Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 18.04.2024 18:44

Правила на форума


-> Само регистрирани потребители на форума могат да пишат в тази секция.
-> Моля, пишете на кирилица и спазвайте културен тон в дискусиите.



Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
ivi4bg 
Автор Съобщение
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  ivi4bg   |   20.09.2016 11:06


Не знам доколко е възможно, но призовавам за разследване на фантома ivi4bg. Не твърдя, че целият отбор РОД-Сепаратист знае за това. Според мен си е дело на тонзос, без дори Олимпията да знае. Всички постове на квич извън прогнозите нямат нищо общо със стила на писане на оригиналния чорбар от дир-а. Фантомът ползва пуберски стил на писане, близък до този на доскорошния капитан на Пиг ор Дед.

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   20.09.2016 11:28


Разкрити сме, Вендома е баба Ванга, нямаме аргументи. :dunno:


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   20.09.2016 11:48


Няма нужда да си оракул, за да видиш осезаемата разлика между откачения, но подреден стил на стария квич и брътвежите, които уж същият пише в Български футбол.

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3028
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   20.09.2016 12:12


Vendome написа:
Няма нужда да си оракул, за да видиш осезаемата разлика между откачения, но подреден стил на стария квич и брътвежите, които уж същият пише в Български футбол.

Абе, то и в писанията на Петела от дира и тук имаше осезаема разлика ;-)

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10431
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   20.09.2016 12:23


Shifter написа:
Vendome написа:
Няма нужда да си оракул, за да видиш осезаемата разлика между откачения, но подреден стил на стария квич и брътвежите, които уж същият пише в Български футбол.

Абе, то и в писанията на Петела от дира и тук имаше осезаема разлика ;-)

И двамата сте прави. :yes:

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   20.09.2016 12:25


Shifter написа:
Vendome написа:
Няма нужда да си оракул, за да видиш осезаемата разлика между откачения, но подреден стил на стария квич и брътвежите, които уж същият пише в Български футбол.

Абе, то и в писанията на Петела от дира и тук имаше осезаема разлика ;-)


С тази разлика, че петела можеш да го питаш лично във ФБ дали е играл за Университарио. Мисля, че алесандрона му има ФБ профила, Резо също.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   20.09.2016 16:16


Vendome написа:
Shifter написа:
Vendome написа:
Няма нужда да си оракул, за да видиш осезаемата разлика между откачения, но подреден стил на стария квич и брътвежите, които уж същият пише в Български футбол.

Абе, то и в писанията на Петела от дира и тук имаше осезаема разлика ;-)


С тази разлика, че петела можеш да го питаш лично във ФБ дали е играл за Университарио. Мисля, че алесандрона му има ФБ профила, Резо също.


С Ивич също може да се свържеш! Пратих ти профила му
:bluefan:


Последна промяна Бате Петку на 20.09.2016 16:26, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   20.09.2016 17:43


Отговорих ти. Обаче сред ПМЛ приятелите му няма независими, които да потвърдят, че е той.

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28632
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   20.09.2016 22:16


Петела беше доста съмнителен. Аз познавам много добре стария Петел.
Изведнъж се появи в удобен момент и пак така изчезна. Стилът му не беше неговия от дира. Твърде осезаемо нарочно пишеше по един определен начин. Другия вариант е това да е нарочно търсен ефект, нещо като демонстрация и да следва определен стил, тип вижте ни колко сме големи гъзари милионерите. Но съмненията си остават.
Жалко иначе за Петльо, онзи Петльо от ЕФ в дира, онзи мъник, който израстна покрай нас липсва много. Но той много отдавна ни напусна. Този тук, хмммм и да бе той, то не бе същото.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9616
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   21.09.2016 07:06


За да не кажете че нищо не правим по сигналите - няма данни Ивича да е фантом и на този етап не може да се твърди такова нещо.

Относно Петела: Петела в дира беше на 14-15, миналият сезон трябва да е бил на 27. Естественно че няма да е същият :).

Университатио също са били проверявани в даден етап и там не е открито нищо съмнително.

Но пак да кажа - в момента да си имаш фантом е изключително лесно. Най-малко единият може да си цъка с мобилен нет, другият с домашен, а третият да пуска от офиса. Реални ИП-та без прокси... За момента по-всичко изглежда, че в ПМЛ има да се върши сериозна работа, относно организацията най-вече, та добре е да се съсредоточим в тази посока, а после може да се помисли и какво и как ще борим фантомите.

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   21.09.2016 07:43


Vendome написа:
Отговорих ти. Обаче сред ПМЛ приятелите му няма независими, които да потвърдят, че е той.


Говори директно с него. Задай му въпроси, на които само Ивич би могъл да отговори. Когато навремето с Блуфи се засякохме във ФБ се подложихме взаимно на едноседмични анкети за да се докаже автентичността ни, преди да станем приятели!!! :bluefan:


Последна промяна Бате Петку на 21.09.2016 07:45, променена общо 1 път



 
(Сепаратист)

Регистриран на: 21.08.2012 14:29
Мнения: 164
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   21.09.2016 08:01


Vendome, ако се окаже, че Ивич не е фантом, поемаш ли ангажимент до Коледа да имаш в подписа си следния текст:

"Аз съм изключително просто говедо"

Аз от своя страна, в ответ, при доказване на обратното ще изпиша " Кур за Цуцекс"

Имаме ли сделка? :laugh: :laugh: :laugh:


КЗЛ!!!

_________________
РОД - СЕПАРАТИСТ


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   21.09.2016 08:03


bai Momchil написа:
За да не кажете че нищо не правим по сигналите - няма данни Ивича да е фантом и на този етап не може да се твърди такова нещо.


Как да няма данни, след като Вендома ги изнесе публично? :-?


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   21.09.2016 08:40


Diavolo написа:
Петела беше доста съмнителен. Аз познавам много добре стария Петел.
Изведнъж се появи в удобен момент и пак така изчезна. Стилът му не беше неговия от дира. Твърде осезаемо нарочно пишеше по един определен начин. Другия вариант е това да е нарочно търсен ефект, нещо като демонстрация и да следва определен стил, тип вижте ни колко сме големи гъзари милионерите. Но съмненията си остават.
Жалко иначе за Петльо, онзи Петльо от ЕФ в дира, онзи мъник, който израстна покрай нас липсва много. Но той много отдавна ни напусна. Този тук, хмммм и да бе той, то не бе същото.


Язък ти за всички книги, които си изчел, след като не правиш разлика между стил и съдържание.

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   21.09.2016 08:42


Бате Петку написа:
Vendome написа:
Отговорих ти. Обаче сред ПМЛ приятелите му няма независими, които да потвърдят, че е той.


Говори директно с него. Задай му въпроси, на които само Ивич би могъл да отговори. Когато навремето с Блуфи се засякохме във ФБ се подложихме взаимно на едноседмични анкети за да се докаже автентичността ни, преди да станем приятели!!! :bluefan:


Тоя не се беше появявал от поне 7 години. Да не мислиш, че помня някакви подробности за него, освен, че беше учил в Шумен?

_________________
Изображение


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   21.09.2016 08:43


The Shade написа:
Vendome, ако се окаже, че Ивич не е фантом, поемаш ли ангажимент до Коледа да имаш в подписа си следния текст:

"Аз съм изключително просто говедо"

Аз от своя страна, в ответ, при доказване на обратното ще изпиша " Кур за Цуцекс"

Имаме ли сделка? :laugh: :laugh: :laugh:


КЗЛ!!!


Не те помня кой беше.

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 20.09.2012 07:52
Мнения: 309
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   21.09.2016 09:09


Значи, с идиота пуснал тази тема не общувам още от времето на дира, от повече от 10 години.Не само с него, а още и с някой други подобни, които считам за много низко ниво и долни, нагли, безинтересни идиоти с които не виждам смисьл да общувам. Някои от тях са блуфена, ричард лонг, нейви и т.н. Той помни все пак нещо за мен след толкова години, сега пуска тази тема. Явно сьм му много интересен, на него и на шефа му в живота. Аз нищо не си спомням за него, защото ми е напьлно безинтересни и много незначителен. Но ако някой човек тук(подчертавам човек, а не подуенска синя крава) има сьмнения в това Аз реален ли сьм, може да се свьрже с мен на лични и ще разбере кой кой е...

_________________
РОД - СЕПАРАТИСТ


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11812
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   21.09.2016 09:21


ivi4bg написа:
Значи, с идиота пуснал тази тема не общувам още от времето на дира, от повече от 10 години.Не само с него, а още и с някой други подобни, които считам за много низко ниво и долни, нагли, безинтересни идиоти с които не виждам смисьл да общувам. Някои от тях са блуфена, ричард лонг, нейви и т.н. Той помни все пак нещо за мен след толкова години, сега пуска тази тема. Явно сьм му много интересен, на него и на шефа му в живота. Аз нищо не си спомням за него, защото ми е напьлно безинтересни и много незначителен. Но ако някой човек тук(подчертавам човек, а не подуенска синя крава) има сьмнения в това Аз реален ли сьм, може да се свьрже с мен на лични и ще разбере кой кой е...


Това вече пасва на стила на психопат като квич. Въпросът е кога прописа и умишлено ли го включихте :)

_________________
Изображение


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 20.09.2012 07:52
Мнения: 309
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   21.09.2016 09:36


The Shade написа:
Vendome, ако се окаже, че Ивич не е фантом, поемаш ли ангажимент до Коледа да имаш в подписа си следния текст:

"Аз съм изключително просто говедо"

Аз от своя страна, в ответ, при доказване на обратното ще изпиша " Кур за Цуцекс"

Имаме ли сделка? :laugh: :laugh: :laugh:


КЗЛ!!!


С тоя трудно ще сключиш каквато и да е сделка, защото е страхлива путка. Според мен удачно е да го оставите да развива ненормалните си теории и да му се смеете отстрани. А, че е много просто говедо се вижда от всеки негов пост. Не е нужно да пише нещо което е очевидно :)

_________________
РОД - СЕПАРАТИСТ


Последна промяна ivi4bg на 21.09.2016 09:40, променена общо 2 пъти



 
(Сепаратист)

Регистриран на: 21.08.2012 14:29
Мнения: 164
Отговори с цитат
Мнение  Re: ivi4bg   |   21.09.2016 09:36


Vendome написа:
The Shade написа:
Vendome, ако се окаже, че Ивич не е фантом, поемаш ли ангажимент до Коледа да имаш в подписа си следния текст:

"Аз съм изключително просто говедо"

Аз от своя страна, в ответ, при доказване на обратното ще изпиша " Кур за Цуцекс"

Имаме ли сделка? :laugh: :laugh: :laugh:

КЗЛ!!!


Не те помня кой беше.


Ако ти е неудобно, може и аз да напиша в подписа си, че си изключително просто говедо :laugh:

_________________
РОД - СЕПАРАТИСТ


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 24 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг