Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 14:25



Отговори на тема  [ 128 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща
ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017 
Автор Съобщение
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   10.05.2017 15:18


Дойде времето и за най-чакания мач на клубно ниво в Европа за тази година. Напълно заслужено до финала достигнаха двата най-добри и постоянни отбора през тази година. Ювентус и Реал Мадрид ще премерят сили на стадиона в Кардиф в първата събота на месец юни. Този мач ще е и черешката на тортата в целия сезон на стария континент. Аз лично не бих се ангажирал с прогноза, но все пак трябва да се има предвид, че титлата на Юве е на 99.99 процента сигурна, докато битката в Ла Лига съвсем не е решена. Реал ще имат една седмица повече за почивка, тъй като първенството там свършва на 21.05, докато в Италия играят до 28.05. Но до финала и двата отбора имат по три мача, тъй като Реал имат отложен мач, който се играе на 17.05. Обаче тук е и евентуалния минус за мадридчани, като преди отложения мач със Селта, точно три дни преди това имат домакинство на Севиля в много важен мач, който би могъл да окаже решаващо влияние върху титлата в Ла Лига. Ювентус пък имат директен мач за титлата още тази седмица с Рома, който най-вероятно ще изгубят, но след това побеждават като домакин Кротоне и си осигуряват титлата кръг преди края. Чисто психологически може да се окаже, че Юве ще имат предимство ако Реал се издъни за титлата в Испания. Това би наклонило везните в тяхна полза, но разбира се не е критерий, по който да се вади извод за победителя в двубоя.
Иска ми се в тази тема да няма хейт, който признавам си и аз понякога използвам, а да има само аргументирани мнения и прогнози. Ще ми бъде интересно да разбера и предпочитанията на клубарите пишещи тук в този финал и да ги обобщим накрая. Под предпочитание имам предвид не кой си мислите, че ще бие, а за кой искате да го направи дори и да не симпатизирате конкретно на някой от двата отбора. Моите предпочитания са за Ювентус.
:cheers:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   10.05.2017 15:46


За Юве класирането е напълно заслужено. За Реал мога да поспоря, но факт е че два от най-добрите отбори през този сезон са на финал. Другият който може би щеше да стои добре е Байерн. Ако този мач се бе играл преди години щях да съм твърдо за Реал. Юве не мога да ги трая по много причини, дори и ако щеш заради цветовете на фланелките :laugh: .

Сега обаче ситуацията не е точно така - в последните години тотално ми писна футбола да се измерва с Реал и Барса, все едно други отбори не съществуват, както и с ония двама паляци Гела и Месчо, което от своя страна хвърля някакви симпатии от моя страна към Юве. Но няма как да викам и за тях! Все ми е тая кой ще победи. Ще гледам финала безпристрастно. Ако изобщо го гледам, че на 3 е Legion Run-a и има 2 много вероятни изхода от него - да запием с колегите или да бъда в реанимацията. :laugh:

Колкото до самият мач. Реал претърпя една ключова загуба - Карвахал. Защитата им не се слави като една от най-стабилните, което може да се окаже ключово за финалният изход. От друга страна Реал е с атомно нападение, срещу супер стабилна защита на Юве, но и Реал е един от най-подпираните отбори в ШЛ през този сезон (да не кажа най-подпирания) - тенденция която е възможно да продължи.

Давам 2 прогнози:

Защитата на Юве издържа - 0:0 и победа с дузпи за Госпожата.
Защитата на Юве се пропуква - спокойна победа за Реал с 0:2.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   10.05.2017 16:07


goro_levskara написа:
Дойде времето и за най-чакания мач на клубно ниво в Европа за тази година. Напълно заслужено до финала достигнаха двата най-добри и постоянни отбора през тази година. Ювентус и Реал Мадрид ще премерят сили на стадиона в Кардиф в първата събота на месец юни. Този мач ще е и черешката на тортата в целия сезон на стария континент. Аз лично не бих се ангажирал с прогноза, но все пак трябва да се има предвид, че титлата на Юве е на 99.99 процента сигурна, докато битката в Ла Лига съвсем не е решена. Реал ще имат една седмица повече за почивка, тъй като първенството там свършва на 21.05, докато в Италия играят до 28.05. Но до финала и двата отбора имат по три мача, тъй като Реал имат отложен мач, който се играе на 17.05. Обаче тук е и евентуалния минус за мадридчани, като преди отложения мач със Селта, точно три дни преди това имат домакинство на Севиля в много важен мач, който би могъл да окаже решаващо влияние върху титлата в Ла Лига. Ювентус пък имат директен мач за титлата още тази седмица с Рома, който най-вероятно ще изгубят, но след това побеждават като домакин Кротоне и си осигуряват титлата кръг преди края. Чисто психологически може да се окаже, че Юве ще имат предимство ако Реал се издъни за титлата в Испания. Това би наклонило везните в тяхна полза, но разбира се не е критерий, по който да се вади извод за победителя в двубоя.
Иска ми се в тази тема да няма хейт, който признавам си и аз понякога използвам, а да има само аргументирани мнения и прогнози. Ще ми бъде интересно да разбера и предпочитанията на клубарите пишещи тук в този финал и да ги обобщим накрая. Под предпочитание имам предвид не кой си мислите, че ще бие, а за кой искате да го направи дори и да не симпатизирате конкретно на някой от двата отбора. Моите предпочитания са за Ювентус.
:cheers:


Що бързаш бе човек? След довечерния мач наистина вече ще има по-ясна представа. И го разпараграви това нещо, че се убива желанието за четене!

_________________
Изображение


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   10.05.2017 16:09


Защо реши, че Ювентус ще загуби в Рим? Според мен, мачът ще е хикс.

_________________
Изображение


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   10.05.2017 20:58


Мачът е 1:2 за Ювентус, който ще подкрепя на финала.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   10.05.2017 21:52


тая тема защо е преди реванша на Реал, преди малко падаха 2:0 и можеше да стане сакатлък, но след като отбелязаха вече е ясно, ама не трябва да се бърза преди да е официално, а за мача ще коментирам преди него нека свършат сезоните в италия и испания, има време и ще се добие по-ясна представа, най-вече заради контузени или наказани важни играчи


 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   12.05.2017 20:59


също се канех да те питам какви са ти доводите за ключовия мач в калчото и защо според теб Юве ще го загубят точно на стадиона на "прекия" опонент, а не биха искали да спечелят титлата точно на Олимпико ? :blink: С характера и класата, която показаха тази година, не биха си вгорчили десерта.
И така на следващия домкински мач да си направят шоуто и феновете още от началото ;-) .

А за Финала - единствените, които ще симпатизират на Реал, освен техните фенове, ще са и част от прашасалите вече фенове на Милан по чисто хейтърски причини. Всички други, на които не им е се тая и няма да са навън в съботната вечер, ще са за Юве и най-вече заради легендата Буфон, който заслужава да спечели тази купа. На мен това ми е единственият довод в този мач да бъда за Ювентус.
А и би било напълно заслужено, защото този сезон са най-силният европейски отбор. Но Фортунна не винаги се интетесува от това и кой какво заслужава ;-)
Като резултат е трудно,
Или 1:0 (гол в края на 1вото полувреме) при много тегав мач.
Или 1:1 и гол в продълженията, при по-отворен атакуващ мач.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   12.05.2017 23:16


Аз мисля, че Реал Мадрид могат да спечелят само ако се стигне до продължения и дузпи. Ювентус са по-силният отбор с много по-класна защита.
Игуаин дали ще вкара най-после на финал. Време му е. Време им е и на най-успешният италиански отбор да спечели ШЛ след 21 години.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   12.05.2017 23:17


Подкрепям, още отсега можем да започнем да скандираме окуражаващо: "Джи-джи! Джи-джи! Джи-джи!!!"
:ludnica: :rock: :rock:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


Последна промяна alexbg на 12.05.2017 23:17, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   13.05.2017 13:23


Все пак ще заложа на италианското. Юве има страшно много грехове спрямо футбола в Италия, но все пак са италиански отбор с феноменална защита (това което аз страшно много уважавам) и легендарен вратар, гръбнака са на скуадра адзура и ще е грехота да не викам за тях. Отделно ми писна вече от Реал и Барселона и това да печелят купата през сезон/два. А в момента Реал дори може да си я защити, което ще е прецедент и не трябва да се случва. А и много ще се откъснат. Станаха адски много фактори в полза на Ювентус и във вреда на Реал, т.е. могъщия Дявол дава едно рамо на Ювентус, което предопределя и изхода от двубоя, така че вече няма смисъл от излишни препирни по темата... :devil:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   13.05.2017 22:45


Diavolo написа:
Все пак ще заложа на италианското. Юве има страшно много грехове спрямо футбола в Италия, но все пак са италиански отбор с феноменална защита (това което аз страшно много уважавам) и легендарен вратар, гръбнака са на скуадра адзура и ще е грехота да не викам за тях. Отделно ми писна вече от Реал и Барселона и това да печелят купата през сезон/два. А в момента Реал дори може да си я защити, което ще е прецедент и не трябва да се случва. А и много ще се откъснат. Станаха адски много фактори в полза на Ювентус и във вреда на Реал, т.е. могъщия Дявол дава едно рамо на Ювентус, което предопределя и изхода от двубоя, така че вече няма смисъл от излишни препирни по темата... :devil:


Ех тоя Дявол бееее!!! :devil:

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   14.05.2017 03:00


juve написа:
тая тема защо е преди реванша на Реал, преди малко падаха 2:0 и можеше да стане сакатлък, но след като отбелязаха вече е ясно, ама не трябва да се бърза преди да е официално, а за мача ще коментирам преди него нека свършат сезоните в италия и испания, има време и ще се добие по-ясна представа, най-вече заради контузени или наказани важни играчи


Пич, искам само да ти кажа, че мазния вече е спечелил златната топка за 2017, без значение от изхода на този двубой. Вече ми го казаха. От Октомври е само доиграване.

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   14.05.2017 08:09


Надявам се Ювентус да спечели - през годините многократно са ме вбесявали по съдийска линия, но заради Буфон основно сега заслужават. В последните шест сезона изградиха страхотна структура и отбор, имат всичко необходимо за краен успех. В защита са може би единственият отбор в Европа, който напомня за защитите от 90-те години в калчото. Противно на някои клубари тук смятам, че Ювентус задължително ще вкара гол на Реал - мадридчани се пукат в защита дори когато тя е в титулярен вариант, а като липсва някой, явно Карвахал ще е в случая, но да видим дали няма и още нещо да се случи в напечените мачове в Ла Лига до края на сезона, съвсем не виждам как пък Юве няма да вкара.

п.п. Освен всичко друго, стискам палци Юве да натрият и носа на Балета, защото приказваше допреди известно време как никакъв шанс нямали да стигнат финала. Като цяло комерсиалната повръщня-мания по Роналдо и Меси винаги ще има подкрепата ми да бъде развенчавана от когото и да било - превъзнасянията как едва ли не няма футбол без тях са омръзнали на всеки, който не е фен на Реал и Барселона.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   14.05.2017 08:57


2:0 за Юве :salute:


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   14.05.2017 14:08


tonzos_justice написа:
2:0 за Юве :salute:


Абе трай беее!

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   14.05.2017 14:18


[quote="alessandron"]Надявам се Ювентус да спечели - през годините многократно са ме вбесявали по съдийска линия, но заради Буфон основно сега заслужават.

Брат, с това заслужаване, знаеш ли колко пъти досега заслужаващите не са го взели!!! :oops:

Да изброявам ли, Топалов, Кубрат, Раданова ... Няма заслужаващи. Заслужаващите са след края. Притеснявам се, защото Юве имат страхотен отбор сега и заслужават, ама не само заради Джиджи. Но и Реалци ако ги изклатаят, и това ще е заслужено!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   14.05.2017 15:26


alessandron написа:
Надявам се Ювентус да спечели - през годините многократно са ме вбесявали по съдийска линия, но заради Буфон основно сега заслужават. В последните шест сезона изградиха страхотна структура и отбор, имат всичко необходимо за краен успех. В защита са може би единственият отбор в Европа, който напомня за защитите от 90-те години в калчото. Противно на някои клубари тук смятам, че Ювентус задължително ще вкара гол на Реал - мадридчани се пукат в защита дори когато тя е в титулярен вариант, а като липсва някой, явно Карвахал ще е в случая, но да видим дали няма и още нещо да се случи в напечените мачове в Ла Лига до края на сезона, съвсем не виждам как пък Юве няма да вкара.

п.п. Освен всичко друго, стискам палци Юве да натрият и носа на Балета, защото приказваше допреди известно време как никакъв шанс нямали да стигнат финала. Като цяло комерсиалната повръщня-мания по Роналдо и Меси винаги ще има подкрепата ми да бъде развенчавана от когото и да било - превъзнасянията как едва ли не няма футбол без тях са омръзнали на всеки, който не е фен на Реал и Барселона.


alessandron написа:
Надявам се Ювентус да спечели - през годините многократно са ме вбесявали по съдийска линия, но заради Буфон основно сега заслужават. В последните шест сезона изградиха страхотна структура и отбор, имат всичко необходимо за краен успех. В защита са може би единственият отбор в Европа, който напомня за защитите от 90-те години в калчото. Противно на някои клубари тук смятам, че Ювентус задължително ще вкара гол на Реал - мадридчани се пукат в защита дори когато тя е в титулярен вариант, а като липсва някой, явно Карвахал ще е в случая, но да видим дали няма и още нещо да се случи в напечените мачове в Ла Лига до края на сезона, съвсем не виждам как пък Юве няма да вкара.

п.п. Освен всичко друго, стискам палци Юве да натрият и носа на Балета, защото приказваше допреди известно време как никакъв шанс нямали да стигнат финала. Като цяло комерсиалната повръщня-мания по Роналдо и Меси винаги ще има подкрепата ми да бъде развенчавана от когото и да било - превъзнасянията как едва ли не няма футбол без тях са омръзнали на всеки, който не е фен на Реал и Барселона.


Колко умилително, Милан фенове се дерат за Юве ....ахахахахахаххахаха :rofl: :rofl: начело с Деволо и Санде :laugh:

Спомням си как Девола викаше и за Интер :rofl: :rofl:

Е не, не знам, това винаги е била някаква отличителна черта на БГ жабарските фенове :-D Не може да има случай в който аз дори и да си помисля да има вариант в който да викам за Барцилона....но уей

П.П. Не Санде футбол без тях ще има, просто в момента са с класа над останаите, колкото до доминациите ами една противните доминации бе тая на омразния Милан от 90-те, велком ин май уърлд ....


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   14.05.2017 15:27


TheExorcist написа:
alessandron написа:
Надявам се Ювентус да спечели - през годините многократно са ме вбесявали по съдийска линия, но заради Буфон основно сега заслужават.

Брат, с това заслужаване, знаеш ли колко пъти досега заслужаващите не са го взели!!! :oops:

Да изброявам ли, Топалов, Кубрат, Раданова ... Няма заслужаващи. Заслужаващите са след края. Притеснявам се, защото Юве имат страхотен отбор сега и заслужават, ама не само заради Джиджи. Но и Реалци ако ги изклатаят, и това ще е заслужено!


Пулев никога не е заслужавал .... това откъде го измисли


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   14.05.2017 15:31


alessandron написа:
. Противно на някои клубари тук смятам, че Ювентус задължително ще вкара гол на Реал - мадридчани се пукат в защита дори когато тя е в титулярен вариант, а като липсва някой, явно Карвахал ще е в случая, но да видим дали няма и още нещо да се случи в напечените мачове в Ла Лига до края на сезона, съвсем не виждам как пък Юве няма да вкара....


Кой твърди че Юве ням да вкара гол в срещата ? Според мен няма такова виждане сред клубарите. Иначе липсата на Дани Карвахал ще е огромна, ако не се възстанови, защото той помага страшно много в атака и нерядко дава голови асистенции отдясно.


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: ШЛ 2016/2017 - Финал: Ювентус-Реал Мадрид 03.06.2017   |   14.05.2017 17:14


Balleta написа:
TheExorcist написа:
alessandron написа:
Надявам се Ювентус да спечели - през годините многократно са ме вбесявали по съдийска линия, но заради Буфон основно сега заслужават.

Брат, с това заслужаване, знаеш ли колко пъти досега заслужаващите не са го взели!!! :oops:

Да изброявам ли, Топалов, Кубрат, Раданова ... Няма заслужаващи. Заслужаващите са след края. Притеснявам се, защото Юве имат страхотен отбор сега и заслужават, ама не само заради Джиджи. Но и Реалци ако ги изклатаят, и това ще е заслужено!


Пулев никога не е заслужавал .... това откъде го измисли



Не съм му фен, не го харесвам, кофти копеле! Но не е лош бияч! Ебавай се!

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 128 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг