Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 11:55

Правила на форума


-> Само регистрирани потребители на форума могат да пишат в тази секция.
-> Моля, пишете на кирилица и спазвайте културен тон в дискусиите.



Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Краят на приказката 
Автор Съобщение
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   17.01.2022 22:03


SUBXERO написа:
SUBXERO написа:
Признах пропуска си, както пред теб, така и пред Фалка и Мандора. Ако проблемът наистина е, че не съм написал думата, която си очаквал - ок, извинявай, така да е, имаш право!

Повече нямам какво да кажа. Ако решите да не продължите, само ще потвърдите предположението ми, което ти удобно прие като "казване да напуснем в прав текст".


Факт , това не го бях прочел . Ще попитам отбора , ако решат да довършим сезона , ще пиша .

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   17.01.2022 22:25


Сериозно - стегнете се... Херо се извини за грешката/недоглеждането, виновника също - достатъчно големи хора сме и знаем, че безгрешни няма: на всеки може да се случи...
Няма смисъл такъв колоритен отбор като вашия да се разпуска...
Пусни едни потоци (да не опорочите мача още в началото), докато вземете решение, премислете ги нещата и давайте да се сбиваме - на футболния терен...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   17.01.2022 22:31


alexbg написа:
Сериозно - стегнете се... Херо се извини за грешката/недоглеждането, виновника също - достатъчно големи хора сме и знаем, че безгрешни няма: на всеки може да се случи...
Няма смисъл такъв колоритен отбор като вашия да се разпуска...
Пусни едни потоци (да не опорочите мача още в началото), докато вземете решение, премислете ги нещата и давайте да се сбиваме - на футболния терен...


Засега съм говорил с двама и те искат да довършим сезона , вероятно ще го направим , за да няма ощетени .

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   18.01.2022 14:36


браво, Гонзо !
Достойно решение !

От тази губивремка ПМЛ, когато и да се откажеш, закъснял си !
Отдавна е изчерпана в този си вид и с тези си правила играта.
Да, ама сегашните правила са автоматизирани. Да живее технокрацията, за сметка на мислещия човек. Кур промени, софтуера вече е изработен....добър или лош, това е положението !

Земните полюси могат да се променят, но не и ПМЛ !

Само за забавление на сплескани инфантилни уйове като Дяволо става в този си вид.

А сега се управлява от ваксъри и гастарбайтери с надменно поведение и речник. Абсолютно прав си.

Ако вземеш курвенското решение да обявиш оттегляне и се върнеш, ще съжаляваш !
В интерес на истината, зз съжалявам много за оттеглането на NMR !
Съжалявам,че не го направих преди 5-6 години още. :laugh:

айде.
и за много години на всички !
Мноооого години ще са ви нужни , да стигнете успехите и славата на NMR
много :laugh: :laugh: :laugh:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   18.01.2022 14:40


Гонзо написа:
Засега съм говорил с двама и те искат да довършим сезона , вероятно ще го направим , за да няма ощетени .


на теб ти е лесно да говориш с двама от другите ти никове, но пак ти казвам. Не ставай Курва ! :blink:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   18.01.2022 20:20


ReZo написа:
Гонзо написа:
Засега съм говорил с двама и те искат да довършим сезона , вероятно ще го направим , за да няма ощетени .


на теб ти е лесно да говориш с двама от другите ти никове, но пак ти казвам. Не ставай Курва ! :blink:


За приключването , приключваме (това е последния ни сезон , а и играта се изчерпа в сегашния и вид) , но ще доиграем редовната фаза на първенството , за да сме били всички еднакво .
Инак ти предлагам да се включиш в Демба , за няколко мача , за да разказваш един ден че си играл с Гонзо ;-)

_________________
Изображение


Последна промяна Гонзо на 18.01.2022 20:22, променена общо 1 път



 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   18.01.2022 20:31


Гонзо написа:
За приключването , приключваме (това е последния ни сезон) , но ще доиграем редовната фаза на първенството , за да сме били всички еднакво .
Инак ти предлагам да се включиш в Демба , за няколко мача , за да разказваш един ден че си играл с Гонзо ;-)


Ванка, първо се радвам че ще играете до края на сезона. Първо защото наистина е по-коректно, второ защото вече имаме един отбор който играе 50:50 и Б група съвсем щеше да стане фарс.

На второ място ще си позволя да изкажа мнение за това че решението ти беше емоционално и може би наистина бе повод, а не причина за това да напуснете. Швабата е пич и ако не бе той, досега всички обори щяхме да сме се отказали поради това че нямаше да има кой да върши черната работа. Искрено се надявам РеЗо да не е сериозен в тази си част (за организацията), защото би било жалко ако е обратното..

Надявам се все пак до лястото да решите наистина какво и що.. Аз примерно вече 2-3 години подред си казвам, че участието ми в играта която се опитвам да правя, ще е до тук.. и ей го на.. още я има.. заради всички които я играят, разбира се..

:cheers: и до събота на зеления килим ;)

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   19.01.2022 09:42


Гонзо написа:
ReZo написа:
Гонзо написа:
Засега съм говорил с двама и те искат да довършим сезона , вероятно ще го направим , за да няма ощетени .


на теб ти е лесно да говориш с двама от другите ти никове, но пак ти казвам. Не ставай Курва ! :blink:


За приключването , приключваме (това е последния ни сезон , а и играта се изчерпа в сегашния и вид) , но ще доиграем редовната фаза на първенството , за да сме били всички еднакво .
Инак ти предлагам да се включиш в Демба , за няколко мача , за да разказваш един ден че си играл с Гонзо ;-)


много безцпринципно решение !
Напускате Б група и отваряте дупка.
Която вместо да бъде заета от изпадащия ОТНОВО тази година отбор на Дядовия - Екстремните Зюмбюли, същите пак ще бъдат спасени служебно ! Това доказва за пореден път несъвършенството на правилата в играта (Анфо, правилата , брате, са изгнили като стар опел, не организацията :)
Това е все едно , да се изакаш, да пуснеш водата, но лайното вместо да си замине по пътя си, отново и отново да изплува и да се връща в кенефа. Екстремните Зюмбюли са живото доказателство ! :laugh:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   19.01.2022 19:17


Резо, ясно е че вече си извън нещата - по-добре се спри и не се резили... Че спадаш уважението, което имаме към теб за всичките тия години...
Каква дупка отварят като са 5ти от 6 отбора?! Някакви небивалици ти се привиждат, ама такива, че чак нямам желание да ти отговарям в детайли... Погледни, проучи, анализирай малко и тогава пиши, моля...
Другото е панаирщина, която на теб май не ти приляга толкова...

П.С. И понеже станахте много специалистите относно правилата - я седнете и дайте предложения с нови, по-добри правила. С интерес ще дискутирам...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 18.09.2019 20:07
Мнения: 326
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   20.01.2022 11:08


Г-н Резо, щом е трябвало да се откажеш още преди 5,6 години, защо продължаваш да пишеш по темите в ПМЛ и защо изливаш негативизъм към хората, които вършат черната работа, а и към играчите, като казваш, че играта била за забавление на хора с криви уйове и тем подобни?
Айде да спреш с глупостите и да се държиш на ниво, г-н доминатор в ПМЛ!!! Не знам колко пъти вече чета твои коментари, които съдържат нападки към играчите в ПМЛ, така че се спри и се дръж като голям човек!
Добре си дошъл да се върнеш за един сезон в ПМЛ и да покажеш доминация, само дето вместо да доминираш ПМЛ, ще си доминиран от Тянков и Слъгс! Имам чувството, че колегите от НМР са тези, които са доминирали, а ти си намазал покрай тях, може би?

На мен лично играта си ми харесва, но разбирам че за ветераните е необходима промяна. Както предложи Алекс, нека се предлагат идеи и решения, които да дискутираме!

Хубав ден на всички и успех в мачовете ви през уикенда!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   23.01.2022 22:51


Резо има куп усрехи в тази игра, но му горчи това, че няма успех с родния си Блу Пауър.

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 31 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг