Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 15:27



Отговори на тема  [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
ШЛ 2016/2017 - Полуфинали 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   02.05.2017 22:48


Тия от студиото са ебати шебеците - ''Не е лош Роналдо и определено има място и в Левски и ЦСКА''! :laugh:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   02.05.2017 22:49


SUBXERO написа:
Тоя е брутално добър, не се трае просто. Виждам го ПОНЕ още ПЕТ години AT THE VERY TOP. Няма такава воля, няма такъв стремеж към самоподобряване. Феномен!


Така е! Колкото и противен да е си е безумно копеле! Карма един вид!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   02.05.2017 22:57


juve написа:
тия смешници Атлетико развалиха мача направо се надупиха и Роналдо им е.. майката с извинение, честит финал на Реал май те ще са първия отбор защитил ШЛ, все пак утре да видим и другия мач, там ще е по-оспорвано със сигурност


Е чакай бе ти си се насрал вече. Юве не са клоуните дюшекчии. Стига да минат де през монегаските. Минетико просто ги е страх от Реал, даже имат ужас от тях, те не знаеха къде се намират, не можаха една атака да направят. Но Юве не са такива и именно в това ми е надеждата ( пак казвам ако минат през комарджиите, защото няма да е лесно )!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   02.05.2017 22:57


TheExorcist написа:
SUBXERO написа:
Тоя е брутално добър, не се трае просто. Виждам го ПОНЕ още ПЕТ години AT THE VERY TOP. Няма такава воля, няма такъв стремеж към самоподобряване. Феномен!


Така е! Колкото и противен да е си е безумно копеле! Карма един вид!

той напрактика сам ги мъкне в ШЛ като отстрани Байерн и Атлетико, друг е въпроса че в първенството тая година е най-слаб от всички сезони в кариерата му, но може да си го позволи, там резервите им вадят мачовете, а Роналдо пази сили за големите и там е във върхова форма, предните сезони бе обратното, как се променят нещата :laugh:


Последна промяна juve на 02.05.2017 22:58, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   02.05.2017 23:00


TheExorcist написа:
juve написа:
тия смешници Атлетико развалиха мача направо се надупиха и Роналдо им е.. майката с извинение, честит финал на Реал май те ще са първия отбор защитил ШЛ, все пак утре да видим и другия мач, там ще е по-оспорвано със сигурност


Е чакай бе ти си се насрал вече. Юве не са клоуните дюшекчии. Стига да минат де през монегаските. Минетико просто ги е страх от Реал, даже имат ужас от тях, те не знаеха къде се намират, не можаха една атака да направят. Но Юве не са такива и именно в това ми е надеждата ( пак казвам ако минат през комарджиите, защото няма да е лесно )!

няма да е лесно утре и съм притеснен още отсега, просто тия Монако са много опасни в момента, играят с лекота и сега след като напрактика са шампиони ще играят още по-освободено, дано Алегри се е подготвил добре тактически и да им спира атаката, че нищо добро не ни чака


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   02.05.2017 23:05


Роналдо е абсолютен феномен. :moufan:
Първия гол все пак бе от засада.
Най-слабия мач на Атлетико на Чоло в ШЛ, който съм гледал. Реал дори не направи най-добрия си мач. Уморени, без енергия, апатични, беззъби, бездушни. Все едно Чоло ги бе събрал от каторгата и хайде на стадиона. Това беше края на този Атлетико на Симеоне. Къса резервна скамейка и издишат на края. Но този път нямаше и борба за топката и хъс. Едва ли има човек, който да е мислел сериозно, че Реал ще победи с три гола. :outofspace: Имам няколко добри приятели, фенове на Реал и всички бяха яко притеснени преди мача и изобщо след жребия.
Коефициентите за двойка падаха, за гол-гол. Последния мач завърши 1-1, Реал почти винаги пропуска на Бернабеу, та аз лично съм шокиран и доста огорчен. Но това поколение на Реал е невероятно. Всичките имат по два бели дроба, няма такова тичане просто.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   02.05.2017 23:09


Diavolo написа:
Роналдо е абсолютен феномен. :moufan:
Първия гол все пак бе от засада.
Най-слабия мач на Атлетико на Чоло в ШЛ, който съм гледал. Реал дори не направи най-добрия си мач. Уморени, без енергия, апатични, беззъби, бездушни. Все едно Чоло ги бе събрал от каторгата и хайде на стадиона. Това беше края на този Атлетико на Симеоне. Къса резервна скамейка и издишат на края. Но този път нямаше и борба за топката и хъс. Едва ли има човек, който да е мислел сериозно, че Реал ще победи с три гола. :outofspace: Имам няколко добри приятели, фенове на Реал и всички бяха яко притеснени преди мача и изобщо след жребия.
Коефициентите за двойка падаха, за гол-гол. Последния мач завърши 1-1, Реал почти винаги пропуска на Бернабеу, та аз лично съм шокиран и доста огорчен. Но това поколение на Реал е невероятно. Всичките имат по два бели дроба, няма такова тичане просто.

Е как от засада бе дяволе, той скочи доста зад защитника...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   02.05.2017 23:23


Diavolo написа:
Роналдо е абсолютен феномен. :moufan:
Първия гол все пак бе от засада.
Най-слабия мач на Атлетико на Чоло в ШЛ, който съм гледал. Реал дори не направи най-добрия си мач. Уморени, без енергия, апатични, беззъби, бездушни. Все едно Чоло ги бе събрал от каторгата и хайде на стадиона. Това беше края на този Атлетико на Симеоне. Къса резервна скамейка и издишат на края. Но този път нямаше и борба за топката и хъс. Едва ли има човек, който да е мислел сериозно, че Реал ще победи с три гола. :outofspace: Имам няколко добри приятели, фенове на Реал и всички бяха яко притеснени преди мача и изобщо след жребия.
Коефициентите за двойка падаха, за гол-гол. Последния мач завърши 1-1, Реал почти винаги пропуска на Бернабеу, та аз лично съм шокиран и доста огорчен. Но това поколение на Реал е невероятно. Всичките имат по два бели дроба, няма такова тичане просто.


то тоя мач дето завърши 1:1 за първенството трябваше да е в порядъка на 4:1, но нищо не влезе .... е днес си го наваксахме :yes: смените на Зизу се оказаха точни, макар, че пак изненада с Васкес, вместо Мората.
Иско обаче за втори пореден мач се мъчи при тази схема на игра с първия от отбор, на непривична малко позиция бе, без свободни пространства, с втория отбор има пълна свобода и много празни пространства и прави уникални мачове ..

Харесаха ми днес Реал, само да не цъкаха толкова много, не е привичен за Реал футбол с много пасове, а с бързи и малниеносни атаки


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   02.05.2017 23:27


Колкото до Роналдо - то всичко е казано :-D

3 мача 8 гола на Байерн и Атлетико, като за целия турнир има 10 гола и 11 мача

П.С Значката днес дали е доволен от Роналдо :laugh:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   02.05.2017 23:27


juve написа:
TheExorcist написа:
SUBXERO написа:
Тоя е брутално добър, не се трае просто. Виждам го ПОНЕ още ПЕТ години AT THE VERY TOP. Няма такава воля, няма такъв стремеж към самоподобряване. Феномен!


Така е! Колкото и противен да е си е безумно копеле! Карма един вид!

той напрактика сам ги мъкне в ШЛ като отстрани Байерн и Атлетико, друг е въпроса че в първенството тая година е най-слаб от всички сезони в кариерата му, но може да си го позволи, там резервите им вадят мачовете, а Роналдо пази сили за големите и там е във върхова форма, предните сезони бе обратното, как се променят нещата :laugh:


Той това Роналдо сам го беше казал, преди много търчах и издишах във важни моменти, сега се пестя повече за важните мачове. За другото си е точно така - тия Реал имат два отбора! Но това си е концепцията на мегаломаниака Перес - да вземе всьо звезда де има да не може другите да го имат! Абе тия са брутални в момента. Но имат и дупки, и много разчитам на дъртата да използва. А те принципно знаят как. Но да видим. Първо бързачките от Монте Карло! :-)

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   02.05.2017 23:32


navy написа:
Diavolo написа:
Роналдо е абсолютен феномен. :moufan:
Първия гол все пак бе от засада.
Най-слабия мач на Атлетико на Чоло в ШЛ, който съм гледал. Реал дори не направи най-добрия си мач. Уморени, без енергия, апатични, беззъби, бездушни. Все едно Чоло ги бе събрал от каторгата и хайде на стадиона. Това беше края на този Атлетико на Симеоне. Къса резервна скамейка и издишат на края. Но този път нямаше и борба за топката и хъс. Едва ли има човек, който да е мислел сериозно, че Реал ще победи с три гола. :outofspace: Имам няколко добри приятели, фенове на Реал и всички бяха яко притеснени преди мача и изобщо след жребия.
Коефициентите за двойка падаха, за гол-гол. Последния мач завърши 1-1, Реал почти винаги пропуска на Бернабеу, та аз лично съм шокиран и доста огорчен. Но това поколение на Реал е невероятно. Всичките имат по два бели дроба, няма такова тичане просто.

Е как от засада бе дяволе, той скочи доста зад защитника...


Преди това. Още при първото центриране трябаше да се свири засада.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   02.05.2017 23:40


TheExorcist написа:
Той това Роналдо сам го беше казал, преди много търчах и издишах във важни моменти, сега се пестя повече за важните мачове. За другото си е точно така - тия Реал имат два отбора! Но това си е концепцията на мегаломаниака Перес - да вземе всьо звезда де има да не може другите да го имат! Абе тия са брутални в момента. Но имат и дупки, и много разчитам на дъртата да използва. А те принципно знаят как. Но да видим. Първо бързачките от Монте Карло! :-)


Томи, звезда, звезда, ама все пак да отбележим, че за Б отбора играят предимно юноши или играчи взети от Испания - Кико Касия, Начо, Асенсио, Иско, Мората, Васкес + Данило, Хамес, Ковачич и Диаз


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   03.05.2017 00:44


Balleta написа:
TheExorcist написа:
Той това Роналдо сам го беше казал, преди много търчах и издишах във важни моменти, сега се пестя повече за важните мачове. За другото си е точно така - тия Реал имат два отбора! Но това си е концепцията на мегаломаниака Перес - да вземе всьо звезда де има да не може другите да го имат! Абе тия са брутални в момента. Но имат и дупки, и много разчитам на дъртата да използва. А те принципно знаят как. Но да видим. Първо бързачките от Монте Карло! :-)


Томи, звезда, звезда, ама все пак да отбележим, че за Б отбора играят предимно юноши или играчи взети от Испания - Кико Касия, Начо, Асенсио, Иско, Мората, Васкес + Данило, Хамес, Ковачич и Диаз


Еми качествени момчета са, това ми е идеята. Кой не иска да рита за Реал ... Идеята е, че всеки за кралския клуб има заместник, момче, което може да тича и покрива на ниво, поне така ги виждам нещата при вас!

Като говориш за юноши, в този ред на мисли искам да ти кажа, че съм виждал момчета на по 16-17, които могат да ти избягат от едната врата до другата нема да ти кажа за ква скорост. А па ти си представи за Реал КАКВИ подбират!

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 03.05.2017 00:50, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   03.05.2017 00:51


TheExorcist написа:
Balleta написа:
TheExorcist написа:
Той това Роналдо сам го беше казал, преди много търчах и издишах във важни моменти, сега се пестя повече за важните мачове. За другото си е точно така - тия Реал имат два отбора! Но това си е концепцията на мегаломаниака Перес - да вземе всьо звезда де има да не може другите да го имат! Абе тия са брутални в момента. Но имат и дупки, и много разчитам на дъртата да използва. А те принципно знаят как. Но да видим. Първо бързачките от Монте Карло! :-)


Томи, звезда, звезда, ама все пак да отбележим, че за Б отбора играят предимно юноши или играчи взети от Испания - Кико Касия, Начо, Асенсио, Иско, Мората, Васкес + Данило, Хамес, Ковачич и Диаз


Еми качествени момчета са, това ми е идеята. Кой не иска да рита за Реал ... Идеята е, че всеки за кралския клуб има заместник, момче, което може да тича и покрива на ниво, поне така ги виждам нещата при вас!


това е факт, състава е много дълбок, а такова чудо целия Б отбор да играе решаващи мачове в Пимера, досега не се бе виждало


Последна промяна Balleta на 03.05.2017 00:51, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   03.05.2017 06:42


А и друго нещо наблюдавам, при Реал няма умора! Тия са адски здрави! Имам чувството, че могат да издържат два, три мача един след друг!

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   03.05.2017 07:45


Абе всички навсякъде се прехласват по гелосаната мъстия. Тука гледам и малко по разумни коментари има най-вече на Балета (нормално познава си силните и слабите страни на отбора), но никой никъде не видях да отчита един факт, за едно явление, което отдавна застъпвам - в случая ЗИДАН!!!

Винаги съм се чудел на големите клубове, т.нар. грандове, как въртят едни и същи амортизирани и изчерпани треньори - тип Ван Гаал. В случая с Реал - Мъдо, Анчелоти, Бенитес, преди това даже не помня кой беше и изведнъж Реал заложи на ултра неопитният, никога не водил отбор (освен Б отбора на Реал) Зидан. И резултатите са ШЛ, финал в ШЛ и много вероятна титла в Испания след 5 години.

Да споменем, че Барса направи същото с Пеп. Б отбора и след това успехите дойдоха. Ей така се прави - със собствени кадри, хора разбиращи философията на един клуб.

Другото са едни изчерпани и амортизирани наемници, печалбари. Така идват успехите.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   03.05.2017 09:18


Естествено, че в някои мачове ще избухне. Само Бензема го толерират без да прави нищо.
Но все още си мисля, че е егоист и гледа той да вкара, вместо да подаде когато има друг на по-добра позиция за гол. Иначе в много мачове бележи много голове, а в други го няма никакъв. Не знам, явно се пази... но срещу Барселона да се пази? Едва ли...

Но съм доволен от играта на Реал. Може и да нямаха толко положения като мача с Атлетико за първенството преди 20 дни, но пък за сметка на това вкараха повече голове.
Иско и Модрич ми изглежда че си пречат и не ги виждам заедно титуляри. Някой спомена, че Иско има нужда от пространство, но същото важи и за Модрич.
Също забелязвам, че Иско се разбира повече с Мората и Асенсио, от колкото с Роналдо, Бензема и Бейл. А Модрич пък обратното, което е разбираемо, защото е играл много повече минути с тях.

Не вярвам Атлетико да направят кой знае какво на Калдерон. Ако беше 2:0, оставаше малък шанс, но с 3:0 не виждам как ще ни бият 4:0. Абсурд!

За мен по-важно от ШЛ тази година е първенството. От 5 години не сме вдигали купата и това е цел номер 1!!! Ако дойде и титла от ШЛ като бонус, нямам нищо против :laugh: но все още съм далеч от тази мисъл.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   03.05.2017 09:31


Бай Момчи, Зидан е по-точно на правилното място в правилния момент... Шанс. Според мен, а и не само според мен неговата заслуга не е кой знае колко голяма.
Не знам сега, може би вдъхновява по някакъв начин футболистите и ги кара да дават максимума си или примерно има таланта да е добър психолог, нямам си на идея, не сме в съблекалнята, но ако има нещо положително, то е това. Микроклимата в отбора.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   03.05.2017 09:55


Diavolo написа:
Бай Момчи, Зидан е по-точно на правилното място в правилния момент... Шанс. Според мен, а и не само според мен неговата заслуга не е кой знае колко голяма.
Не знам сега, може би вдъхновява по някакъв начин футболистите и ги кара да дават максимума си или примерно има таланта да е добър психолог, нямам си на идея, не сме в съблекалнята, но ако има нещо положително, то е това. Микроклимата в отбора.


Ми не знам може и така да е, но факта е че схемата на Барса с Пеп, проработи и в Реал. Да съгласен съм, че Гуардиола не постигна нищо след Барса, въпреки че има огромен ресурс и с Байерн и с Ман С, но за мен това се дължи на факта, че просто стана наемник, като останалите баберици. Аз лично мисля, че за да успееш някъде, трябва да разбираш философията на отбора в който си. За целта или трябва да си бил в тоя отбор или по-някакъв начин да го познаваш (да си му симпатизирал и да го разбираш).

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Полуфинали   |   03.05.2017 11:39


За мен по-важно от ШЛ тази година е първенството. От 5 години не сме вдигали купата и това е цел номер 1!!! Ако дойде и титла от ШЛ като бонус, нямам нищо против :laugh: но все още съм далеч от тази мисъл.[/quote]

Реал води с километри и в едното и в другото, аз лично бих предпочел ШЛ!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 90 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг