Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:42



Отговори на тема  [ 288 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща
* Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза * 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
 * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   25.08.2016 18:54


Група А
Пари Сен Жермен, Арсенал, Базел и Лудогорец

Група B
Бенфика, Наполи, Динамо Киев и Бешикташ

Група C
Барселона, Манчестър Сити, Борусия Мьонхенгладбах и Селтик

Група D
Байерн Мюнхен, Атлетико Мадрид, ПСВ Айндховен и Ростов

Група E
ЦСКА Москва, Байер Леверкузен, Тотнъм и Монако

Група F
Реал Мадрид, Борусия Дортмунд, Спортинг Лисабон и Легия Варшава

Група G
Лестър, Порто, Клуб Брюж и ФК Копенхаген

Група H
Ювентус, Севиля, Лион и Динамо Загреб


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   25.08.2016 18:57


Група А
Пари Сен Жермен, Арсенал, Базел и Лудогорец

Група B
Бенфика, Наполи, Динамо Киев и Бешикташ

Група C
Барселона, Манчестър Сити, Борусия Мьонхенгладбах и Селтик

Група D
Байерн Мюнхен, Атлетико Мадрид, ПСВ Айндховен и Ростов

Група E
ЦСКА Москва, Байер Леверкузен, Тотнъм и Монако

Група F
Реал Мадрид, Борусия Дортмунд, Спортинг Лисабон и Легия Варшава

Група G
Лестър, Порто, Клуб Брюж и ФК Копенхаген

Група H
Ювентус, Севиля, Лион и Динамо Загреб


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   25.08.2016 19:00


Никакъв шанс за Лудогорец - макс една победа и един равен

Групите на Бенфика и ЦСКА са железни - с много изравнени сили

Пеп се връща на Кампа със Сити

Реал отнова с Дортмунд, Байерн има да си връща на Атлетико ....



Интересни групи, доста изравнени


Последна промяна Balleta на 25.08.2016 19:01, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   25.08.2016 19:02


Лудогорието нема късмет. Много трудна група, но имат шанс поне на теория да спорят за третото място с Базел. Каквото и да си говорим обаче Базел е с класи над нашето мижаво първенство.

Има три много яки групи, останалите са доста по-слаби, но пък с изравнени сили.
Ще има много любопитни мачове между Барса и Гуардиола, Реал - Борусия, Байерн - Атлетико.
Много кофти късмет за Спортинг, Борусия М и ПСВ. Три много симпатични отбори, но попаднали срещу възможно най-тежките съперници.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   25.08.2016 20:02


Иначе жребия е доста дирижиран с тия разминавания на червени и синии групи, ама няма как заради телевизиите.

Също подредбата ба урните по коефицент на първенството за Урна А, отрежда Русия, като най-силно 6-о първенство и съответно шампиона им ЦСКА Москва директно попада в него, въпреки, че миналия сезон тпадна още в групите. За Лестър на същия принцип да не говорим, което прави тия две групи леко смешни откъм класа.

Аз бих ги сложил по коефицент на клубовете в УЕФА. Тогава за водачи щяха да са:

Реал
Байерн
Барселона
Атлетико Мадрид
Ювентус
ПСЖ
Борусия Дортмунд
Бенфика


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   25.08.2016 20:40


Diavolo написа:
Лудогорието нема късмет. Много трудна група, но имат шанс поне на теория да спорят за третото място с Базел. Каквото и да си говорим обаче Базел е с класи над нашето мижаво първенство.

Има три много яки групи, останалите са доста по-слаби, но пък с изравнени сили.
Ще има много любопитни мачове между Барса и Гуардиола, Реал - Борусия, Байерн - Атлетико.
Много кофти късмет за Спортинг, Борусия М и ПСВ. Три много симпатични отбори, но попаднали срещу възможно най-тежките съперници.

Е как да няма късмет? ПСЖ си е загадка засега, не е онзи със Златан, дето не го знаеш Ибрата дали ще вкара един или 3 гола на мач - съвсем не са от класата на Барса/Реал или Байерн; Арсенал съвсем не е суперотбор като например Сити, Дортмунд или Атлетико във втора урна.
Базел също е далеч от онзи отбор, дето взе душата на Челси - показа го и преди 2 години, когато игра за хикс и падна на В Левски.
Съвсем приличен късмет с оглед на другите отбори и групи. Така ужким плакаха за Пилзен, пък те хептен дървари, не можаха гол да вкарат в София...
Възможно е да вземат 1-2 точки, надали 3 или 4, твърдо последни. Но има възможност да запишат и 0-0-6.
Не можаха да се целнат в група от класата на тази, в която бе Левски преди 10 години. А такива са групи C, D, F и Н. В тези групи смехогорец щяха да са твърдо с 6 загуби.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   25.08.2016 21:27


Платените медии пак пишат глупости - "група-убиец"
Българските бежанци ще играят с френски - скучна група и тъпи мачове... той домуса за това се ядосва, че няма да му се напълни стадиона... а че ще ги клеца който и да се беше паднал е ясно


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   25.08.2016 21:38


Абе как беше сега - младите амфетки в София ли трябва да домакинстват за младежката Шампионска лига. Един вид - където играе представителния тим, там трябва да играят и младежите? Някакво такова изискване ми се върти в главата, ама не съм баш сигурен... Някой да потвърди?


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   25.08.2016 21:47


Medved написа:
Абе как беше сега - младите амфетки в София ли трябва да домакинстват за младежката Шампионска лига. Един вид - където играе представителния тим, там трябва да играят и младежите? Някакво такова изискване ми се върти в главата, ама не съм баш сигурен... Някой да потвърди?

Да, даже мисля имаше изискване за км отдалеченост на двата стадиона. На Герена ще играят - друг в София лицензиран няма.
Но защо питаш - те направиха 0-0-6 и г.р. 0:27 преди 2 години!
Сега надали ще е много по-различно, дано не получат над 50 гола и някой двуцифрен, че...


Последна промяна navy на 25.08.2016 21:49, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   25.08.2016 21:49


Keanu написа:
Платените медии пак пишат глупости - "група-убиец"
Българските бежанци ще играят с френски - скучна група и тъпи мачове... той домуса за това се ядосва, че няма да му се напълни стадиона... а че ще ги клеца който и да се беше паднал е ясно


Ей голямо злорадстване, голямо воайорство.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   25.08.2016 21:53


Keanu написа:
Платените медии пак пишат глупости - "група-убиец"
Българските бежанци ще играят с френски - скучна група и тъпи мачове... той домуса за това се ядосва, че няма да му се напълни стадиона... а че ще ги клеца който и да се беше паднал е ясно


Глупости, на Арсенал ще е пълен 100%, на ПСЖ предполагам също ще е доста пълен, въпреки бг футболната култура. Отделно англичаните плащат яко за ТВ права, а ПСЖ са бъкани с пари, така че и там ще си платят добре. Не го мисли Домуса, напълни си канчето с мангизи, поне 15 милиона са му гарантирани от тая ШЛ само за влизането. всяка победа носи още 1.5 милиона, равен 500 000.... Нагуши се той, при вас е беднотията :laugh:

Какво му е тъпото на мач с Арсенал или ПСЖ ? ОК, няма го Ибра, ама ПСЖ си е ПСЖ. Гледай и на Базел колко хора ще има.

Какво пак злобееш


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   25.08.2016 22:08


Група А
Пари Сен Жермен, Арсенал, Базел и Лудогорец

Група B
Бенфика, Наполи, Динамо Киев и Бешикташ

Група C
Барселона, Манчестър Сити, Борусия Мьонхенгладбах и Селтик

Група D
Байерн Мюнхен, Атлетико Мадрид, ПСВ Айндховен и Ростов

Група E
ЦСКА Москва, Байер Леверкузен, Тотнъм и Монако

Група F
Реал Мадрид, Борусия Дортмунд, Спортинг Лисабон и Легия Варшава

Група G
Лестър, Порто, Клуб Брюж и ФК Копенхаген

Група H
Ювентус, Севиля, Лион и Динамо Загреб

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   25.08.2016 23:41


Групата на Лудогорец е средна работа. Имаше по-добри варианти (като Лестър), а имаше и по-ужасни, (като Барселона). Арсенал не са нещо особено в груповата фаза и обикновено се борят за второто място и успяват да го печелят. Мисля, че Лудогорец могат да спечелят от 3 до 5 точки.

Ето малко прогнозки и коментари:

Пари Сен Жермен, Арсенал, Базел и Лудогорец

Бенфика, Наполи, Динамо Киев и Бешикташ

тази група е ташак и за Лига Европа. Нито Бенфика, нито Наполи са отбори за първите 2 урни. Дано Динамо ги изненада.

Барселона, Манчестър Сити, Борусия Мьонхенгладбах и Селтик

Баси колко ме е яд за Гладбах :ireful: :besnyo: Баси липсата на късмет. :help: Това е нереално след миналогодишната група на смъртта, сега пак. :uuu: Все пак, аз си мисля, че могат да се опънат на Пеп. Пеп не успя да победи Гладбах през миналия сезон, а по-миналия точно те пак му взеха точки.
Поне омразното ми отборче на Роджърс ще го гърбят с 0-0-6.

Байерн Мюнхен, Атлетико Мадрид, ПСВ Айндховен и Ростов

ЦСКА Москва, Байер Леверкузен, Тотнъм и Монако

тук не знам какво ще стане. Тотнъм дали ще играят както миналия сезон или ще се изложат. Монако дали ще задържат формата си.Бих искал Леверкузен да минат тоя път.

Реал Мадрид, Борусия Дортмунд, Спортинг Лисабон и Легия Варшава

Тук ще зависи дали Реал ще пуснат на Спортинг по португалска линия. Ако всичко се развие по сценарий, би трябвало моите да минат напред. Но като го знам Тухел колко слаб треньор е в евротурнирите.

Лестър, Порто, Клуб Брюж и ФК Копенхаген

Късмет за Лестър и би трябвало да вземат второто място.

Ювентус, Севиля, Лион и Динамо Загреб

Не знам дали Севиля или Лион ще бъде втори. Може и Севиля пак да се изложат :dunno:


Последна промяна Hiksa на 25.08.2016 23:41, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   26.08.2016 01:03


тоя път ще праснем севилските мангали два пъти за назидание, че заради тях се паднахме с Байерн още на 1/8 финал миналия сезон, интересни групи на пръв поглед, но едва ли ще има изненади, по-силните грандове ще си вземат първите две места, турнира си почва напрактика догодина, групите са за загрявка, но се надявам на красиви резултатни мачове :-)


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   26.08.2016 06:17


Vendome написа:
Keanu написа:
Платените медии пак пишат глупости - "група-убиец"
Българските бежанци ще играят с френски - скучна група и тъпи мачове... той домуса за това се ядосва, че няма да му се напълни стадиона... а че ще ги клеца който и да се беше паднал е ясно


Ей голямо злорадстване, голямо воайорство.


И така да е, но пък казаното от мен си е истина. Къде другъде мургавелките ще могат да си изкарат ЕС гражданство за броени месеци? Как стават тия работи е ясно - има един куп изисквания, които едва ли са покрити (като например да знаят български език).
А покъртителната гавра в Чехия беше доста показателна - обиск и взимане на натривки от ръцете на футболистите за наличие на експлозиви...

А домуса си показа, че не е доволен и едва ли е, защото групата е най-силната - ако беше C, D или F щеше веднага да вкара едни пакети на космически цени и да е на двойна печалба спрямо сегашната ситуация...


Последна промяна Keanu на 26.08.2016 06:24, променена общо 3 пъти



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   26.08.2016 08:40


Групата си е трудна. Не е най-тежката, но отборите са класни. Колкото до посещаемостта, според мен само три отбора могат да напълнят Васил Левски за всеки мач - Реал, Барса и Байерн.

Относно паспортите, нищо ново за България. По същия начин се практикува от години в Левски и вашия Литекс, така беше и в бившия ви отбор ЦСКА.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   26.08.2016 09:37


Vendome написа:
Групата си е трудна. Не е най-тежката, но отборите са класни. Колкото до посещаемостта, според мен само три отбора могат да напълнят Васил Левски за всеки мач - Реал, Барса и Байерн.

Относно паспортите, нищо ново за България. По същия начин се практикува от години в Левски и вашия Литекс, така беше и в бившия ви отбор ЦСКА.


За два месеца да бъде издаден български паспорт едва ли го е имало на друго място това - някои с години не могат! Иначе за футболистите със сигурност е имало по-облекчени процедури, но не помня да е имало случай това да е ставало за под една година а какво остава за два месеца... Явно само един човек може да го направи.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   26.08.2016 09:42


Някой случайно да знае какъв е законовият ред за получаване на БГ гражданство? Питам от чисто любопитство.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   26.08.2016 09:45


SUBXERO написа:
Някой случайно да знае какъв е законовият ред за получаване на БГ гражданство? Питам от чисто любопитство.


Знам, ама трябва да напиша ферман. Нещо конкретно ли те интересува?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   26.08.2016 09:53


Vendome написа:
SUBXERO написа:
Някой случайно да знае какъв е законовият ред за получаване на БГ гражданство? Питам от чисто любопитство.


Знам, ама трябва да напиша ферман. Нещо конкретно ли те интересува?

Е, защо пък ферман. Основните положения ме интересуват. Предполагам е горе-долу като в Германия - минимум години, език етц.

Имам предвид естествено законовия ред за простосмъртни. Футболягите не ги смятам за такива.

Няма ли нещо официално в нета? Линк?

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 288 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг