Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:32



Отговори на тема  [ 104 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
EKT 2018-19 
Автор Съобщение
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   23.08.2018 19:11


Зависи, не всички оператори ги предлагат, защото са скъпички. ;-)

Балет, не споря че НБА е по-популярна в повечето (не всички) страни, но Диема дава много малко и силно избирателно, докато Макс Спорт дава едно 80/90% повече. Т.е. едините хитреят и минават по тънкия лед, но се бият в гърдите, че дават НБА. Значи за мен това не е даване на даден спорт, а замазване на положението.
Явно им е скъпо за по-разширен пакет, но то това върви с рейтинга. Ако рейтингите са слаби, то е ясно, че няма да дават излишни пари, които не могат да се избият и да носят печалба, защото както съм казвал тези неща не се правят за да се избиват парите, а за да се печели, а този който е на границата или малко над чертата не е успешен бизнес.


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 778
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   23.08.2018 19:20


До голямо значение има и късния час на мачовете от НБА и НХЛ, тъй като не всеки ще седи по нощите да гледа баскет или хокей и е нормално диемите да хитреят и да дават само по някой мач който сметнат за интересен, пък и А1 се опитват да си наложат спортните канали поради простата причина , че в България няма качествен спортен канал.

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   23.08.2018 23:05


Дюделанж - Клуж 2:0 :outofspace:

Люксенбургски отбор на път да влезе в групите на ЛЕ!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   24.08.2018 00:29


Не е това, после може да ги въртят на запис през деня и хората тогава да гледат НБА или да си записват през нощта ако имат външен диск и да си спят.

Иначе интересни резултати в ЛЕ, но повечето очаквани. Интересно Аталаната не успя да вкара на ФК Копенгахен. :whistle:


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   24.08.2018 12:42


Мисля, че А1 вече не предават руското и украинското първенство.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   24.08.2018 13:05


Предполагам, че особено второто е имало изключително "висок" рейтинг.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   24.08.2018 17:01


Да, временно са спрени, заради Серия А. Не могат да смогнат със само два канала и толкова преки предавания...
Разбрах, че обмислят да пуснат трети спортен канал, Макс спорт 3, за да има от всичко.
Иначе доколкото знам ще предават само големите дербита и тогава когато останалите първенства свършат (италианското и холандското, които са им основните).


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   24.08.2018 17:08


Холандското кой го гледа извън трите големи дербита?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   24.08.2018 17:23


За какво спорим всъщност? :-D


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   24.08.2018 21:20


Diavolo написа:
За какво спорим всъщност? :-D



Питам за холандското.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   25.08.2018 00:34


Е, откъде да знам колко хора го гледат.
Иначе холандското всеки уикенд дават мачовете на Аякс, ПСВ и Фейенорд. Аз гледам от време на време, защото се вкарват голове и се играе атака за атака. Дербитата по дифолт си ги гледам, то е ясно. Или ако имам работа мача тече на фон и превъртам головете или гледам последните 10 минути, които често стават драмите. Различно е всеки път. Но дербитата между трите гранда си ги гледам.
Иначе е ясно, че диемите с българското и английското първенство нямат стигане по рейтинг.
Макс спорт щеше да дръпне ако бяха взели целия пакет за ШЛ, но те плануват за догодина това + испанското първенство за което този сезон не се докопаха и остава в мрежата на Булсатком. Аз булсат нямам и никога не съм имал, така че реално никога не съм гледал испанското п-во легално в България по тази причина. Не че е кой знае каква драма, нали има стриймове. Или ако имам работа не разбирам резултата и си свалям по-късно през нощта от руския тракер на перфектно качество и звук и си гледам и така.
Твърде много футбол, Стенли. Като цяло аз от години наблягам повече на други спортове, включително и не толкова популярни, просто ми е по-интересно. От първенствата гледам само ЦСКА и Милан редовно + дербитата в топ първенствата и не само. Гледам и турските, гръцките, руските, френските, белгийските, португалските и т.н. да не изреждам всички дербита. Когато имам възможност разбира се, а ако нямам и го няма в тракера гърмя. Иначе редовно си гледам ЕКТ, там все още не са ми омръзнали, но преди гледах внимателно всяка секунда, докато сега се усещам как мача тече (говорим за ГФ и ясни мачове) и аз правя нещо друго и някак си не ми е кой знае каква тръпка.
Виж тръпката се е запазила все още на национално ниво, но може би защото просто мачовете са по-малко като бройка и не са така втръснали.
Но да седна да ти гледам как Ман Сити или Пуул или Байерн или Барса и т.н. мачкат някой, не благодаря. Само дербитата или когато първенствата са в решаваща фаза гледам малко повече, някои ключови мачове замесени в борбата за изпадане или призовите места.
Общо взето гледам много повече сериали и филми + книгите, докато преди много години футбола бе недосегаем и само тениса и хокея можеха да спорят с него, но царя си беше цар.
Докато от не малко години насам изобщо не е така за мен и гледам много повече тенис отколкото футбол, включително си гледам зимните спортове за сметка на мачовете, е сега като съм вече с два телевизора ми е по-лесно. Но зимните спортове (всичките до един) са ми на огромната плазма, а мача отива на 32-та инча. Тениса също е пред цар футбол, но там в скоро време мога да спра изобщо да гледам като гледам какво се случва с любимия ми спорт.
Правят се редки изключения извън всичко изброено само за най-големите дербита и ти невинаги. :-D


Последна промяна Diavolo на 25.08.2018 00:38, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   29.08.2018 12:50


Снощи се получиха интересни реванши в ШЛ.
Аякс категорично надигра Динамо Киев като гост, дори по-категорично от първата среща, въпреки че в крайна сметка мачът завърши 0-0.
Холандците дори изпуснаха дузпа през първото полувреме, а след края на срещата радостта им от класирането в груповата фаза бе неописуемо.

МОЛ Види игра храбро в Атина срещу АЕК, но в крайна сметка не можа да заличи пасива си от първата среща, 1-2, когато дълго време игра с човек по-малко и след равенство 1-1 напусна надпреварата. Десетина минути преди края гърците останаха с човек по-малко, унгарците натиснаха колкото могат, но до втори гол в тяхна полза и пращането на мача в продължения не се стигна. След мача и Марко Ливая от АЕК получи червен картон.
А Олимпийският стадион в Атина остана полупразен като само едната главна трибуна беше запълнена от феновете на АЕК. Но и АЕК нямат толкова привърженици колкото Панатинайкос и Олимпиакос. Все пак голям успех за тях. Този клуб, подобно на Рейнджърс беше фалирал и игра в долните дивизии, но ето че по-бързо се стабилизира от Джърс.


Интересно беше и в Загреб. Динамо беше завършил наравно като гост на Йънг Бойс, а на всичкото отгоре поведе рано в ответния двубой. Швейцарците обаче показаха характер и обърнаха до 2-1 в тяхна полза, с което елиминираха хърватите и се класираха в групите на ШЛ.


И трите мача бяха предавани директно по каналите Арена Спорт.
А у нас едни други с два канала къде са тръгнали. Хайде БТВ има платформата Войо, което е алтернатива за трети мач, а тук говорим за канали, които дори не се предлагат от всички оператори.


Днес също е интересно. След 0-0 в Сърбия Звезда гостува на Залцбург. Според мен на сърбите ще им е трудно и австрийците ще ги победят минимално.

Интересно е и дали ПАОК ще отстрани Бенфика. Отборите са равностойни, публиката може би ще даде предимство на солунции, въпреки че "орлите" са свикнали да играят пред пълни трибуни, в неприятелска атмосфера. Португалците са и по-опитния отбор в този турнир. Те взеха офанзивния халф Габриел от Леганес, но той едва ли ще играе днес.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 778
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   30.08.2018 05:10


Браво на отбора на Цървена Звезда за показания борбен дух и че се бориха срещу всички. Бенфика спука гръцкия балон и заслужено отстраниха ПАОК.

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   30.08.2018 07:44


cori88 написа:
Браво на отбора на Цървена Звезда за показания борбен дух и че се бориха срещу всички. Бенфика спука гръцкия балон и заслужено отстраниха ПАОК.


Много незаслужена победа за Звезда, ама РБ Урод :) сами са си виновни. Реално всичко тръгна от едно сблъскване на тикви, на сърбина (ако е бил сърбин изобщо) му потече кръв и това като че ли им вдигна импулса и вкараха 2 много идентични гола за 2 минути. През останалото време Урода :) громеше, а и накрая изпуснаха 2 много чисти положения. Ама по-добре така - нека някой по-слаб отбор да се докопа до тия групи, че цедката стана още по-голяма за такива отбори.

Много се радвам за Младите Келеши. Тоя отбор го градят от няколко години. Разбиха доминацията на Базел и вече логично са в ШЛ. Ако имам късмет може и да закача някой мач от ШЛ на живо.

Иначе прогнозите ми бяха: Залцбург, ПСВ, Бенфика, Младите Келеши, АЕК, Аякс. Почти 100% успеваемост, предвид че Урода беше доста по-силният отбор.

Сега предстои тъпнята с групите и чак на пролет ще гледаме пак стойностни мачове в този турнир.

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 30.08.2018 07:45, променена общо 1 път



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   30.08.2018 08:53


Пфу да му се не знае - а можеше да има мачове от ШЛ в Солун...

Макар че Белград е добра алтернатива :yes: :yes:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


Последна промяна alexbg на 30.08.2018 08:53, променена общо 1 път



 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   30.08.2018 11:18


Нищо не казвате за 10 000 звездаши в Залцбург, ебати изродите. Нямаше публика на Маракана и си направиха домакинство в Залцбург :ludnica:



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   30.08.2018 15:04


Мда :laugh: :laugh:


_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   30.08.2018 15:07


А тук след втория гол (пропуснат от оператора) се чува: Йеби сине, йебиии!!!


_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   15.09.2018 00:56


Както и се очакваше и писах още в началото, А1 скоро ще притежава всичко извън Нова и Диемите

Макс Спорт (спортните канали на А1) купиха за 3 години правата на испанската примера дивизион.
Така с Ла Лига и Серия А могат да се конкурират много по-успешно с Диемите, които държат Англия, Франция и България. Разбира се А1 имат и ШЛ.
Обаче спешно им трябва още един канал. Прекалено много спорт изкупиха и накрая няма да могат да предават всичко пряко с което ще се изложат. Трябва да се мисли и за тези неща.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   15.09.2018 09:57


Diavolo написа:
Както и се очакваше и писах още в началото, А1 скоро ще притежава всичко извън Нова и Диемите

Макс Спорт (спортните канали на А1) купиха за 3 години правата на испанската примера дивизион.
Така с Ла Лига и Серия А могат да се конкурират много по-успешно с Диемите, които държат Англия, Франция и България. Разбира се А1 имат и ШЛ.
Обаче спешно им трябва още един канал. Прекалено много спорт изкупиха и накрая няма да могат да предават всичко пряко с което ще се изложат. Трябва да се мисли и за тези неща.
С други думи, на тебе ти е през онази работа фактът, че се задава монополна/олигополна ситуация, която неминуемо ще се отрази на ценообразуването и съответно на джоба на потребителя, но пък си тръгнал да се вайкаш, че не били достатъчно каналите и може да пропуснеш нещо! Сериозно?

Бацек, ти си по-зле от Луи XV и Гаргантюа наведнъж! Немам думи просто...

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 104 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг