Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 03:17



Отговори на тема  [ 370 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Следваща
Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   07.03.2018 17:30


ПСЖ вече гледат към новия сезон и обмислят кого да привлекат за да станат по-добри.

Според някои източници вече са договорили Фелаини. Първата стъпка в правилната посока според мене. :rofl: :rofl: :rofl:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   07.03.2018 23:38


Лузъри са спърсчетата и това е.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   07.03.2018 23:40


това е 2 силни минути целия мач и класиране. Господ е ювентинец, а тотнъм лузъри :ura:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   08.03.2018 03:32


Е, в случая не мисля че става дума за лузърщина. По-скоро стана ясно кой е по-опитния и по-хитрия отбор, който знае как се играят и как се печелят такива мачове. Общо взето от двата мача за мен беше очевидно, че Тотнъм е по-силният отбор, но Юве се измъкнаха с опит, хитрост и класа. По същия начин, по който и ще станат за пореден път шампиони на Италия, въпреки че Наполи играят страхотно.

Та така, Тотнъм се развива много добре, дано Почетино да остане още много дълго, защото е основният двигател на това развитие, но просто отборът (а и самият Почетино може би) още не е дорасъл за такива мачове, с времето и това ще дойде, ако посоката на развитие продължи.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   08.03.2018 11:39


spurs написа:
Е, в случая не мисля че става дума за лузърщина. По-скоро стана ясно кой е по-опитния и по-хитрия отбор, който знае как се играят и как се печелят такива мачове. Общо взето от двата мача за мен беше очевидно, че Тотнъм е по-силният отбор, но Юве се измъкнаха с опит, хитрост и класа. По същия начин, по който и ще станат за пореден път шампиони на Италия, въпреки че Наполи играят страхотно.

Та така, Тотнъм се развива много добре, дано Почетино да остане още много дълго, защото е основният двигател на това развитие, но просто отборът (а и самият Почетино може би) още не е дорасъл за такива мачове, с времето и това ще дойде, ако посоката на развитие продължи.

Надали, Ще продадат Кейн на Реал това лято за 150 млн и сначале. Може би и корееца.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   08.03.2018 11:52


spurs написа:
Е, в случая не мисля че става дума за лузърщина. По-скоро стана ясно кой е по-опитния и по-хитрия отбор, който знае как се играят и как се печелят такива мачове. Общо взето от двата мача за мен беше очевидно, че Тотнъм е по-силният отбор, но Юве се измъкнаха с опит, хитрост и класа. По същия начин, по който и ще станат за пореден път шампиони на Италия, въпреки че Наполи играят страхотно.

Та така, Тотнъм се развива много добре, дано Почетино да остане още много дълго, защото е основният двигател на това развитие, но просто отборът (а и самият Почетино може би) още не е дорасъл за такива мачове, с времето и това ще дойде, ако посоката на развитие продължи.


За мен не е толкова липса на опит, колкото липса на манталитет. Между другото, защитата ви е тромава и това ви провали. Слабата форма на Деле Али също беше негатив за вас вчера.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   08.03.2018 13:12


Ахаха, шпорите разшпорени...Не гледах мача, ще чакам отзиви. Сигурно обаче е трябвало да им дадат поне една дузпа!!! :-)

_________________
Изображение


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   08.03.2018 15:43


navy написа:
Balleta написа:
Ами, честит рожден ден ... :celebrate:

Дотук с тазгодишите амбиции в ШЛ на шейха ...

Не става само с кинти, трябва и акъл. И традиции. К'во толкова чудно има? Реално Реал трябваше да бият 4-5:0, гола на уругваеца е чиста случайност. Много са различни класите.
И Унай Емери е последния, който трябва да бъде винен. Той, между другото си го знаеше, затова рива за мангала. С него един логичен хикс може би.


Точно Емери е големият виновник. В първия мач извади Кавани и промени схемата на десния бек абсолютно ненужно, като изтегли Алвеш за крило, вместо Ди Мария и хайде земи 2 гола за 3:1. В реванша цяло първо полувреме ПСЖ си бърка в носа. Но друго не може да се очаква, все пак намери как да отпадне като водеше с 4:0 миналата година.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   08.03.2018 16:35


Vendome написа:
spurs написа:
Е, в случая не мисля че става дума за лузърщина. По-скоро стана ясно кой е по-опитния и по-хитрия отбор, който знае как се играят и как се печелят такива мачове. Общо взето от двата мача за мен беше очевидно, че Тотнъм е по-силният отбор, но Юве се измъкнаха с опит, хитрост и класа. По същия начин, по който и ще станат за пореден път шампиони на Италия, въпреки че Наполи играят страхотно.

Та така, Тотнъм се развива много добре, дано Почетино да остане още много дълго, защото е основният двигател на това развитие, но просто отборът (а и самият Почетино може би) още не е дорасъл за такива мачове, с времето и това ще дойде, ако посоката на развитие продължи.


За мен не е толкова липса на опит, колкото липса на манталитет. Между другото, защитата ви е тромава и това ви провали. Слабата форма на Деле Али също беше негатив за вас вчера.


Ами според мен манталитетът е доста променен вече, ама ще видим. А защитата като цяло не е толкова тромава, само за Вертонген може да се каже, че е по-тромав (ама принципно си е професор :-D ), но ония са големи моторетки просто, и Дибала и особено Дъглас Коста.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   08.03.2018 16:37


navy написа:
spurs написа:
Е, в случая не мисля че става дума за лузърщина. По-скоро стана ясно кой е по-опитния и по-хитрия отбор, който знае как се играят и как се печелят такива мачове. Общо взето от двата мача за мен беше очевидно, че Тотнъм е по-силният отбор, но Юве се измъкнаха с опит, хитрост и класа. По същия начин, по който и ще станат за пореден път шампиони на Италия, въпреки че Наполи играят страхотно.

Та така, Тотнъм се развива много добре, дано Почетино да остане още много дълго, защото е основният двигател на това развитие, но просто отборът (а и самият Почетино може би) още не е дорасъл за такива мачове, с времето и това ще дойде, ако посоката на развитие продължи.

Надали, Ще продадат Кейн на Реал това лято за 150 млн и сначале. Може би и корееца.


Ако завършат в топ 4 според мен няма да продадат Кейн точно това лято, по-натам може би, но не и сега (ще видим де, не че е сигурно). За корееца пък абсурд, по-скоро Али или Ериксен.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   08.03.2018 16:37


TheExorcist написа:
Ахаха, шпорите разшпорени...Не гледах мача, ще чакам отзиви. Сигурно обаче е трябвало да им дадат поне една дузпа!!! :-)


Трябваше да, само че не поне една, а по една и за двата отбора.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   08.03.2018 20:06


Не можах да ги гледам шпорите, но още онази вечер като гледах какво Реал им случват на ПСЖ, имах усещането, че ще е подобно и с Тотнъм - Юве... Явно наистина е не само до способности на играчи, но и до манталитет на отбора... Днес четох легендата на топчиите Лий Диксън да коментира, че е било видно, че Тотнъм са по-добрия отбор и в двата мача, но трябва да се научат да затварят мачовете като следваща стъпка...

А за защитата им - онзи белгиеца Тоби май е контузен, иначе не беше ли той титулярен централен защитник? А онзи бразилец Моура - защо не играе?

Иначе съм съгласен, че ако запазят Кейн, ако и той запази форма ('щото се нагледахме вече на англичани нападатели, които се оказват еднодневки - разбирай сезон и половина два макс), ако и добавят малко нападателна мощ (Йоренте вече е изпят) - като нищо могат да затвърдят второто. Че дори, честно казано - бих се радвал, ако намерят сили да изместят Шити... Почетино е печен, мисля, че правилно работят като цяло в клуба (като се замислим - колко играчи шлифоваха: само Модрич е достатъчно, дори без Бейл, Бербо и сие - спъра ще знае най-добре)... Аии тия арабески с милионите и това превъзнасяне на Гуардиола страшно ме дразнят...

БТВ. - дали не е имало черно тото на Шити-Базел с това 12...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   08.03.2018 20:44


alexbg написа:
- бих се радвал, ако намерят сили да изместят Шити... .


Ама тва нали не го казваш за тоя сезон?! :-o

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   08.03.2018 23:21


Разбира се, че не... То тоя е ясен вече... Останаха само две неизвестни в челото: кой ще изпусне парите от ШЛ догодина и дали Арсенал няма все пак да влезне там през задната врата като Манчу...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 00:03


Аз не вярвах, че е възможно Юнайтед да отпаднат по такъв начин, но според мен Моуриньо сгреши, че излезе консервативно с Фелаини и Матич в средата. Играха добре през първите 10 минути. После играха за 1-0 независимо кога може да падне гола. А те получиха такъв. Вторият беше безумна грешка в защитата.

Севиля направо ги направиха за смях след гола на Йедер.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 00:06


Hiksa написа:
Аз не вярвах, че е възможно Юнайтед да отпаднат по такъв начин, но според мен Моуриньо сгреши, че излезе консервативно с Фелаини и Матич в средата. Играха добре през първите 10 минути. После играха за 1-0 независимо кога може да падне гола. А те получиха такъв. Вторият беше безумна грешка в защитата.

Севиля направо ги направиха за смях след гола на Йедер.


Севиля стояха по добре през почти целия мач ... Манчо на Олд трафорд ли играха ??? ..срам за Моуриньо е да играе така със ... Севиля


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 00:13


В интерес на истината Севиля не са някой слабак. В групите направиха два равни с Пуул, като във вторият мач ги обърнаха от 0-3. Но Юнайтед победиха Пуул наскоро, така че би трябвало да го вземат и този мач. Но не и с такава тактика с изсипани топки към Фелаини.

Идиотите "анализатори" по бейн спортс всичките са на мнение, че Севиля не били добър отбор и всеки би искал да играе с тях на 1/4-финалите. А уж уважавах Макманамън, Скоулс, Фърдинанд, Джерард....

Испания са с повече отбори от Англия - факт.


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 00:16


тоя Моуриньо кога ще го махнат? дори и да вземе някаква купа струва ли си тая грозна игра при положение че Юнайтед колкото и да не ги харесвам, винаги са практикували нападателен футбол по времето на САФ, макар че в края на кариерата му заиграха консервативно на моменти, но нищо общо с тая мъка на португалския спец, та те се губят по терена и накрая правят безсмислени и ялови центрирания и то за отбор от такъв ранг, та Уест Хям играе по-атрактивен футбол, смятай, тоя си мисли че още е в Интер, ами да си го прибират, но да не е луд като няма пари за харчене, по-скоро френските лузъри ПСЖ ще се излъжат накрая :laugh:


Последна промяна juve на 14.03.2018 00:17, променена общо 1 път



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 00:19


Hiksa написа:
Испания са с повече отбори от Англия - факт.


Тотнъм, Шити, Пуул
Реал, Севиля

След утре най-много да станат по равно...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 00:23


alexbg написа:
Hiksa написа:
Испания са с повече отбори от Англия - факт.


Тотнъм, Шити, Пуул
Реал, Севиля

След утре най-много да станат по равно...


Алекс, изпуснал си май предната седмица :laugh:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 370 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг