Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:33



Отговори на тема  [ 281 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Следваща
Световни квалификации' Русия 2018 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   09.10.2017 07:03


Това не знам коя перука го измисли да се гледа головата разлика. Страшно малоумие и вземи това 8:0 за Швеция срещу Люксенбург! :no:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   09.10.2017 08:32


bai Momchil написа:
Това не знам коя перука го измисли да се гледа головата разлика. Страшно малоумие и вземи това 8:0 за Швеция срещу Люксенбург! :no:


Що? ШвеЦите не могат да бият Люксембург с 8:0 ли? Холандия като го би с 5:0, беше ли всичко ОК?

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   09.10.2017 10:32


Vendome написа:
bai Momchil написа:
Това не знам коя перука го измисли да се гледа головата разлика. Страшно малоумие и вземи това 8:0 за Швеция срещу Люксенбург! :no:


Що? ШвеЦите не могат да бият Люксембург с 8:0 ли? Холандия като го би с 5:0, беше ли всичко ОК?


Може и да могат, ама е тъпо. Хванал си някой тъпан накраят, трябват ти 8-10 гола и ги бувкаш, а в директните двубои те насират. Ей, на и с геловете е така.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   09.10.2017 10:51


Hiksa написа:
Много жалко за отбора на Страхан, но заслужено отпадат след като допуснаха обрат през второто полувреме като Безяк им отбеляза два гола :outofspace:


.. Генетика , бац. :rofl: Генетичен бил проблема, с това се оправда тая кукувица :laugh:
Този е тотално аут...ъф спейс.
http://www.skysports.com/football/news/ ... up-failure


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   09.10.2017 11:58


bai Momchil написа:
Vendome написа:
bai Momchil написа:
Това не знам коя перука го измисли да се гледа головата разлика. Страшно малоумие и вземи това 8:0 за Швеция срещу Люксенбург! :no:


Що? ШвеЦите не могат да бият Люксембург с 8:0 ли? Холандия като го би с 5:0, беше ли всичко ОК?


Може и да могат, ама е тъпо. Хванал си някой тъпан накраят, трябват ти 8-10 гола и ги бувкаш, а в директните двубои те насират. Ей, на и с геловете е така.


Кой е насрал Швеция в директните двубои?

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   09.10.2017 14:44


Vendome написа:
bai Momchil написа:

Може и да могат, ама е тъпо. Хванал си някой тъпан накраят, трябват ти 8-10 гола и ги бувкаш, а в директните двубои те насират. Ей, на и с геловете е така.


Кой е насрал Швеция в директните двубои?

Вероятно има предвид, че Холандия измъкна 1-1 срещу Швеция в Стокхолм и сега ако важеше правилото за директните двубои, при победа с 3-2 (примерно) в последния мач Холандия щеше да продължи напред. Аз лично по принцип съм привърженик на головата разлика (поощрява се резултатният футбол) пред директните двубои (поощрява се защитният футбол), а и в случая за мен Швеция е очевидно по-класният отбор - допусна едва две минимални загуби, победи Франция като домакин, а Холандия загуби от петлите два пъти с обща голова разлика 0-5...
Ако "геловете" са Португалия, също не го разбирам - при победа срещу Швейцарците в последния мач те ще са заслужено първи, а при хикс/загуба - заслужено втори.

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   09.10.2017 17:50


Keanu написа:
Абе нема ли тема за България? Ще правим ли втори Парк Де Пренс... Егати дъжда - допивам си и тръгвам за мача :dance:


Как беше на стадиона? Имаше ли атмосфера?


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   09.10.2017 20:10


Shifter написа:
Vendome написа:
bai Momchil написа:

Може и да могат, ама е тъпо. Хванал си някой тъпан накраят, трябват ти 8-10 гола и ги бувкаш, а в директните двубои те насират. Ей, на и с геловете е така.


Кой е насрал Швеция в директните двубои?

Вероятно има предвид, че Холандия измъкна 1-1 срещу Швеция в Стокхолм и сега ако важеше правилото за директните двубои, при победа с 3-2 (примерно) в последния мач Холандия щеше да продължи напред. Аз лично по принцип съм привърженик на головата разлика (поощрява се резултатният футбол) пред директните двубои (поощрява се защитният футбол), а и в случая за мен Швеция е очевидно по-класният отбор - допусна едва две минимални загуби, победи Франция като домакин, а Холандия загуби от петлите два пъти с обща голова разлика 0-5...
Ако "геловете" са Португалия, също не го разбирам - при победа срещу Швейцарците в последния мач те ще са заслужено първи, а при хикс/загуба - заслужено втори.


Според мен, двата отбора са еднакво безлични. Шведите си ги знаем, от години редовно се класират на големи шампионати и там са трагични. Последното голямо холандско поколение е пред пенсия, отдолу нищо не идва. Дори на Световно да можеха да идат, трудно холандците биха минали осминафинал.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   09.10.2017 22:51


Shifter написа:
Vendome написа:
bai Momchil написа:

Може и да могат, ама е тъпо. Хванал си някой тъпан накраят, трябват ти 8-10 гола и ги бувкаш, а в директните двубои те насират. Ей, на и с геловете е така.


Кой е насрал Швеция в директните двубои?

Вероятно има предвид, че Холандия измъкна 1-1 срещу Швеция в Стокхолм и сега ако важеше правилото за директните двубои, при победа с 3-2 (примерно) в последния мач Холандия щеше да продължи напред. Аз лично по принцип съм привърженик на головата разлика (поощрява се резултатният футбол) пред директните двубои (поощрява се защитният футбол), а и в случая за мен Швеция е очевидно по-класният отбор - допусна едва две минимални загуби, победи Франция като домакин, а Холандия загуби от петлите два пъти с обща голова разлика 0-5...
Ако "геловете" са Португалия, също не го разбирам - при победа срещу Швейцарците в последния мач те ще са заслужено първи, а при хикс/загуба - заслужено втори.


Историята помни страшно много случаи на уговорени разгромни резултати. А за геловете кое му е заслуженото като паднаха с 2:0 в Швейцария? Головата разлика е ултра тъпо правило. Директните двубои е 100 пъти по-справедлив показател.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   09.10.2017 23:05


Уелс отпаднаха :dunno:
Без Бейл и Алън толкова. Ирландските дърводелци ще ядат дървото на баражите.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   10.10.2017 00:13


Ирландия заслужено както предполагах се класираха за баражите, но истината е, че поставените отбори са прекалено силни и за да се класират Ирландските отбори, ще им е нужно да си изхабят късмета за следващите 10 години. Единственият по-уязвим отбор би бил Швейцария, защото те имат проблеми срещу по-защитни отбори каквито са всичките непоставени без Швеция. Само че аз не искам ирландските отбори да се класират за сметка на кръстоносците, а и все още тая надежди Швейцарците да вземат някой хикс в Лисабон. Ако може този пън Шеферович да го оставят на скамейката 8-)

Словаците заслужено не продължават. :laugh:

Исландците свършиха работата и ще присъстват догодина. :wave: Ако трябва да сме честни обаче, те имаха доста късмет да се класират първи.
- Пропусната дузпа на Коноплянка в първия мач срещу Украйна.
- Зачетен нередовен гол за 3-2 в първия мач срещу Финландия (в добавеното на добавеното време).
- Гол в 90-тата минута срещу Хърватска.
- Нередовен гол за 1-0 във втория мач срещу Украйна.

Реално Исландците са на нивото на Гърция, Словакия, Сърбия, Ирландия, Сев. Ирландия. По-слаби от Дания и Швеция. С топ отборите няма да ги сравнявам. Абсурд е да минат групата, освен ако не ударят джакпота с Русия и Саудитска Арабия при жребия. Нещо, което искрено им пожелавам :-)


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   10.10.2017 00:21


bai Momchil написа:
Историята помни страшно много случаи на уговорени разгромни резултати. А за геловете кое му е заслуженото като паднаха с 2:0 в Швейцария? Головата разлика е ултра тъпо правило. Директните двубои е 100 пъти по-справедлив показател.


Че Швеция не си уговориха с Люксембург е ясно, само че им дадоха измислена дузпа и така поведоха. После ония бяха деморализирани и шведите им вкараха една камара голове. И аз мисля, че това правило с головата разлика е идиотско. Реално всеки средностатистически отбор, но когото му тръгне играта може да разгроми джуджетата с хокейен резултат. България не разгромиха ли Малта с 6-0 преди няколко години? Освен това Холандците имаха нещастието да играят с Люксембург по-рано в този цикъл и не знаеха, че ще им трябва да гонят голова разлика. Иначе може би щяха да се хвърлят да громят с повече. Много тъпо правило.


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   10.10.2017 10:00


bai Momchil написа:
Историята помни страшно много случаи на уговорени разгромни резултати. А за геловете кое му е заслуженото като паднаха с 2:0 в Швейцария? Головата разлика е ултра тъпо правило. Директните двубои е 100 пъти по-справедлив показател.

Не виждам нищо справедливо в това даден отбор да отпадне, защото в единия мач е бил с 2-1, а в другия е паднал с 2-0 (примерно) - освен ако не са директни елиминации в два мача, разбира се. Обикновено когато два отбора в даден турнир са с равни точки, това означава, че силите им са изравнени и те рядко се побеждават с разлика в директните двубои; цялостното им представяне във всички мачове (отразено от головата разлика) за мен е по-обективен показател. Мисля, че това е и логиката в повечето първенства - май само в Ла Лига директните двубои са по-важни.
Колкото до геловете - какво му е несправедливото? Паднали са от Швейцарците първия мач и ако не могат да ги победят като домакини, ще са заслужено втори. Ако пък успеят, ще са заслужено първи, защото са си разменили победи с другия най-силен отбор в групата, а срещу по-слабите са се представили по-резултатно.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   10.10.2017 16:32


Великият ТИМ КЕЙХИЛ класира Австралия на бараж!

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   10.10.2017 16:39


Shifter написа:
bai Momchil написа:
Историята помни страшно много случаи на уговорени разгромни резултати. А за геловете кое му е заслуженото като паднаха с 2:0 в Швейцария? Головата разлика е ултра тъпо правило. Директните двубои е 100 пъти по-справедлив показател.

Не виждам нищо справедливо в това даден отбор да отпадне, защото в единия мач е бил с 2-1, а в другия е паднал с 2-0 (примерно) - освен ако не са директни елиминации в два мача, разбира се. Обикновено когато два отбора в даден турнир са с равни точки, това означава, че силите им са изравнени и те рядко се побеждават с разлика в директните двубои; цялостното им представяне във всички мачове (отразено от головата разлика) за мен е по-обективен показател. Мисля, че това е и логиката в повечето първенства - май само в Ла Лига директните двубои са по-важни.
Колкото до геловете - какво му е несправедливото? Паднали са от Швейцарците първия мач и ако не могат да ги победят като домакини, ще са заслужено втори. Ако пък успеят, ще са заслужено първи, защото са си разменили победи с другия най-силен отбор в групата, а срещу по-слабите са се представили по-резултатно.


Естествено, че е несправедливо! Какво значение има колко гола си вкарал на тупаните в групата, когато в директните двубои са те насрали?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   10.10.2017 20:49


Какво означава насиране при 3:2/3:4?

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   10.10.2017 21:51


Vendome написа:
Какво означава насиране при 3:2/3:4?


Не знам какво е при 3:2/3:4 ама ето за момента при холандците е 2:0/1:1, което си е насиране за шведите.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   10.10.2017 22:45


bai Momchil написа:
Vendome написа:
Какво означава насиране при 3:2/3:4?


Не знам какво е при 3:2/3:4 ама ето за момента при холандците е 2:0/1:1, което си е насиране за шведите.

Това твоето вече прилича на тролене, да ме прощаваш... шведите трябваше да паднат с 0-7, за да бъдат изместени от холандците - не съм гледал мача, но не вярвам да са играли на пълни обороти. По-интересно ми е как ще коментираш "насирането" на Португалия? Трябваше им победа на "геловете", постигнаха си я - при това за разлика от холандците, срещу мотивиран съперник, който и равенството го устройваше :wave:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   10.10.2017 23:37


bai Momchil написа:
Великият ТИМ КЕЙХИЛ класира Австралия на бараж!


И с кой ще играят бараж? Аз мислех, че това е плейоф за класиране, даже след продължения са ги били в реванша. Иначе браво на Бг, не паднаха последното си и единствено гостуване от ... Люксембург! :-)

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   10.10.2017 23:39


Левандовски с рекорд за най-много голове в евроквалификации за СП - 16 гола в кампанията?! :-o
За съжаление Крищяну не можа да гепи и този рекорд. Роналдо завърши с 15 гола, като имаше отличен шанс да вкара на швайците ама изтърва.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 281 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг