Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 09:47

Правила на форума


-> Само регистрирани потребители на форума могат да пишат в тази секция.
-> Моля, пишете на кирилица и спазвайте културен тон в дискусиите.



Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
ПМЛ Сезон XXII (2022-2023) - организационни 
Автор Съобщение
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
 ПМЛ Сезон XXII (2022-2023) - организационни   |   09.11.2022 20:04


Кажи честно, Херо - ти като гледа програмата на Купата на Испания замисли ли се за мачовете или нямаше време?

Това е пълен ташак: мачове на 6то-7мо ниво отбори срещу отбори от 1во - ?!?!?!?!?!!
Поне да беше дал мачовете на 3то-4то ниво срещу 2ро ниво, макар че дори това безумие ми се струва прекалено... Никога не сме играли отбори от толкова долно, ниско, тъпо-долно, тъпо-ниско ниво... Дори Англия сме стигали до 6то макс, ама все пак е Англия... И все пак са мачове помежду им...

Сега ще си имаме едно перфектно тото - ЕБАСИ КЕФА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
И за капак - тоя ташак е син: демек де двойни потоци............................................

Бесен съм, наистина - това си е пълен ташак-подигравка с ПАМЕЛА и с КУПАТА. Кога сме играли първи кръг мачове от някоя Купа...............

Нейсе не - ще играем, то се е видяло, ама пак повтарям - ПОДИГРАВКА. ТОЧКА.

П.С. Дотук за мен беше low level да играеш 8 Англии в мач от ПМЛ, това май ги бие (камъните са за теб Анфо, колкото и да ми отговаряш, че са номинирани и затова си ги играл)... Сорри, ама не ме кефи и няма да си мълча. Днес с Херо буквално доубихте желанието ми да съм по-активен в тоя форум... Постигнахте си целта - няма да мрънкам скоро...................
Сега като се замисля - трета поредна дузпа може би пък ще е на късмет...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XXII (2022-2023) - организационни   |   09.11.2022 21:04


Пак не си си пил хапчетата май! Не ти ли омръзна да хленчиш за щяло и нещяло? Или искаш да ми кажеш, че само вие сте прецакани? Хайде малко по-сериозно, ако обичаш! Едва ли всичко, което се случва тук, е по вкуса на всеки, но само ти надаваш редовно вопъл.

Специално за Испания, абсолютно случайно се получи, че съвпадна с нашата купа. Нищо не съм правил умишлено. Такааа, в правилника (или това, което ползваме като такъв) изрично е посочено, че в седмиците за купите, в случай че в топ 20 също се играят купи и НЯМА шампионатни кръгове, потоците се пълнят с мачове от същите тези купи. Никъде не се казва до кое ниво и с кои отбори се играе. Така ли е? Да! Така е заложено в софтуера, така са се наредили потоците. Единственото, което направих, бе да деактивирам сплит-опцията, че иначе щяхме да имаме Купа-1 и Купа-2, както сме правили зиме с Англия и Франция, когато няма достатъчно потоци, но все пак не е нужно да ми благодариш за това.

Моля без излишен патос! Мачовете са си мачове. Всичко и навсякъде е малко или много тото, дори и по горните дивизии. Ще го преживеете! Знаеш какво се крие зад абревиатурата ПМЛ, така че не виждам абсолютно никакъв проблем!

Успех на вас и всички останали!

П.С. Единствено не разбрах защо намеси Анфо в цялата история. Не го намирам за ок. Не ти отива да си злопаметен. Дай малко по-ларж. Ядовете ги имаме всички. Нека ги оставим за по-сериозните неща, а тук да е повече удоволствието. Живи и здрави!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XXII (2022-2023) - организационни   |   09.11.2022 22:20


Е, как защо ме намеси.. Нали има да избира мачове от Испания-К. Ама Шваба, ти си виновен, защото нямаше поток Индия :)

Алекс, в преден пост ти писа нещо, с което съм съгласен. Имаш право да си коментираш, независимо дали аз ще го приема за мрънкане или не. Само че.. в случая аз имам право да избера 2 потока Испания-К, защото правилата на играта го позволяват. След като ти искаш да се прогнозира мач в Индия и го предпочиташ пред Аякс - ПСВ, защо аз не мога да предпочета Испания-К пред потенциални мачове на Аякс и ПСВ ?

Мога да пиша още, но няма смисъл... Игрите трябва да са кеф..
Днес и моят се развали с подобни писания...

Само за паралел.. Един друг капитан също има 2 Испания-К и също не е особещо щастлив, меко казано.. Но реагира с "Признавам си, че на мен ми беше забавно, а и научих пирамидата в Испания каква е" :cheers:




"

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XXII (2022-2023) - организационни   |   09.11.2022 22:34


Айде малко споделен опит от мен за клети капитани имащи двоен Испания К. Форса и те са в кюпа.

Пирамидата в Испания е:
- 3 ниво им се състои от 2 групи по 20 отбора.
- 4 ниво е от 5 групи по 18 отбора
- 5 ниво е от 18 групо по 16 отбора
- 6 и надолу са някакви регионални групи - заводи

Всички мачове номинирани в потока са от тия нива срещу отбори от елита. Коефициентите са за твърди двойки между 1.01 и 1.4 :laugh:
Тактиката която избрах е за нас 1.4, за гостите 1.01. Дали ще е успешна предстои да видим :dunno:

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 09.11.2022 22:34, променена общо 1 път



 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 778
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XXII (2022-2023) - организационни   |   09.11.2022 23:53


То не е рев не е плач , ми пусни в началото на сезона какви потоци ти харесват и ад не ти даваме други. Смешно и не сериозно е да мрънкаш за нещо което е за всички. Но другото по - сериозно е защо всеки кръг има във вашия мач дузпа и тя за определени отбори ли ще е или само за някой? Като гледам коментарите ти нарочно правите дузпи и те май са в полза на определени отбори. С това мрънкане всеки път убивате ПМЛ и ако продължавате няма да е далече спирането и, ако това е целта си кажете и да се спира всичко, а не да се мрънка при най - малкото нещо.

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XXII (2022-2023) - организационни   |   10.11.2022 00:43


cori88 написа:
То не е рев не е плач , ми пусни в началото на сезона какви потоци ти харесват и ад не ти даваме други. Смешно и не сериозно е да мрънкаш за нещо което е за всички. Но другото по - сериозно е защо всеки кръг има във вашия мач дузпа и тя за определени отбори ли ще е или само за някой? Като гледам коментарите ти нарочно правите дузпи и те май са в полза на определени отбори. С това мрънкане всеки път убивате ПМЛ и ако продължавате няма да е далече спирането и, ако това е целта си кажете и да се спира всичко, а не да се мрънка при най - малкото нещо.


Кори, ти май се забрави (WTFRU)... 'Айде недей да коментираш моята / на Редо / на Орфиците отдаденост на играта и честна/незадкулисна игра...

Както написах и по-горе: ще я играем играта, колкото и да се ебавате/ме... И както неведнъж съм казвал - ще продължавам да изказвам мнението си, колкото и да не ви харесва и да ви дразни... Може и да съм прав, може и да съм крив - все тая...
Вече съм престанал да се опитвам да убеждавам който и да било - ваша воля кое как и защо ще приемете/отхвърлите...

И все пак ще репликирам накратко. Такааа, разбрахме какво казва правилника относно номинираните потоци - интересно ми е какво казва правилника относно начина на номиниране на мачовете?! Първо - на кой принцип се определят двойките? По мои бегли спомени (от времето, когато изготвяхМЕ правилника - тая скоба е за дюнерчето) не беше ли двойките с най-малък сбор, където за сумиране се вземаше класиране от предходния сезон?! Или аз бъркам, или... Второ - пак по спомени преди със сигурност не беше разрешено да има 12 мача в поток, но май нещо изменихме в последните 1-2 сезона - и все пак интересно ще ми е да знам какъв точно е правилника по отношение на максимален брой номинирани мачове за поток (или поне актуалната му интерпретация).

А относно Анфо - изясних си нещата... Аз НЕВОЛНО пропуснах да видя мача Аякс - ПСВ, той ВОЛНО се изгаври с ташак-мачове. Абсолютно си прав, Анфо: имаш право - номинираш...................

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10360
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XXII (2022-2023) - организационни   |   10.11.2022 01:16


Максималният брой мачове в един поток е фиксиран точно на 12. Не е моя прищявка, има го черно на бяло, просто в момента нямам представа къде точно фигурира и нямам време да търся.

Относно начина на подреждане на мачовете си прав. Така е било винаги, така е и сега. Класирането от предния сезон определя сийдовете, колкото по-нагоре, толкова по-нагоре (принципа Мечо Пух). Затова и мачовете са с поне един участник в лигите, които водим (да, Алекс, водим съвсем ифициално третите лиги!). Всички останали отбори получават максималния номер на сийд (нещо с девятки беше). Тези мачове естествено не се "вредиха".

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XXII (2022-2023) - организационни   |   13.11.2022 16:37


Ситуацията до момента с мачовете за купата:

В нашият мач 2 мача за Лавината и двата ги изтърваха

Санта Амалия - Виляреал 0:9 - те го имат на | 0:2 | 0:4 | 0:3 | - Поздравявам се за избора :laugh: - доста добро отиграване от тяхна страна ама няма хващане
Алмасан - Атлетико Мадрид 0:2 - | 0:3 | 0:1 | - Голямо геле. Задължителен гол, тва 0:1 що са го играли само те си знаят.

----
На Алекс мача, досега е минал

Алкора - Елче - 0:3 | 0:2 | 0:1 | 1:3 | - пропуск за Грийн.
Мойеруса - Райо Валекано 1:3 |0:3 | 0:4 | 0:1 | - пропуск за Орфиците

----
Мача на Форса

Санта Амалия - Виляреал 0:9 | 1:3 | 1:2 | - грешен избор на Крюшо.

-----
До тук резултатите от изиграните мачове са:

[Съб 23:00] 10040402 | Алмасан - Атлетико Мадрид 0:2 - абсолютно хващаем
[Съб 19:30] 10040404 | Алкора - Елче 0:3 - възможен
[Съб 19:30] 10040407 | Аутол - Майорка 0:6 - почти нехващаем
[Съб 17:00] 10040409 | Барбадас Бентрасес - Валядолид 0:2 - абсолютно хващаем
[Съб 17:00] 10040410 | Фуентес - Осасуна 1:4 почти нехващаем
[Съб 22:00] 10040412 | Санта Амалия - Виляреал 0:9 нехващаем
[Нед 13:00] 10040411 | Мойеруса - Райо Валекано 1:3 - възможен
-----

До тук потока много ме кефи. Да, ще кажете щото не ти вкараха гол. Ами реално единият мач го оплесках и гола там беше почти задължителен. Просто както виждате нещата са си 50:50 - половината мачове излизат резон, както е и при останалите потоци. Да видим днес какво ще се случи.

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 13.11.2022 16:39, променена общо 1 път



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XXII (2022-2023) - организационни   |   13.11.2022 19:43


В нашия мач мина и
[Съб 17:00] 10040410 | Фуентес - Осасуна 1:4 за Грийн

Аз и на мойте съотборници им казах, че трябва да играем 0:3 0:4 1:3/1:4.
За съжаление за малко не се получи с мача на Райо.

Същото важеше и за Грийн.

За мен са по-хващаеми 1:3/1:4/0:4, отколкото 0:2. За 0:3 въобще не говорим - той си е задължитлен като прогноза...

Въпросът е, че е чисто тото и когато има 2 потока от 8, си е един вид голяма греда за домакина - губи се предимството, ако въобще има такова...
От друга страна - нали е Купата на ПМЛ: какви ли не издевателства сме виждали в тоя турнир, така че - какво толкова, видяхме и това... Надявам се следващите сезони да се разминем с подобни изчекни...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг