Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:21



Отговори на тема  [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Шампиони - 13 
Автор Съобщение
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Шампиони - 13   |   26.05.2018 22:40


13

:first: :celebrate: :rock:
:ludnica: :rock: :rock: :first: :celebrate:

Краля на Европа, Краля на финалите .....

3 поредни, 4 за 5 години - ДИНАСТИЯ с марката РЕАЛ :rock: :celebrate: :first:

Честито на белите фенове ... :cheers:

Респект за Ливърпул, много добър отбор, но силите му обикновено стигат за около едно полувреме, работата на Клоп обаче си личи :cheers:

Това е сезона на Реал, отново на върха :first: :celebrate: Това едва ли някой скоро ще го повтори ....


.... три поредни :outofspace: :dance: :ura:


Последна промяна Balleta на 26.05.2018 22:45, променена общо 2 пъти



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   26.05.2018 22:44


Честито на балетчето и на всички останали знайни и незнайни фенове на Реал, те са много във форума. :-)


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   26.05.2018 22:49


:laugh: :laugh:

един от коментаторите във Фокс, заби яко - "иначе честито на Барселона за титлата в Ла Лига"....


:laugh:

Нещо, като Милан за Интер - ''"таковайте си калчоте еди къде си " след спечелване на ШЛ .

... това малко, като офтопик и фолклор по оста Реал - Барса, да не рипнат сега барселонците :cheers: :-D


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   26.05.2018 22:51


то тука освен Агаси такива няма. виж в спортала е жежко :-D


Последна промяна Diavolo на 26.05.2018 22:52, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   26.05.2018 22:53


Едно време, през 90-те все ме питаха, е какво, като Реал има 6 титли, ти колко от тях си гледал ...... 20-на години по късно мога да кажа, че съм гледал вече 7 такива, толкова, колкото има и втория по купи след Реал - Милан ....


Честито :cheers: ;-) :-P


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   26.05.2018 23:01


Роналдо става петият играч в историята на ШЛ, който печели 5 финала в ШЛ, като играе във всеки един от тях ... последния такъв случай е Малдини ....


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   26.05.2018 23:43


Balleta написа:
Честито на белите фенове ...


Балет, честита титла! На теб, на всички фенове на Реал и на всички стискали палци за белите в този мач!

_________________
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   27.05.2018 07:13


Anfield написа:
Balleta написа:
Честито на белите фенове ...


Балет, честита титла! На теб, на всички фенове на Реал и на всички стискали палци за белите в този мач!



Мерси, труден съперник бяхте до повече от поливината от мача, заслужено бяхте на финал, но само триото отпред не стига за някаква по сериозна доминация, трябва си и класа в средата на терена. Реално имахте и по слаби съперници от тези на Реал. Иначе сериозна преса в началото на мача ...

:cheers: Успех догодина в Премиър


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   27.05.2018 12:12


Поздравления. Заслужена титла. По-добрият и по-балансиран отбор спечели.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   27.05.2018 15:40


Честито на Балета и всички други фенове на Реал!
Много странен финал, повече от странни и невероятни голове. :dunno:
Приказката за Пуул не приключи успешно... в турнира на Реал е така.
Стояха добре в началото, докато Салах не бе нокаутиран в хватката на Рамос. После паднаха духом и се усещаше надмощието на Реал Мадрид.
Белите от своя страна, не им се наложи да показват най-доброто за да вземат титлата. На трета скорост и без никакво напрежение. Може би контузията на египтянина бе най-решителното в мача. Не може да разчиташ толкова на един играч и всичко да се върти около него. Нещо като Меско и Барса.
Обаче най-тъпото е, че испанските медии отдават повече внимание на изказванията след финала на Бейл и Криси, вместо спечелването на 13-тата и трета поредна.
Много жалко че тия неща са по-важни за медииите. ТОВА Е РЕАЛ МАДРИД!!! Един клуб, отбор, който остава винаги! Играчите идват и си тръгват. Не може да се имат за толко важни. Те са една МАЛКА част от историята на клуба.
Както и да е... най-тъпото от изказването на Криси е, че ако бил вкарал гол на финала, щяло да бъде различно... wtf man, are you fucking nuts??? Да вкараш гол ли е най-важното или титлата? Аман от егоисти и саможивници! Допринесъл е за доста титли на Реал, но той не копнее за отборен успех, а за личен. Затова и от време навреме Бернабеу го усвирква. Феновете не са глупави и го знаят това! Уникален атлет, уникален егоист! А Бейл, човека е нормално да иска да играе всеки мач, но сега не е момента да се кажат тези неща. Жалко, жалко... да си тръгват и двамата ако са решили!
РЕАЛ Е РЕАЛ И ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ДА БЪДЕ РЕАЛ! СЪС ИЛИ БЕЗ КРИСТИАНО И БЕЙЛ!


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   27.05.2018 15:45


Нема Значка написа:
Честито на Балета и всички други фенове на Реал!
Много странен финал, повече от странни и невероятни голове. :dunno:
Приказката за Пуул не приключи успешно... в турнира на Реал е така.
Стояха добре в началото, докато Салах не бе нокаутиран в хватката на Рамос. После паднаха духом и се усещаше надмощието на Реал Мадрид.
Белите от своя страна, не им се наложи да показват най-доброто за да вземат титлата. На трета скорост и без никакво напрежение. Може би контузията на египтянина бе най-решителното в мача. Не може да разчиташ толкова на един играч и всичко да се върти около него. Нещо като Меско и Барса.
Обаче най-тъпото е, че испанските медии отдават повече внимание на изказванията след финала на Бейл и Криси, вместо спечелването на 13-тата и трета поредна.
Много жалко че тия неща са по-важни за медииите. ТОВА Е РЕАЛ МАДРИД!!! Един клуб, отбор, който остава винаги! Играчите идват и си тръгват. Не може да се имат за толко важни. Те са една МАЛКА част от историята на клуба.
Както и да е... най-тъпото от изказването на Криси е, че ако бил вкарал гол на финала, щяло да бъде различно... wtf man, are you fucking nuts??? Да вкараш гол ли е най-важното или титлата? Аман от егоисти и саможивници! Допринесъл е за доста титли на Реал, но той не копнее за отборен успех, а за личен. Затова и от време навреме Бернабеу го усвирква. Феновете не са глупави и го знаят това! Уникален атлет, уникален егоист! А Бейл, човека е нормално да иска да играе всеки мач, но сега не е момента да се кажат тези неща. Жалко, жалко... да си тръгват и двамата ако са решили!
РЕАЛ Е РЕАЛ И ЩЕ ПРОДЪЛЖАВА ДА БЪДЕ РЕАЛ! СЪС ИЛИ БЕЗ КРИСТИАНО И БЕЙЛ!


не е казал, такова нещо Роналдо, изкарал си нещо извън контекста ...

честита титла и на теб :cheers: :celebrate: :first:


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   28.05.2018 12:04


Нема Значка написа:
най-тъпото от изказването на Криси е, че ако бил вкарал гол на финала, щяло да бъде различно...


Наистина ли е казал такова нещо? :outofspace:

едит: сега видях Балета е писал че не е казвал, аз също не съм срещал такива думи. Ама пък ти си го слушал на испански, чул ли си го?


Последна промяна spurs на 28.05.2018 12:05, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   28.05.2018 13:11


Четох го в една статия в marca.com но не знам дали е измислица на журналиста или реално го е казал.
Точните думи на испански са "Si hubiera marcado, no habria dicho nada". Демек, ако бех вкарал, нямаше да казвам нищо. Много тъпо!

Ето линк към статията:
http://www.marca.com/futbol/real-madrid ... b458a.html


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   28.05.2018 13:53


Нема Значка написа:
Четох го в една статия в marca.com но не знам дали е измислица на журналиста или реално го е казал.
Точните думи на испански са "Si hubiera marcado, no habria dicho nada". Демек, ако бех вкарал, нямаше да казвам нищо. Много тъпо!

Ето линк към статията:
http://www.marca.com/futbol/real-madrid ... b458a.html



Значка, както казах си изкарал нещо извън контекста на събитията. Истината е следната:

След интервюто на Роналдо, в което казва, че е било чест за него да играе за Реал Мадрид и че ще говори повече за бъдещето си по късно защото сега се наслаждава на момента и на купата (никъде не е казвал, че напуска, според мен просто намеква на Перес по свой си собствен РОналдо-начин да се замисли може ли да пренебрегва най-голямата си звезда за сметка на някакъв си Неймар).
Та след това изказване, медиите коментират уж някаква вътрешна информация, че в съблакалнята на Реал не били доволни, че Роналдо избрал точно този момент да подхвърли това и уж някои футболисти били казали "Si hubiera marcado, no habria dicho nada" ... демек "ако беше вкарал нямаше да говори така" .... което, (ако изобщо е вярно, според мен пак някакви жълти измислици) вече има смисъл като изречение. Та това са уж думи на съотборници, не негови.

То няма и смисъл от такова изречение в интервю, демек няма комън сенс така да се изразяваш - ако бях вкарал нямаше да говоря ..това е пълна безсмислица :laugh:

"Ако беше вкарал нямаше да говори" - думи на съотборници, не негови.

Затова ти казах, че си извадил нещо извън контекста на събитията ... :cheers:

Поздрави:

Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   28.05.2018 14:04


Да, истината е, че тази фраза може да се изтълкува по два различни начина:
1. Ако бях вкарал, нямаше да казвам нищо/ да говоря така
или
2. Ако беше вкарал, нямаше да говори така.

Може да се каже в първо или в трето лице :laugh:
Но не съм гледал/слушал интервютата след мача. Ще ги изслушам като имам повече време, но не знам, не е много уважително към клуба, съотборниците и феновете подобно изказване. Затова сигурно е някакво объркване или някой жълтурко е тръгнал да създава смут...


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   28.05.2018 14:14


Нема Значка написа:
Да, истината е, че тази фраза може да се изтълкува по два различни начина:
1. Ако бях вкарал, нямаше да казвам нищо/ да говоря така
или
2. Ако беше вкарал, нямаше да говори така.

Може да се каже в първо или в трето лице :laugh:
Но не съм гледал/слушал интервютата след мача. Ще ги изслушам като имам повече време, но не знам, не е много уважително към клуба, съотборниците и феновете подобно изказване. Затова сигурно е някакво объркване или някой жълтурко е тръгнал да създава смут...


е аз съм ги слушал и ти казвам, че такива думо от устата на Роналдо няма, има предоложения, че съотборници са казали нещо подобно в съблекалнята ...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   28.05.2018 15:27


Балет, много го защитаваш тоя Гел бе. Той ви се изплю ти го защитаваш. Навремето така защитаваше и Мъдото. Виж като се махна и кво стана!

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   28.05.2018 15:28


Мъдото няма нищо общо с Роналдо. Ако Роналдо се махне, Реал няма да е това което е.


 
Аватар

Регистриран на: 08.06.2012 00:26
Мнения: 14236
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   28.05.2018 15:36


bai Momchil написа:
Балет, много го защитаваш тоя Гел бе. Той ви се изплю ти го защитаваш. Навремето така защитаваше и Мъдото. Виж като се махна и кво стана!



Баце, ти си яко хейтър на Гела и имам чувството, че понякога даже не се интересуваш от фактите и истината. Не защитавам нищо - такива думи от Роналдо няма, не знам за какво изобщо говорим тук ... и да Перес е леке, трябва да уважаваш най-голямата си звезда, просто е - и в един спортен отбори и в една компания примерно.

Сега си представи, че си бил 8 години в твоята компания, разработил си им софтуер класика с който са дръпнали пред конкурентите, водиш се най-големия в пофесията си, благодарение на теб компанията прави пари и върви нагоре, но шефа ти иска нови лица на които е готов да плати повече, лица, които са със статута на по слаби или недоказани от теб ... е кажи ми ти как ще се почустваш и какво ще предприемеш ???

Иначе казах, че Роналдо не трябваше да намеква каквото и да е било точно след финала .... Там са вътрешни работи, ти и аз няма как да ги знаем ...

Все тая, Мадрид спечели, това е важното :first: :celebrate: :cheers:


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Шампиони - 13   |   28.05.2018 18:25


Balleta написа:
bai Momchil написа:
Балет, много го защитаваш тоя Гел бе. Той ви се изплю ти го защитаваш. Навремето така защитаваше и Мъдото. Виж като се махна и кво стана!



Баце, ти си яко хейтър на Гела и имам чувството, че понякога даже не се интересуваш от фактите и истината. Не защитавам нищо - такива думи от Роналдо няма, не знам за какво изобщо говорим тук ... и да Перес е леке, трябва да уважаваш най-голямата си звезда, просто е - и в един спортен отбори и в една компания примерно.

Сега си представи, че си бил 8 години в твоята компания, разработил си им софтуер класика с който са дръпнали пред конкурентите, водиш се най-големия в пофесията си, благодарение на теб компанията прави пари и върви нагоре, но шефа ти иска нови лица на които е готов да плати повече, лица, които са със статута на по слаби или недоказани от теб ... е кажи ми ти как ще се почустваш и какво ще предприемеш ???

Иначе казах, че Роналдо не трябваше да намеква каквото и да е било точно след финала .... Там са вътрешни работи, ти и аз няма как да ги знаем ...

Все тая, Мадрид спечели, това е важното :first: :celebrate: :cheers:


С тая разлика, че Гела е доста добре възнаграден за всичко това което е направил. Ако не греша е най-добре платеният играч на Реал, получаваш от клуба си милиони, така че не е като да не е дооценен. И ся аре ти си представи, че си хлапе, събирал си от джобните някоко месеца кинти да може да дадеш 100 еврака за екипче на същият тоя Роналдо, твоята любимец. Облякъл си фланелката, гледал си финала, радваш се че печелиш 3-та поредна и 13-тата и си представяш с кеф как утре със същата тая фланелка ще се разхождаш гордо пред съучениците си, част от които са фенове на Барса и Атлетико и само минута по-късно чуваш как твоят любимец ти казва, че няма да играе повече за Реал.

Направо ви се изхрачи Гела, колкото и да е обиден на Перес, Мерес и на който там е обиден, можеше да изчака и да избере по-удачен момент. Можеше да помисли за всичките тези негови фенове и да го поднесе по различен начин. Но не, той си е едно егоистично лайно. И ви се изхрачи. Не на Перес. На вас феновете ви се изхрачи. Гледай края на мача как излезна от дясно, пред него имаше защитник и се чудеше как ще играе ек-ек с него да вкара и в този момент един от ВАШИТЕ фенове излезна на терена гонен от стюардите. Погледни му погледа - какво разочарование се изписа.

Ей, тва е. И наверемето като ти говорих за Мъдото ти хъката мъката го защитаваше. Е, видя кво стана след Мъдото. Никой не е по-голям от отбора, това фен като теб трябва да го знае най-добре. Още повече пък такива егоистични лайна дето се мислят, че те са отбора.

:uuu: :uuu: :uuu:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 23 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг