Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 20:45



Отговори на тема  [ 125 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
ШЛ - 2016/2017 - Четвъртфинали 
Автор Съобщение
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ - 2016/2017 - Четвъртфинали   |   20.04.2017 13:20


Е така си е, при Меси е основно талант и дарба, докато Роналдо не че няма талант, има естествено, но според мен в основата на успеха му е много труд, перфекционизъм и маниакална отдаденост, и респективно, физика.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ - 2016/2017 - Четвъртфинали   |   20.04.2017 13:32


spurs написа:
Е така си е, при Меси е основно талант и дарба, докато Роналдо не че няма талант, има естествено, но според мен в основата на успеха му е много труд, перфекционизъм и маниакална отдаденост, и респективно, физика.


Меси откакато брадяса, брадяса и играта му. Неймар е много надценен, а Суарес е доста тромав. От тримата тенори нищо не остана в сегашната Барса. Ако си сменят отбора ще дадат рестарт.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ - 2016/2017 - Четвъртфинали   |   20.04.2017 13:58


Много ми хареса Юве снощи, признавам, че съм ги подценявал за Европа, определено имат класа да спечелят ШЛ, не като в годината когато ни отстраниха на късмет и после паднаха на финала. Определено кефят, като изключим дупката Игуаин, който обаче е перфектен за вътрешното първенство.

Определено са класа над всички в Италия и заслужено ще вземат рекордна поред титла.

Снощи дадоха точно 0 процент шанс на Барселона, а можеха и да бият, в края определено не искаха да нападат, а Барса се бяха оголили здраво и с тая келява защита спокойно можеха да инкасират гол.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ - 2016/2017 - Четвъртфинали   |   20.04.2017 19:22


tonzos_justice написа:
spurs написа:
Е така си е, при Меси е основно талант и дарба, докато Роналдо не че няма талант, има естествено, но според мен в основата на успеха му е много труд, перфекционизъм и маниакална отдаденост, и респективно, физика.


Меси откакато брадяса, брадяса и играта му. Неймар е много надценен, а Суарес е доста тромав. От тримата тенори нищо не остана в сегашната Барса. Ако си сменят отбора ще дадат рестарт.


Ти па вече съвсем се отказа ебати! Те тия атомни играчи да не са умрели бе... :-o Не знам каква точно трябва е схемата по-натам, но с такива играчи, тия могат да пометат всеки!!!

Това, което Реал има повече към момента е, не точно играчите, а по-скоро железен баланс и хладнокръвна игра! В мачове, които им гледах не ми направи впечатление да се притесняват! Някакси много спокойно отиграват позиции, които други отбори губят. Пак казвам, играчите не са основното тука, а по-скоро психологическата настройка. Реал я имат към момента! Някакси като че ли знаят, че ще спечелят. И това противника трябва да го види и обори!

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 20.04.2017 19:30, променена общо 1 път



 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ - 2016/2017 - Четвъртфинали   |   22.04.2017 12:52


Balleta написа:
Много ми хареса Юве снощи, признавам, че съм ги подценявал за Европа, определено имат класа да спечелят ШЛ, не като в годината когато ни отстраниха на късмет и после паднаха на финала. Определено кефят, като изключим дупката Игуаин, който обаче е перфектен за вътрешното първенство.

Определено са класа над всички в Италия и заслужено ще вземат рекордна поред титла.

Снощи дадоха точно 0 процент шанс на Барселона, а можеха и да бият, в края определено не искаха да нападат, а Барса се бяха оголили здраво и с тая келява защита спокойно можеха да инкасират гол.


Ще се сетиш какво ти казвах преди време, като обясняваше как Ювентус нямали шанс в ШЛ ;-)


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 125 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг