Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 13:04



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Лига Европа 2016/2017 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Лига Европа 2016/2017   |   25.11.2016 00:13


Тия Интер удариха дъното, последни в групата, днес обрат и загуба от Апоел Беер Шева от 0:2 до 3:2 и отпадане :outofspace: А не беше отдавна времето, като спечелиха ...ШЛ :rofl:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2016/2017   |   25.11.2016 12:21


Много съм доволен от победата на Манчестър Юнайтед снощи. Щом десетки мигове са се запечатали в съзнанието ми и сякаш ги виждам като реални и през днешния ден, значи е имало защо.

Атмосферата и заряда бяха като на мач от ШЛ. Въпреки убедителния резултат, победата не беше всъщност толкова лесна, но Юнайтед методично наложиха волята си.

По трибуните е ясно, че от страна на домакинската публика има много какво да се желае от атмосферата, но вчера се постараха по техните си стандарти. Нормално феновете на Фейенорд бяха по - гръмогласни в големи периоди от мача. Известно ми е тяхното приятелство със Селтик, но все пак не очаквах да пеят "You`ll never walk alone", все пак нямам спомен на мачове от вътрешното първенство да са пеели тази песен или поне не е било често. За мен малко се престараха.

Но футболистите на Манчестър Юнайтед им отговориха на терена. Особено гола след удара на Ибрахимович си беше гавра.

Много съм доволен, че пази Серхио Ромеро, толкова доволен, все едно съм пазил аз. Не че Де Хеа не ми е любимец, но и аржентинеца трябва да получава шансове, той е добър вратар.

Добър мач на Руни, игра силно, въпреки че честно да си призная не ми харесва, че ще подобри рекорда на Сър Боби Чарлтън за най - много голове за клуба.
Но както за мен, така и за много други, има десетки футболисти, които са над Руни в нашата лична класация, въпреки цифрите и статистиката.
Вчера Уейн стана играча с най - много голове за клуба в евротурнирите, като изпревари Ван Нистелрой, но все пак всички голове на холандеца са в ШЛ, докато на Руни не са.

Мхитарян също ми хареса, трябва да получава повече шансове.

Но най - много ми хареса това, че в стартовия състав на Юнайтед имаше четирима англичани, а още двама влязоха като резерви.

Наясно съм, че в неделя срещу Уест Хам предстои поредния труден мач, няма да има общо с този снощи, но дано все пак Юнайтед успеят да надделеят над силния отбор на гостите.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


Последна промяна albertz на 25.11.2016 12:22, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 07.07.2014 20:03
Мнения: 1140
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2016/2017   |   27.11.2016 19:25


Чаво, все едно , че аз съм го писал това! Едно към едно са ни мислите към момента!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2016/2017   |   28.11.2016 06:47


Balleta написа:
Тия Интер удариха дъното, последни в групата, днес обрат и загуба от Апоел Беер Шева от 0:2 до 3:2 и отпадане :outofspace: А не беше отдавна времето, като спечелиха ...ШЛ :rofl:


То хубаво, че Интер е аут, ама да не се класират тия анонимници за сметка на Саутхямптън, че ше избеснеем!!!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2016/2017   |   09.12.2016 00:36


тия Виктория Пилзен с 10 човека в мач без значение обръщат от 0-2 до 3-2
не е истина какво тото е в ЛЕ и какви милиони вуртят букитата :laugh:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2016/2017   |   09.12.2016 00:59


По мои прогнози, статуквото Англия - Италия ще се запази и този сезон, защото ще отпаднат в ШЛ всичките, а в ЛЕ са 2-2 и единия от двата жабарски трябва да спечели купата, а другия да стигне 1/2 финал, което е малко вероятно, но не и невъзможно. Иначе чисто любителски, над нещата съм и Фио и Наполи са ми много симпатични отбори и искам да направят нещо в съответните дестинации!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2016/2017   |   09.12.2016 01:44


Солиден мач за Ман. Юнайтед в турнира. Хареса ми обстановката на стадиона. Гостуващите фенове много се чуваха, а фенове на Юнайтед имаше и в другите сектори. Приятелска атмосфера, като се изключи домакинската агитка зад една от вратите. Хвърлиха бомбичка, можеше фа уцелят Ромеро. Солиден мап за него и още една чиста мрежа на сметката му в ЛЕ.
Много ми хареса как игра Ерик Баий, след завръщането му от контузия, добре че не се контузи отново. Имаше късмет този път.
Струва ми се, че в основата на добрите игри за гостите напоследък е Мхитарян.Вкара впечатляващ гол, очаквам да започне титуляр и срещъ Спърс в неделя.
Златан изглежда вече свикна с тима и ще започне да бележи редовно.
Рохо също заслъжава добри думи.
На трибуните имаше една млада жена, с плакат с послание към Погба. Изфлежда той е забелязал това, защото веднага след края на мача отиде да и даде фланелката си. Тя естествено много се трогна, един красив момент от срещата.

Доволен съм, че имах възможността да гледам и белгийски отбор - Стандарт Лиеж, в мач срещу Аякс. Срещата като цяло не оправда.
очакванията, домакините бяха много сковани, а и терена изглежда не беше добър, защото и двата отбора имаха нетипично много неточни изстрели.
Публиката на домакините е много луда, но този път се държа прилично, агитката на Аякс се прояви, като обсипа терена с ракети.
Приятно беше да се чуе как домакините подкрепяха отбора си с "Come on you reds", а аз винаги ще си спомням един техен мач на койро имаше голям транспарант "Red or Dead".
Стандарт отпаднаха, но Андерлехт, Генк и Гент продължават напред в турнира.
Неприятен обрат за Андерлехт у дома срещу Сен Етиен, след като водеха с2:0 загубиха с 2:3.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2016/2017   |   09.12.2016 03:05


Верно ли публиката на белгийски отбор пее на английски come on you reds? Ебати тъпотията...


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4095
Отговори с цитат
Мнение  Re: Лига Европа 2016/2017   |   09.12.2016 10:46


Чак пък тъпотия. Необичайно е, да, още повече Лиеж е във Валония, там са френско говорящи. Може би трябваше да е "Allez les rouges", но нищо, те да покажат, че знат и други езици. :-)

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг