Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 15:28

Правила на форума


-> Само регистрирани потребители на форума могат да пишат в тази секция.
-> Моля, пишете на кирилица и спазвайте културен тон в дискусиите.



Отговори на тема  [ 59 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.) 
Автор Съобщение
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   04.07.2013 14:36


Stuart написа:
Няма какво да се ръчкаме. Нека да изчакаме да видим дали има и други хора извън досегашните най-активни, които да искат да се включат. Условията са ясни - време, желание, ясен ангажимент.


Поне някакъв краен срок за кандидатиране да се сложи за да има време след това за гласуване. Нали идеята е тия неща да ги уредиме преди да е почнал сезона, а не в последствие.
Ако някой не се е кандиадатирал, но друг го номинира не пречи според мене.

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   04.07.2013 14:50


Крал Блуфен написа:
Ако функциите ми като член на УС са свързани и с картотекиране на отбори заявявам ясно (казах го и в темата в другия форум),че за мене отбори, които нямат емблеми нямат място в ПМЛ! Ще настоявам такива да бъдат изхвърляни незабавно!


Само че за това си има решение на Мениджърския съвет, така че няма как да влиза във функциите ти като член на УС (за което те подкрепям на 100%, разбира се при положение, че се откажеш от горното си необмислено настояване:)


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   04.07.2013 14:52


Добре, а в какво се изразяват функциите на тия наблюдатели? Защото аз може и да не пиша много често, обаче чета всичко, така че може и да съм подходящ за един център-наблюдател:) Дайте малко повече детайли.


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   04.07.2013 15:52


spurs написа:
Добре, а в какво се изразяват функциите на тия наблюдатели? Защото аз може и да не пиша много често, обаче чета всичко, така че може и да съм подходящ за един център-наблюдател:) Дайте малко повече детайли.

Ако имаш предвид наблюдателите от МС - за тях не мога да кажа какво точно ще вършат. :)

Т.нар. "делегати" ще следят най-вече за отложени мачове и мачове с променени часове, но предполагам и за грешно нанесени прогнози и други подобни. Доколкото си спомням от разговора, съответният делегат трябва да се ангажира с целия кръг. С други думи - казваш "този кръг аз съм делегат" и от там нататък в течение на седмицата има няколко срока, в които трябва да се преглежда.

Крал Блуфен написа:
Поне някакъв краен срок за кандидатиране да се сложи за да има време след това за гласуване. Нали идеята е тия неща да ги уредиме преди да е почнал сезона, а не в последствие.
Ако някой не се е кандиадатирал, но друг го номинира не пречи според мене.

Такава е идеята, да. Но пък доста хора очевидно ги няма, така че не знам.

В номинирането от друг човек няма лошо, но номинираният задължително трябва да потвърди. Има хора, които просто нямат време и не им се занимава - няма смисъл да ги ръчкаме насила.

Абе основната идея е в УС да влязат хора, които:

- имат време и желание да се занимават;
- имат широка форумна подкрепа (затова и ще се подлагат на гласуване в МС);
- задължително поемат ангажимент да помагат с организацията и/или да вършат нещо друго полезно по играта.

От мъртви души полза няма.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Online
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   04.07.2013 16:21


Stuart написа:
spurs написа:
Добре, а в какво се изразяват функциите на тия наблюдатели? Защото аз може и да не пиша много често, обаче чета всичко, така че може и да съм подходящ за един център-наблюдател:) Дайте малко повече детайли.

Ако имаш предвид наблюдателите от МС - за тях не мога да кажа какво точно ще вършат. :)


Тях имах предвид, да :)


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 06.06.2012 14:24
Мнения: 776
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   04.07.2013 16:44


Спърс, целта на тия наблюдатели от МС е да фърлят по едно очо на УС какви ги вършат, та да има някой горе-долу в час от МС какво се случва в управителния съвет. Та да може примерно ако УС иска да отзове някой член, МС да е наясно поради що го иска това, а не да разчита само на обясненията на УС.


иначе да взема и аз да се кандидатирам официално.
Принципно мога да се занимавам с всякакви необходими неща, но по-конкретно мога да помагам с решаването на казусите, с правенето на разни статистики, от предишното УС ми остана дълга да направя етичен кодекс, който да става за четене и понеже се говореше в досегашните ни разговори да има някой, който да го играе вестоносец при необходимост, мога да поема и тази нелека задача :laugh:


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 21.08.2012 20:19
Мнения: 431
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   06.07.2013 21:09


Съгласен съм !

_________________
Изображение

Само сър-ове ....


 
(Dune Warriors)

Регистриран на: 07.06.2012 03:47
Мнения: 1975
Местоположение: 6-19
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   07.07.2013 04:16


Все си мисля, че който иска и може да помага, щеше да се обади през изминалата година. :-)

Аз и да искам, не мога да помагам в момента. Така че успех на УС.

_________________
Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   10.07.2013 16:38


Кво стана, Блуфена изкупи ли акциите от Мейджа? Не разбрах??? ;-)


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   11.07.2013 14:05


tonzos_justice написа:
Кво стана, Блуфена изкупи ли акциите от Мейджа? Не разбрах??? ;-)



На този етап сделка за ПМЛ все още няма. Чакаме да ни впишат новото сдружение - "Колумбийски шампиони" в търговския регистър най-късно до утре след което ще поканим много важен човек за президент - Марио Каратиста!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   25.07.2013 08:41


Виждам невероятен ентусиазъм цари по отношението на демократизиране на ПМЛ :) Според мен е време да помислим докато се наканят хората да обърнат внимание на предложения нов модел за управление на ПМЛ да имаме резервен вариант, защото опасността да се почне декември например заради подмотването е огромна. Досега не виждам да има 9 кандидатури за УС - общо 6 са - Дявола, КРАЛЯ, Мандора, Стю, Нера и Шифтъра, което е жалко, но не и неочаквано. Да почакаме още малко, но айде малко по-сериозно - цяло лято всички са на море ли? Мейджъра например да вземе да си даде официалната кандидатура, Алекс не ми стана ясно ще продължава ли, отказва ли се? Те двамата ако са на линия, вече са осем души и все още един ще се намери според мен.


Последна промяна alessandron на 25.07.2013 08:43, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   25.07.2013 10:08


Предлагам нейви.

_________________
Изображение


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4423
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   25.07.2013 13:27


Санде, #Кандидатирайсебе :)


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   25.07.2013 14:57


До края на този месец да са ясни кандидатурите, за да остане време до началото на първенството (септември, седмицата след националните отбори) да се минат изслушвания, обсъждания и гласувания.

Това е моето предложение по въпроса.

Освен това да попитам - в МС върви ли нещо в момента или и там сте във ваканция?

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(Dune Warriors)

Регистриран на: 07.06.2012 03:47
Мнения: 1975
Местоположение: 6-19
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   25.07.2013 18:41


Stuart написа:
Освен това да попитам - в МС върви ли нещо в момента или и там сте във ваканция?


Ваканция...

_________________
Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   25.07.2013 20:55


Venabili написа:
Stuart написа:
Освен това да попитам - в МС върви ли нещо в момента или и там сте във ваканция?


Ваканция...


Като има нещо, свиркайте за заседание, защото Блу в УС, аз в МС, така сме разпределили функциите

_________________
Изображение


 
(Dune Warriors)

Регистриран на: 07.06.2012 03:47
Мнения: 1975
Местоположение: 6-19
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   26.07.2013 01:21


Добре - ама като гледам какво мъртвило е във форума :-)

_________________
Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   26.07.2013 06:51


Mandor написа:
Санде, #Кандидатирайсебе :)


#Неманачин :-)


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   30.07.2013 16:43


В знак на солидарност с подскачащите полигофрени по улиците (и форумите) замразявам всякаква организация в ПМЛ до оставка на правителството или до второ нареждане! В такава отровна обстановка на повсеместно гражданско малоумие и политическо дебелокожие е невъзможно да се осъществява каквато и да било творческа дейност в полза на подобни любителски проекти като ПМЛ, движени от безкористна съзидателност и обикновен ентусиазъм. Хау!


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   30.07.2013 23:28


Bjoern Bo написа:
В знак на солидарност с подскачащите полигофрени по улиците (и форумите) замразявам всякаква организация в ПМЛ до оставка на правителството или до второ нареждане! В такава отровна обстановка на повсеместно гражданско малоумие и политическо дебелокожие е невъзможно да се осъществява каквато и да било творческа дейност в полза на подобни любителски проекти като ПМЛ, движени от безкористна съзидателност и обикновен ентусиазъм. Хау!



Е баси зави ми се свят докато разбера , какво искаш да кажеш 8-)
Подкрепям те и искам отлагане на старта , защото имам планиран десетдневен риболов в края на септември и началото на октомври . :cheers:

_________________
Изображение


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 59 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг