Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 19.04.2024 02:24

Правила на форума


-> Само регистрирани потребители на форума могат да пишат в тази секция.
-> Моля, пишете на кирилица и спазвайте културен тон в дискусиите.



Отговори на тема  [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Заявки за участие за Сезон ХІІ 
Автор Съобщение
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4969
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   12.09.2012 12:19


Флаки...

Нещо неподготвен май се изказваш...
Години наред не се пипаше светая светих на А-лигата: 12 отбора... И точно в сезон 12-и ли реши, че това може да се промени... Мисля, че това не е уместно, никак при това...

Нямам време да давам повече доводи в момента... Но най-важен е следния: в случай, чеедин от въпросните 3 (три-трес-троа) не заявят участие, познай кой ще остане в А-лигата...

Затова - седи мирен и не давай глупави предложения...
:devil: :besnyo: :besnyo: :ireful: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard:

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   12.09.2012 12:45


falkenbach написа:
още от сега предлагам бройката от 10 отбора в Б група да се задържи. а тая в А да варира от 10 до 12 в зависимост дали Air Force и NMG ще участват.

също така, който има връзка с представители на тези 2 отбора, нека да ги попита какво става?

С куфарите е ясно какво става - единственият им реален играч чисто и просто не е влизал в дира и съответно не е видял, че сме се преместили. :ghost: Това ако не е идеален момент да се отървем от тях, не знам кога ще бъде.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   12.09.2012 13:02


Цитат:
С куфарите е ясно какво става - единственият им реален играч чисто и просто не е влизал в дира и съответно не е видял, че сме се преместили. :ghost: Това ако не е идеален момент да се отървем от тях, не знам кога ще бъде.


:bluefan: :bluefan: :bluefan:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5078
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   12.09.2012 13:04


alexbg написа:
Флаки...

Нещо неподготвен май се изказваш...
Години наред не се пипаше светая светих на А-лигата: 12 отбора... И точно в сезон 12-и ли реши, че това може да се промени... Мисля, че това не е уместно, никак при това...

Нямам време да давам повече доводи в момента... Но най-важен е следния: в случай, чеедин от въпросните 3 (три-трес-троа) не заявят участие, познай кой ще остане в А-лигата...

Затова - седи мирен и не давай глупави предложения...
:devil: :besnyo: :besnyo: :ireful: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard:


Не съм ти Флаки, а и не си инстанция за да ми казваш дали съм подготвен или неподготвен.

Освен това си изказвам си мнението. Много по-добре е 2 групи от по 10 отбора, отколкото 1 с 12 и другата с 8. Отборите от Б група за пореден път се оказват много по-сериозни.

Иначе си ми напълно ясен, че най-важно е за теб, след като се показа като най-некадърен мениджър за изминалия сезон, е да оставиш орфиците в А група, макар и служебно. Прозрачен си!

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


Последна промяна falkenbach на 12.09.2012 13:05, променена общо 1 път



 
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   12.09.2012 13:23


За намаляване на А-лига може да се мисли единствено при наличие на по-малко 12 отбора в ПМЛ.

Абсолютно неподготвено и неаргументирано предложение - най-малкото, при хипотетичния вариант 12х8 имаме 22 кръга в "А" и 21 кръга в "Б", докато при 10х10 са по 18 кръга в двете групи. Пак ми говорете, че второто е по-добър вариант.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4969
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   12.09.2012 13:52


falkenbach написа:
Не съм ти Флаки, а и не си инстанция за да ми казваш дали съм подготвен или неподготвен.

Освен това си изказвам си мнението. Много по-добре е 2 групи от по 10 отбора, отколкото 1 с 12 и другата с 8. Отборите от Б група за пореден път се оказват много по-сериозни.

Иначе си ми напълно ясен, че най-важно е за теб, след като се показа като най-некадърен мениджър за изминалия сезон, е да оставиш орфиците в А група, макар и служебно. Прозрачен си!


:ura: :dance: :-D :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Всякакви други коментари са меко казано безмислени...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4969
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   12.09.2012 13:55


PMLeague написа:
За намаляване на А-лига може да се мисли единствено при наличие на по-малко 12 отбора в ПМЛ.

Абсолютно неподготвено и неаргументирано предложение - най-малкото, при хипотетичния вариант 12х8 имаме 22 кръга в "А" и 21 кръга в "Б", докато при 10х10 са по 18 кръга в двете групи. Пак ми говорете, че второто е по-добър вариант.


А кой е казал, че регистрираните отбори в А-лига ще са четен брой (а и в ПМЛ като цяло)?! Вери кънвиниънт, тъй да се каже...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   14.09.2012 20:05


Дайте в официалната тема за лицензирането - линк с картотеките от предния сезон в дира, за да станат нещата лесни, мерси! :-)


 
(Синята Лавина)

Регистриран на: 16.09.2012 18:29
Мнения: 513
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   16.09.2012 18:31


Синята Лавина ще участва и този сезон :)

_________________
https://trimart.bg


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5592
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   17.09.2012 13:29


tonzos_justice написа:
Дайте в официалната тема за лицензирането - линк с картотеките от предния сезон в дира, за да станат нещата лесни, мерси! :-)


Ами ето , ама не е ясно дали ти помага . Тук е по различно .

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=prognozifutbol&Number=1951800749&page=13&view=collapsed&sb=5&part=

_________________
Изображение


 
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   20.09.2012 02:13


tonzos_justice написа:
Дайте в официалната тема за лицензирането - линк с картотеките от предния сезон в дира, за да станат нещата лесни, мерси! :-)


http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=31&t=231&p=2129#p2129

Малко импровизирана, че обобщената официална е заминала нанякъде заедно с памперсите на пешето...


 
(Air Force)
Аватар

Регистриран на: 21.09.2012 12:13
Мнения: 1045
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   21.09.2012 12:34


falkenbach написа:
Имаме ли информация какво става с отборите на:

Синята Лавина
Extreme Zombies
No Mercy Gangsters
Air Force


Некак си не мога да повярвам, че има вероятност 4 отбора от А група да дадат фира през тоя сезон


Привет на всички! Air Force ще участва. :-)
Имаме вътрешни размествания в отбора, наложили се поради релокирането на мениджъра ни Дарксийд извън София и съответно ограничената му възможност да ръководи отбора. В резултат на което мениджър на отбора за сезона ще бъда аз, Крюшо (stevemurray), а за помощник-мениджър съм определил Симо. В атака ще разчитаме отново на него, Роби, Жербер и Дарксийд, както и на ДъБрав (когато е възможно). Аз ще съм титуляр под рамката на вратата.

Ще направя всичко възможно да картотекирам отбора до неделя вечерта, какъвто е срокът.

Сигурен съм, че това ще е един интересен сезон за всички нас! Специално за нашия отбор ще е и труден, тъй като ще разчитаме доста повече на самодисциплината, с която определено не се славим. Добре, че беше Симо да разбере точния срок за картотекиране, иначе улитахме... И благодаря на Pennywise и ledove за подсещащото обаждане!!! Пожелавам успех на всички през новия сезон!!! :football:

_________________
Изображение


 
ICQ
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5078
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   21.09.2012 13:22


Страхотна новина! :) Лично аз много се радвам. Предполагам и другите, начело с Алекс от орфиците, също :-P

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   22.09.2012 00:22


Моля да се върне премахнатото "с някои условности" за отбора на THE CURSED. Благодаря. ;)

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4969
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   27.09.2012 09:06


falkenbach написа:
Страхотна новина! :) Лично аз много се радвам. Предполагам и другите, начело с Алекс от орфиците, също :-P


Ами тази новина означава само едно - Бандата играят в Б-лига този сезон... :-P :-P :-P


П.С. Нещо се бъгна форума - дава ми всички мнения "нови"/"непрочетени"...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6323
Отговори с цитат
Мнение  Re: Заявки за участие за Сезон ХІІ   |   27.09.2012 09:14


alexbg написа:
П.С. Нещо се бъгна форума - дава ми всички мнения "нови"/"непрочетени"...


При мен е добре в момента и явно не е общо.
Отиди в началото на форума и под Администрация има "Маркирай форума като прочетен". От там ще си изчистиш NEW-тата.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 56 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг