Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 17:40



Отговори на тема  [ 128 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   04.06.2017 16:45


Тъкмо се опитвах да обясня на маса заблудени фенове в българската ФБ фенгрупа, че билети в свободна продажба на някаква каса в Скопие няма как да има. Реално погледнато, от Бг единственото постижимо е да се пътува до Скопие for a good day out с фенове на отбора, които естествено ще се изсипят с хиляди откъде ли не, включая сериозен контингент от Слънчака, Златните и прочее. Пък и пъблик вюингс ще има из града, як купон ще е.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   04.06.2017 16:49


bai Momchil написа:
А, ей тази дискусия в темичката взе да ми харесва. Иначе за Асенчо явно съм се оказал прав, затова и питах вчера, дали не чупи и той рекорда за най-млад голмайстор, ама то докато изброите всичките рекорди на Гела, цял ден трябваше да чакам :laugh:

Иначе и аз мисля, че основната заслуга е на Зизу. Може и да е в точният момент, ама и други преди него разполагаха със същият ресурс, някои вероятно и с по-голям. Някой кани ли се да се пробва за Скопие? Феновете на Манчо, например?


Асенсио е най-младия вкарал във финал за Реал Мадрид, иначе в общ план не знам кой е най-младия само за ШЛ, но за ШЛ+КЕШ е Клуйверт през 95-а за Аякс


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   04.06.2017 16:51


SUBXERO написа:
Тъкмо се опитвах да обясня на маса заблудени фенове в българската ФБ фенгрупа, че билети в свободна продажба на някаква каса в Скопие няма как да има. Реално погледнато, от Бг единственото постижимо е да се пътува до Скопие for a good day out с фенове на отбора, които естествено ще се изсипят с хиляди откъде ли не, включая сериозен контингент от Слънчака, Златните и прочее. Пък и пъблик вюингс ще има из града, як купон ще е.


може и да няма пъблик вюинг, примерно в Крдиф нямаше за пръв път фензони заради евентуални терористични атаки, но пък Скопие не е ЮКей


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   04.06.2017 16:54


TheExorcist написа:
bai Momchil написа:
А, ей тази дискусия в темичката взе да ми харесва. Иначе за Асенчо явно съм се оказал прав, затова и питах вчера, дали не чупи и той рекорда за най-млад голмайстор, ама то докато изброите всичките рекорди на Гела, цял ден трябваше да чакам :laugh:

Иначе и аз мисля, че основната заслуга е на Зизу. Може и да е в точният момент, ама и други преди него разполагаха със същият ресурс, някои вероятно и с по-голям. Някой кани ли се да се пробва за Скопие? Феновете на Манчо, например?


Брат, можеш ли да ме светнеш как точно Скопие са избрали за този мач?


на политическа основа :laugh: кво им е на макетата :-D


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   04.06.2017 17:08


Balleta написа:
TheExorcist написа:
Бъркаш брато. Не може ерудит човек ( не визирам мене конкретно ) да се кланя на футболист, макар и с циганско потекло. Че е фантастичен играч спор няма. Но на тоя мангал да му се кланям, аз по-скоро ще се застрелям!


никой не те кара да се кланяш, но очевидно те дразни много отбелязването на някакъв статистически факт, само защото е Роналдо или в случая на Момчи - Моу, Роналдо и Меси :laugh: Явно е от пренасищане, нормално е. ;-)

Всеки път, като спомене някой Роналдо и скачаш, като бик на червено, замислял ли си се, а иначе обвиняваш другите в обратното само ако някой каже нещо хубаво за португалеца :outofspace: :stop: Няма нищо по нормално от това, когато някой вкара два гола във финал в ШЛ да се говори за него ... А това, че Карвахал, Модрич и Кроос направиха също страхотен мач, никой не го оспорва. Да не забравя и Кейлър, който в първоначалния натиск на Юве първите 15 минути бе повече от блестящ. Марсело също на познатото си ниво, което бе през целия сезон, абе целия отбор бе супер, Иско също задържаше топката и внасяше спокойствие, макар тоя път да не направи запазената си марка, дрибъл между няколко, последващ от скрит извеждащи пасове или голов удар


Ти изобщо изпусна нюанса. Тоя ме дразни още от самото начало! НЯМА НИЩО ОБЩО С РЕАЛ, АНАДЪМО??? :-x Няма да говоря повече по темата, продължете натам!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   04.06.2017 17:11


Наистина много съкрушителен развой на този турнир. Надявах се Ювентус да стане вторият италиански отбор спечелил требъл, но истината е, че някои от играчите им (като Дибала и Игуаин) изиграха много слаб мач. И през второто полувреме Реал тотално ги надигра. Въпреки късметът при първите 2 гола, Реал заслужаваха да спечелят, защото Ювентус играха както трябва само в първите 10 минути. След това Юве имаха само 2 положения за гол - гола и едно на Алекс Сандро в края след центриране.

А за Реал Мадрид, Модрич и Кроос много ми харесаха как разиграваха топката. Иско беше правилно избран за сметка на Бейл.

Догодина Челси се завръща, така че свършва авантата. :wave:


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   04.06.2017 18:04


Diavolo написа:
Любопитното е, че Зидан направи с Реал дубъл: титла + ШЛ, което Реал не са правили от 57 години?!?! Е това после не било калитар. На точния момент на точното място. Какви светила са били треньори преди него, но никой не успя. Така че и това с треньорството си е до огромна доза шанс освен всичко останало.


Зидан се справя отлично, колкото и да го омаловажаваш. Само с късмет не става.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   04.06.2017 18:09


TheExorcist написа:
Balleta написа:
TheExorcist написа:
Бъркаш брато. Не може ерудит човек ( не визирам мене конкретно ) да се кланя на футболист, макар и с циганско потекло. Че е фантастичен играч спор няма. Но на тоя мангал да му се кланям, аз по-скоро ще се застрелям!


никой не те кара да се кланяш, но очевидно те дразни много отбелязването на някакъв статистически факт, само защото е Роналдо или в случая на Момчи - Моу, Роналдо и Меси :laugh: Явно е от пренасищане, нормално е. ;-)

Всеки път, като спомене някой Роналдо и скачаш, като бик на червено, замислял ли си се, а иначе обвиняваш другите в обратното само ако някой каже нещо хубаво за португалеца :outofspace: :stop: Няма нищо по нормално от това, когато някой вкара два гола във финал в ШЛ да се говори за него ... А това, че Карвахал, Модрич и Кроос направиха също страхотен мач, никой не го оспорва. Да не забравя и Кейлър, който в първоначалния натиск на Юве първите 15 минути бе повече от блестящ. Марсело също на познатото си ниво, което бе през целия сезон, абе целия отбор бе супер, Иско също задържаше топката и внасяше спокойствие, макар тоя път да не направи запазената си марка, дрибъл между няколко, последващ от скрит извеждащи пасове или голов удар


Ти изобщо изпусна нюанса. Тоя ме дразни още от самото начало! НЯМА НИЩО ОБЩО С РЕАЛ, АНАДЪМО??? :-x Няма да говоря повече по темата, продължете натам!


ами като те дразни хубаво, псувай си го на воля, само спри да казваш на всеки който напише нещо хубаво за него или спомене статистика - идолопоклонник - такъв не съм и никога нама да бъде, по едни други причини .... Когато Раул се състезаваше пишех същите неща, но за него ... както и да е, иначе не ми пречиш, че го мразиш, то не си само ти :laugh: айде :cheers: :give5: :cheers:


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   04.06.2017 18:13


Hiksa написа:
...... Догодина Челси се завръща, така че свършва авантата. :wave:



ок, :whistle: :innocent: ...все едно Челсито някога е бил велик фактор в ШЛ и сега се завръща с гръм и трясък :outofspace:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   04.06.2017 19:48


ами като те дразни хубаво, псувай си го на воля, само спри да казваш на всеки който напише нещо хубаво за него или спомене статистика - идолопоклонник - такъв не съм и никога нама да бъде, по едни други причини .... Когато Раул се състезаваше пишех същите неща, но за него ... както и да е, иначе не ми пречиш, че го мразиш, то не си само ти :laugh: айде :cheers: :give5: :cheers:[/quote]

Да го мрязя!!! :-o Омразата е много силно и дълбоко чувство. Този ми е през оная работа!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   04.06.2017 19:50


Balleta написа:
TheExorcist написа:
bai Momchil написа:
А, ей тази дискусия в темичката взе да ми харесва. Иначе за Асенчо явно съм се оказал прав, затова и питах вчера, дали не чупи и той рекорда за най-млад голмайстор, ама то докато изброите всичките рекорди на Гела, цял ден трябваше да чакам :laugh:

Иначе и аз мисля, че основната заслуга е на Зизу. Може и да е в точният момент, ама и други преди него разполагаха със същият ресурс, някои вероятно и с по-голям. Някой кани ли се да се пробва за Скопие? Феновете на Манчо, например?


Брат, можеш ли да ме светнеш как точно Скопие са избрали за този мач?


на политическа основа :laugh: кво им е на макетата :-D


Как какво е бе човек, това е целофанова държава как какво?! :-o

Междудругото. макитата с този мач ще си избият ресурса за няколко години напред. От малкото им общество, тия отгоре ще гепат много кинти!

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 04.06.2017 19:56, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   04.06.2017 20:06


Макетата са се преборили за мача. Стига щуротии.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   04.06.2017 20:07


Първото полувреме изглеждаше, че Ювентус може да бие Реал. Второто Мадрид смачка италианците. Едните са евроуинъри, другите евролузъри. Всичко е логично.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   04.06.2017 23:56


Balleta написа:
не може отбор с нападател Игуаил да ти е фаворит, това е Реал с атомно нападение, 65 поредни мача с гол във всички турнири, настоящ шампион, няма как Юве да е фаворит. Игуаин е вече с 4-и поредни загубени финала (3 с гаучос и един с Реал), той не е играч за големи мачове, още в Реал си беше такъв.


Абсолютно, а доколкото разбрах бил втори фаворит за първи голмайстор в мача, пълен абсурд :helpless:

Да кажа няколко думи по обсъжданите теми:
- Според мен Зизу има огромна заслуга за успехите. Щом отборът върви по този начин, ролята на треньора винаги е съществена, звездите са ясни, но без треньор нищо не могат да направят. То е ясно, че имаше и късмет, но то без късмет няма как да се постигне успех във футбола, особено в такъв тежък турнир на пряка елиминация като ШЛ. В крайна сметка и най-големите треньори като Съра, Жозе, Анчелоти и Мъри Стоилов са имали късмет при успехите си :laugh:
- Постъпката на Рамос беше изключително жалка и циганска и то в момент, когато нямаше никаква нужда от нея. Това по никакъв начин не повлия на резултата и на победителя в мача, така че Балет няма какво да се притесняваш че ще се говори от тая гледна точка, но за пореден път се видя че циганинът си е циганин...
- за съжаление Буфон наистина не направи най-добрия си мач, очаквах повече от него, но има и такива мачове.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   05.06.2017 10:34


bai Momchil написа:
Diavolo написа:
bai Momchil написа:
Геланчо беше един от най-слабите в този мач с меко казано комични отигравания, но разбира се е играч на мача.


Нека да е все пак така слаб.
баце вземи смени тези очила, а и плочата смени малко, че отдавна се протърка и свири фалшиво.
човека вкара 10 гола на Байерн, Атлетико и Ювентус, на 1/4 финал, 1/2 финал и финал в ШЛ, обаче слаб бил
бухахахаха :clown:


Значи Модрич влиза на първа и открадва топката, прави двойно спринтира към аут линията, прави феноменален пас към Гела ала "На ти кьорчо вкарай я", ама Гелосаната мъстия е героят в тази ситуация. Не знам кои очила са за смяна? :dunno:

Брат, хайде с ръка на сърцето да си признаеш, че и двата гола на Роналдо надали щеше друг да ги вкара така безцеремонно? Съгласен съм, че комбинациите бяха не за 6ца, а за осмица, но бяха от-до, и всеки един играч, участвал в тях, бе уникален. Не мога да отделя нито един, но разбира се, голмайстора винаги обира лаврите, така е било винаги, и така ще бъде.
Да не забравяме, че ги отбелязаха на най-добрата защита въобще, както и гола на Асен. Квазимодото може да се каже, че бе късметлия с този рикушет, но другото бе галактическа игра.
Финалът бе един от най-класните, които съм гледал въобще. Жалко, че Юве спукаха гуми второто, можеха да се посборят за още някой и друг гол на тяхна сметка. Но двата гола за 100 секунди ги пречупиха тотално. То и всеки друг отбор би се пречупил...
Реал има проблеми на вратарския пост и на десния бек. Отделно така и не разбирам чий го крепят Бензема все още, първото май се срещна с топката след 30а минута... Иско си пролича, че не играе редовно, бе припрян и без самочувствие.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   05.06.2017 12:09


navy написа:
Брат, хайде с ръка на сърцето да си признаеш, че и двата гола на Роналдо надали щеше друг да ги вкара така безцеремонно?


Едно време когато Хипо печелеше златни топки и трупаше рекордчета, беше когато Шави и Иниеста бяха в топ формата. Разбира се овациите ги печелеше Меси, прехласваха се по него... Сега, обаче нещо не се чува много за него.

Та много ми се иска ей така да продадат Модрич. Нещо да се случи да се скарат и да го шътнат. Ама Зизу не е будала да го направи. По-скоро ще разкара Гела, отколкото Лука. И причината е тривиална - просто разбира от футбол. :-)

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   05.06.2017 13:26


Момчи, толкова и разбирате от футбол. Толкова сте залепени от сляпа омраза, че просто не мога да повярвам какви глупости се пишат.
Роналдо не е Меси. Роналдо пореше противниковите мрежи и в МЮ и в националния отбор, навсякъде троши рекорди. Без него Реал Мадрид не знам дали щеше да има и една шампионска лига, а той има три. Роналдо е абсолютен феномен и скоро друг такъв няма да се роди.
Да, нека да махнат Роналдо от Реал, нека. :laugh: Тогава истината ще лъсне. Но то скоро ще си проличи. Роналдо вече е на годинки, отделно поизхабен, а и е спечелил всичко, не знам каква мотивация може да има още при положение, че има всичко, само дето световен шампион не е ставал, ама това трудничко. Та в скоро време Реал ще се оправя без Роналдо и без огромния брой решителни голове, които вкарваше и решаваше мачове.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   05.06.2017 13:26


alessandron написа:
Diavolo написа:
Любопитното е, че Зидан направи с Реал дубъл: титла + ШЛ, което Реал не са правили от 57 години?!?! Е това после не било калитар. На точния момент на точното място. Какви светила са били треньори преди него, но никой не успя. Така че и това с треньорството си е до огромна доза шанс освен всичко останало.


Зидан се справя отлично, колкото и да го омаловажаваш. Само с късмет не става.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   05.06.2017 13:29


alessandron написа:
Diavolo написа:
Любопитното е, че Зидан направи с Реал дубъл: титла + ШЛ, което Реал не са правили от 57 години?!?! Е това после не било калитар. На точния момент на точното място. Какви светила са били треньори преди него, но никой не успя. Така че и това с треньорството си е до огромна доза шанс освен всичко останало.


Зидан се справя отлично, колкото и да го омаловажаваш. Само с късмет не става.


Абсолютно. Когато имаш силен отбор не означава, че трябва да го опропастиш. Да задържиш силата е не по-малко трудно от постигането и!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14237
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   05.06.2017 13:58


bai Momchil написа:
navy написа:
Брат, хайде с ръка на сърцето да си признаеш, че и двата гола на Роналдо надали щеше друг да ги вкара така безцеремонно?


Едно време когато Хипо печелеше златни топки и трупаше рекордчета, беше когато Шави и Иниеста бяха в топ формата. Разбира се овациите ги печелеше Меси, прехласваха се по него... Сега, обаче нещо не се чува много за него.

Та много ми се иска ей така да продадат Модрич. Нещо да се случи да се скарат и да го шътнат. Ама Зизу не е будала да го направи. По-скоро ще разкара Гела, отколкото Лука. И причината е тривиална - просто разбира от футбол. :-)


Момчи, това ти мнение, което класирам в топ 3 на най-профанските ти мнения в Дира/ПМЛ го отдавам на донкихотската ти борба с вятърните мелници - "злото", "конспиративното", "пошлото", "комерсиалното", "натрапеното" или с други думи - общовалидното, очевидното и понякога толкова просто- елементарно, че чак неприемливо измерение на реалността :laugh:

Понякога за да докажеш някаква си твоя теза измисляш куп глупости - Роналдо вкарваше и преди Модрич да дойде в Реал - примерно Озил беше този, който му даваше най-много асистенции преди да дойде Модрич, Меси вкарва и след Шави и Иниеста, да не говорим, че повечето той си ги изработва, стига пренасилване .... :laugh:

:cheers:


Последна промяна Balleta на 05.06.2017 13:59, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 128 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг