Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 16:45



Отговори на тема  [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
ШЛ 2016/2017 - Полуфинали 
Автор Съобщение
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4969
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   03.05.2017 23:05


bai Momchil написа:
Diavolo написа:
Бай Момчи, Зидан е по-точно на правилното място в правилния момент... Шанс. Според мен, а и не само според мен неговата заслуга не е кой знае колко голяма.
Не знам сега, може би вдъхновява по някакъв начин футболистите и ги кара да дават максимума си или примерно има таланта да е добър психолог, нямам си на идея, не сме в съблекалнята, но ако има нещо положително, то е това. Микроклимата в отбора.


Ми не знам може и така да е, но факта е че схемата на Барса с Пеп, проработи и в Реал. Да съгласен съм, че Гуардиола не постигна нищо след Барса, въпреки че има огромен ресурс и с Байерн и с Ман С, но за мен това се дължи на факта, че просто стана наемник, като останалите баберици. Аз лично мисля, че за да успееш някъде, трябва да разбираш философията на отбора в който си. За целта или трябва да си бил в тоя отбор или по-някакъв начин да го познаваш (да си му симпатизирал и да го разбираш).


Абе Момчи, какъв Зидан бе - забрави ли мача с Барса на Бернабеу. Всеобщото мнение е, че вината е предимно, дане кажа изцяло негова за този глупав 3ти гол.
Иначе - много се надявам да се развие като треньор. На мен ми е силно симпатичен и цял живот ще помня отиграванията му (наред с тези на Бергкамп и Анри). Но за момента съм съгласен с Дявола, че изглежда попаднал на точното място в точното време. ПЪк да видим дали ще има развитие.

Но виж, с Дявола не мога да се съглася, че всички в Реал имали по два бели дроба!!! Дяволе, то всеки нормален човек има по толкова... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   03.05.2017 23:14


alexbg написа:
bai Momchil написа:
Diavolo написа:
Бай Момчи, Зидан е по-точно на правилното място в правилния момент... Шанс. Според мен, а и не само според мен неговата заслуга не е кой знае колко голяма.
Не знам сега, може би вдъхновява по някакъв начин футболистите и ги кара да дават максимума си или примерно има таланта да е добър психолог, нямам си на идея, не сме в съблекалнята, но ако има нещо положително, то е това. Микроклимата в отбора.


Ми не знам може и така да е, но факта е че схемата на Барса с Пеп, проработи и в Реал. Да съгласен съм, че Гуардиола не постигна нищо след Барса, въпреки че има огромен ресурс и с Байерн и с Ман С, но за мен това се дължи на факта, че просто стана наемник, като останалите баберици. Аз лично мисля, че за да успееш някъде, трябва да разбираш философията на отбора в който си. За целта или трябва да си бил в тоя отбор или по-някакъв начин да го познаваш (да си му симпатизирал и да го разбираш).


Абе Момчи, какъв Зидан бе - забрави ли мача с Барса на Бернабеу. Всеобщото мнение е, че вината е предимно, дане кажа изцяло негова за този глупав 3ти гол.
Иначе - много се надявам да се развие като треньор. На мен ми е силно симпатичен и цял живот ще помня отиграванията му (наред с тези на Бергкамп и Анри). Но за момента съм съгласен с Дявола, че изглежда попаднал на точното място в точното време. ПЪк да видим дали ще има развитие.

Но виж, с Дявола не мога да се съглася, че всички в Реал имали по два бели дроба!!! Дяволе, то всеки нормален човек има по толкова... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:


Абе малко странно ще е точно Зидан да стане друкратен европейски шампион като тренер в две последователни години, а толкова големи треньори не успяха...

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2880
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   04.05.2017 00:44


Спокойно, Юве бият абонатите си на финала. Всички балетаджии и мухлянисти ще са в траур на Юни 3-ти :wave: ;-)


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   04.05.2017 02:42


Hiksa написа:
Спокойно, Юве бият абонатите си на финала. Всички балетаджии и мухлянисти ще са в траур на Юни 3-ти :wave: ;-)

дано ама имам лошо предчувствие то нормално като губим финалите засега сме с 6 дано няма 7 фатален да му е.. и каръка, иначе всичко друго е добре, аз затова исках Реал на полуфинала, че сме си в свои води, ама ще играем на тяхна територия в един мач, където са царе, поне титлата ще е безценна, ако счупим проклятието точно срещу тях, иначе с днешната суха мрежа направихме рекорд от 6 поредни мача без гол, защитата и Буфон са железни :ura:


Последна промяна juve на 04.05.2017 02:43, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9618
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   04.05.2017 06:50


Ами жалко, защото ни очакват скучни и ясни реванши, които даже мисля да пропусна. Нито Атлетико може да направи нещо, още по-малко пък Монако. За съжаление и мача в ЛЕ е почти ясен. Да се надяваме, че все пак Мъдурко днес ще падне само с 1:0 и няма да го бият като тъпан, за да има поне 1 мач в който да има интрига на реванша.

_________________
Изображение


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   04.05.2017 07:37


Прословутото атомно нападение на Монако най-после се изправи срещу класна защита и зацикли.

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   06.05.2017 09:13


Diavolo написа:
Бай Момчи, Зидан е по-точно на правилното място в правилния момент... Шанс. Според мен, а и не само според мен неговата заслуга не е кой знае колко голяма.
Не знам сега, може би вдъхновява по някакъв начин футболистите и ги кара да дават максимума си или примерно има таланта да е добър психолог, нямам си на идея, не сме в съблекалнята, но ако има нещо положително, то е това. Микроклимата в отбора.


Ами то микроклиматът за мен е най-важен - когато имаш хора, които си знаят работата, да им създадеш условията да я вършат. Сър Алекс Фъргюсън го беше казал най-точно - не схемите ти печелят мача, а тези на терена. Тактиката е важна, но тя е добавката, а не основата. Забелязвам все още пренебрежение спрямо Зидан, но щом има резултати, значи си върши работата - в тази игра е така.


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   06.05.2017 09:46


Е той Дявола точно заради това харесва Анчелоти.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   06.05.2017 14:48


Само че Анчелоти се доказа навсякъде, докато Зидан никъде другаде. А и Анчелоти такива дивотии със състава не е правил. Абе да целува обувките на Роналдо и това е. :laugh:


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   06.05.2017 15:05


Зидан тепърва започва, само в Реал е бил треньор.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   06.05.2017 15:13


Ами за това е рано да изпадаме в захлас и да се пишат оди за него. По-скоро критики трябва да има заради спорните му решения, но някак си Реал винаги се измъква.
Е, сега ако направи дубъл или само защити ШЛ ще влезне в историята и никой нищо не може да му каже. Ама ей за това много ме е яд, защото такива като Симеоне или Конте или Клоп много трудно ще имат успехите на такива като Гуардиола и Зидан, случили се в може би най-великите периоди за клубните им отбори в цялата им история. Играчи по двама на всеки пост, невероятни атлети и т.н. И най-вече в отбори институции. Едно е Реал и Барса, друго е Борусия или Атлетико. А добър микроклимат, отборен дух и себераздаване има и в Атлетико и в Борусия и в Контевия Ювентус и сега Челси. Ама няма Би Би Си, Меси, Иниеста, Суарес и т.н. и т.н.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   06.05.2017 15:57


Diavolo написа:
Ами за това е рано да изпадаме в захлас и да се пишат оди за него. По-скоро критики трябва да има заради спорните му решения, но някак си Реал винаги се измъква.
Е, сега ако направи дубъл или само защити ШЛ ще влезне в историята и никой нищо не може да му каже. Ама ей за това много ме е яд, защото такива като Симеоне или Конте или Клоп много трудно ще имат успехите на такива като Гуардиола и Зидан, случили се в може би най-великите периоди за клубните им отбори в цялата им история. Играчи по двама на всеки пост, невероятни атлети и т.н. И най-вече в отбори институции. Едно е Реал и Барса, друго е Борусия или Атлетико. А добър микроклимат, отборен дух и себераздаване има и в Атлетико и в Борусия и в Контевия Ювентус и сега Челси. Ама няма Би Би Си, Меси, Иниеста, Суарес и т.н. и т.н.


Абе стига с тоя клоун Клоп ставаш лек вече. Клоп го разкриха и в Германия и в Англия и е един абсолюен паляк и клоун.

Нищо не знаеш за Зизу, пишеш две за три. Да в мача с Барса пусна Бейл, но той друг избор нямаше, мястото на Бейл е определено от президент, договори и маркетинг. Какво толкова ти е трудно да го разбереш, или викаш всички го виждат, но един от най-великите футболисти на всички времена не го вижда :rofl:
Зизу е първия треньор убедил Роналдо да играе по малко и свалил процента на минутите му до 75%, съхранявайки го за важните мачове, давайки му почивка бидейки вече 32 години. Дори Роналдо си призна, казвайки "Това е наше си нещо между мен и Зидан".
Зидан експериментира с втория състав в гъстата програма на Мадрид, така както никой друг, да рискува много, но който го е страх от мечки да не влиза в гората - дотук риска му е оправдан, ще видим и днес какво ще направи втория състав, който до тук печели само суперлативи.
Зизу няма търкания с никой, имаше леко неразбирателство с Хамес и това е, но всичко е изгладено. Тепърва има много да учи, но да кажеш, че не се справя е безумие.
Някой тук го обвини за 3-я гол на Барса - пълни глупости, изравнителния гол с 10 човека падна точно след гол на резервата на Зизу - Хамес в 85-та, все едно Зизу им е казал айде юруш напред за трети, няма такова нещо, просто някои играчи се подведоха по емоциите си и забравиха тактическите указания, не случайну Зизу бе бесен след мача и каза, че е трябва да се играе по умно с 10 човека ...

Деволе, никога не си обичал Зидан, заради престоя му в Юве и заради случая с рендето подобие на футболист - Матераци, не си криви душата ... :yes: :wave:

Иначе Зизу има тепърва много какво да доказва....


Последна промяна Balleta на 06.05.2017 16:01, променена общо 1 път



 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   06.05.2017 20:52


Цитат:
Абе стига с тоя клоун Клоп ставаш лек вече. Клоп го разкриха и в Германия и в Англия и е един абсолюен паляк и клоун.


С този абзац уби целия си стойностен коментар и се показа като подобие на Дявола.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   06.05.2017 21:51


Vendome написа:
Цитат:
Абе стига с тоя клоун Клоп ставаш лек вече. Клоп го разкриха и в Германия и в Англия и е един абсолюен паляк и клоун.


С този абзац уби целия си стойностен коментар и се показа като подобие на Дявола.


:laugh: перефразирам Резо и Томи


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   06.05.2017 22:10


Те търсят магьосника от Оз.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   06.05.2017 23:46


Балет,

Клопо създаде магическата Борусия и ако не бяха крадците от Байерн, които съсипаха клуба и атмосферата с трансферите на Гьотце, Левандовски и Хумелс, Борусия имаше голяма вероятност да спечели ШЛ, нещо което Байерн така и не видя след Хайнкес (щот съдбата и дявола не прощават!). Клопо спечели всичко в Германия, а сега е на път да класира и Пуул в ШЛ. И да не успее догодина ще надгради. И Пуул нямат играчите и ресурса, с които разполагат всички останали негови съперници за топ 4, като изключим Арсенал, които явно ще изпадат в сериозна криза. В Борусия, Клоп направи чудеса без супер звезди с мултимилионни трансфери и договори. За Пуул още е рано да се правят изводи.

Зизу бе разкрит от Барса, а и от Байерн щеше ако не бе съдийството. :whistle:


Последна промяна Diavolo на 06.05.2017 23:47, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6722
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   07.05.2017 01:11


Diavolo написа:
И Пуул нямат играчите и ресурса, с които разполагат всички останали негови съперници за топ 4


Ами тези играчи се купуват бе брат, а ресурса си го има, янките не малко пари са наляли. Ама нали някой трябва да ги употреби кинтите и да сглоби отбора с правилните играчи?! Защо бяха пас на пазара зимния трансферен прозорец като отбора определено куца отзад и има нужда от подкрепление? Защо се натири Бентеке, който определено е качествен играчи и си го показа преди две седмици? Защо статисти като Лейва са не само още в отбора, но и титуляр?! Защо Ориги е резерва? Ей такива неща кой ги решава? Виж сега, аз не съм провтив Клоп, не е лош треньор, по-добър е от Роджърс и Далглиш, но то и Макларън не беше лош треньор за Мидълзбро, когато ги класира на финал за ЛЕ примерно... ;-)

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4922
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   07.05.2017 10:12


Balleta написа:
Diavolo написа:
Ами за това е рано да изпадаме в захлас и да се пишат оди за него. По-скоро критики трябва да има заради спорните му решения, но някак си Реал винаги се измъква.
Е, сега ако направи дубъл или само защити ШЛ ще влезне в историята и никой нищо не може да му каже. Ама ей за това много ме е яд, защото такива като Симеоне или Конте или Клоп много трудно ще имат успехите на такива като Гуардиола и Зидан, случили се в може би най-великите периоди за клубните им отбори в цялата им история. Играчи по двама на всеки пост, невероятни атлети и т.н. И най-вече в отбори институции. Едно е Реал и Барса, друго е Борусия или Атлетико. А добър микроклимат, отборен дух и себераздаване има и в Атлетико и в Борусия и в Контевия Ювентус и сега Челси. Ама няма Би Би Си, Меси, Иниеста, Суарес и т.н. и т.н.


Абе стига с тоя клоун Клоп ставаш лек вече. Клоп го разкриха и в Германия и в Англия и е един абсолюен паляк и клоун.

Нищо не знаеш за Зизу, пишеш две за три. Да в мача с Барса пусна Бейл, но той друг избор нямаше, мястото на Бейл е определено от президент, договори и маркетинг. Какво толкова ти е трудно да го разбереш, или викаш всички го виждат, но един от най-великите футболисти на всички времена не го вижда :rofl:
Зизу е първия треньор убедил Роналдо да играе по малко и свалил процента на минутите му до 75%, съхранявайки го за важните мачове, давайки му почивка бидейки вече 32 години. Дори Роналдо си призна, казвайки "Това е наше си нещо между мен и Зидан".
Зидан експериментира с втория състав в гъстата програма на Мадрид, така както никой друг, да рискува много, но който го е страх от мечки да не влиза в гората - дотук риска му е оправдан, ще видим и днес какво ще направи втория състав, който до тук печели само суперлативи.
Зизу няма търкания с никой, имаше леко неразбирателство с Хамес и това е, но всичко е изгладено. Тепърва има много да учи, но да кажеш, че не се справя е безумие.
Някой тук го обвини за 3-я гол на Барса - пълни глупости, изравнителния гол с 10 човека падна точно след гол на резервата на Зизу - Хамес в 85-та, все едно Зизу им е казал айде юруш напред за трети, няма такова нещо, просто някои играчи се подведоха по емоциите си и забравиха тактическите указания, не случайну Зизу бе бесен след мача и каза, че е трябва да се играе по умно с 10 човека ...

Деволе, никога не си обичал Зидан, заради престоя му в Юве и заради случая с рендето подобие на футболист - Матераци, не си криви душата ... :yes: :wave:

Иначе Зизу има тепърва много какво да доказва....


Абсолютно съм съгласен, щом един треньор има успехи, значи си върши добре работата. Няма отбор, който да върви, ако треньорът не работи добре, каквито и звезди да има. То и за Лудогорец постоянно се говори, че и без треньор могат в първенството, ама видяхме при Рибейро какво беше, значи не е точно така. Така че Зидан, макар наистина да се случи на точното място в точния момент, определено си има заслуга за резултатите. За Гуардиола пък да кажеш, че "се е случил" в най-великия период на Барса в историята му, е пълна глупост, при положение че той изгради тоя отбор, като направи последната засега революция във футбола.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14251
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   07.05.2017 17:52


Diavolo написа:
Балет,

Клопо създаде магическата Борусия и ако не бяха крадците от Байерн, които съсипаха клуба и атмосферата с трансферите на Гьотце, Левандовски и Хумелс, Борусия имаше голяма вероятност да спечели ШЛ, нещо което Байерн така и не видя след Хайнкес (щот съдбата и дявола не прощават!). Клопо спечели всичко в Германия, а сега е на път да класира и Пуул в ШЛ. И да не успее догодина ще надгради. И Пуул нямат играчите и ресурса, с които разполагат всички останали негови съперници за топ 4, като изключим Арсенал, които явно ще изпадат в сериозна криза. В Борусия, Клоп направи чудеса без супер звезди с мултимилионни трансфери и договори. За Пуул още е рано да се правят изводи.

Зизу бе разкрит от Барса, а и от Байерн щеше ако не бе съдийството. :whistle:


Зизу не е бил разкрит от Барса, превъзхождаше в по голяма част от мача, изгонването на Рамос повлия, пак изравниха с 10, ок Меси вкара в последната секунда, но можеше и да не вкара, това не еразкриване.

Разкриване е в 4 мача със Саутхямптън поредни, да нямаш отбелязан гол и да отразиш 2 загуби и две равенства. Е това е разкриване ...Нямал бил ресурса, значи в Борусия направил отбор от нулата и от нищото, а тук му трябвало ресурс, изопачаваш както си искаш. Сега акаме да видим и дали ще се класира за ШЛ, добре, че Манчо зарязаха първеството, че и там бе съмнително ...най-много квалификации


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9618
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   07.05.2017 21:39


Зидан беше голям футболист. За момента като треньор се представя повече от блестящо.

И да се знае:

Феномена РОНАЛДО е оригиналът.
Гела РОНАЛДО е ментето.

:laugh:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг