Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 08:13

Правила на форума


-> Само регистрирани потребители на форума могат да пишат в тази секция.
-> Моля, пишете на кирилица и спазвайте културен тон в дискусиите.



Отговори на тема  [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   21.01.2021 17:37


:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o

Сайтът е бебе на Шифтъра. Нямам представа какво му е хрумнало.

Шампионът 2018 беше определен не от двете паралелни лиги, а от шампионския поток. Има само един шампион!

Също така победителят в релегациония поток се води шампион на Б лигата, съпроводено с промоция в А лигата, както си му е редът.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   21.01.2021 17:38


Ееее това е пълно безобразие!!!!
Не стига, че тогава направиха този формат само и само Дяволчо да влезе в А група, ами му броят и титла, че шампион бил станал :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Ето нагледен пример как се пренаписва и преиначава историята.
"New Mersey Razors – 2013, 2018*, 2020"
като видях 2018* очаквах в пояснението да прочета фактите, а именно, че това е най-истинската и значима титла в историята на играта, тъй като АБСОЛЮТНО ВСИЧКИ отбори са имали шанс да я спечелят. Вместо това, от обяснението излиза, че е имало два отделни шампионата, които са били спечелени съответно от НМР и Зомбито :tomate: :tomate: :tomate: :tomate: :tomate:
Не знам дали е добра аналогия, но поне е толкова обидно: все едно да кажем, че през миналия сезон у Англия шампиони са били и Ливърпул, и отборчето, което се е класирало на първо място в Чемпиъншип :tomate: :tomate: :tomate: :tomate:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   21.01.2021 17:41


Цитат:
Също така победителят в релегациония поток се води шампион на Б лигата, съпроводено с промоция в А лигата, както си му е редът.


Няма логика. По тази начин, НМР трябва също да е шампиони и на Б група. В този сезон Б група нямаше! Имаше друг турнир, съответно има един шампион.


Последна промяна Бате Петку на 21.01.2021 17:42, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   21.01.2021 17:44


Мисля, че темата е достатъчно скандална и заслужава да е отделна! :-)


Последна промяна Бате Петку на 21.01.2021 17:48, променена общо 1 път



 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   21.01.2021 17:54


Надявам се, в такъв случай, това да е недоглеждане от страна на Шифтъра, да не е доразбрал или допрочел регламента тогава.И да се е объркал в сайта си.

Другото се нарича "лично отношение".
Ок, може и да не ни харесва Шифтъра
Но ако титлите са въпрос на лично отношение и мнение... Ми да си направим всички по един сайт тогава и да се пишем пожизнено шампиони. Ще влезе утре някой новобранец в сайта, ще си помисли, че Зомбито е велик шампион. Курец. Една случайна титла и после пак в дъното... Как от класически отбор 1 асансьор, тип УБА, ще направиш двукратен шампион бе, пич... Ти по-голям мигьосник от Кобилкина си значи, Аааа :stop: :laugh:

Шифтъре, защо бе? :-o 8-) :dunno:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   21.01.2021 17:59


Мое недоглеждане, извинявам се - ще го оправя. Честно казано предвид слабата посещаемост на сайта последните месеци се чудя какво да правя с т.нар. Алея на славата - може би ще е най-удачно да я преместя и поддържам във форума...

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   21.01.2021 18:14


Shifter написа:
Мое недоглеждане, извинявам се - ще го оправя. Честно казано предвид слабата посещаемост на сайта последните месеци се чудя какво да правя с т.нар. Алея на славата - може би ще е най-удачно да я преместя и поддържам във форума...

Аз лично приемам извинението. Не знаех, че ти се занимаваш със сайта. Ако няма посещаемост, то логично е да се премести алеята тук. На мен ми липсват головете на кръга, избивките


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 06:21
Мнения: 4434
Местоположение: Laval, QC, Canada
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   21.01.2021 18:21


Shifter написа:
Мое недоглеждане, извинявам се - ще го оправя. Честно казано предвид слабата посещаемост на сайта последните месеци се чудя какво да правя с т.нар. Алея на славата - може би ще е най-удачно да я преместя и поддържам във форума...


Може да ни добавиш като носители на Суперкупата за 2017 г. Бихме Дюн след дузпи.


http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=116&t=8844

_________________
Un pour tous, tous pour un!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   21.01.2021 18:24


Бате Петку написа:
Shifter написа:
Мое недоглеждане, извинявам се - ще го оправя. Честно казано предвид слабата посещаемост на сайта последните месеци се чудя какво да правя с т.нар. Алея на славата - може би ще е най-удачно да я преместя и поддържам във форума...

Аз лично приемам извинението. Не знаех, че ти се занимаваш със сайта. Ако няма посещаемост, то логично е да се премести алеята тук. На мен ми липсват головете на кръга, избивките

Престанах да поддържам анкети, голове и избивки на кръга, защото интересът беше доста нисък - реално около 10-на човека се интересуваха, при форум от няколкостотин.... А грешката при вас съм я допуснал, защото съм гледал само крайните класирания на двете лиги и съвсем съм забравил, че след това имаше и още мачове (които включваха и поредния ни загубен финал за купата, та сигурно затова и не искам да ги помня :-P )

Forest_fan написа:
Може да ни добавиш като носители на Суперкупата за 2017 г. Бихме Дюн след дузпи.


http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=116&t=8844


Done - sorry :cheers:

_________________
Изображение


Последна промяна Shifter на 21.01.2021 18:25, променена общо 2 пъти



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   09.02.2021 11:51


Стана ми интересно - има ли в Правилника изискване сините потоци да са 10 или колко мача? Зелените да са непременно с 8 и червените със 6?

И правилото за понеделник не беше ли прието за случаи, в които няма достатъчно мачове?

Правилно ли подозирам организаторите в превишаване на пълномощия? Или само си въобразявам?

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


Последна промяна alexbg на 09.02.2021 11:52, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   09.02.2021 12:39


alexbg написа:
Стана ми интересно - има ли в Правилника изискване сините потоци да са 10 или колко мача? Зелените да са непременно с 8 и червените със 6?

И правилото за понеделник не беше ли прието за случаи, в които няма достатъчно мачове?

Правилно ли подозирам организаторите в превишаване на пълномощия? Или само си въобразявам?

Заслужаваш да ти отговоря в духа на предпоследния ти въпрос, но все пак ще се опитам да пиша по същество.

Какво според теб не е наред с потоците? Големи ли ти се виждат или малки? Бъди малко по-конкретен, ако обичаш!

Да, правилото за понеделник е за случаи, когато няма достатъчно мачове. И да, в случая нямаше достатъчно мачове.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   09.02.2021 14:31


alexbg написа:
Стана ми интересно - има ли в Правилника изискване сините потоци да са 10 или колко мача? Зелените да са непременно с 8 и червените със 6?[...]

Като ти е интересно, що не си провериш сам във форума - има си отделна тема с правилника, не е като да се крие и да е тайна?

Организаторът пуска Главната тема за кръга, в която определя номинираните потоци и мачове (по правилник: 6 сини потока с по 8-12 мача, 12 зелени потока с по 5-8 мача, 6 червено потока с по 4-6 мача, 1 поток Дузпи с 8-12 мача и 1 поток ПСУ с 16-24 мача).


Правилник на ПМЛ - Основни правила

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   09.02.2021 14:35


СИНИ потоци: минимум 8 мача, първите 12 валидни мача
ЗЕЛЕНИ потоци: минимум 5 мача, влизат първите 8 валидни мача
ЧЕРВЕНИ потоци: минимум 4 мача, влизат първите 6 валидни мача

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   09.02.2021 15:09


Много лично го приемате, а все пак това не е официално заседание на някаква комисия... Затова си позволявам чат-пат да пиша по-спайси, бих казал... Но и по-заядливо също не е далеч от истината...

И по същество - нали не смятате, че не съм поровил преди да питам...
Не видях никъде официален текст с Правилото за понеделник - май само в тази тема има едно гласуване. Може и да бъркам - затова попитах...

Защото според мен, когато има 5-6 зелени в диапазона събота 16:00 - неделя 23:59, не е правилно да се номинират още 1-2-3 мача от понеделник до квотата 8. Затова и попитах - задължително ли е да бъдат 8 зелените и 6 червените.
Знам, че Субхеро схвана разликата, нали?

В този ред на мисли, според мен има нередовно номинирани мачве във:
зелени - Испания 1, Турция, Португалия, Белгия, Гърция, Бразилия, Дания
червени - Франция 2, Полша

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   09.02.2021 18:11


alexbg написа:
Много лично го приемате, а все пак това не е официално заседание на някаква комисия... Затова си позволявам чат-пат да пиша по-спайси, бих казал... Но и по-заядливо също не е далеч от истината...

И по същество - нали не смятате, че не съм поровил преди да питам...
Не видях никъде официален текст с Правилото за понеделник - май само в тази тема има едно гласуване. Може и да бъркам - затова попитах...

Защото според мен, когато има 5-6 зелени в диапазона събота 16:00 - неделя 23:59, не е правилно да се номинират още 1-2-3 мача от понеделник до квотата 8. Затова и попитах - задължително ли е да бъдат 8 зелените и 6 червените.
Знам, че Субхеро схвана разликата, нали?

В този ред на мисли, според мен има нередовно номинирани мачве във:
зелени - Испания 1, Турция, Португалия, Белгия, Гърция, Бразилия, Дания
червени - Франция 2, Полша

Предполагам, че имаш предвид понеделнишки мачове там, където и без тях се събират достатъчно за потока. Е, да ама няма как да се разграничават. Стана доста комплицирано с програмирането. Включи ли се понеделника, се вземат предвид всички мачове, а не само там, където уикенда не се събират достатъчно. И честно казано не знам какъв ти е проблемът с това. Понеделникът е така или иначе неизбежен, оттам нататък мисля, че е все едно. В случай, че не си забелязал, последните седмици имаше и кръгове без понеделника, но този път просто не ставаше. Не можеха да се запълнят дори шестте сини потока.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   09.02.2021 18:22


Като цяло съм съгласен с теб...

Но сега се опитах да избера потоци и точно едни понеделнишки мачове ме спряха. Все пак това е интересното на зелените и червените потоци - по-малко мачове и евентуално по-труден избор за домакина...

Нейсе... Ако в бъдеще имате време, възможности и желание - би било супер, ако това се коригира, по-скоро - прецизира...
Успех...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   09.02.2021 18:32


Е, нали знаеш как е. Желанието е неограничено, възможностите ограничени, времето... Не питай! :helpless:

Ама ти така или иначе вече ми пусна мухата в главата, така че... ША видим, както казваше Вуцата, лека му пръст.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   09.02.2021 18:38


:laugh: Така и предполагах/надявах се... :cheers: :rock:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4423
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   11.02.2021 15:06


Абсолютно съм против да се избират понеделнишки мачове само за потоците, където не достигат в диапазона събота 16 - неделя 24!

Ако понеделникът е необходим за да се изпълнят минималните изисквания за провеждане на кръг, то тогава всички мачове, попадащи в номинираните потоци подлежат на номинация според приетите правила.

Абсолютно некоректно е да не се номинират мачове, попадащи в приетия диапазон за кръга, само за да са по-малко мачовете в потока и да се затрудни домакина в избора.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: ПМЛ Сезон XX (2020-2021) - организационни   |   16.02.2021 02:19


Сега го виждам, та затова малко със закъснение да ти отговоря.

Аз пък абсолютно не съм съгласен с твоето мнение.
Дори да оставим настрана това, че вече колко, почти 20 години, е било така - зелени потоци с 5 или 6 мача (а не 8)...
Дори да оставим довода, че това е част от тактическото надиграване преди да почне мача...

Ама... Ама - в същата тая тема имаше гласуване. Вярно, че малко неофициално и без оповестени резултати, но все пак гласуване. От 9 гласували 5ма са за вариант 2 (понеделнишки мачове "само при нужда"), 2ма са за вариант 3 (понеделнишки на общо основание) и 2ма са и за двата варианта. Добавям и себе си за вариант 2 и става 8 на 4... Или 6-2-2 ако искаш...

Така че, съвсем не си прав с изказването си, че:
Цитат:
Абсолютно некоректно е да не се номинират мачове, попадащи в приетия диапазон за кръга
...

Към края на сезона сме вече; разбрахме, че технически е трудно; и затова е явно, че ще продължим така поне до края на този сезон...
Ама все пак... Абсолютно и напълно не си прав, Мандоре.

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 44 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг