Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 00:59



Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Шампиони - 13 
Автор Съобщение
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   28.05.2018 20:56


С тая разлика, че никъде не е 100% видно, че именно това е казал и че именно той го е казал...

Така че - мисля, че си прибързан и леко заслепен от ненавистта си към Роналдо...

Честно казано и аз доскоро не го харесвах... Но като гледах сина ми как се лута между него, Неймар и Меси... И като разбрах, че няма отърване - прецених, че Роналдо е най-добрата опция... Да оставим на страна футболните умения и спечелените отличия, топки, бутонки и прочее чикии...
Всеки сам ще намери за себе си каквото иска да потърси... Аз видях в Роналдо пример към сина ми за това, че човек трябва да подхожда с хъс, желание, борбеност и непримиримост към предизвикателствата на живота... И по този начин да се показва и доказва пред себе си и пред останалите... (Е, много би ми се искало друг пример, по-стойностен от един футболист, да можеше да окаже ефект също, ама засега е трудно - но продължавам да опитвам...)
Някой сигурно ще види нещо друго и по-добро в друг футболист - и ще е прав за себе си...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   28.05.2018 22:04


Кое не е сигурно, че е казал? Че говореше за Реал в минало време, ли?

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   30.05.2018 09:53


alexbg написа:
Честно казано и аз доскоро не го харесвах... Но като гледах сина ми как се лута между него, Неймар и Меси... И като разбрах, че няма отърване - прецених, че Роналдо е най-добрата опция... Да оставим на страна футболните умения и спечелените отличия, топки, бутонки и прочее чикии...
Всеки сам ще намери за себе си каквото иска да потърси... Аз видях в Роналдо пример към сина ми за това, че човек трябва да подхожда с хъс, желание, борбеност и непримиримост към предизвикателствата на живота... И по този начин да се показва и доказва пред себе си и пред останалите... (Е, много би ми се искало друг пример, по-стойностен от един футболист, да можеше да окаже ефект също, ама засега е трудно - но продължавам да опитвам...)
Някой сигурно ще види нещо друго и по-добро в друг футболист - и ще е прав за себе си...


Алекс, това за втори път го казваш и направо ме шокираш. Да си фен на футболиста Роналдо е най-нормалното нещо, може да се ядем тука с Балета, ама е естествено много хора да го харесват. Но да оставиш настрана "футболните умения и спечелените отличия, топки, бутонки и прочее чикии..." и да твърдиш че точно този човек искаш да е модел на сина ти, ми се струва напълно абсурдно.

За хъса, желанието, борбеността и непримиримостта съм съгласен, тях принципно ги има у всички велики спортисти, но да кажем че при Роналдо са извънредни. Обаче заедно с тях вървят егоизмът, егоцентризмът, арогантността, позьорщината, сръдните и т.н. и т.н. Ами тая простотия със сурогатните майки? Направо не мога да повярвам, че точно ти (поне спрямо впечатлението, което оставяш във форума) искаш точно такъв човек да е пример на сина ти.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг