Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 19:40



Отговори на тема  [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н. 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   13.12.2019 12:22


На мен ми е все тая, щото ние така или иначе отпадаме.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   13.12.2019 12:26


bai Momchil написа:
На мен ми е все тая, щото ние така или иначе отпадаме.

Е, хайде сега... Едно представяне а ла "мач на сезона" и продължавате! Народът иска емоции!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   14.12.2019 11:25


falkenbach написа:
аз съм за жребий.
ако не искаме да теглим жребий за всеки кръг не пречи да имаме схема до финала, но за 1/8 финалите си трябва жребийче :)


Подкрепям този "компромисен" вариант. Еднократно теглене - хем има "романтика" (както каза Херо), хем по-малко организация, хем Херо ще си има схема :laugh: (Боян е това отвсякъде, ама 'айде). И мисля, че всички ще са доволни така.

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


Последна промяна alexbg на 14.12.2019 11:26, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   14.12.2019 13:22


Бахти как ме фантомизира, ама нейсе...

Иначе нека да има жребий за всеки кръг, нямам проблем с това. Нямам представа защо си мислиш, че съм против жребиите. Предложих това с фиксираната схема единствено за улеснение - не само мое, а на всички. Ето, събота следобед е, а все още никой не се е цанил за участие в тегленето.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   14.12.2019 15:00


О, не съм и разбрал... Айде, аз се цАня за жребия... Чакай да видя къде има тема, че с тия един милион безумни теми за Лецки и Цецка...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   24.01.2020 22:48


[Съб 17:00] 44712 | Анортозис - Докса Катокопия (Кипър)

Този мач е другия уикенд... Съвсем се орязаха дузпите - баси 7 завода от 11....... Просто прекрасно

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   24.01.2020 23:39


alexbg написа:
[Съб 17:00] 44712 | Анортозис - Докса Катокопия (Кипър)

Този мач е другия уикенд... Съвсем се орязаха дузпите - баси 7 завода от 11....... Просто прекрасно
Според флашскора е този уикенд. А току-що погледнах в лайвскора - и там го дават за утре.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   24.01.2020 23:46


Така и така отвори дума за статичните, та да споделя една моя идея.

Какво мислиш относно евентуално попълване на листите за статичните положения изцяло с мачове от неноминирани потоци?

Въпросът е всъщност към всички де.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   25.01.2020 09:12


SUBXERO написа:
Така и така отвори дума за статичните, та да споделя една моя идея.

Какво мислиш относно евентуално попълване на листите за статичните положения изцяло с мачове от неноминирани потоци?

Въпросът е всъщност към всички де.


Твърдо за! Вместо да се гледа какво ще е времето в Англия заради заводите, дали в Италия 5 няма някакви стачки или какво е геополитическото напрежение в района хикс си е най-добре да си бият хората дузпи на Испания и Франция например. Не виждам защо трябва да има номинирани мачове за ПСУ и Дузпи. Единствено риска за обърквация нараства на и без това сложните правила. А те наистина са сложни, защото виждам младежта как се обърква и как постоянно питат за разяснение за това и онова...

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   25.01.2020 09:31


Е, то без номинирани мачове не става. Не можеш да кажеш на хората "ето ви потоците и мачовете, статични можете да биете на всичко останало". Нужни са все пак някакъв ред и рамка.

На мене идеята ми е следната - имаме си 24 потока и ПК/ФК листите се съставят изцяло от мачове, които не са от тези 24 лиги. Понеже както е в момента, долните Англии почти всяка седмица са сини/червени, което значи, че в потоците влизат първите 8/6 мача и останалите автоматично отиват за статични.

Ако вкарам въпросния филтър, тези мачове ще останат извън сметките. Затова пък ще влязат други от по-екзотични първенства, което пък може също да не е по вкуса на хората. Знам ли я?!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   25.01.2020 10:07


Като цяло, е хубаво да има различни мачове и първенства - затова е по-добре неноминираните мачове от номинираните потоци да не се дават.
Освен ако няма налични - 'щото все пак има някаква ранглиста и дузпи/ПСУ от мачове извън нея (голямата за Купата) не могат да попадат - Суринам, ХК или Танганайка, например...

А относно флашскора - не струва явно.
Аз гледам https://int.soccerway.com/ и досега не съм забелязал пропуски.
Сега специално проверих и официалния сайт на кипърската ФА: http://www.cfa.com.cy/

С 19:00 LITTLE GLORY - APOEL OF NICOSIA (тоест Докса - Апоел)
Н 17:00 NICOSIA OMONIA - RESTORATION OF FAMILY SAFETY (тоест Омония - Анортозис)

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   25.01.2020 11:10


alexbg написа:
Като цяло, е хубаво да има различни мачове и първенства - затова е по-добре неноминираните мачове от номинираните потоци да не се дават.
Освен ако няма налични - 'щото все пак има някаква ранглиста и дузпи/ПСУ от мачове извън нея (голямата за Купата) не могат да попадат - Суринам, ХК или Танганайка, например...


Това с ранглистата едно на ръка. Тук не става дума за изключения. Рамките ще продължават да се спазват. Така че ще гледам да вкарам и тази опция в настройките. Опцията за промяна на броя мачове от всяка лига според наличността на достатъчно мачове съм я вкарал отдавна, не помня какво ме възспря тогава да вкарам и тази с филтъра на номинираните потоци, ама ще го оправя.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   25.01.2020 11:19


alexbg написа:
А относно флашскора - не струва явно.
Аз гледам https://int.soccerway.com/ и досега не съм забелязал пропуски.

Не е толкова лесно, Алекс. Към момента сме "вързани" към флашскор и компания. Soccerway, както и някои други са наистина добри, но едно преминаване от една система към друга е сериозно начинание откъм работа. Работата едно на ръка. Има си някои критерии, които трябва да са изпълнени, за да може един сайт да бъде използван. Нужна е известна степен на съвместимост. Не знам доколко си бил посветен в разработките на Мейджа по тази част, но в момента всичко изглежда доста различно. Ако имаш желание можем да говорим по въпроса.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   25.01.2020 13:06


Дузпите са си супер важен елемент от играта и аз лично не виждам причина, защо трябва да бием дузпи от джихадиски първенства, аматьорски дивизии и отбори които не сме чували, като можем да си изберем дузпа от потоците, които не са избрани в мача.

Ако това нещо води до проблеми в огранизацията се съгласявам, но ако мотива е да сме играели екзотики не го приемам.

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   25.01.2020 14:08


За пореден път откривате топлата вода , след като хора се къпят с нея от 100 години . Няколко години ви обяснявах , че правите глупости да номинирате мачове и да ощетявате домакинските отбори , заради някакви си дузпи и ПСУ-та (въпреки че ви предлагах да се избира от неизбрани мачове) , ама чак сега ви светна че може да обмислите тази идея . Чак пък се пляскате и по челата колко сте умни .
Абе мисля е време да закриваме .

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   25.01.2020 14:40


Гонзо написа:
За пореден път откривате топлата вода , след като хора се къпят с нея от 100 години . Няколко години ви обяснявах , че правите глупости да номинирате мачове и да ощетявате домакинските отбори , заради някакви си дузпи и ПСУ-та (въпреки че ви предлагах да се избира от неизбрани мачове) , ама чак сега ви светна че може да обмислите тази идея . Чак пък се пляскате и по челата колко сте умни .
Абе мисля е време да закриваме .
Личи си обаче, че за тебе топлата вода все още е мистерия. Нищо не си разбрал. От сто години я играеш тази игра и все още не си наясно как функционира.

В случай, че все пак имаш желание да се опиташ да вникнеш, ето малко инфо относно това "ощетяване" на домакините.

1. Сините потоци включват всички мачове от съответната лига, без ограничение.

2. Зелените потоци имат горна граница от 8 (осем) мача. Мачовете след осмия НЯМА как да бъдат номинирани в потока, единствено за статични.

3. Червените потоци имат горна граница от 6 (шест) мача. Мачовете след шестия също така НЯМА как да бъдат номинирани в потока. И те остават за статични.

Остава единствено въпросът дали именно тези мачове, които са останали НЕНОМИНИРАНИ в НОМИНИРАНИТЕ потоци (1-24) е по-добре да влязат като статични или за статичните да се вземат мачове САМО от потоци, които НЕ СА били номинирани - било то поради по-заден номер на потока или поради недостатъчно на брой мачове за да се вреди потокът за редовен (минимум 8 за сините, 6 за зелените, 5 за червените).

Ако все още не вдявваш за какво говорим, проблемът е твой.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон ХIX (2019-2020): коментари, организационни и т.н.   |   25.01.2020 15:02


SUBXERO написа:
Гонзо написа:
За пореден път откривате топлата вода , след като хора се къпят с нея от 100 години . Няколко години ви обяснявах , че правите глупости да номинирате мачове и да ощетявате домакинските отбори , заради някакви си дузпи и ПСУ-та (въпреки че ви предлагах да се избира от неизбрани мачове) , ама чак сега ви светна че може да обмислите тази идея . Чак пък се пляскате и по челата колко сте умни .
Абе мисля е време да закриваме .
Личи си обаче, че за тебе топлата вода все още е мистерия. Нищо не си разбрал. От сто години я играеш тази игра и все още не си наясно как функционира.

В случай, че все пак имаш желание да се опиташ да вникнеш, ето малко инфо относно това "ощетяване" на домакините.

1. Сините потоци включват всички мачове от съответната лига, без ограничение.

2. Зелените потоци имат горна граница от 8 (осем) мача. Мачовете след осмия НЯМА как да бъдат номинирани в потока, единствено за статични.

3. Червените потоци имат горна граница от 6 (шест) мача. Мачовете след шестия също така НЯМА как да бъдат номинирани в потока. И те остават за статични.

Остава единствено въпросът дали именно тези мачове, които са останали НЕНОМИНИРАНИ в НОМИНИРАНИТЕ потоци (1-24) е по-добре да влязат като статични или за статичните да се вземат мачове САМО от потоци, които НЕ СА били номинирани - било то поради по-заден номер на потока или поради недостатъчно на брой мачове за да се вреди потокът за редовен (минимум 8 за сините, 6 за зелените, 5 за червените).

Ако все още не вдявваш за какво говорим, проблемът е твой.


Ти май наистина трябва да си взимаш хапчетата редовно . Едва ли има друг , който да си е направил труда да прочете всяко едно изречение в тази игра . Така че не ми обяснявай как функционира играта . Точно ти мен да ме учиш е меко казано неуместно .
Как функционира и дали е редно да е така са различни неща . Това че не искате да се промените и тъпчете на едно и също място си личи по отборите които напускат .

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 57 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг