Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 17:53

Правила на форума


-> Само регистрирани потребители на форума могат да пишат в тази секция.
-> Моля, пишете на кирилица и спазвайте културен тон в дискусиите.



Отговори на тема  [ 64 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Програма за Б-лига 2016/2017 
Автор Съобщение
(Синята Лавина)
Аватар

Регистриран на: 15.09.2013 22:10
Мнения: 241
Отговори с цитат
Мнение  Re: Програма за Б-лига 2016/2017   |   16.03.2017 10:01


Пичове, по принцип не се включвам особено в дебати и решения, защото досега сте се справяли без забележка.
Но сега искам да изкажа мнението си, като играч от отбор доста потърпевш от целия този цирк в Б група.
Първо : Приемате някакви промени по средата на сезона и ги вкарвате в сила още в същия сезон.
За мен това е скандално нередно. Говоря за баражите.
Второ : Напълно нормално ние да сме афектирани, но обективно погледнато всеки има право да е недоволен, но
просто на другите отбори в баражите им изнася този вариант.
Трето : Завършваме втори, на 4 точки пред третия, което хич не е малко за толкова малко изиграни мача, плюс това
че ни взеха 2 точки заради отказването на Блу и 1 точка за отменен гол. За последните неща нямам претенции, но те
подчертават доброто ни представяне този сезон.
Четвърто : Принудени сме изведнъж да играем баражи, без да е имало допитване или някаква анкета до всички отбори,
след като сме заслужили да сме убедително втори и да играем бараж с отбор от А лига.

Принципно не съм от хората, които не могат да губят и не съм афектиран от това, че ще играем баражи.
Афектиран съм от това, че се правят промени по средата на сезона. Ясно е, че Б група е пълен цирк, но от зор да
оправим нещата ги оплескахме още повече.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Програма за Б-лига 2016/2017   |   16.03.2017 11:05


lancelot написа:
Пичове, по принцип не се включвам особено в дебати и решения, защото досега сте се справяли без забележка.
Но сега искам да изкажа мнението си, като играч от отбор доста потърпевш от целия този цирк в Б група.
Първо : Приемате някакви промени по средата на сезона и ги вкарвате в сила още в същия сезон.
За мен това е скандално нередно. Говоря за баражите.
Второ : Напълно нормално ние да сме афектирани, но обективно погледнато всеки има право да е недоволен, но
просто на другите отбори в баражите им изнася този вариант.
Трето : Завършваме втори, на 4 точки пред третия, което хич не е малко за толкова малко изиграни мача, плюс това
че ни взеха 2 точки заради отказването на Блу и 1 точка за отменен гол. За последните неща нямам претенции, но те
подчертават доброто ни представяне този сезон.
Четвърто : Принудени сме изведнъж да играем баражи, без да е имало допитване или някаква анкета до всички отбори,
след като сме заслужили да сме убедително втори и да играем бараж с отбор от А лига.

Принципно не съм от хората, които не могат да губят и не съм афектиран от това, че ще играем баражи.
Афектиран съм от това, че се правят промени по средата на сезона. Ясно е, че Б група е пълен цирк, но от зор да
оправим нещата ги оплескахме още повече.


Бацек, самият факт че пишеш в темата в която точно този въпрос се е дискутирал през Октомври е показателен. Имало е дискусия не виждам ти или някой от твоят отбор да се е изказал против, така че това с допитването не е много аргументирано.

И мен не ме кефи тоя формат, но още по-тъпо щеше да е да има по 2 почиващи отбора на кръг. Това е обсъждано и това е решено публично от всички, които са взели участие в дискусията.

_________________
Изображение


 
(Синята Лавина)
Аватар

Регистриран на: 15.09.2013 22:10
Мнения: 241
Отговори с цитат
Мнение  Re: Програма за Б-лига 2016/2017   |   16.03.2017 11:18


Не съм и предполагал, че може да се правят промени по вече започнал сезон, а и гледам решението е взето декември, след не малко изиграни мачове.
На мен ми е ясно, че нищо няма да се промени, просто исках да изразя възмущението си. Играта ми носи удоволствие и приятно
съперничество, тръгне ли да ми носи негативни емоции какъв е смисълът от нея ? Въобще не искам тук да се нападаме и да се принизяваме в това кой повече изгода има в отборен план. Важна е играта. Не се правят така промени. Лятото е времето за такива неща. Така или иначе се стига до там, че почва да ми е все тая. Надявам се не съм засегнал някого. :-) То и няма какво да се каже особено по тази тема. Давахме си зор за нищо този сезон, и пети да бяхме завършили щеше да е същото по новите правила :-)


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4422
Отговори с цитат
Мнение  Re: Програма за Б-лига 2016/2017   |   16.03.2017 19:20


Ти си първия човек от Б-лига, който се изказва против схемата с плейофите.

Нека сме наясно, тази схема не е сложена тук, защото на мен ми се занимава с организиране на Х повече мача на седмица. Сложена е с единствения аргумент да няма 5 почивни седмици за замесените в баражите отбори.

И аз не съм искал Блу Пауър да направят този цирк с участие/неучастие, но се получи и то по средата на сезона.

Възмущението ти е ок, но да говориш, че никой не е обсъждал/гласувал, след като темата е активна последните 6 месеца, не малко хора от Б-лига са писали вътре и ти си първия, който е против е несериозно...


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 64 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг