхуват'' - Домусчиев от днес :laugh: - казвам, че при тях в момента се работи правилно, имат си виждане и стратегия която следват и им се получава и опрделено радват в Европа в последните няколко години. Колко дълго ще продължи проекта е дръг въпрос, защото такова мащабно нещо е трудно да се поддържа дълго време без фенска маса и на село. Докато правят пари от Европа мисля, че ще са добре.


Говори ми с факти за мача на Бернабеу тази вечер?


Какво точно те интересува и какво общо има Реал с разговора дотук за Лудогорец. :-? Реал изтърваха 100 положения, като не вкараш ще ти вкарат ... Факта е, че продължават.


:rofl: Да, да 200 изтърваха. Още първото полувреме Дортмунд тряваше да изравнят чрез американския Меси. После и Шурле имаше едно след прекия свободен удар. А вторият ви гол беше подарък от катунското недоразумение, което изгуби Бензема.
Хиксът е заслужен и върши страхотна работа и на двата отбора. Единствено Ювентус може да отстрани Реал, а Дортмунд избягват Юве, Барса и Атлетико. Имам малко притеснение с тая защита, че ако не се паднат португалските, то Севиля, ПСЖ и Ман Сити биха отстранили моите хора. Това катунско недоразумение, Бартра не се знае кога ще се прояви, а и Пишчек нещо не е във форма.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   08.12.2016 01:21


Само Роналдо изтърва поне 3 гола, ако не и повече. Реал просто не бяха толкова концентрирани през второто полувреме.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   08.12.2016 07:41


Diavolo написа:
Иначе браво на Лудогорец, че за отново излязоха от групата на ШЛ. За втори път им се случва.


Това им е първото излизане. Предният път останаха последни.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 288 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг