Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:41



Отговори на тема  [ 19 мнения ] 
Град Ливърпул донесе световна титла на Англия 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
 Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   11.06.2017 14:05


С гол на Доменик Калверт Люин, Англия победи Венецуела и за първи път е световен шампион в тази категория. Град Ливърпул се разписа със следните играчи:

Соланке - 4 парцала
Лукман - 3 парцала
Калверт Люин - 2
Доуел - 1

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   11.06.2017 14:09


Изпревари ме :-D
Световния спорт съвсем полудя. След титлата на Остапенко, доживях да видя и Англия световен шампион по футбол?! :helpless:
Това им бе първи финал в историята и взеха, че спечелиха. пффф. Венецуелчетата изтърваха дузпа 10 мин. преди края, много ме е яд.. Франция бе големия фаворит, но адзурките ги отстраниха, ама после се осраха точно срещу Англия и бях бесен. Поне днес взеха бронза след дузпи срещу урусите. Другия голям фаворит, Португалия се провалиха тотално.
Не ми харесаха празните трибуни в Корея. Футбола също бе слаб и скучен, ако това е поколението което идва, то нищо добро не ни чака...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   11.06.2017 14:28


Само този мач гледах, Дяволе, така че не мога да коментирам играта и играчите, иначе следях резултатите. Това което ми направи супер положително впечатление е видео повторенията. На финала свириха дузпа за Венецуела, която на пръв прочит бе доста спорна. Англичаните искаха видео и там се видя, че дузпа има. Това нещо трябва да се въведе на големите турнири и ще се решат много проблеми. Така ще се разкарат и двамата кибици на аут линията.

Другото въведение беше реда на биене на дузпи. Мисля че има идея и в това.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   11.06.2017 14:31


Изображение

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   11.06.2017 15:25


Като добавка, вчера Англия спечели и турнира в Тулон след победа на финала срещу Кот д Ивоар, при това след изпълнение на дузпи :-)

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   11.06.2017 16:09


Това е първа титла за Европа след 24 години (ако не се лъжа). Май последните шампиони бяха португалците с Фиго, Коща и сие.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   11.06.2017 16:12


Между другото, при юношите и по-специално на еврошампионати, англичаните от години държат ниво. Има таланти, но малко им се дава шанс във водещите клубове.

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   11.06.2017 16:14


Vendome написа:
Това е първа титла за Европа след 24 години (ако не се лъжа). Май последните шампиони бяха португалците с Фиго, Коща и сие.


нещо грешиш - Франция 2013, Сърбия 2015


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   11.06.2017 16:21


Очевидно бъркам. Даже, сега се сещам и за испанците през 1999г.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   11.06.2017 16:22


Значи имаме европейска доминация през тази декада. Екстра.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   13.06.2017 17:42


bai Momchil написа:
С гол на Доменик Калверт Люин, Англия победи Венецуела и за първи път е световен шампион в тази категория. Град Ливърпул се разписа със следните играчи:

Соланке - 4 парцала
Лукман - 3 парцала
Калверт Люин - 2
Доуел - 1

Бе специално случаят със Соланке си пада малко "с чужда пита помен", ама нейсе. Момчето е в Ливърпул от седмица-две едва. Най-важното е все пак, че Англия има титла на национално ниво. Батковците като са ялови, поне малките да свършат нещо като хората. Иначе тези дни почва и U21 Еврото в Полша. Не знам в какъв състав ще са Англичаните, но четох днес, че и тази селекция вдъхвала доста надежди. Ако вземат, че спечелят ще ме е яд единствено за Рашфърд, който не бе повикан след няколкомесечна "борба" между Жозето и ФА.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   17.06.2017 17:55


SUBXERO написа:
bai Momchil написа:
С гол на Доменик Калверт Люин, Англия победи Венецуела и за първи път е световен шампион в тази категория. Град Ливърпул се разписа със следните играчи:

Соланке - 4 парцала
Лукман - 3 парцала
Калверт Люин - 2
Доуел - 1

Бе специално случаят със Соланке си пада малко "с чужда пита помен", ама нейсе. Момчето е в Ливърпул от седмица-две едва. Най-важното е все пак, че Англия има титла на национално ниво. Батковците като са ялови, поне малките да свършат нещо като хората. Иначе тези дни почва и U21 Еврото в Полша. Не знам в какъв състав ще са Англичаните, но четох днес, че и тази селекция вдъхвала доста надежди. Ако вземат, че спечелят ще ме е яд единствено за Рашфърд, който не бе повикан след няколкомесечна "борба" между Жозето и ФА.


Парите развалят, няли знаеш... Не може да имаш 150 000 на седмица, при положение, че си келеш и струваш и половоната. Докато малките си се бият за без пари и само за доказване, аз затова вече все по-рядко гледам комерсиален спорт!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   29.06.2017 12:14


SUBXERO написа:
Иначе тези дни почва и U21 Еврото в Полша. Не знам в какъв състав ще са Англичаните, но четох днес, че и тази селекция вдъхвала доста надежди. Ако вземат, че спечелят ще ме е яд единствено за Рашфърд, който не бе повикан след няколкомесечна "борба" между Жозето и ФА.


Ами някои неща са вечни независимо от това кой на колко години е и какъв е форума...
Като факта, че каските винаги ще клатят ингилизите на дузпи... :whistle: :laugh:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   29.06.2017 12:26


Diavolo написа:
SUBXERO написа:
Иначе тези дни почва и U21 Еврото в Полша. Не знам в какъв състав ще са Англичаните, но четох днес, че и тази селекция вдъхвала доста надежди. Ако вземат, че спечелят ще ме е яд единствено за Рашфърд, който не бе повикан след няколкомесечна "борба" между Жозето и ФА.


Ами някои неща са вечни независимо от това кой на колко години е и какъв е форума...
Като факта, че каските винаги ще клатят ингилизите на дузпи... :whistle: :laugh:


Каските играха по-добре, а англичаните бяха много ялови. Гледах испанците направо размазаха младите попови лъжички, за мен те са фаворита за титлата.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   30.06.2017 22:35


Да, ама не.
Каските биха и то заслужено. Добри кадри вадят. Уфф писна ми от тия. Където и да се обърна и какъвто и турнир да пусна, все каски на финала. :uuu:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   01.07.2017 09:52


Diavolo написа:
Да, ама не.
Каските биха и то заслужено. Добри кадри вадят. Уфф писна ми от тия. Където и да се обърна и какъвто и турнир да пусна, все каски на финала. :uuu:


Изненадох се вчера, но явно немците са си немци...

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   01.07.2017 10:18


Какво точно те изненада? Че със сборна формация от втория и третия си отбор сложиха четворка на Ацтеките? И аз не очаквах толкова изразителна победа, честно казано, но явно момчетата надушиха кръв и искат да се преборят за място в отбора за СП догодина. Изборът пред Йоги е доста труден, но това са по-скоро проблеми на лукса.

Не съм гледал нито един мач на Бразилия от онова 1:7, така че няма как да ги оценявам, но от видяното през този квалификационен цикъл мога още отсега да сложа една твърда прогнозка за финал Германия-Франция, в случай че не се срещнат по-рано. Хитлер срещу Наполеон в сърцето на Матушка Русь. Муцка!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   01.07.2017 10:31


SUBXERO написа:
Какво точно те изненада? Че със сборна формация от втория и третия си отбор сложиха четворка на Ацтеките? И аз не очаквах толкова изразителна победа, честно казано, но явно момчетата надушиха кръв и искат да се преборят за място в отбора за СП догодина. Изборът пред Йоги е доста труден, но това са по-скоро проблеми на лукса.

Не съм гледал нито един мач на Бразилия от онова 1:7, така че няма как да ги оценявам, но от видяното през този квалификационен цикъл мога още отсега да сложа една твърда прогнозка за финал Германия-Франция, в случай че не се срещнат по-рано. Хитлер срещу Наполеон в сърцето на Матушка Русь. Муцка!


за У21 си говорим. Конфедерациите са в друга тема. Изненадох се от победата им на финала, защото ги гледах срещу Англия, гледах и испанците, които играха страхотен футбол срещу Италия.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Град Ливърпул донесе световна титла на Англия   |   01.07.2017 10:40


Аха, сега чак захапах какво има предвид Дявола с това "да ама не". Изобщо не предполагах, че мачът е бил вчера. Очаквах да гледам двата финала на биричка уикенда. Жалко, пропуснах.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 19 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг