Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 20:01

Правила на форума


-> Само регистрирани потребители на форума могат да пишат в тази секция.
-> Моля, пишете на кирилица и спазвайте културен тон в дискусиите.



Отговори на тема  [ 31 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Краят на приказката 
Автор Съобщение
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Краят на приказката   |   08.01.2022 16:04


Дойде време и един от най колоритните отбори в ПМЛ да окачи виртуалните си обувки на пирона . След като бяхме в прав текст приканени да напуснем и след бърза консултация със съотборниците ми , взехме следното (може би и малко емоционално ) решение Да Напуснем виртуалната лига .
Надявам се , че оставяме тук не само съперници ,но и приятели . Винаги сме се старали да играем красиво и сме следвали мотото : По добре един красив гол , отколкото победа с бот .
Искам да благодаря на всички които са оставили следа в отбора през годините и се надявам , че някой ден пак ще се съберем , та било и за някой бенефис (на ветераните) .
На всички отбори пожелавам много емоции с играта и по малко нерви .

пп . Искам да изкажа специални благодарности на всички участвали в емоцията наречена Демба

Спорта
Мазно
Биг Ред
Майната (че му забравих името)
Сарате
Васко
Тали
Дани
Ванката
дано не изпускам някой .

_________________
Изображение


Последна промяна Гонзо на 08.01.2022 16:13, променена общо 1 път



 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   08.01.2022 16:21


Според мен доиграйте сезона подобно на РоД - ако се откажете сега, резултатите ви от първия полусезон ще се броят, а за втория всичките ви съперници ще получат служебни победи, което не е красиво и определено ще влияе върху класирането, защото през първия полусезон имате 4 загуби от 10 мача, т.е. не е като да сте боксова круша... Вярно, че както е тръгнало, сезон 2022/2023 ще е с една лига, но все пак...

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   08.01.2022 20:29


Къде пък в пряк текст са ви поканили да напуснете?!
Явно някаква драма пропускам...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   09.01.2022 13:04


alexbg написа:
Къде пък в пряк текст са ви поканили да напуснете?!
Явно някаква драма пропускам...


Явно и аз съм я пропуснал. :dunno:

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   09.01.2022 13:55


За да няма недоразумения , ще кажа че не Mandor-а ни е казал да напуснем , а виновника за гафа в нашия мач (наследника на Мейджа) , който вместо да се извини за грешката си , ядосано ни каза да се махнем от ПМЛ (май я припознава като свое творение). Ние естествено не сме деца и няма да се натрапваме където не сме желани .

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   09.01.2022 16:59


Гонзо, винаги си бил смешен и май няма изгледи това някога да се промени. А тази ти акция пък удари в земята всичко останало до момента.

Никъде не съм те карал или дори подканвал да се отказвате. Напротив, винаги съм държал и съм ви окуражавал да продължавате, което просто няма как да отречеш. Вчера ти казах единствено, че като ти чета постоянното мрънкане за щяло и нещяло, оставам с впечатлението, че не ви се играе и само си търсите повод да се откажете. Повече няма какво да кажа по въпроса. Останалото го оставям на логиката и здравото мислене на всички, които четат това и ни познават в една или друга степен.

Признах пропуска си, както пред теб, така и пред Фалка и Мандора. Ако проблемът наистина е, че не съм написал думата, която си очаквал - ок, извинявай, така да е, имаш право!

Освен това ти предложих нещо конструктивно, но ти най-вероятно не си го прочел, понеже в онзи момент явно си бил улисан в писането на поста за края на приказката. И вместо да пуснеш нещо смислено и по същество, ти реши да продължиш с драмата. На всичкото отгоре, Шифтъра почти едновременно с това сам предложи конструктивно решение в духа на играта (не съм си писал и дума с него, явно просто виждаме нещата по сходен начин). И неговият глас се оказа глас в пустиня.

А иначе причината да съм против анулирането на мача е елементарна. Просто съм на мнение, че заради такъв пропуск в процедурата, при това в мач за този турнир не си струва да се преиграва мача, при положение, че точно вие вече висите с един отложен мач и с оглед на цялостната ситуация по света, всеки следаващ отложен мач все повече би застрашил успешното провеждане и завършване на целия сезон. На мен ми е преди всичко за играта, а не за моя си масраф. Би трябвало отдавна да ти е станало ясно, ама знам ли я...

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   09.01.2022 18:07


SUBXERO написа:
Гонзо, винаги си бил смешен и май няма изгледи това някога да се промени. А тази ти акция пък удари в земята всичко останало до момента.

Никъде не съм те карал или дори подканвал да се отказвате. Напротив, винаги съм държал и съм ви окуражавал да продължавате, което просто няма как да отречеш. Вчера ти казах единствено, че като ти чета постоянното мрънкане за щяло и нещяло, оставам с впечатлението, че не ви се играе и само си търсите повод да се откажете. Повече няма какво да кажа по въпроса. Останалото го оставям на логиката и здравото мислене на всички, които четат това и ни познават в една или друга степен.

Признах пропуска си, както пред теб, така и пред Фалка и Мандора. Ако проблемът наистина е, че не съм написал думата, която си очаквал - ок, извинявай, така да е, имаш право!

Освен това ти предложих нещо конструктивно, но ти най-вероятно не си го прочел, понеже в онзи момент явно си бил улисан в писането на поста за края на приказката. И вместо да пуснеш нещо смислено и по същество, ти реши да продължиш с драмата. На всичкото отгоре, Шифтъра почти едновременно с това сам предложи конструктивно решение в духа на играта (не съм си писал и дума с него, явно просто виждаме нещата по сходен начин). И неговият глас се оказа глас в пустиня.

А иначе причината да съм против анулирането на мача е елементарна. Просто съм на мнение, че заради такъв пропуск в процедурата, при това в мач за този турнир не си струва да се преиграва мача, при положение, че точно вие вече висите с един отложен мач и с оглед на цялостната ситуация по света, всеки следаващ отложен мач все повече би застрашил успешното провеждане и завършване на целия сезон. На мен ми е преди всичко за играта, а не за моя си масраф. Би трябвало отдавна да ти е станало ясно, ама знам ли я...


В ерата на технологията да кажеш на черното - бяло някак не върви . Мога да цитирам точните ти думи , мога и да покажа чата .
Единственото което те попитах и предизвика твоя "гняв" беше , къде да пусна искането за преиграване , защото да нарушиш първото правило на играта (четири сини потока) , за мен не е нещо маловажно .
Винаги съм мрънкал за това , капитаните на домакините да имат максимално голям избор от мачове , което да доведе до това "домакинско предимство" за което всички пишат .
И сега , когато бием в мача , пак бих поискал преиграване , защото така е по правилник и така е редно . Забележи само , че "мрънкалото" както ме наричаш ти (нямам нищо против) иска да преиграе тези два мача в които побеждаваме , това вероятно би довело до рязане на вени във вашия отбор , но е нещо маловажно за нас .
И накрая , но не на последно място : Дали искам да ми се извиниш !? ДА ИСКАМ , не защото съм някоя ощипана мома , а защото го заслужавам .

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   09.01.2022 21:40


Айде бе, Гонзич. Недейте сега за глупости да се отказвате.
Ако искате да преиграем мача ще го преиграем, но не виждаме смисъл.
Даже ако искате ще играем само в един мач и то на ваш терен и който бие продължава.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   09.01.2022 22:56


Малее, сега видях, че става въпрос за треторазреден турнир...

Гонзо - свалям ти шапка: за толкова години успя да покажеш, че можеш дори мен да надминеш по мрънкане... Сериозно - такъв мрънкащ кон с капаци... Нямам думи просто...

Дали пък за разнообразие не вземеш да оставиш настрани предразсъдаците си и готовите схеми в мозъка и не вземеш малко аналитично да помислиш...
Да се отложи мач от тоя измислен турнир?! И кога да се играе - 'айде, нали много знаеш. Дай предложение кога да се играе!!! Ама нещо не съм на кеф от началото на годината, така че ако не си добре обмислил и анализирал предложението си - внимавай, ще го отнесеш ти...

П.С. Знам - нищо конкретно и делово няма да отговориш... 'Щото не можеш... Така че - може и да си спестиш да ми отговаряш... 'Айде сполай ти...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   09.01.2022 23:32


alexbg написа:
Малее, сега видях, че става въпрос за треторазреден турнир...

Гонзо - свалям ти шапка: за толкова години успя да покажеш, че можеш дори мен да надминеш по мрънкане... Сериозно - такъв мрънкащ кон с капаци... Нямам думи просто...

Дали пък за разнообразие не вземеш да оставиш настрани предразсъдаците си и готовите схеми в мозъка и не вземеш малко аналитично да помислиш...
Да се отложи мач от тоя измислен турнир?! И кога да се играе - 'айде, нали много знаеш. Дай предложение кога да се играе!!! Ама нещо не съм на кеф от началото на годината, така че ако не си добре обмислил и анализирал предложението си - внимавай, ще го отнесеш ти...

П.С. Знам - нищо конкретно и делово няма да отговориш... 'Щото не можеш... Така че - може и да си спестиш да ми отговаряш... 'Айде сполай ти...


Правилата са си правила , без значение 3,5,7 разряден турнир , а приканването за неспазване говори лошо само за теб .
Не си бил на кеф викаш ? Ами пий си редовно хапчетата или по добре режи направо вените , недей се мъчи .
Има ли желание , намира се решение . Ако трябва ще се изиграе в една среща на неутрален терен , но по правилата .

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   10.01.2022 00:07


Очаквано - нищо конкретно. Драскач...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Dune Warriors)

Регистриран на: 07.06.2012 03:47
Мнения: 1975
Местоположение: 6-19
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   10.01.2022 00:28


Айде стига де.

Федерацията не забелязала като вдигала потоците в главното мнение. Капитанът на домакините и той не забелязал като пускал мачовете, че нещо не е наред с потоците. Обичайните семкаджии явно още били с махмурлук, та и те не забелязали. Случват се и такива неща. Рядко, ама в таз седмица с неработен понеделник след почивката, всичко е странно.

Някой си казал нещо си и айде “на си ти парцалките, дай си ми куклите, аз се махам” след една реплика - точно една (дето си е обидна, ама какво да се прави - има и такива моменти). Не е официално решение - Шифтъра мърмори за седмиците и обижда всички дето играят в купата на Памела (включително себе си), а да не говорим, че той в този мач не може да решава особено против правилата).

Та така. Малко по-добро мнение имах за този отбор, ама щом сте решили. Може ли да се поуспокоите малко и пак да помислите?

_________________
Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   10.01.2022 01:02


Така... И понеже започна да се гадае и спекулира, какво аджеба съм му писал на Гонзо, и колко обидно било то, ето:

Изображение

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Dune Warriors)

Регистриран на: 07.06.2012 03:47
Мнения: 1975
Местоположение: 6-19
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   10.01.2022 01:11


Venabili написа:
Някой си казал нещо си и айде “на си ти парцалките, дай си ми куклите, аз се махам” след една реплика - точно една (дето си е обидна, ама какво да се прави - има и такива моменти). Не е официално решение - Шифтъра мърмори за седмиците и обижда всички дето играят в купата на Памела (включително себе си), а да не говорим, че той в този мач не може да решава особено против правилата).

Та така. Малко по-добро мнение имах за този отбор, ама щом сте решили. Може ли да се поуспокоите малко и пак да помислите?


А, тя не била репликата на Шифтъра - извинявам се, че недовидях в тази тема. :-) (Буря в кофа вода цялата неразбория да му се не види. :unsure: и то по средата на сезона. Хубаво - сърдете се на определен човек, ама да наказвате всички останали в
Лигата, в която играете хич не е хубаво.

Ама като сте решили, здраве да е.

_________________
Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   10.01.2022 08:34


SUBXERO написа:
Така... И понеже започна да се гадае и спекулира, какво аджеба съм му писал на Гонзо, и колко обидно било то, ето:

Изображение


Ами ето . Не приляга на организатор на играта , да отговаря на елементарен въпрос с : Вие що не се откажете .

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 18.09.2019 20:07
Мнения: 326
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   13.01.2022 16:44


За първи път ще си позволя да напиша коментар по даден въпрос, но след като на няколко места видях, че се отбелязва правилото за 4-те сини потока, ще си позволя да коментирам.

Относно това, че съм пуснал 3 сини потока вместо 4, да така е! Много добре знам правилото за минимум 4 сини потока, но грешки стават. За първи сезон съм капитан и влагам доста усилия да мисля потоци/мачове и мисля, че е нормално да се отплесна.

Щом е такъв проблем, че съм нарушил това правило, държа да отбележа, че не беше нарочно, нека преиграем мача или каквото е необходимо. Реално Дембите ни биха и то с разлика, така че не виждам какъв е проблема.

Надявам се, че ще играете в реванша и се надявам, че поне ще си довършите сезона.

Извинявам се на моите съотборници и на Дембите за грешката с трите сини потока!


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   13.01.2022 21:55


Tiankov написа:
За първи път ще си позволя да напиша коментар по даден въпрос, но след като на няколко места видях, че се отбелязва правилото за 4-те сини потока, ще си позволя да коментирам.

Относно това, че съм пуснал 3 сини потока вместо 4, да така е! Много добре знам правилото за минимум 4 сини потока, но грешки стават. За първи сезон съм капитан и влагам доста усилия да мисля потоци/мачове и мисля, че е нормално да се отплесна.

Щом е такъв проблем, че съм нарушил това правило, държа да отбележа, че не беше нарочно, нека преиграем мача или каквото е необходимо. Реално Дембите ни биха и то с разлика, така че не виждам какъв е проблема.

Надявам се, че ще играете в реванша и се надявам, че поне ще си довършите сезона.

Извинявам се на моите съотборници и на Дембите за грешката с трите сини потока!


Абсолютно никой не те обвинява за потоците , напускаме по съвсем друга причина и съм я споменал в първия пост .
Отказа ни наглото поведение на човек , който не само е виновен (и трябваше поне да ни се извини) , но в прав текст ни каза да напуснем .
Мач няма да има и го показахме , като не пуснахме потоци , но някой ден (в бъдещето) може пак да се срещнем и да решим спора .

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 18.09.2019 20:07
Мнения: 326
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   13.01.2022 23:53


Сравнително от скоро съм в ПМЛ, така че не мога да кажа кой е прав и кой крив.
Щом сте решили да напускате, така да е. Все пак се надявам да изиграете един последен мач този уикенд.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   14.01.2022 07:02


Класическа емоционална форумна история. Ама поне трябва да сме вече зрели и да не се цупим за всяко нещо.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Краят на приказката   |   17.01.2022 19:51


Гонзо написа:
Отказа ни наглото поведение на човек , който не само е виновен (и трябваше поне да ни се извини) , но в прав текст ни каза да напуснем .

Дори и да четеш като хората не можеш (или не искаш):
SUBXERO написа:
Признах пропуска си, както пред теб, така и пред Фалка и Мандора. Ако проблемът наистина е, че не съм написал думата, която си очаквал - ок, извинявай, така да е, имаш право!

Повече нямам какво да кажа. Ако решите да не продължите, само ще потвърдите предположението ми, което ти удобно прие като "казване да напуснем в прав текст".

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 31 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг