Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:40



Отговори на тема  [ 370 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Следваща
Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 00:27


утре и другите автобуси от Челси като отпаднат от 5 английски остават само Сити и Пул, поне те играят атрактивен футбол и искам да ги видя срещу Реал и Байерн ще станат супер класики с много голове :-)


Последна промяна juve на 14.03.2018 00:28, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 00:28


Абе по-скоро в първия мач Барселона паркираха автобуса, но такъв им е стила с този треньор. Гледай да не го направят пак на Кампа, че може и да отпаднат и да станат за смях. :-)


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 00:59


Няма по-хубаво нещо от това да видиш КУР за мъдото! :-)

Имам уважение към феновете на Ман Ю Бтв ...

Ще се видим.

_________________
Изображение


Последна промяна TheExorcist на 14.03.2018 01:09, променена общо 2 пъти



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 01:12


Офф, верно... Много съм зле... И точно пък Шити... :laugh: :outofspace:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 01:22


Hiksa написа:
Абе по-скоро в първия мач Барселона паркираха автобуса, но такъв им е стила с този треньор. Гледай да не го направят пак на Кампа, че може и да отпаднат и да станат за смях. :-)

между другото си прав че Челси имаха повече положения, въпреки че играха доста дефанзивно, тактиката на Конте щеше да върже, но да не са допускали тоя елементарен гол, на големия терен на Камп Ноу 1:0 или 2:0 за Барса при Валверде играят много прагматично, ще видим все пак да не стане още една изненада но ме съмнява :-)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 02:17


Супер, изкефих се много на Рома. :rock:
И два италиански отбора си имаме на 1/4 финал, колкото и ингилизките. :whistle:
Много силен мач на Рома, особено в средата на терена. Очаквах повече голове, защото тези отбори винаги си вкарват по много, но Рома просто ги убиха. Не е много реално това 1-0.
Форца Италия! :devil:

Ман Ю играха за 1-0 като домакини на Севиля, които са в лоша форма в Примера или може би се пазят за ШЛ, няма значение. Като цяло това което изтърваха в Испания, севилци си го взеха в Англия. Ако се гледат двата мача по-добрия и футболен отбор продължава логично и справедливо. Но малцина са го очаквали. Юнайтед е много силен домакин при Моуриньо и се очакваше да го вземат този мач с 1 или 2 гола разлика. А то една дефанзивна постройка с едни футболисти, които по-скоро са на терена за да рушат вместо да съграждат нещо в нападателен план. Много рискова тактика на Мъдурко, защото както чакаше за 1-0, при един случаен гол за Севиля и всичко отиваше по дяволите.
Излизай, натискай, мачкай и атакувай, стреми се към ранно попадение с всички сили, води мача, какво беше това кюскане на топката не знам.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 08:01


Hiksa написа:
Аз не вярвах, че е възможно Юнайтед да отпаднат по такъв начин, но според мен Моуриньо сгреши, че излезе консервативно с Фелаини и Матич в средата. Играха добре през първите 10 минути. После играха за 1-0 независимо кога може да падне гола. А те получиха такъв. Вторият беше безумна грешка в защитата.

Севиля направо ги направиха за смях след гола на Йедер.


Направи Мъдко за смях. Специалният тъпак отново се осра. Вече и феновета на МЮ не могат да го траят. А наближава любимият му трети сезон :laugh:

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 08:26


Китай е близо, освен ако ПСЖ не се излъже да го вземе.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 08:29


Diavolo написа:
И два италиански отбора си имаме на 1/4 финал, колкото и ингилизките. :whistle:


Така или иначе УЕФА направи поредният реферанс с поправка Жабария в ЕКТ, така че все тая. Иначе браво на Рома, но и двата отбора най-вероятно са до тук освен ако не се паднат със Севиля :laugh:

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 15:32


Междудругото най-показателното по време на мача бе изражението на Моу - изглеждаше безпомощен, обезверен, и примирен :-o а това е в пълен противовес на характера му, никога не съм го виждал такъв.

Изказването му след мача също - яко примиренческо - "Севиля бяха по добри и спечелиха - това е футбола" :outofspace: Това казано от Моу :outofspace:

Не го виждам след този сезон в Манчестер - няма хъс, няма мотивация, изгубил е моджото си .... ПСЖ го зове ...

Интересно ми е мнението на Херо и Жорката, ама сигурно още им е болно от загубата ...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 16:18


Balleta написа:
Междудругото най-показателното по време на мача бе изражението на Моу - изглеждаше безпомощен, обезверен, и примирен :-o а това е в пълен противовес на характера му, никога не съм го виждал такъв.

Изказването му след мача също - яко примиренческо - "Севиля бяха по добри и спечелиха - това е футбола" :outofspace: Това казано от Моу :outofspace:

Не го виждам след този сезон в Манчестер - няма хъс, няма мотивация, изгубил е моджото си .... ПСЖ го зове ...

Интересно ми е мнението на Херо и Жорката, ама сигурно още им е болно от загубата ...


Къде са мъдопоклонниците да ми приказват глупости? Всички се покриха, даже и Хикса спря да ръси глупости по негов адрес. Тотален провал на арогантното Мъдо! Ходи като цветарка из грандовете и ги съсипва.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 23:56


Меси още си прави разликата в Барса те с Роналдо винаги ще решат оспорван мач, колкото и някои златни да са им незаслужени а те са най-много 1-2 от общо 10 са най-добрите на фона на останалите особено аржентинския гений, вижте му втория гол отнемане, дрибъл през двама и клинично подаване към Дембеле 3 в 1 цялата красота на футбола събрана само в един миг, дори и да не го харесва човек няма как да не се възхити на магията му :-)


Последна промяна juve на 15.03.2018 00:01, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)

Регистриран на: 20.09.2012 12:41
Мнения: 4870
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   14.03.2018 23:59


Balleta написа:
Междудругото най-показателното по време на мача бе изражението на Моу - изглеждаше безпомощен, обезверен, и примирен :-o а това е в пълен противовес на характера му, никога не съм го виждал такъв.

Изказването му след мача също - яко примиренческо - "Севиля бяха по добри и спечелиха - това е футбола" :outofspace: Това казано от Моу :outofspace:

Не го виждам след този сезон в Манчестер - няма хъс, няма мотивация, изгубил е моджото си .... ПСЖ го зове ...

Интересно ми е мнението на Херо и Жорката, ама сигурно още им е болно от загубата ...

е той след мача си плюеше и гавреше отбора си даже че ги остранявал с Порто и Реал в миналото и са свикнали един вид, боже горкия САФ неслучайно не му даваше поста та назначи Мойс, но за негово съжаление неизбежното се случи и най-лошите му страхове се сбъднаха а именно португалския специален наглец му унищожава завета :outofspace:


Последна промяна juve на 15.03.2018 00:00, променена общо 1 път



 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 05.09.2012 11:38
Мнения: 3639
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   15.03.2018 00:36


Днеска Челси не стояха зле, но пак допуснаха супер балъшки грешки и от никакви ситуации им вкараха. Не знам що Конте продължава да пуска Кристенсен и да мъчи Моузес като десен бек?! Фабрегас също беше трагедия. След продажбата на Коста реално нямаме и нападател, Жиру колко пъти игра изобщо с топката до смяната си? Аз преди две седмици казах, че трябва да почне с Мората, но предвид и неговата форма в мачовете през тоя период, определено трябваше да заложи на Педро. Познава Барса, има опит на Кампа, а и с него щяхме да имаме повече скорост срещу по-тромавите Пике и Юнтити. Като добавим и 4-те греди и неотсъдената дузпа за нарушението на Пике срещу Маркос Алонсо - закономерен краен резултат от двата двубоя.

От другата година задължително трябва да се вземе централен нападател, разиграващ халф и поне един централен защитник. Няма да е лошо да разкарат Фабрегас, вече е и на годинки. Беше мъка да се гледа как Канте тича като за трима, за да го покрива... :helpless:

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   15.03.2018 01:07


juve написа:
Balleta написа:
Междудругото най-показателното по време на мача бе изражението на Моу - изглеждаше безпомощен, обезверен, и примирен :-o а това е в пълен противовес на характера му, никога не съм го виждал такъв.

Изказването му след мача също - яко примиренческо - "Севиля бяха по добри и спечелиха - това е футбола" :outofspace: Това казано от Моу :outofspace:

Не го виждам след този сезон в Манчестер - няма хъс, няма мотивация, изгубил е моджото си .... ПСЖ го зове ...

Интересно ми е мнението на Херо и Жорката, ама сигурно още им е болно от загубата ...

е той след мача си плюеше и гавреше отбора си даже че ги остранявал с Порто и Реал в миналото и са свикнали един вид, боже горкия САФ неслучайно не му даваше поста та назначи Мойс, но за негово съжаление неизбежното се случи и най-лошите му страхове се сбъднаха а именно португалския специален наглец му унищожава завета :outofspace:



Това, че Моуриньо е унищожил наследството от Фергюсън е малко пресилено. Много пъти съм писал, че Фергюсън предусещаше какво ще се случи и това натежа в решението му да се оттегли окончателно от треньорския пост. Той взе максимума, когато това бе възможно и за който и да бе негов наследник щеше да е много трудно да продължи успехите му. Да не забравяме, че само трима мениджъри за печелили титла с Манчестър Юнайтед в елитния футбол.
Лошото е, че Манчестър Юнайтед е на път без изход. По-новата генерация фенове са свикнали на успехи, успехи които водят и до множество рекламни договори за клуба и финансови приходи и шефовете на клуба, които и без това не разбират много от футбол се стремят отчаяно това да продължи. А и никой няма желание да чака за резултати. И заради това имаме серия от грешни решения.
Манчестър Юнайтед така и не може да случи на треньор. Мойс бе нерешителен, ЛВГ с все така набито око за млади таланти, но с остарели разбирания за играта. Срамота е, селекцията на Юнайтед през сезон 2014/15, която е в топ 5 на най-скъпите в света за всички времена, и при положение, че тогава тимът не участваше в евротурнирите да не може да се бори за титлата, да отпадне сравнително рано за FA Cup и с мъка да завърши в топ 4.
Моуриньо е арогантен, упорит и неадаптивен. Показа го от самото начало на престоя си в клуба.
Има моменти, когато трябва да си предпазлив, да играеш защитно, но и моменти когато трябва да рискуваш.
Фергюсън бе много по-адаптивен. С умерено дефанзивен футбол Ман.Ютд игра два финала поред в Шампионската лига 2008 и 2009 , след като през 2007 г. игра много по-офанзивно, но и отпадна на 1/2 финал от Милан.
Фергюсън имал и мачове във вътрешното първенство, където е печелил с дефанзивен футбол срещу другите грандове - Челси 6 ноември 2005 г. с 1-0, Ливърпул мисля януари 2006 г. , с гола с глава на Рио, 2007 г. началото на март на Анфийлд 1-0 след гола на О Шей. В последния шампионски сезон, когато усети спада през втората половина на сезона и срещу силните тимове игра на контра.
Но Фергюсън не се е плашил да рискува когато трябва, включително и срещу много силни тимове, примерите са десетки.

И нещо друго много важно, на което обръщам внимание. Броят на контузените футболисти. При Фергюсън имаше само един сезон 1997/98, когато имаше много контузени играчи. Даже Ван Перси, който беше много "чуплив" издържа при него.
А след като си тръгна какво стана? Редовно по 5-6 футболисти контузени за дълго време, понякога и над цял отбор- 11 човека и повече. И някои ще ми разправят малшанс. Пълни глупости!

В последната книга на Фергюсън той говори за много неща и едно от тях е, че е много впечатлен от структурата на управление в Байерн Мюнхен и иска да въведе подобна в Юнайтед. Говори и за методите при възстановяване там.


И между другото да вметна нещо за скандала на Моуриньо с Ева Карнейро, екс лекарката на Челси. Говори се, че зад гърба му тя е давала определени медикаменти на футболистите и това е основната причина за скандала.


Да се върна на Юнайтед. За мен там просто трябва да се научат да са по-търпеливи, колкото и болезнено да е това.
Но се съмнявам нещата да се получат с Моуриньо, защото той повтаря едни и същи грешки и не си вади поуки от това.
За мен може да се опита с Блан, Гигс или Жорже Жезус за треньор, но едва ли ще стане, защото в Юнайтед нямат лек за положението в които самите те са се вкарали и атмосферата ще продължава да бъде токсична.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 

Регистриран на: 13.04.2013 02:48
Мнения: 2877
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   15.03.2018 04:24


bai Momchil написа:
Balleta написа:
Междудругото най-показателното по време на мача бе изражението на Моу - изглеждаше безпомощен, обезверен, и примирен :-o а това е в пълен противовес на характера му, никога не съм го виждал такъв.

Изказването му след мача също - яко примиренческо - "Севиля бяха по добри и спечелиха - това е футбола" :outofspace: Това казано от Моу :outofspace:

Не го виждам след този сезон в Манчестер - няма хъс, няма мотивация, изгубил е моджото си .... ПСЖ го зове ...

Интересно ми е мнението на Херо и Жорката, ама сигурно още им е болно от загубата ...


Къде са мъдопоклонниците да ми приказват глупости? Всички се покриха, даже и Хикса спря да ръси глупости по негов адрес. Тотален провал на арогантното Мъдо! Ходи като цветарка из грандовете и ги съсипва.


Въпреки че Моуриньо не постига желаните успехи, той е в пъти по-добре от Ван Гаал, който стана за смях в ШЛ и ЛЕ с ранните си отпадания. :rofl:

А Челси заслужено отпаднаха. Куртоа му плащам еднопосочният билет за Мадрид (ако все още тия балъци не са се отказали).


 
(Valiant Knights)
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 14:28
Мнения: 2583
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   15.03.2018 13:39


Henman написа:
Днеска Челси не стояха зле, но пак допуснаха супер балъшки грешки и от никакви ситуации им вкараха. Не знам що Конте продължава да пуска Кристенсен и да мъчи Моузес като десен бек?! Фабрегас също беше трагедия. След продажбата на Коста реално нямаме и нападател, Жиру колко пъти игра изобщо с топката до смяната си? Аз преди две седмици казах, че трябва да почне с Мората, но предвид и неговата форма в мачовете през тоя период, определено трябваше да заложи на Педро. Познава Барса, има опит на Кампа, а и с него щяхме да имаме повече скорост срещу по-тромавите Пике и Юнтити. Като добавим и 4-те греди и неотсъдената дузпа за нарушението на Пике срещу Маркос Алонсо - закономерен краен резултат от двата двубоя.

От другата година задължително трябва да се вземе централен нападател, разиграващ халф и поне един централен защитник. Няма да е лошо да разкарат Фабрегас, вече е и на годинки. Беше мъка да се гледа как Канте тича като за трима, за да го покрива... :helpless:


Ранният гол промени изцяло мача за мен. При 0-0, щяхме да гледаме картинката от Моста, с надеждата на Конте, че този път ще са по-клинични напред и ще си вкарат положенията. Като цяло изобщо не ми хареса как играхме, надиграни в средата на терена, с много брак при изнасянето и почти никаква доминация. 3-0 не е реален резултат при показаното от двата отбора, но... когато имаш Бог Меси- всичко е много по-лесно. Сега, вярно е, че Куртоа не се намеси като хората при първото попадение, но и отиграванията на Д10С си ги биваше. За пореден път се доказа, че за да биеш на Кампа- няколко фактора са задължителни: 1) вратарят да има ден 2) много висок процент ефективност при головите положения 3) късметът да те покрие в няколкото момента на гениалност на Меси и компания, които няма как да се избегнат от каквато и да е защита.

На практика никой от тези фактори не бе налице, дори напротив- Барса си вкара почти всичко (само Суарес изпусна чист гол след грешката на Куртоа), а вратарят и защитата на противника бяха далеч от перфектното.
За дузпата... 50/50 за мен, на Суарес срещу ПСЖ миналата година бе подобна, като цяло не мисля, че в такива големи мачове това трябва да се свири. Щеше да е интересно при 2-1 как ще реагираме, но ако има видимо подобрение спрямо минали години при нас- то това е играта в защита на целия отбор и по-големия тактически репертоар, с които борави Валверде, така че все си мисля, че крайният резултат нямаше да е различен.

Утре на жребия не искам Юве и Сити. С торинци играхме доста пъти вече и няма да се получат хубави мачове, а Сити са наше копие, но с по-млади и жадни за успех футболисти, а и на Пеп като че ли му е време пак да избухне в ШЛ.
От другите отбори, с който и да се паднем- няма да имам против, като по мое мнение срещу Рома и Севийя ще сме изявени фаворити, срещу Пуул- леко предимство, а срещу Мадрид и Байерн 50/50.

ВИСКА ЕЛ БАРСА!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   15.03.2018 20:43


Дузпата е 100%, но както знаем много добре, срещу Барса дузпи не се свирят, те наскоро биха 46 годишен рекорд в Ла Лига а последната отсъдена срещу тях дузпа е от 14 Февруари 2016 и изпълнена от Селта - оттогава са минали два сезона, кара се трети и са минали около 80 мача без дузпа срещу тях в Ла Лига ... браво...

.... последния червен картон за Барса на Масче пък е Октомври 2015 ...... пак браво...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   15.03.2018 22:02


Барса са просто супер възпитани джентълмени, културни и примерни. И играят чист и правилен футбол.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампионска лига - 2017/2018 - Елиминации   |   15.03.2018 22:40


Diavolo написа:
Барса са просто супер възпитани джентълмени, културни и примерни. И играят чист и правилен футбол.


Прав си, макар че си фен на отбора :-D

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 370 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 19  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг