Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:39

Правила на форума


-> Само регистрирани потребители на форума могат да пишат в тази секция.
-> Моля, пишете на кирилица и спазвайте културен тон в дискусиите.



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 20 мнения ] 
Какво правиме сега? 
Автор Съобщение
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Какво правиме сега?   |   28.02.2016 21:18


Тия мачове как да ги тълкуваме?

МАЧОВЕ

25001 | Енерги Котбус - Ерцгебирге Ауе
2
11101 | Карлсруе - Падерборн
25301 | Деп. Ансоатеги - Депортиво Лара
РБ Лайпциг - Хайденхайм
10802 | Пескара - Трапани
39101 | Ал Масри - ЕНППИ Кайро
10804 | Виченца - Про Верчели
- - -
25008 | Халешер - Вюрцбургер Кикерс
2
11109 | ФШФ Франкфурт - Дуисбург
25308 | Самора - Деп. Ла Гуайра
11108 | Фортуна Дюселдорф - Бохум
10807 | Бреша - Авелино
39106 | Уади Дегла - Газъл Ел Махала
10808 | Комо - Виртус Ланчано

И понеже файла за служебни мачове не бачка с Копа Либертадорес можеме ли да си избереме ние кои мачове искаме там?

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


Последна промяна PMLeague на 04.03.2016 12:28, променена общо 1 път



 
WWW
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   28.02.2016 21:40


естествено отговор нема, но като гледам кой мач ни е назначен е ок - аз него исках! :finger:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
- ФЕДЕРАЦИЯ -
Аватар

Регистриран на: 01.06.2012 17:54
Мнения: 3907
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   28.02.2016 21:46


Назначават се служебни мачове, съответно: първи нечетен за домакините и първи четен за гостите.

В съседна тема бях поставил въпроса в подобни ситуации да има някаква форма на служебен избор. Има няколко идейни варианта. За догодина ще се мисли.


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   28.02.2016 21:50


PMLeague написа:
Назначават се служебни мачове, съответно: първи нечетен за домакините и първи четен за гостите.

В съседна тема бях поставил въпроса в подобни ситуации да има някаква форма на служебен избор. Има няколко идейни варианта. За догодина ще се мисли.


Тия таблици само усложняват излишно нещата, а понякога са и безполезни. Ако сега се беше наложило да се пуска служебен избор мачове просто немаше как да стане с тия потоци. Дори и да пейстнеш мачовете от Копа Либертадорес на мястото на Шотландия примерно дава грешка и не става. За тва - изпусне ли се срок, сбърка ли се нещо и потока/мача е невалиден, другия капитан трябва да има право да избира тия неща както го прави домакинския - не с таблици и варианти!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   28.02.2016 22:07


бахти мафията майна
първо университарио, сега и това
:laugh:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   28.02.2016 23:25


Е много ясно, че няма да избера мач от селската Копа Либертадорес. Това е абсолютно нелегитимен поток, не помня да сме гласували за него и да е бил включен в ранглистата, това че на Мейджъра му е щукнало да го включи си е негова приумица, ама в ПМЛ такъв поток няма!


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   28.02.2016 23:45


spurs написа:
Е много ясно, че няма да избера мач от селската Копа Либертадорес. Това е абсолютно нелегитимен поток, не помня да сме гласували за него и да е бил включен в ранглистата, това че на Мейджъра му е щукнало да го включи си е негова приумица, ама в ПМЛ такъв поток няма!


След като има поток ФА Къп е нормално да има и Копа Либертадорес. Ако вие бехте гости мача щеше да е опорочен от селските заводи на рижавите олигофрени =))

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   29.02.2016 00:08


Той мача си е опорочен поначало не само заради твоя избор, пълна пародия е да има кръг на такива потоци. Между другото аз мачове съм избирал само в Серия Б, който е единственият нормален поток в мача. Ако се загледаш, ще видиш по какъв критерий съм дал останалите :)

Мислех изобщо да не пускам за да не си губя времето с глупости, ама реших да не ви подарявам чак дузпа - да се поизпотите малко за победата :)


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   29.02.2016 00:11


spurs написа:
Той мача си е опорочен поначало не само заради твоя избор, пълна пародия е да има кръг на такива потоци. Между другото аз мачове съм избирал само в Серия Б, който е единственият нормален поток в мача. Ако се загледаш, ще видиш по какъв критерий съм дал останалите :)

Мислех изобщо да не пускам за да не си губя времето с глупости, ама реших да не ви подарявам чак дузпа - да се поизпотите малко за победата :)


Явно не си обърнал внимание на какви потоци играхме в първия кръг срещу Курск. Ситуацията не беше по-различна и тогава повдигнах въпроса, но нямам спомен ти да взе отношение тогава щото отбора ти не играеше. Като дойде на баир лозе обаче човек се сеща. :-?

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   29.02.2016 00:14


На потока му е предадена легитимност на най-високо ниво. ШЛ/ЕЛ/КЛ/НО (квалификации), както и националните купи на страните от Топ 24 в Ранклистата на потоците са си напълно редовни потоци в състезателните седмиците за ПМЛ Купа и ПМЛ Суперкупа, като същите се класират условно непосредствено след 60-то място в Ранклистата на потоците.

Иначе човек, който редовно играе на заводски ботушарски лиги на най-високо ниво (ПМЛ А лига) да отваря дума за пародийни потоци, малко ми идва несериозно...


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   29.02.2016 00:18


ReZo написа:
бахти мафията майна
първо университарио, сега и това
:laugh:



Спърса бойкотирал видиш ли...интересно какво казват правилата за подобни случаи, когато капитана на практика си признава,че бойкотира :dunno:

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   29.02.2016 00:21


Е заводските ботушарски лиги са си масово играни потоци още от зората на ПМЛ. Докато от потоците в тоя мач 90 процента от отборите не съм ги и чувал, изобщо не може да се сравняват.

П.с. Ако не си забелязал отдавна не давам толкова масово англии


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   29.02.2016 07:19


Абе вие сте големи мрънкалници, честно. Чудо голямо на какви потоци се играело - на с Либертадорес преди няколко години бихме на 1/4 финал срещу Курск с мой гол. Вместо малко да вземете да погледнете по-широко на нещата, само рев, сълзи и сополи и пародии.


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   29.02.2016 15:27


Кои бе, нас ли ни изкара мрънкалници? Покажи ми кога и къде сме мрънкали (и не само сега, а в цялата история на играта). В случая изобщо не съм мрънкал, просто не избрах мач от тъпата Копа Либертадорес, ама понеже се вдигна шум обясних какво и защо съм направил. Аз никога не съм гледал мач от Южна Америка и живот и здраве мисля и никога да не гледам - айде, за разни измислени потоци като Германия-8, Чили-3 и Андора-12, ако реша мога да разгледам класирания и т.н. и да добия представа, ама как точно да преценя дали вторият в Боливия е по-силен от третия във Венесуела, при положение че никога не съм ги виждал? Затова и не съм избирал мачове, исках да пусна служебни, ама не можах да се оправя с файла (а сега разбирам от Блуфена, че проблема е в самия файл и няма как да стане), затова и го оставих празно.

А рев, сълзи и сополи пък къде видя, съвсем не ми е ясно. Единствено споменах, че потоците в кръга са пародийни, което си е факт и едва ли някой може да го отрече.


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   29.02.2016 17:44


spurs написа:
Кои бе, нас ли ни изкара мрънкалници? Покажи ми кога и къде сме мрънкали (и не само сега, а в цялата история на играта). В случая изобщо не съм мрънкал, просто не избрах мач от тъпата Копа Либертадорес, ама понеже се вдигна шум обясних какво и защо съм направил. Аз никога не съм гледал мач от Южна Америка и живот и здраве мисля и никога да не гледам - айде, за разни измислени потоци като Германия-8, Чили-3 и Андора-12, ако реша мога да разгледам класирания и т.н. и да добия представа, ама как точно да преценя дали вторият в Боливия е по-силен от третия във Венесуела, при положение че никога не съм ги виждал? Затова и не съм избирал мачове, исках да пусна служебни, ама не можах да се оправя с файла (а сега разбирам от Блуфена, че проблема е в самия файл и няма как да стане), затова и го оставих празно.

А рев, сълзи и сополи пък къде видя, съвсем не ми е ясно. Единствено споменах, че потоците в кръга са пародийни, което си е факт и едва ли някой може да го отрече.


Видях от теб, което ме учуди, но разбира се първи ревнаха Зомбитата. Не знаех, че си решил да пускаш служебни, ама не си се оправил с файла. Колкото до Либертадорес - твое мнение.


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   29.02.2016 18:21


Крал Блуфен написа:
spurs написа:
Е много ясно, че няма да избера мач от селската Копа Либертадорес. Това е абсолютно нелегитимен поток, не помня да сме гласували за него и да е бил включен в ранглистата, това че на Мейджъра му е щукнало да го включи си е негова приумица, ама в ПМЛ такъв поток няма!


След като има поток ФА Къп е нормално да има и Копа Либертадорес. Ако вие бехте гости мача щеше да е опорочен от селските заводи на рижавите олигофрени =))


Спърса заводи ли обича? Едно заводче няма да му пусна :)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   02.03.2016 16:15


Тонзо, ти чак сега ли разбра този факт?

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   03.03.2016 18:55


'Айде да не пиша в Организационни, макар че е предимно по повод жк, чк и прочее:

"Ахаха...
Догодина Мейджъра да ви дава три мача в календарна седмица дано.

Като има луди мишки, които си траят като диг-дигчета....

Айдее - куахери на вас..."

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(CDLM Blue Power)
Аватар

Регистриран на: 20.08.2012 19:25
Мнения: 7526
Местоположение: зад ужасно висок зид
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   03.03.2016 20:17


alexbg написа:
'Айде да не пиша в Организационни, макар че е предимно по повод жк, чк и прочее:

"Ахаха...
Догодина Мейджъра да ви дава три мача в календарна седмица дано.

Като има луди мишки, които си траят като диг-дигчета....

Айдее - куахери на вас..."



Краля беше един от първите,които се обявиха против провеждане на подобни междинни кръгове,както и тогава,когато не се събират нормални потоци и се налага фа играеме на Испания 8 и Англия 9.Не си спомням ти да си писал тогава обаче възмутения!

_________________
Изображение

Maybe I’m a phantom. Then again, maybe not. A phantom can’t hurt you.


 
WWW
Аватар

Регистриран на: 21.05.2012 12:31
Мнения: 7833
Мнение  Re: Какво правиме сега?   |   04.03.2016 12:28


alexbg написа:
'Айде да не пиша в Организационни, макар че е предимно по повод жк, чк и прочее:

"Ахаха...
Догодина Мейджъра да ви дава три мача в календарна седмица дано.

Като има луди мишки, които си траят като диг-дигчета....

Айдее - куахери на вас..."


А някои искаха Купата да е само на междинки. Други искаха да се провеждат по два паралелни кръга в една редовна седмица. Дали не бяха същите, които сега пискат против междинките?!? :dunno: :clown:

Налазиха деструктивните плямпалници. Ключ!


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 20 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг