Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18.04.2024 22:41



Отговори на тема  [ 288 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
* Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза * 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   06.12.2016 22:56


Честито класиране на Лудогорец в Лига Европа, в Базел вече е 0:3 за Арсенал. :wave:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9616
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   06.12.2016 23:04


При предното си участие не можаха да минат групата с 4 точки, а сега ще я минат с 2 най-вероятно. :laugh:

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   06.12.2016 23:10


Ще ги разгромят - само марчето идиотката да вземе да се стегне, че нищо не играе.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   06.12.2016 23:14


Keanu написа:
Ще ги разгромят - само марчето идиотката да вземе да се стегне, че нищо не играе.



Охохоохохоххо, Киану усещаш ли че колкото повече злобееш толкова повече им върви на Лудогорец .... :laugh:

Мачкай парижанчетаааааа :-D


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   06.12.2016 23:16


Тоя коментатора ще заблажи - умре за гола а нищо не каза за дузпата. Сигурно сега за Никулден са му приготвили пълнен шаран с кренвирши :laugh:


Последна промяна Keanu на 06.12.2016 23:20, променена общо 2 пъти



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9616
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   06.12.2016 23:21


Голям късмет ги гони. Имаше и дузпа за ПСЖ. Дано издържат.

Иначе за протокола, Физкултурата не изневери на себе си - първа смяна в 70-тата минута :laugh:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   06.12.2016 23:26


Keanu написа:
Тоя коментатора ще заблажи - умре за гола а нищо не каза за дузпата. Сигурно сега за Никулден са му приготвили пълнен шаран с кренвирши :laugh:

Това на мен ми бе ясно още като прочетох кой ще е съдията в този мач. Няма да го коментираме, защото една дузпа нищо не решава. Унай Емери вирее само в Испания, вече се пробва в Спартка М и го изгониха като мръшляк. Не може да изпълниш над 20 корнера и нищо. Не може отбор с такъв бюджет да се нуждае от победа, просто победа и да излезе по този начин. ПСЖ са просто карикатура, не и отбор в този мач. Не че има значение за амфетките при 0:4 за 50 мин в Базел.
И те съветвам да не апострофираш Балета, защото от САЩ няма и не иска да види за какво ние, живеещите в България, му говорим. Почти същото като за Реал Мадрид. Няма смисъл, а и човека не е лош и не го прави с лоша умисъл. Животът в чужбина не прощава на никого. Сметай аз ходих да гледам мач на сесека!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   06.12.2016 23:39


Дреме ми какво ще каже балета - да си гледа реал там.
А тия от ПСЖ са егати некадърниците смотани - поне вкараха накрая та Домуса леко да го хване яд...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   06.12.2016 23:43


navy написа:
Keanu написа:
Тоя коментатора ще заблажи - умре за гола а нищо не каза за дузпата. Сигурно сега за Никулден са му приготвили пълнен шаран с кренвирши :laugh:

Това на мен ми бе ясно още като прочетох кой ще е съдията в този мач. Няма да го коментираме, защото една дузпа нищо не решава. Унай Емери вирее само в Испания, вече се пробва в Спартка М и го изгониха като мръшляк. Не може да изпълниш над 20 корнера и нищо. Не може отбор с такъв бюджет да се нуждае от победа, просто победа и да излезе по този начин. ПСЖ са просто карикатура, не и отбор в този мач. Не че има значение за амфетките при 0:4 за 50 мин в Базел.
И те съветвам да не апострофираш Балета, защото от САЩ няма и не иска да види за какво ние, живеещите в България, му говорим. Почти същото като за Реал Мадрид. Няма смисъл, а и човека не е лош и не го прави с лоша умисъл. Животът в чужбина не прощава на никого. Сметай аз ходих да гледам мач на сесека!



Нейви, Лудогорец е единствения клуб в България, в който се работи, останалите като чичко Венци само плюят по Бай Ганьовски. Да, нямат бъдеще, нямат публика по разбираеми причини, но това не значи че в момента единствения знаят какво правят. Ей го, ако Дерменджиев си бе направил смяната малко по рани, 1 минутка, можеше и 3 точки да вземат насред Париж, па било и с къснет.

Колкото до чужбина, аз може и да съм там, ама Анфо, Спъсра, Девола са си в България и също са свестни момчета :yes:


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   06.12.2016 23:46


Сисиньо имаше вина и за двата гола. Лудогорец не се опитваха да чистят топката, ами направо започваха атаките си с къси пасчета от наказателното поле. Всъщност точно така ПСЖ изравниха, при отнета топка пред наказателното поле на лудите. Ако знаеха как да играят в защита, сигурен съм, че щяха да вземат повече точки от ПСЖ, Арсенал и Базел.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 00:01


Чичо Гошо си върви с късмета. 2 греди, много положения, тотално превъзходство за ПСЖ, накрая, вместо да се радват, Разград съжаляват, все едно са Барселона и 2:2 не е престижно.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 00:03


Аз също нямам нищо против Лудогорец и се радвам, че продължават. Ама били без традиции, без публика, разчитали на бащицата - а Литекс какви бяха, не помня да е имало толкова хейт срещу тях... Домусчиев също не е по-дразнещ от останалите бащици на родния футбол, просто е по-успешен и поради това той и отборът му изпъкват като дразнители.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 00:11


Balleta написа:
navy написа:
Keanu написа:
Тоя коментатора ще заблажи - умре за гола а нищо не каза за дузпата. Сигурно сега за Никулден са му приготвили пълнен шаран с кренвирши :laugh:

Това на мен ми бе ясно още като прочетох кой ще е съдията в този мач. Няма да го коментираме, защото една дузпа нищо не решава. Унай Емери вирее само в Испания, вече се пробва в Спартка М и го изгониха като мръшляк. Не може да изпълниш над 20 корнера и нищо. Не може отбор с такъв бюджет да се нуждае от победа, просто победа и да излезе по този начин. ПСЖ са просто карикатура, не и отбор в този мач. Не че има значение за амфетките при 0:4 за 50 мин в Базел.
И те съветвам да не апострофираш Балета, защото от САЩ няма и не иска да види за какво ние, живеещите в България, му говорим. Почти същото като за Реал Мадрид. Няма смисъл, а и човека не е лош и не го прави с лоша умисъл. Животът в чужбина не прощава на никого. Сметай аз ходих да гледам мач на сесека!



Нейви, Лудогорец е единствения клуб в България, в който се работи, останалите като чичко Венци само плюят по Бай Ганьовски. Да, нямат бъдеще, нямат публика по разбираеми причини, но това не значи че в момента единствения знаят какво правят. Ей го, ако Дерменджиев си бе направил смяната малко по рани, 1 минутка, можеше и 3 точки да вземат насред Париж, па било и с къснет.

Колкото до чужбина, аз може и да съм там, ама Анфо, Спъсра, Девола са си в България и също са свестни момчета :yes:

Пич, понеже си ми симпатяга и те разбирам, недей да се изказваш неподготвен, защото мога да бъда и на 180 градуса друг.
Оставяме дебелия Венци, и говорим по същество: КОЙ им плати сектор Моци? Съшия КОЙто допусна урода тире-софия. Същият, КОЙто прати 2 милиона българи в чужбина, вероятно и теб дори.
Не разбираш ли, че няма начин да си с Лудогорец, по простата причина, че те са в салона на КОЙ?
Същият КОЙ, КОЙто взе и Левски?
Ся кой трябвало кой да смени - бе извинявай, ама за чий? За едни 500 хил евро бонус за Домусчиев? ниКОЙ няма да хване дикиш. ниКОЙ!
И какво ми казваш за други, които са в България, не съм чел нищо различно от това, което ти пиша. Осъзнай се, ние сме тук, в лайната, ти си избрал да си там. Хайде не ни давай акъл. Не ти се получава и не е редно. Защото ще продължа с КОЙ, за неща, които ще те боднат, ама яко.
Гледай си там Реал Мадрид, на мен лично ми е все тая, стига да не излизаш от обективността. Остави ни тук да знаем какво и КОЙ!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 00:44


Shifter написа:
... Домусчиев също не е по-дразнещ от останалите...

https://m.vbox7.com/play:adf8dfa83a
Това е една мини частица от това, за което ме дразни - за мен няма по-дразнещ човек: наглец на който не му пука от нищо и си купува каквото му скимне - съдии, комисии, отбори, медии, тв права, перуки, че и направо цялото БФС...


Последна промяна Keanu на 07.12.2016 00:45, променена общо 2 пъти



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 00:47


navy написа:
Balleta написа:
navy написа:
Това на мен ми бе ясно още като прочетох кой ще е съдията в този мач. Няма да го коментираме, защото една дузпа нищо не решава. Унай Емери вирее само в Испания, вече се пробва в Спартка М и го изгониха като мръшляк. Не може да изпълниш над 20 корнера и нищо. Не може отбор с такъв бюджет да се нуждае от победа, просто победа и да излезе по този начин. ПСЖ са просто карикатура, не и отбор в този мач. Не че има значение за амфетките при 0:4 за 50 мин в Базел.
И те съветвам да не апострофираш Балета, защото от САЩ няма и не иска да види за какво ние, живеещите в България, му говорим. Почти същото като за Реал Мадрид. Няма смисъл, а и човека не е лош и не го прави с лоша умисъл. Животът в чужбина не прощава на никого. Сметай аз ходих да гледам мач на сесека!



Нейви, Лудогорец е единствения клуб в България, в който се работи, останалите като чичко Венци само плюят по Бай Ганьовски. Да, нямат бъдеще, нямат публика по разбираеми причини, но това не значи че в момента единствения знаят какво правят. Ей го, ако Дерменджиев си бе направил смяната малко по рани, 1 минутка, можеше и 3 точки да вземат насред Париж, па било и с къснет.

Колкото до чужбина, аз може и да съм там, ама Анфо, Спъсра, Девола са си в България и също са свестни момчета :yes:

Пич, понеже си ми симпатяга и те разбирам, недей да се изказваш неподготвен, защото мога да бъда и на 180 градуса друг.
Оставяме дебелия Венци, и говорим по същество: КОЙ им плати сектор Моци? Съшия КОЙто допусна урода тире-софия. Същият, КОЙто прати 2 милиона българи в чужбина, вероятно и теб дори.
Не разбираш ли, че няма начин да си с Лудогорец, по простата причина, че те са в салона на КОЙ?
Същият КОЙ, КОЙто взе и Левски?
Ся кой трябвало кой да смени - бе извинявай, ама за чий? За едни 500 хил евро бонус за Домусчиев? ниКОЙ няма да хване дикиш. ниКОЙ!
И какво ми казваш за други, които са в България, не съм чел нищо различно от това, което ти пиша. Осъзнай се, ние сме тук, в лайната, ти си избрал да си там. Хайде не ни давай акъл. Не ти се получава и не е редно. Защото ще продължа с КОЙ, за неща, които ще те боднат, ама яко.
Гледай си там Реал Мадрид, на мен лично ми е все тая, стига да не излизаш от обективността. Остави ни тук да знаем какво и КОЙ!


.......

Имаш си мнение градено на някаква база, аз си имам мое такова. Така като гледам, някои са на твоето, ама доста които живеят там са на моето ..... Аз гледам на Лудогорец откъм спортната му страна, КОЙ не ме вълнува в случая.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 07:24


Винаги съм бил против наливането на акъл от хора, избягали от режима и диктатурата в България. А още по-досадно ми е, когато се събират на концерти в зали, развяват знамена и плачат колко им липсвала същата тази диктатура. Това е театър. Да, разделяте диктатурата от майка България, на която носите паспортите, но вярвайте че много мислят като мен. И пак казвам, аз не ви съдя, че сте избягали, съдя ви за театъра!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9616
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 07:54


Тя тая тема в друго се изроди, ама не сте прави. Даже хич не сте прави. Щото както има хора имигрирали и подкрепящи българското като Балета, така има и хора които хейтят по България и говорят точно като Тонзо и Нейви, а са имигранти. В същото време има и много Българи живеещи в България, които подкрепят Лудогорец. Да това са временни фенове, глорихънтъри, но и те живеят в "диктатурата". А сега като се замисля на голяма част от българите в България им липсва точно една друга диктатура (бай Тошовата), пускайки носталгични снимки на лютеница, дъвка идеал и колело балканче.

Всъщност ставайки въпрос за КОЙ, що си мислите, че в щатите няма КОЙ. Има си и той е много по силен и нагъл и от нашият КОЙ. Просто ситуацията там я поднасят в лъскава опаковка за пред масовият зрител. В България ситуацията не е чак толкова зле, колкото я представяте, дори и сравнена с УСА.

Та айде да не се делим на различно тесто българи, само затова кой къде живее. В днешният глобален свят не е трудно да се информираш, стига да искаш, за това какво се случва във всяка точка по-света. И двете страни сте абсолютно прави. Това което Домуса постигна в Европа не е плод на случайността, а на сравнително правилна спортна политика и много пари, в същото време доста от нещата, които стоят зад този проект, както е модно да се казва, отблъскват спортните фенове. Дори и елементарни неща като трибуната за гости, искайки после от същите тези хора да ти напълнят стадиона и да ти направят агитка в ЕКТ.

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 08:37


bai Momchil написа:
Тя тая тема в друго се изроди, ама не сте прави. Даже хич не сте прави. Щото както има хора имигрирали и подкрепящи българското като Балета, така има и хора които хейтят по България и говорят точно като Тонзо и Нейви, а са имигранти. В същото време има и много Българи живеещи в България, които подкрепят Лудогорец. Да това са временни фенове, глорихънтъри, но и те живеят в "диктатурата". А сега като се замисля на голяма част от българите в България им липсва точно една друга диктатура (бай Тошовата), пускайки носталгични снимки на лютеница, дъвка идеал и колело балканче.


Прав си, че трябва да сме едно, да сме заедно, но това няма как да стане приятел. Тези процеси ги наблюдавам още от преди 15 години, когато масово моите набори почнаха да бягат. Идват си по празниците, за 2 седмици показност колко сме успели и колко сме готини и после чупката обратно в страната, където кой щастлив, кой не е, си е тяхна работа. Мен ме е дразнило тази показност, защото повечето "избягали" са едни обикновени работници. Иначе нищо лично към форумците от чужбина. Балета е пич специално.


Последна промяна tonzos_justice на 07.12.2016 08:39, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 08:53


Balleta написа:

Имаш си мнение градено на някаква база, аз си имам мое такова. Така като гледам, някои са на твоето, ама доста които живеят там са на моето ..... Аз гледам на Лудогорец откъм спортната му страна, КОЙ не ме вълнува в случая.

Ами хайде да гледаме спортната страна: аз лично бях вбесен от играта на Левски срещу съшия този отбор в Разград. Вкараха ранен гол и се прибраха до 30ия метър... Бахти тактиката!
Снощи ПСЖ играха ама много зле, не зле. Тотална разпасана команда, и заради това ще ядат големия кур още на 1/8 финалите, а Емери ще поотпочине малко, додето поеме поредния испански отбор и да си се справи. Извън тази страна е пълна карикатура.
Отделно от това, две ритвания към тяхната врата станаха 2 гола, нямаше нищо-нищичко друго, пълно опълчение цял мач. Ти на това, какво спортно му виждаш? Статистиката е убийствена, 19:3 корнера, 60/40 владеене, 2 или 3 греди, неотсъдена чиста дузпа, дето и от скамейката се видя. При изравнителния гол за 1:1 им отнеха топката на 2 метра от пеналтерията, и въпреки карикатурното центриране Кавани се дръпна да ги види как ще му подадат топката. За 2:2 гола бе също уникално кюскане. Е, ти къде видя тука спортно футбола?
Не мога да им "се кефя", защото опорочиха и убиват изцяло целия български футбол.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: * Шампионска лига' 2016/2017 - Групова фаза *   |   07.12.2016 09:29


Абе киану? Ти да не работиш за Домусчиев? Всеки път кълнеш Лудогорец и всеки път резултатът ги устройва :rofl: :rofl:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 288 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг