Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:33



Отговори на тема  [ 104 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
EKT 2018-19 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   16.08.2018 19:10


Прекрасен съдия в братска Дания!!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   16.08.2018 21:52


Зенит-Динамо Минск 8:1 АЕТ (4:0)!!!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   16.08.2018 23:07


albertz написа:
Динамо Минск ме изненадаха още срещу Дунайска Среда, един стабилен словашки тим, където се наливат пари. Мислех си, че ще приключат още там.
Сега не вярвам нито Фейенорд, нито Зенит да направят пълен обрат на реваншите. Прекалено голям пасив имат, а и явно тези мачове им идват рано през сезона.
Очаквах Слован Братислава да бие домакин Рапид Виена, а нашият Васил Божиков е вкарал изравнителния гол за 1:1, в крайна сметка 2:1 за Слован след автогол на австрийците.


И какво казваше за Зенит?
С човек по-малко остават при 2:0, но след това Дзюба е козирувал два пъти за 4:0, а после и още веднъж... :laugh:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   16.08.2018 23:08


Vendome написа:
Прекрасен съдия в братска Дания!!


Едва ли някой друг освен леФскарите може да ме накара за се интересувам от гришаганчевия ЦСКА...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   16.08.2018 23:28


Ти се заинтересува още на първия мач.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   18.08.2018 21:40


Vendome написа:
Платени ли са, понеже аз също съм на Нет1?


Аз съм на Нет 1, иман целия план, но телевизия не гледам от много години, плащам 11.90 месечно с телевизията , която не гледам!

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   22.08.2018 11:15


Снощи в ШЛ Бенфика не успяха да бият клошарите от ПАОК, в края натиснаха, но си личи, че няма класа. По-слаби футболисти при "орлите" отдавна не е имало. Явно нямат кинти, щом не инвестират.
Дори и да продължат към групите с тази игра и с този отбор ще са на олимпийския принцип.

Пред празните трибуни в Белград Звезда и Залцбург спукаха топката, рядко тъп мач, 0:0.

Между другото, тук мисля че не се е писало, но мачове в ШЛ вече ще има от 20.00 и 22.00 часа българско време, а не както беше досега всички срещи (или почти всички) да започват в 21.45 наше.
И какви са тия простотии кабеларка като Макс Спорт да излъчва мачовете във вторник, при положение че до този канал имат достъп ограничен брой хора.


В четвъртък трябва да е по-интересно. От 21.30 наше време Партизан посреща Бешикташ за Лига Европа. Доколкото разбрах, заради рисковия характер на мача и двете срещи няма да има гостуващи агитки.
А мачовете и на Партизан и Звезда бяха отложени през изминалия уикенд.

За сметка на това Аталанта играха понеделник вечерта шампионатен мач, а в четвъртък посрещат Копенхаген за Лига Европа.


Футболистите на руския УФА са получили визи за гостуването им в Шотландия на Рейнджърс, като мач ще има, след като до понеделник това беше под въпрос. Очаква се днес руските футболисти и щабът на тима да кацнат в Шотландия.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   22.08.2018 12:53


Каква е тази Макс спорт? За пръв път я чувам.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 23.09.2012 15:39
Мнения: 1464
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   22.08.2018 12:58


Vendome написа:
Каква е тази Макс спорт? За пръв път я чувам.

собственият спортен канал на Мтел, пЪрдон, а1


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   22.08.2018 13:25


Vendome написа:
Каква е тази Макс спорт? За пръв път я чувам.


Бившите Мтел Спорт 1 и Мтел Спорт 2, сега станаха Макс спорт 1 и Макс спорт 2
Най-големия спортен канал в България (изключвам Евроспорт, който не е български ест.), като само Нова са им конкуренция (Диемите спорт + Нова спорт)

Държат правата за Шампионска лига - мачовете от вторник + финала
Италианската Серия А
Холандската Ередивизи
Руската премиер лига
Украинската висша лига
Китайското първенство
Евролигата по баскетбол
Лигата на нациите по Волейбол (бившата Световна лига)
Диамантената лига в Леката атлетика
UFC
NHL
Мото Джи Пи
Наскар
Голф - мейджърските мастърс турнири
и най-вече Тенис (но само мъжки) - всичките 9 Мастърс 1000 турнири, всичките АТП' 500 турнири, избрани турнири от категория 250 + финалния турнир на осемте най-добри за сезона.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   22.08.2018 13:50


Докато английското и българското първенство са в Диема, каналите на Ментел няма да са номер едно. Двете посочени от мен първенства държат водещите рейтинги.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   22.08.2018 23:45


за футбол да, но като цяло за спорт ги бият отвсякъде. Все пак диемите дават и НБА и Бокс.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   23.08.2018 05:18


Vendome написа:
Докато английското и българското първенство са в Диема, каналите на Ментел няма да са номер едно. Двете посочени от мен първенства държат водещите рейтинги.



...българското държи водещ рейтинг ? :-o :outofspace: :-? ....що за мазохизъм е това ... :outofspace:

Тая пародия на футбол .... :dunno:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   23.08.2018 08:46


Diavolo написа:
за футбол да, но като цяло за спорт ги бият отвсякъде. Все пак диемите дават и НБА и Бокс.


Като брой спортно съдържание Диема е по-назад, но като общ рейтинг води именно заради двата шампионата.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   23.08.2018 08:48


Balleta написа:
Vendome написа:
Докато английското и българското първенство са в Диема, каналите на Ментел няма да са номер едно. Двете посочени от мен първенства държат водещите рейтинги.



...българското държи водещ рейтинг ? :-o :outofspace: :-? ....що за мазохизъм е това ... :outofspace:

Тая пародия на футбол .... :dunno:


Локалният футбол все още е с преимущество тук въпреки вроденото чуждопоклоничество у българина. Като казвам БГ, футбол визирам мачовете на Левски, Тирето, Лудогорец и двата пловдивски отбора. Ясно е, че Ботев Враца - Витоша Бистрица е с почти нулев рейтинг.

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   23.08.2018 08:50


За футбола ясно, ама и за останалия спорт не мисля че ги бият отвсякъде. Тия голфове и такива глупости няма какво да ги коментираме, така като гледам списъка смислените неща по мтел са тенис (най-вече), диамантената лига (въпреки че не знам как е като рейтинги и дали наистина се гледа), евролигата и волейбола. Диема пък имат НБА, бокс и формула 1, така че и там нещата са на кантар.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   23.08.2018 10:02


spurs написа:
За футбола ясно, ама и за останалия спорт не мисля че ги бият отвсякъде. Тия голфове и такива глупости няма какво да ги коментираме, така като гледам списъка смислените неща по мтел са тенис (най-вече), диамантената лига (въпреки че не знам как е като рейтинги и дали наистина се гледа), евролигата и волейбола. Диема пък имат НБА, бокс и формула 1, така че и там нещата са на кантар.


Диема е много по напред от А Лайно. Предавали китайското първенство. Че кой гледа китайско първенство. Почти нулев интерес и към останалите с изключение на Италианското, за което си има фенове, но в пъти по-малко от на ВЛ. Руското може и да се гледа от няколко болни варягофили ама и там се съмнявам някой да го следи редовно (разбирай всяка . седмица). Мога да се басирам, че рейтинга на Челси - Арсенал примерно по-диема е бил поне двойно по-голям от сумарният рейтинг на всички мачове от уикенда в изброените първенства по А Лайно.

Въобще ако може да се съмаризира - Диема залагат на най-популярното, а А Лайно на много но плява. Но сега с ШЛ определено ще променят статутквото - това им беше първият силен ход.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   23.08.2018 17:13


Да, вярно забравих за Формулата, макар че тя отдавна не е това което беше и няма този интерес.
И това е така, защото превърнаха този спорт в стратегия на по-добрите гуми и кой колко пъти ще смени гумите. Да не говорим за един милион правила дето пречат на истинските топ пилоти. Формула 1 беше спорт най-вече през 70-те години (гледайте филма Rush) и 80 те години. След Сена няма истински пилоти. Имаше все още някакъв интерес когато Хил и Хакинен спориха с Шумахер, но неговата династия уби всякакъв интерес, а пък сега е супер стерилно. Въпреки това ги гледам де, ама не мога да го понасям онова мазно лайно Хамилтън.

Относно НБА - със сигурност са по-популярни у нас от NHL, но Диема дава много малко НБА, докато Макс Спорт дават адски много хокей и от редовния сезон + всички плейофи. А диемаджиите хем дават, хем не дават... Е, не става така. Купили са правата за пълна серия (макс 7 мача) - само финалите в конференциите и големия финал.

Иначе аз проблеми няма. Хващам си всичките Диеми, имам си и всичките Макс спортове + че съм си платил и за всякакви легални спортни платформи за година напред - Тенис ТВ ; Евроспорт плеър ; Диема Спорт Плей ; Войо и пр. и пр. :-)

бай Момчи, скоро А1 ще притежава всичко, така че се приготви, хаха ;) Влагат се страшно много пари, ама страшно. Като отида в Мола са се наредили и трите оператора - Виваком, Теленор и А1 един до друг - когато и да мина, в магазина на А1 е лудница и опашки, а Виваком и Теленор пустеят. Какво да ти кажа... Просто се набива на очи. Нали се сещаш, че това е тенденция и не е само там така?
Иначе аз съм си стар Теленораджия - още от зората, откакто се появиха на пазара Глобул едно време. И откакто аз имам джи ес ем (първо имах моторола Т101 - от тия тухлите дето като те ударя по главата все едно те удрям с полицейска палка) съм им клиент. Сега лаптопа, таблета и телефона са с мобилен нет 4.5 джи от Теленор с по 40 000 мв. високосскоростен нет, а на лаптопа е неограничен, защото си имам 4 джи рутерче.
Но пък от друга страна съм клиент и на А1 (бившите Мтел) на телевизия и кабелен интернет (за настолния комп). И там пак съм як консерватист. Още когато се появи първият кабелен оператор в София (пълни пирати, но така се започва у нас - справка книго, видео и киноразпространението и тяхната история) - ТВ Сат. Те бяха първите в София, аз още бях пъпчив пубер - края на 80те (демокрацията) и от тогава съм все клиент на тази кабелна. После се разраснаха и станаха най-големите - София Кабел после Нетиссат, а много по-късно Мтел ги погълна, за да използва огромния им дялов пазар и така докато се стигне до сегашното А1. Много пъти са ми предлагали от А1 като техен стар и лоялен клиент да им стана клиент и на телефонните услуги, но аз винаги учтиво отказвам, защото съм традиционалист и верен на един отбор. Където съм започнал там оставам до живот, освен ако не стане нещо катастрофично или кардинално. ;-)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   23.08.2018 17:56


Diavolo написа:
Да, вярно забравих за Формулата, макар че тя отдавна не е това което беше и няма този интерес.
И това е така, защото превърнаха този спорт в стратегия на по-добрите гуми и кой колко пъти ще смени гумите. Да не говорим за един милион правила дето пречат на истинските топ пилоти. Формула 1 беше спорт най-вече през 70-те години (гледайте филма Rush) и 80 те години. След Сена няма истински пилоти. Имаше все още някакъв интерес когато Хил и Хакинен спориха с Шумахер, но неговата династия уби всякакъв интерес, а пък сега е супер стерилно. Въпреки това ги гледам де, ама не мога да го понасям онова мазно лайно Хамилтън.

Относно НБА - със сигурност са по-популярни у нас от NHL, но Диема дава много малко НБА, докато Макс Спорт дават адски много хокей и от редовния сезон + всички плейофи. А диемаджиите хем дават, хем не дават... Е, не става така. Купили са правата за пълна серия (макс 7 мача) - само финалите в конференциите и големия финал.
...



… най-силния период на Формула едно е края на 80-те, 90-те и първите 10 на новия век ….това е. Иначе аз не гледам откак промениха правилата драстично …

След Сена няма истински пилоти ???? И аз съм стар фен на Сена, ама това ме разби ….

НБА е по популярен от НХЛ не само в БГ, но и почти навсякъде по света, с изключение на Канада ….


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: EKT 2018-19   |   23.08.2018 18:35


А, Дяволе, нямам проблеми аз. В момента ги нямам каналите на А Лайно, ама ако ми трябват ще си ги взема. Аз не страдам от предрасъдъци марка, още повече пък за мобилни оператори. В момента съм на Виваком, но нищо не ми пречи ако реша да сменя. :)

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 104 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг