Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 16:48



Отговори на тема  [ 281 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Световни квалификации' Русия 2018 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   10.11.2017 17:14


Hiksa написа:
Дузпата наистина беше изсмукана от пръстите, но севернирландците с нищо не заслужаваха да измъкнат 0-0 (и то на собствен терен :idea: ). Просто нямат отбор за световното и това е. Швейцарците имат сериозни проблеми в завършващата фаза като Шака, Шакири и този пън Шеферович пропуснаха чисти положения. Затова не мисля, че могат да стигнат по-далече от осминафинал. Но пък ще им стискам палци.

Утре Швеция и Италия правят хикс, а в събота е гвоздея на програмата Дания-Ирландия. 3елените имат много контузени и наказани, така че ще трябва да разчитат на късмет да вземат добър резултат.


Нищо спортно не съм гледал последните дни, ходих на кино с разни френдове и междудругото между пуканките, си вкарвам бирата в салона. Нямам проблеми с ъшъра, щото го познавам, но единствения проблем, че, ми се пикае поне два пъти по време на прожекция. Но както и да е, отклоних се, ще изгледам какво е станало последната седмица!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   10.11.2017 23:44


Какво става с Италия бе :help: Швеция ги надигра и победи с 1-0. Италианците нямаха положения освен на Белоти в началото и гредата на Дармиан. Много безидейна игра, за което е виновен треньора. Защо не пусна Дзапакоста или Габиадини бе :-|

На Сан Сиро ще им е трудно, защото Шведите никак не са лоши на контра, особено Форсберг. А и Верати ще остъства. Ако треньорът им не направи (нападателни) смени, Италия ще отпаднат.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   11.11.2017 03:28


Hiksa написа:
Какво става с Италия бе :help: Швеция ги надигра и победи с 1-0. Италианците нямаха положения освен на Белоти в началото и гредата на Дармиан. Много безидейна игра, за което е виновен треньора. Защо не пусна Дзапакоста или Габиадини бе :-|

На Сан Сиро ще им е трудно, защото Шведите никак не са лоши на контра, особено Форсберг. А и Верати ще остъства. Ако треньорът им не направи (нападателни) смени, Италия ще отпаднат.


Няма да кажа кво ше играя, но ще пусна един залог в бета, пък да видим ква путка ше излезе ...

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   11.11.2017 16:40


Не знам дали си струваше да гледам междуконтиненталните плейофи след като не си отбелязаха нито един гол.

Изненадващо, Австралия надиграха Хондурас и имаха по-чисти положения. Този резултат им дава огромно предимство, защото Австралийците са силен домакин, а Хондурас са много по-слаби като гост. Хондурас не бяха на себе си и играха прекалено консервативно. Дали Пинто ще се опита да играе за 0-0 и дузпи отново :dunno:

В другият мач, Нова Зеландия устискаха 0-0 срещу Перу. Още като узнах, че Перу ще им бъде съперника, аз бях убеден, че имат шансове, защото се видя, че Перу са контра-атакуващ отбор и без пространства, те не могат да "отключат" защитата на съперника. Може би липсата на Гереро си каза думата. Все пак, аз смятам, че ще победят кивитата в Лима с 2 гола разлика. Кивитата трудно могат да направят такъв мач в защита отново. Рийд и Томас бяха непробиваеми. Но ол уайтс пък имат голямо предимство физически и ако се стигне до продължения, ще им се отворят повече възможности (както през второто полувреме). Но според мен няма да се стигне до продължения.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   11.11.2017 23:43


Бахти и куците мачове не е истина. На всички континенти се пука здраво топката.
Ако Италия не се класира, Дявола официално ще погребе световното. :uuu:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   12.11.2017 10:45


Много куци мачове навсякъде, само хърватите отсрамиха.

В Африка забелязахте ли, че джихадистките отбора са повече от черните. Проверих такова нещо досега не се е случвало откакто Африка има повече от 2 отбора на финалите. Като добавим и двата отбора от зона Азия, джихадистите ще имат цели 5 отбора в Русия.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   12.11.2017 15:58


само американците липсват и щяхме да имаме взривоопасни геополитически дербита :-D
а и украинците ако се бяха класирали, малиий


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   12.11.2017 16:45


Предпочитам куци първи мачове пред Йордания-Уругвай 0-5 и Мексико-Нова Зеландия 5-1 :wave:
Гарантирано е, че на реваншите ще се получат драми, защото тогава ще падат голове. Не ми се вярва да се стигне до продължения и дузпи.


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   12.11.2017 18:32


Hiksa написа:
Предпочитам куци първи мачове пред Йордания-Уругвай 0-5 и Мексико-Нова Зеландия 5-1 :wave:


Само да припомня някои резултати от последното СП 2014

Германия - Бразилия 7-1 (1/2 финал!)
Холандия - Испания (световен шампион!) 5-1
Франция - Швейцария 5-2
Германия - Португалия 4-0

Та каква е разликата между резултатите (реални) в тези т.нар. класики и цитираните (евентуални) по-горе? Колко от аутсайдерите записаха катастрофални резултати? Всеки, който се е класирал за СП си е заслужил по един или друг начин мястото там и заслужава елементарно уважение.

На последното СП участваха 13 европейски отбора и 7 от тях си тръгнаха още след груповата фаза, в т.ч. Испания, Англия, Италия, че и Португалия.

Това мнение по-скоро може да мине към темата "Аман вече" в кръчмата :-D Аман от футболни предразсъдъци :-)

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   12.11.2017 18:54


bai Momchil написа:
Много куци мачове навсякъде, само хърватите отсрамиха.

В Африка забелязахте ли, че джихадистките отбора са повече от черните. Проверих такова нещо досега не се е случвало откакто Африка има повече от 2 отбора на финалите. Като добавим и двата отбора от зона Азия, джихадистите ще имат цели 5 отбора в Русия.


Ами да, с изключение на сенегалската група, другите водят. Само Алжир са много слаби. От друга страна е напълно странно Египет ( рекордьора по титли в Африка ) да има само две участия на световни първенства, като първото е просто излишно да се коментира, то е просто смешно.

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   12.11.2017 19:03


Hiksa написа:
Не знам дали си струваше да гледам междуконтиненталните плейофи след като не си отбелязаха нито един гол.

Изненадващо, Австралия надиграха Хондурас и имаха по-чисти положения. Този резултат им дава огромно предимство, защото Австралийците са силен домакин, а Хондурас са много по-слаби като гост. Хондурас не бяха на себе си и играха прекалено консервативно. Дали Пинто ще се опита да играе за 0-0 и дузпи отново :dunno:

В другият мач, Нова Зеландия устискаха 0-0 срещу Перу. Още като узнах, че Перу ще им бъде съперника, аз бях убеден, че имат шансове, защото се видя, че Перу са контра-атакуващ отбор и без пространства, те не могат да "отключат" защитата на съперника. Може би липсата на Гереро си каза думата. Все пак, аз смятам, че ще победят кивитата в Лима с 2 гола разлика. Кивитата трудно могат да направят такъв мач в защита отново. Рийд и Томас бяха непробиваеми. Но ол уайтс пък имат голямо предимство физически и ако се стигне до продължения, ще им се отворят повече възможности (както през второто полувреме). Но според мен няма да се стигне до продължения.


Аз само не знам защо за кивитата не е бил титуляр Ууд, ами някакъв гръцки анонимник от съседния континент, другият пък - някаква супер ниска резерва в Хееренвеен. А Ууд - титуляр и голмайстор на 7мия в Премиър, влиза като резерва в 75та на мястото на някакъв анонимник без изигран мач този сезон в.... треторазрядния Скънторп... Просто...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   12.11.2017 19:11


Сега изгледах и репортажа - до влизането на Ууд положения почти изцяло пред Маринович. След това вече положенията са преду перуанската врата... НЕ го знам кой е тоя Хъдсън ли Хюстън ли, ама... некаква много скрита тактика явно има...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   12.11.2017 19:53


Коментаторите споменаха, че Ууд имал някаква контузия, затова влязъл резерва. Иначе като влезе, тогава кивитата заиграха по-атакуващо. Ако той се е възстановил, може и да започне титуляр в Лима, където един гол би бил скъпоценен.
Сега гледам Швейцария - ебаси и нивата, дето е в Базел :-D


Последна промяна Hiksa на 12.11.2017 19:53, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   13.11.2017 16:02


Тази вечер Италия отпада. Жалко за нелошото поколение и особено за Чиро Имобиле. Такъв нападател се ражда рядко, трудно ще го задържим в Лацио още дълго.

Но за отпадането на скуадрата има и обективна причина - световният анонимник Джан Пиеро Вентура. Треньор, който преди да поеме адзурите, е бил наставник на Торино, Месена, Бари, Верона , Пиза и т.н, списъкът е дълъг.

Този отбор с Конте нямаше да загуби с 1:0 в Швеция. Швеция, която дори ние бихме.
Жалко за Италия, наистина. Колоритът без тази суперсила няма как да е същия.

И добра новина за Аржентина. Един конкурент по-малко за титлата.
Както се класираха с еквадорски вазелин в последния мач, така и ще бъдат поне на 1/2 финал и основен претендент за титлата. Само стойте и гледайте. Меси добре съзнава, че това е последния му шанс, а Гейналда го води с една еврокупа на национално ниво.

В Манията прогнозирах 1:0/2:0, но днес съм на мнение, че шведите може и да решат всичко с 1 гол. Италия няма как да върне 3, с тоя пишман треньор. 1:1/2:1

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   13.11.2017 21:21


Италия ще се класира въпреки Вентура, който е ясно, че е изкуфял пътник. Още когато го назначиха писах, че черни дни очакват скуадрата.
Но въпреки всичко има потенциал напред да се вкарват голове, а шведите са слаби. И най-силният ми коз е митичният Сан Сиро. На този стадион Италия никога не е губила мач, не случайно е избран за този толкова важен реванш.

Форца! :devil:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   13.11.2017 21:45


В Спортал пише, че при класиране за Световното, Анчелоти поема Скуадрата.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   13.11.2017 22:39


Ако...
Нямаше и шанс пред вратата на швеЦите. Много силни последни 15 минути от полувремето за Италия, но преди това едно голямо нищо.
Имаше дузпа за Италия.
Изкуфеляка Вентура да вкарва Инсинье, с трима отпред ще ги притесним много повече. :besnyo:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   13.11.2017 22:46


Не знам дали е имало дузпа за Италия, пропуснах го това положение, но за Швеция поне една дузпа трябваше да даде.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   13.11.2017 23:17


Къде го гледате мача?

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   13.11.2017 23:17


Диема Спорт 2


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 281 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг