Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 16.04.2024 13:38

Правила на форума


-> Само регистрирани потребители на форума могат да пишат в тази секция.
-> Моля, пишете на кирилица и спазвайте културен тон в дискусиите.



Отговори на тема  [ 59 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.) 
Автор Съобщение
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 21.06.2012 10:52
Мнения: 1386
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   31.07.2013 00:41


Bjoern Bo написа:
В знак на солидарност с подскачащите полигофрени по улиците (и форумите) замразявам всякаква организация в ПМЛ до оставка на правителството или до второ нареждане! В такава отровна обстановка на повсеместно гражданско малоумие и политическо дебелокожие е невъзможно да се осъществява каквато и да било творческа дейност в полза на подобни любителски проекти като ПМЛ, движени от безкористна съзидателност и обикновен ентусиазъм. Хау!


Тва нали не го казваш на сериозно?

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5075
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   31.07.2013 08:36


oasis написа:
Bjoern Bo написа:
В знак на солидарност с подскачащите полигофрени по улиците (и форумите) замразявам всякаква организация в ПМЛ до оставка на правителството или до второ нареждане! В такава отровна обстановка на повсеместно гражданско малоумие и политическо дебелокожие е невъзможно да се осъществява каквато и да било творческа дейност в полза на подобни любителски проекти като ПМЛ, движени от безкористна съзидателност и обикновен ентусиазъм. Хау!


Тва нали не го казваш на сериозно?


Според мен го казва в стил, ако мине с голяма доза недоверие какво ще стане :)

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   31.07.2013 08:41


Bjoern Bo написа:
В знак на солидарност с подскачащите полигофрени по улиците (и форумите) замразявам всякаква организация в ПМЛ до оставка на правителството или до второ нареждане! В такава отровна обстановка на повсеместно гражданско малоумие и политическо дебелокожие е невъзможно да се осъществява каквато и да било творческа дейност в полза на подобни любителски проекти като ПМЛ, движени от безкористна съзидателност и обикновен ентусиазъм. Хау!


Никакво отлагане! Ние тая седмица представяне на отбора ше правиме, тоя ше ми отлага!

Да не стане така,че Дебелия да се сдобие с пълния пакет акции на ПМЛ и да изместиме седалището на Ридо!!!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4964
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   31.07.2013 13:01


alessandron написа:
...Алекс не ми стана ясно ще продължава ли, отказва ли се? Те двамата ако са на линия, вече са осем души и все още един ще се намери според мен.


Тук съм, на линия съм...
Кандидатирам се... Друго трябва ли да казвам... Мисля, че съм за СТК, ако тя изготвя календара и прочее... И казуси можем да решаваме заедно...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   31.07.2013 22:49


Магера пак е в мензис.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   03.08.2013 15:20


Абе сериозно ли е, несериозно ли е, мензис ли е, пензис ли е, факт е, че заради редица обективни и субективни обстоятелства - в играта, във форума и в обществото като цяло - моралът ми се е сгромолясал на абсолютната нула и не мога да мръдна и на йота в какъвто и да било градивен и творчески аспект във връзка с играта... Абсолютен блокаж... Или както казва терминатора (и с право) - посредственост до немай къде и пълна неспособност за надскачане на нивото.. Ако така ще е по-лесно за разбиране... :(


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 760
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   05.08.2013 18:30


Bjoern Bo написа:
Абе сериозно ли е, несериозно ли е, мензис ли е, пензис ли е, факт е, че заради редица обективни и субективни обстоятелства - в играта, във форума и в обществото като цяло - моралът ми се е сгромолясал на абсолютната нула и не мога да мръдна и на йота в какъвто и да било градивен и творчески аспект във връзка с играта... Абсолютен блокаж... Или както казва терминатора (и с право) - посредственост до немай къде и пълна неспособност за надскачане на нивото.. Ако така ще е по-лесно за разбиране... :(


Не че съм капацитет в тая игра, но според мен каквото и да става в държавата и извън нея това не трябва да влияе на една игра, която създава удоволствие на една група хора.

_________________
Изображение
Изображение


Последна промяна sarafino на 05.08.2013 18:31, променена общо 1 път



 
Аватар

Регистриран на: 29.07.2013 16:15
Мнения: 163
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   05.08.2013 18:39


Учудващо за горски човек много мисъл има в твоето изказване подкрепям го напълно.

_________________
Изображение


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4430
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   05.08.2013 20:04


Bjoern Bo написа:
Абе сериозно ли е, несериозно ли е, мензис ли е, пензис ли е, факт е, че заради редица обективни и субективни обстоятелства - в играта, във форума и в обществото като цяло - моралът ми се е сгромолясал на абсолютната нула и не мога да мръдна и на йота в какъвто и да било градивен и творчески аспект във връзка с играта... Абсолютен блокаж... Или както казва терминатора (и с право) - посредственост до немай къде и пълна неспособност за надскачане на нивото.. Ако така ще е по-лесно за разбиране... :(


Дай си почивка до Нова година, ние ще се оправим.


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 760
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   06.08.2013 13:58


john_cooper написа:
Учудващо за горски човек много мисъл има в твоето изказване подкрепям го напълно.


Жалко е ако правиш изводи за хората по техните футболни пристрастия. Въпреки враждата с Лийдс аз имам 1-2 познати , които са фенове на отбора, но не мисля ,че са кофти хора само заради това ;-)

_________________
Изображение
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 29.07.2013 16:15
Мнения: 163
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   06.08.2013 17:43


sarafino написа:
john_cooper написа:
Учудващо за горски човек много мисъл има в твоето изказване подкрепям го напълно.


Жалко е ако правиш изводи за хората по техните футболни пристрастия. Въпреки враждата с Лийдс аз имам 1-2 познати , които са фенове на отбора, но не мисля ,че са кофти хора само заради това ;-)


Аз също имам няколко приятели фенове на горичката и мога да кажа че са много точни хора , но имат един недостатък тяхното отборче :razor:

_________________
Изображение


 
(Les Mousquetaires)
Аватар

Регистриран на: 09.06.2012 13:59
Мнения: 760
Местоположение: Varna
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   06.08.2013 18:28


john_cooper написа:
sarafino написа:
john_cooper написа:
Учудващо за горски човек много мисъл има в твоето изказване подкрепям го напълно.


Жалко е ако правиш изводи за хората по техните футболни пристрастия. Въпреки враждата с Лийдс аз имам 1-2 познати , които са фенове на отбора, но не мисля ,че са кофти хора само заради това ;-)


Аз също имам няколко приятели фенове на горичката и мога да кажа че са много точни хора , но имат един недостатък тяхното отборче :razor:

Ами остава да решим спора на терена :cheers:

_________________
Изображение
Изображение


 
Аватар

Регистриран на: 29.07.2013 16:15
Мнения: 163
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   06.08.2013 22:53


Абсолютно нека по-добрия да победи :cheers: :handshake: :rock: :boxing: / но няма да е горичката/ :laugh:

_________________
Изображение


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   07.08.2013 17:53


"Следващият кръг ще се проведе в седмицата, започваща на 5 август 2013 г. "

?!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5075
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   24.08.2013 10:31


дотук имаме 7 кандидатури.
доста слабо, поне 9 да имаше, но както и да е.
който мисли да се кандидатира и не го е направил, сега е момента. иначе може да има УС в намален състав.

работата в МС започва, така, че всички мениджъри или другите представители на отбори да бъдат на линия.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11807
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   24.08.2013 20:58


Кога ще заседава МС?

_________________
Изображение


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4430
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   24.08.2013 21:33


Вече има теми, като само мениджърите имат достъп. Ако даден мениджър иска да бъде заменен от друг представител на отбора, да пише.


 

Регистриран на: 21.08.2012 12:58
Мнения: 141
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   25.08.2013 21:47


не разбрах точно за какво се кандидатирате, но предлагам да се проведе състезание по Fifa 2013 и победителя да спечели мястото... съответно се кандидатирам за участие във въпросното състезание


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Отговори с цитат
Мнение  Re: Промени в организационната структура на ПМЛ (Юни 2013 г.)   |   25.08.2013 22:00


Viper X написа:
не разбрах точно за какво се кандидатирате, но предлагам да се проведе състезание по Fifa 2013 и победителя да спечели мястото... съответно се кандидатирам за участие във въпросното състезание


Криейки ми се не значи,че ше паднеш с по-малко от 3 гола като се срещнеме на терена отново =)

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 59 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг