Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:38



Отговори на тема  [ 370 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Следваща
Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.02.2018 08:36


И да не е Рочдейл, винаги идва Уест Хям :laugh:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.02.2018 08:38


Стана мач. Тотнъм има играчите да елиминира Дузпентус. Проблемът на шпорите е в манталитета. Затова реваншът е на кантар.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.02.2018 23:45


класика и зрелище на Реал-ПСЖ за 3:1 и отново франсетата сдадоха багажа накрая същата работа като с Барса, а Емери е идиот със смяната на Кавани се закопа и насра, да не говорим че играят прекалено индивидуално и осират много голови атаки начело с лекето Неймар, все пак на реванша могат да продължат, но опита и класата на Реал не са за подценяване, просто това си е техния турнир, както и да играят, винаги печелят накрая :laugh:


Последна промяна juve на 14.02.2018 23:47, променена общо 4 пъти



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   15.02.2018 04:10


Не гледах Пуул на живо, че бех по разни места, но сега гледах репортажа! Просто за мене е НЕРЕАЛНО този отбор какво може да направи - и в единия и в другия полюс!!! :-o Вярно Порто са ни абонати, но толкова ли са зле бе, нито едно чисто положение ... А тоя оранжевия екип много ми хареса, не знам как го измислиха и чия е била идеята и защо не си играхме с червеното, но явно е на късмет!!! :-)

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   15.02.2018 18:38


Обаче капоейра изпълнението на Фирминьо след гола беше ЖЕСТОКО! :dance:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   15.02.2018 19:27


топката се била вдигнала сама ( отскочила нагоре) при дузпата на Роналдо, гледах го и не мога да разбера зрителна измама ли е или какво ...... :-D :laugh:



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   15.02.2018 19:54


Balleta написа:
топката се била вдигнала сама ( отскочила нагоре) при дузпата на Роналдо, гледах го и не мога да разбера зрителна измама ли е или какво ...... :-D :laugh:



Според мен от това, че стъпва до нея и се вдига. Явно чима е такъв.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   17.02.2018 17:59


Емери да го махат, ако ПСЖ не отстранят Реал. На база на моментната форма, ПСЖ трябваше да спечелят още в Мадрид, а те загубиха заради треньора си.

Другият мач, който ме разочарова е на Ювентус. Исках да продължат, но няма да откажа на Тотнъм ги отстранят и Алегри се съгласи да води Челси. Не е най-добрият вариант, но ми се повръща като чувам слухове с едно катунско име.

Игуаин е сдуханяк.


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   17.02.2018 18:03


А такива отбори като Базел и Порто не знам какво правят в тази фаза на турнира. Време е да променят регламента да стане като в хокея. Такива отбори да играят един предварителен кръг преди осминафиналите или четвъртфиналите, че да стигат отбори до пролетната фаза, които не отнасят хокейни резултати.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   18.02.2018 12:48


juve написа:
еми дотука сме 2:2 вкъщи е ужасен резултат, а тотнъм вкъщи размаза Реал и повечето английски грандове, та не ми се мисли какъв може да е там резила, шанса ни за ШЛ бе миналата година, тази сме къде по-зле, то се видя още в групите, остава само първенството че до последно наполи ще се борят


Ти обаче си уникат - да ти напомня ли кого си пожела за съперник? На Тотнъм им е по-лесно да играят като гост, когато не се чака задължителното от тях. В Англия ще има доста напрежение според мен, щото е ужасно тъпо да отпаднеш след 2:2 като гост и 0:1 например. Нищо още не е ясно в този сблъсък, а и Дибала ако се върне, ще е още един плюс за вас. Голямото предимство за шпорите е, че Юве като гост в Англия си е мъка, но по принцип италианските отбори са така в исторически план.


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   21.02.2018 00:02


Голяма глупост направиха защитниците на Челси и Фабрегас, след като мачът се развиваше перфектно и Барса нямаше нито едно чисто голово положение. На всичкото отгоре, позволиха на Меси да се разпише за първи път в мач между двата отбора, а тази статистика толкова ми харесваше. :-( Иначе затвърди се впечатлението, че Барселона играят много трудно на Бриджа и като цяло срещу Челси, независимо в каква моментна форма са лондончани. През повечето време разиграваха топката по ширината на терена без никаква идея как да пробият синята защита.

Играч на мача? Уилиян според мен, не само заради двете греди и гола, но и защото всяко негово докосване внасяше острота в атаките на Челси. Също и Еден Азар и Канте, който преследваше Меси по целия терен и не му даде почти никаква свобода.

За Барса - може би Иниеста, който асистира за гола и за пореден беше моторът в средата на терена. Суарес и Меси определено не изиграха най-силния си мач.

Каталунците определено са твърди фаворити за класиране напред, защото на шикория терен на Кампа ще бъде много трудно да бъдат опазени по същия начин, но все пак - да не забравяме, че Челси неведнъж са играли успешно и там, има и няколко ремита от по 2-2 в миналото, така че не всичко е решено според мен. Конте трябва да започне тоя път с Мората или Жиру, защото Азар остава леко изолиран, когато е на върха на атаката, а и нали трябва да се вкарват голове. Може би ще е добре и Луис да влезе вместо Кристенсен.

_________________
Изображение


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 14:28
Мнения: 2583
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   21.02.2018 01:35


Аз не знам на някой отбор да му е лесно срещу Челси особено на Моста. Все едно да кажа, че другите отбори играят много трудно на Камп Ноу... Срещу големите отбори в ШЛ навън се играе трудно и затова винаги е ценно като не допуснеш загуба, особено ако отбележиш и гол на чужд терен.
Все пак е истина, че през годините- отборът на сините от Лондон заради комбинацията от силен вратар, много високи, здрави и грамотни защитници, безкомпромисни дефанзивни халфове и бързи крила за контри, винаги ни е създавал много проблеми. Получават се леко еднотипни мачове, в които колкото и защитно да изглеждате- все се намира някакъв начин да отбележите и после се почва главоблъсканицата. Не съм очаквал кой знае колко различен мач и сега, даже с приятели коментирах, че може и 0-0 да стане. Валверде просто няма този турнирен опит и някакси не смее да рискува, задоволявайки се с 0-0. Срещу Юве се получи, но все пак там хиксът беше тактически и носеше първото място, което може би оправда изборът му. Само че в елиминациите, да не вкараш на чужд терен е нож с две остриета и да си мислим, че винаги ще коменсираме на Кампа е твърде рисковано. Изнервих се много от това клатене на мача, дори 2те греди не го стреснаха и си играхме лежерно, без риск, Роберто и Алба бяха инструктирани да не се увличат много напред, а Ракитич, поставен почти успоредно на Бускетс, се занимаваше основно с рушене на играта. Както обикновено Меси започна да се връща по-назад, за да играе повече с топката и това оставяше Суарес безнадеждно сам напред. Иниеста се опита да измисли нещо, но и той не успя да се пребори с добре подредените халфове и защитници на Челски.
Паулиньо от известно време нищо не играе, личи си някаква умора у него (както и в целия отбор, де...), но като се има предвид, че идва от Китай и е почивал последно преди почти година е нормално.
Та така... при тази тактика на минимален риск, беше ясно, че трудно ще вкараме. След като жертва типичната 9ка в лицето на Мората/Жиру, беше ясно на какво разчита Конте- някоя бърза контра чрез Уилиян или Азар, открадната топка в предни позиции или статично положение. Е не стана, но пък изненадата дойде от далечните удари на бразилеца, който при малко повече късмет можеше да открие резултата още преди почивката. От една страна разбирам треньорите, които играят по този начин- тази стратегия е вършила работа немалко пъти на Моуриньо, Чоло Симеоне и т.н, но пък за мен също е жалко големи отбори на собствения си стадион да не се опитат поне малко да се надиграват и доминират. Да накараш играч като Педро цял мач да се брани, на Фабрегас да помага на Канте с Меси, вместо да задържа топката и да си играе играта... еми не мога да харесам такова нещо.
Затова се колебая как да приема и идеята на Ернесто, от една страна беше време да се разделим с този наивитет, който ни изяде главата няколко пъти с Пеп и Луис Енрике и да залагаме повече на тактика и мисъл след като вече няма този невероятен талант в халфовата линия и по крилата. От друга пък... Барса да играе за 0-0 и да не мисли 100 % за атака е бягане от ДНК–то на клуба, което рядко води до нещо повече от епизодични успехи.
До реванша има доста време, според мен дотогава Дембеле ще понатрупа минути и увереност (ако пак не се контузи нещо :helpless: ) и е време да заеме мястото си в тризъбеца. С него нещата напред ще са по-разнообразни и динамични и ще е по-лесно за Суарес и Меси да се разгърнат. Все пак не трябва да се рискува на макс, защото Азар, Педро и Уилиян ако имат пространства ще са опасни на контра. Надявам се на по-интересен и отворен мач, в който да покажем, че сме по-добри и да продължим!

ВИСКА ел БАРСА!

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   21.02.2018 09:26


По принцип Челси е крив отбор за Барса, но след грешката снощи и изравняването, шансовете на сините стават под 10%. Трябва да гонят победа на Кампо Ноу,, а това означава по-открита игра и проблемите отзад ще лъснат още повече.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   22.02.2018 18:48


Снощи гледах Севиля-Манчестър Юнайтед и едва ли ще изненадам някого като напиша, че това беше най-невзрачния мач досега от елиминациите.
Лично аз свалих окончателно доверието си от Жозе Моуриньо. С колкото и креативни футболисти да разполага, колкото и изкусни нападатели да има той си знае неговото- залага на един стил на игра, който за мен се е изчерпал и не е донесъл никакви сериозни успехи от 2015 г. насам.
Някои ще кажат, че е спечелил три трофея с Манчестър Юнайтед. Теоретично това е вярно, но е доста нелепо да се слага сред тези трофеи и условно казано Суперкупата на Англия, след като допреди неговото идване този трофей нямаше значение за страничните наблюдатели, но изведнъж стана "много ценен". Така например, никъде не прочетох, че Дейвид Мойс е спечелил трофей с клуба, а под негово ръководство също беше спечелена тази купа. Чел съм и статии и мнение, че Юнайтед не са спечелили нищо в даден сезон под ръководството на Сър Алекс Фергюсън, като например сезон 1994/95, когато Юнайтед взе Суперкупата или пък сезон 1997/98, когато ситуацията беше същата.
Вярно е, че Лига Европа липсваше в трофейната витрина на клуба и все пак това е едно не лошо постижение, но освен Томи тук никой друг не обърна внимание на качеството на съперниците в сезона, в който клубът спечели това отличие.
Защото в онова издание ги нямаше нито Ливърпул, нито Боруся Дортмунд или Севиля.
Освен това знаем, че не всички топ отбори се хвърлят в този турнир, а и със селекцията и бюджетът с който разполага Ман.Юнайтед спрямо срещнатите съперници битката беше като Давид срещу Голиат.
Но това не попречи на отбор като Андерлехт на 1/4 финал миналия сезон да създаде много неприятности на Юнайтед на "Олд Трафорд" и в големи периоди от мача да надиграва съперника си. Същият този Андерлехт, който в този сезон на ШЛ остана на последно място в групата си, с 1 победа и 5 загуби и мизерната голова разлика 2-17.
Вярно, с друг треньор и без някои от големите си таланти като Тилеманс, но това не променя много нещата.

Снощи Манчестър Юнайтед беше много неубедителен срещу Севиля на Винченцо Монтела.
Един отбор който определено не е в добра форма откакто италианецът ги пое и записа серия от лоши резултати, сред които загуба с 5-3 у дома от Бетис и загуба като гост от Ейбар с 5-1.
Но Севиля изглеждаше заплашително срещу Ман.Юнайтед. Нещо повече, за мен те са фаворит в реванша, понеже не допуснаха гол, а Моуриньо прави така, че Юнайтед да няма много аргументи в атака и да е доста предвидим отбор.
Така и не ми стана ясно защо бе привлечен Санчес. Щетите вече са налице.
Както се вижда смени се схемата на игра. Не е тайна, че Санчес взима голяма заплата, а това поражда недоволство сред останалите играчи. За мен това е част от причината за неубедителната игра на Погба.
В резултат на трансфера на чилиеца Маркъс Рашфорд няма да помирише титулярно място, най-много в някой мач за купата срещу ниско разреден съперник или пък срещу някой слабак на "Олд Трафорд" за първенство. Няма да съм изненадам скоро да иска да напусне в търсене на възможност за повече изяви.
Но отново типично за Моуриньо- предпочита готов продукт, вместо да прояви търпение към даден младок и да усъвършенства качествата му.
Не гледайте, че снощи пусна МакТоминей титуляр, направи го защото нямаше накъде.
Ясно е, че има някакви проблеми с Погба, а самият Погба се "зарази" от лигавщините на такива като Джеси Лингард и почна да прави много глупости. Но от една страна Моуриньо трябваше да вземе мерки срещу това доста по-рано, от друга това нямаше да се случи, ако в съблекалнята имаше истински лидери като Брус, Хюз, Кантона или дори Ибрахимович, който този сезон е с второстепенна роля.
Погба, който е най-креативния играч на Ман. Юнайтед изглежда потиснат и неуверен, а от тази ситуация не печели никой.
Но както писах по-горе за мен нещата тръгнаха от трансфера на Санчес.
Моуриньо с удоволствие направи коментари от типа "гроздето е кисело" заради това, че от Сити не са го взели, но изказванията му олекнаха няколко дни по-късно когато "гражданите" направиха поредния си мулитимилионен трансфер, привличайки Аймерик Лапорт.
Моуриньо изглежда е обсебен от Гуардиола. И какво излиза, португалецът постави собственото си его над колективните интереси на отбора.
Прави го и с безусловното доверие към Лукаку, въпреки че представянето на белгиеца е под всякаква критика. Да оставим настрана, че той е призрак в мачовете със силните отбори, но Ромелу дори не може да вкара и на такива тимове от средна класа като Лестър и Севиля. Поне с физиката която има да задържаше топката и да освобождаваше пространства за съотборниците си, но той и това не прави. Губи много лесно топката, все едно е някакъв хилав тийнейджър. Лукаку няма и подобно влияние върху съотборниците си каквото има Ибрахимович.

Това отбор ръководен от Монтела да те отстрани е безусловен резил, но е напълно възможно.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


Последна промяна albertz на 22.02.2018 18:53, променена общо 1 път



 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   22.02.2018 20:06


Браво, Чаво! Поздравления! И да не забравяме, че наближава третият сезон през който Мъдурко обикновенно се осира и се скарва с всички в клубовете в които е бил.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   23.02.2018 02:20


albertz написа:

Но Севиля изглеждаше заплашително срещу Ман.Юнайтед. Нещо повече, за мен те са фаворит в реванша,


Стига смешки. :rofl: Севиля са много слаб гост, а Юнайтед суперсилен домакин. Моуриньо излезе много правилно, знаейки, че равният му гарантира, че всичко ще се реши на Олд Трафорд. Този номер го е правил много пъти и е успявал в по-голяма част от случаите. Разбира се Севиля не са за отписване, но Юнайтед ще победят най-вероятно с 2-1 както направиха с Марсилия преди години. На Олд Трафорд, Моуриньо няма да излезе със същата тактика, нали се сещаш.

Друга песен ще пеете като Моуриньо стигне до полуфинал, където може би ще се провали. :-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   23.02.2018 04:49


Прав е Чаво. Давид де Хеа измъкна Юнайтед с уникалните си намеси. Реално мача беше 1-0/2-0
Безлична и анемична игра на Юнайтед.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   06.03.2018 23:43


Ами, честит рожден ден ... :celebrate:

Дотук с тазгодишите амбиции в ШЛ на шейха ...


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   07.03.2018 00:15


Balleta написа:
Ами, честит рожден ден ... :celebrate:

Дотук с тазгодишите амбиции в ШЛ на шейха ...

Не става само с кинти, трябва и акъл. И традиции. К'во толкова чудно има? Реално Реал трябваше да бият 4-5:0, гола на уругваеца е чиста случайност. Много са различни класите.
И Унай Емери е последния, който трябва да бъде винен. Той, между другото си го знаеше, затова рива за мангала. С него един логичен хикс може би.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   07.03.2018 16:39


Откакто шейха е дошъл, ПСЖ са изхарчили над 1 милиард за трансфери и не са минавали 4-т финалите в ШЛ ...

Иначе голяма драма беше с Дани Алвеш - в Ман Сити или в ПСЖ, а в крайна сметка точно той ги провали снощи след левашка грешка за контрата на Асенсио - Васкес - Роналдо


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 370 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг