Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 15:26



Отговори на тема  [ 281 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Световни квалификации' Русия 2018 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   13.11.2017 23:20


spurs написа:
Не знам дали е имало дузпа за Италия, пропуснах го това положение, но за Швеция поне една дузпа трябваше да даде.


Никаква дузпа. Нямаше дистанция, от твърде близко се удари топката. Като цяло съдията не иска да става главно действащо лице и явно ще даде дузпа само ако е явна и не подлежи на дискусии, особено след уникалния срам и резил на С. Ирландия - Швейцария.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   13.11.2017 23:44


Дяволе, по-горе писах за символиката.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   13.11.2017 23:48


баси жалката Италия напълно заслужено с тая безидейна игра са аут от световното. при положение че два мача не могат да вкарат гол на швеция, а ние им вкарваме три без коментар, а вентура трябва да бъде обесен веднага


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   13.11.2017 23:50


Световното първенство спокойно може да се закрива. Това ще е най-смешното СП. Дявола ще го пропусне. Няма да има и игри и нищо.
Този срам е за италианската футболна федерация, която назначи този изкуфял малоумник Вентура. Не е луд този, който яде баницата. Това отпадане от СП е апотеоз на цялостното състояние на италианския футбол. Клубното ниво е трагично от десетилетие насам, няма кадри. В цялата история на италианския футбол никога не е имало толкова жалка и смешна халфова линия, там който и да се пусне все ще е зле. Просто италианския футбол е тежко болен от години и в момента изпадна в кома.


 

Регистриран на: 02.02.2014 16:28
Мнения: 327
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   13.11.2017 23:57


Абе тия жабари до Чиро Имобиле ли го докараха да им е нападател? Е как мислите ще вкарат гол??? Жал ми е за страхотни футболисти като Буфон и Киелини, сигурно това ще им е последния мач с националния отбор. :no: :no:

_________________
ЛУДОГОРЕЦ ШАМПИОН!!!

Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   14.11.2017 00:56


Мда, след Холандия, Чили и САЩ, Италианците също не успяха да се класират. От стрийма, който гледах, ми се стори, че Италианците не създадоха достатъчно положения, а шведския вратар спаси едно-две. Имобиле си е посредствен нападател, нали го разкриха в Досртмунд. Габиадини май също. Естествено, най-големият виновник е треньорчето, който беше тотално надигран, но аз мисля че ако беше взел Балотели, той можеше да ви изкара в този мач.

Дяволето да не се отчайва, ако италианците бяха стигнали, нищо особено нямаше да направят. Най-много да бяха минали групата. Те на последните 2 първенства и това не успяха. Французите също не се класираха през 90-та и 94-та. :-)

Аз също не се отчайвам за некласирането на САЩ - те американците са слаби на европейска земя, за разлика от на други континенти. Затова съм оптимист за Катар 2022 :wave:

Но пък е факт, че Еврпейският контингент този път е много зле. Шведите също максимумът им е минаване на групата. Сърбия, Исландия, Ирландия/Дания са последни, ако не ударят някой джакпот от 4-та урна като Саудитска Арабия. Нямам и големи очаквания от Полша и Швейцария. Хърватите пак ще се насерат когато не трябва. Добре, че този път няма как да срещнат Мексико.


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   14.11.2017 01:12


Италия няма как да не липсва на един такъв форум. Аз не съм им голям почитател (единствено през 1982 ги подкрепях, ама бях още малък и неориентиран ;-) ), но това си е класически отбор и винаги внася колорит в турнирите. Германците сигурно са най-доволни, че черната им котка не се класира. Не знам как е било взето решението за назначаването на Вентура, но той дори и в Торино не беше нещо впечатляващо. Така, че федерацията ще си плати сега за този избор - милионите от ФИФА ще заминат към Стокхолм.

Големият въпрос в Швеция сега може би е, ще се върне ли Ибрахимович :question:

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   14.11.2017 01:24


Гледах мача в Лучано и изобщо не ми хареса. Яко пукане на топка. Но докато иди дойде, на шведите им е присъщо, от италианците не го очаквах. Беше ясно, че швеците ще паркират фадромата, но все пак мислех, че ще импровизират малко повече с по-остри контри, което и това не стана. Но това, което най-много ми направи впечатление е, че италианците нямат противодействие срещу собствения си коз - зашитата и парирането! Те шведите ги бига с тяхното оръжите. Италия исторически знае как да задържа резултат в тяхна полза, а в случая това стана срещу тях в решителен мач. Честно казано не знам вината дали е само на този Вентура, за когото бтв нищо не знам, но също е факт и, че не видях играчи с добра техника от скуадрата, което в други минали мачове съм гледал гении от италиански играчи. Шведите са си дървета, нищо не ми хареса в тяхната игра - яко ритане напред на топката, но умело си решиха класирането от импотентността на противника. Тъпо е форум без Италия, но гледайте напред. Просто поколението трябва да се поднови с нова дисциплина!

П.С. Италия не се класира на световно от 1958 в Швеция, но за последен път не се класира и на Европейско първенство, през 1992 пак къде ... елиминирана от ... Русия!!! :outofspace:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   14.11.2017 03:53


Diavolo написа:
Световното първенство спокойно може да се закрива. Това ще е най-смешното СП. Дявола ще го пропусне. Няма да има и игри и нищо.
.


Сега мислиш така. Крастата говори друго обаче. Ще го гледаш, сигурен съм!!!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   14.11.2017 05:47


Сега гледам повторения, и си мисля, че при някои от от ситуациите, ако италианците имаха смелостта да шутират по-отдалече ( а те имаха доста такива пред наказателното ) вместо разигравания, можеше да има гол! В смисъл минаваш защитника бързо и биеш силно. Такива голове стават редовно, не подаваш просто ...

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   14.11.2017 08:09


В крайна сметка логичното се случи с умрелите континентални квоти и жабите съвсем логично няма да участват на СП. Същата участ можеше да сполети и Португалия, тъй като до директният двубой с Швейца нищо не се знаеше. Европа си плаща данък "мангал" на ФИФА. Никой не може да ме убеди, че е логично мангалската зона да има 50% от отборите си на финалите!!! Това е нагло!!!

Една Аржентина заслужаваше да пропусне много много повече първенството, спечелвайки едва 38% от мачовете си. Италия спечели 58% и има същият брой победи като Аржентина. Тотален абсурд.

Хикса за пореден път приказва смешки. Европа е много силна и ще мачка. Шампиона ще е един измежду - Испания, Франция, Германи, Белгия или Гелосаните. Надявам се да има още една гавра тип 7:1. Да не забравяме, че това ще е и домашен турнир и Европа няма как да го загуби. Другите зони са жив ташак и това е видимо. Една България надигра и спечели срещу С. Арабия, която се класира без проблеми в Азия. Африка е трагедия, щом и джихадистите успяха да класират 3 отбора.

Титлата ще си остане в Европа, а ФИФА е редно да се замисли докога ще толерира южно американските мангали, дето падат с 7 гола на собствен терен и нямат титла от 15 години!

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 14.11.2017 08:11, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   14.11.2017 12:19


[quote="bai Momchil"]В крайна сметка логичното се случи с умрелите континентални квоти и жабите съвсем логично няма да участват на СП. Същата участ можеше да сполети и Португалия, тъй като до директният двубой с Швейца нищо

Португалия щеше да разнищи шведите.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   14.11.2017 12:33


[quote="Diavolo"]Сан Сиро. На този стадион Италия никога не е губила мач,

Не загубиха, респект!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   14.11.2017 15:17


Деволе, не се притесневай, ский ква мадама има за тебе

http://www.nydailynews.com/entertainment/grammys-2015-best-worst-red-carpet-gallery-1.2107592?pmSlide=1.2108076

Че требе се вреъщама към сериалитИца!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   15.11.2017 00:46


Ирландците дали не се блъснаха челно във влак ...


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   15.11.2017 01:46


bai Momchil написа:
В крайна сметка логичното се случи с умрелите континентални квоти и жабите съвсем логично няма да участват на СП. Същата участ можеше да сполети и Португалия, тъй като до директният двубой с Швейца нищо не се знаеше. Европа си плаща данък "мангал" на ФИФА. Никой не може да ме убеди, че е логично мангалската зона да има 50% от отборите си на финалите!!! Това е нагло!!!

Една Аржентина заслужаваше да пропусне много много повече първенството, спечелвайки едва 38% от мачовете си. Италия спечели 58% и има същият брой победи като Аржентина. Тотален абсурд.

Хикса за пореден път приказва смешки. Европа е много силна и ще мачка. Шампиона ще е един измежду - Испания, Франция, Германи, Белгия или Гелосаните. Надявам се да има още една гавра тип 7:1. Да не забравяме, че това ще е и домашен турнир и Европа няма как да го загуби. Другите зони са жив ташак и това е видимо. Една България надигра и спечели срещу С. Арабия, която се класира без проблеми в Азия. Африка е трагедия, щом и джихадистите успяха да класират 3 отбора.

Титлата ще си остане в Европа, а ФИФА е редно да се замисли докога ще толерира южно американските мангали, дето падат с 7 гола на собствен терен и нямат титла от 15 години!


Aз не виждам защо трябва да се правят трагедии, че Италия не се е класирала. На последните 2 първенства, единствената им победа е срещу Англия на Ходжсън. На мен лично няма да ми липсват.

Примерът със Саудитска Арабия е идиотски, защото класирането им (с един друг треньор, холандец ;-) ) съвсем не беше "безпроблемно", ами се възползваха от грешките на Австралия, които трябваше да бият с 3+ гола Тайланд, но се провалиха в последния мач. И защо споменаваш точно Саудитска Арабия, а не Иран, които имат най-добрият отбор в историята си? Все едно аз да правя някакви генерални заключения за УЕФА на база на класирането на тупана, Сърбия, които извадиха късмет, че се паднаха с комичните Австрия и Уелс. :rofl:

За мен показателното е, че източно-европейски отбор не е правил пробив от 2006-та година. Иначе естествено, че Германия, Франция и Испания са силни и очаквам те да спечелят първенството, ако Аржентина се провалят. Иначе пожелавам успех на Хърватите като източно-европейски отбор, ако не се паднат с моите. :wave:

И ако искаш да гледаш повече европейски отбори, има си Евро всеки 4 години. :-) Аз искам отбори от всички контитенти на това световно, за разообразие. И футболът на тези места може да се развива като пращат повече отбори - факт.

Както и да е, Дания заслужено е последния класирал се европейски отбор. От този мач, разбирам как е възможно да са победили Полша с 4-0 :outofspace: Като му тръгне играта на Ериксен и няма спирка. По-скоро обаче треньорът им се оправи и пусна Кристенсен като титуляр. А Вестегаард трябва да му е партньор в отбраната, а не Кяер. Освен това са във втора урна в жребия, което им дава доста големи шансове да преодолеят групите :outofspace:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   15.11.2017 08:03


Нека пращат. Ама от 10 отбора да пратят половината малко прекалено ми се вижда.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   16.11.2017 03:12


Никак не е пресилено даже. Като население Азия е #1, но изпращат само 5 отбора.

Естествено се накефих сутринта като станах да гледам второто полувреме на Австралия-Хондурас. Хондо бяха много зле и кенгурутата ги биха, въпреки че за мен вторият им гол беше от спорна дузпа. Хондо въобще не трябваше да стигат до тук и бяха пуснати по милост от Мексико (два пъти).

Сега ще гледам дали Нова Зеландия ще успят да излъжат Перу. По-скоро Мачо-пичувците ще се класират. :-)


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   16.11.2017 04:48


Нова Зеландия са чао. :wave: Бяха хванати на контра от Перо и Фарфан ги наказа. Трябваше да фаулират веднага, ама :-|

Жалко, но пък Фарфан заслужава и Гереро ще се завърне тогава.

Абе как може треньорът им да остави Ууд и Рохас на резервната скамейка бе. Това са им най-добрите играчи.


Последна промяна Hiksa на 16.11.2017 04:50, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)

Регистриран на: 27.10.2012 20:22
Мнения: 1712
Отговори с цитат
Мнение  Re: Световни квалификации' Русия 2018   |   18.11.2017 19:41


Между другото добре е, че Панама - една от многобройните жертви на тероризма на мъртвородената кочина "сащ" - се класира на мястото на "сащ" :wave:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 281 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг