Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 29.03.2024 01:29

Правила на форума


-> Само регистрирани потребители на форума могат да пишат в тази секция.
-> Моля, пишете на кирилица и спазвайте културен тон в дискусиите.



Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
Предложение с идея бързо решение 
Автор Съобщение
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Предложение с идея бързо решение   |   25.10.2016 09:01


С оглед създалата се ситуация с отбора на Блуфи и последвалите дискусии правя предложение, като очаквам да намерим бързо решение. Винаги ще има ЗА и ПРОТИВ програмата, която ще бъде направена от този момент занапред. Предлагам създаването на Сборен отбор, който да продължи участието от името на Blue Power. Стенли, доколкото разбирам не е имал намерение да прекратява и съответно би могъл да се заеме с организацията. Можем тук да правим всеки път дискусия кой и кога ще играе, като целта е да се спаси сезона. Да, никой не му се занимава повече от пет минути на седмица, но идеята е да спасим сезона в Б лига. Дори и някой път да няма възможност да се пуснат потоци и разпределение, това може да се прави служебно, без съответното наказание за сборния отбор. Решавайте...

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 20.08.2012 13:10
Мнения: 1930
Отговори с цитат
Мнение  Re: Предложение с идея бързо решение   |   25.10.2016 09:52


Не е добра идея!


Последна промяна Бате Петку на 25.10.2016 09:57, променена общо 1 път



 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Предложение с идея бързо решение   |   25.10.2016 09:54


Жоро, изначалният проблем е липсата на достатъчно играчи. От стария Блу Пауър напълно отпадат трима. Аз и евентуално един можем да се включим, обаче другият не винаги е на линия. Значката е голям ентусиаст и не мога да го вържа със сборен отбор, щото момчето има талант и ще го привлекат другаде.

_________________
Изображение


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Предложение с идея бързо решение   |   25.10.2016 10:05


Vendome написа:
Жоро, изначалният проблем е липсата на достатъчно играчи. От стария Блу Пауър напълно отпадат трима. Аз и евентуално един можем да се включим, обаче другият не винаги е на линия. Значката е голям ентусиаст и не мога да го вържа със сборен отбор, щото момчето има талант и ще го привлекат другаде.


Играйте двамата временно, ще търсим по всякакъв начин нови момчета. Докато намерим ще участваме кой когато може. Идеята е да спасим мястото, а защо не и отбора. Стенли, може да се направи нещо и ти го знаеш. Ако Значката е ентусиаст, а и ти имаш желание съм убеден, че при по-голяма активност от всички нас ще успеем да спасим Блу Пауър, пък било то и със заобикаляне на правилата.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Предложение с идея бързо решение   |   25.10.2016 10:24


Ще говоря с двамата, но не обещавам нищо. Колкото до Блу Пауър, бъдещото му не може да се решава без Блуфена. Така, че засега оставяме това настрана.

_________________
Изображение


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Предложение с идея бързо решение   |   25.10.2016 10:49


Тази идея има 2 важни въпроса за дискутиране - точките ще се зачитат ли и този отбор има ли право на промоция?

_________________
Изображение


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Предложение с идея бързо решение   |   25.10.2016 11:28


bai Momchil написа:
Тази идея има 2 важни въпроса за дискутиране - точките ще се зачитат ли и този отбор има ли право на промоция?


Ще се зачитат точките разбира се, но право на промоция няма да има, просто защото това е вариант спасение на Б лига. Ако не се зачитат точките няма да има никакъв смисъл. А идеята е този отбор да фигурира все едно е редовен участник.

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.01.2013 00:31
Мнения: 2052
Отговори с цитат
Мнение  Re: Предложение с идея бързо решение   |   25.10.2016 17:28


Аз съм навит да доиграя сезона. Играе ми се. Ако не се създаде някакъв отбор "спасение" за Б лигата, то приемам предложения.
:cheers:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Предложение с идея бързо решение   |   25.10.2016 17:43


Играя :cheers:


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Предложение с идея бързо решение   |   25.10.2016 17:49


И от какви играчи ще се формира тоя сборен отбор? Стенлито и Значката ще разформироват БП, за да ритат за здраве в някакъв сборен отбор без шанс за промоция? Няма хора за тая работа просто..

А ако се има предвид играчи (резерви) от други отбори да гастролират в тоя сборен отбор за по кръг-два-три, това е несериозно.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5469
Отговори с цитат
Мнение  Re: Предложение с идея бързо решение   |   25.10.2016 20:19


Stuart написа:
И от какви играчи ще се формира тоя сборен отбор? Стенлито и Значката ще разформироват БП, за да ритат за здраве в някакъв сборен отбор без шанс за промоция? Няма хора за тая работа просто..

А ако се има предвид играчи (резерви) от други отбори да гастролират в тоя сборен отбор за по кръг-два-три, това е несериозно.


Аз пък ти казвам, че съм готов да играя за този отбор. Тонзо гледам също е навит, остава още един човек да се навие. И това, докато Стенли и Значката не намерят нови момчета и направо да си направят отбор, с който да доиграят сезона. Тук въобще не иде реч, че няма промоция, а за спасението (за пореден път го казвам) на едното място в Б група. Много бързо решавате да затриете въпросното, без да се направи никакъв опит. Мисля и Стенли и Значката са сериозно хора и съм убеден, че ще успеят да направят нов отбор, с който да доиграят сезона. А дотогава на мен не ми пречи да прускам прогнози и за тях. Против всички правила е, но като гледам в другата тема, май въобще не може да се направи компромисен вариант, а аз предлагам такъв. Къде е проблема не разбрах?

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: Предложение с идея бързо решение   |   25.10.2016 21:48


С Тонзо в един отбор няма да играя!!

_________________
Изображение


 
(The Cursed)
Аватар

Регистриран на: 07.06.2012 23:07
Мнения: 2663
Отговори с цитат
Мнение  Re: Предложение с идея бързо решение   |   25.10.2016 23:40


goro_levskara написа:
Stuart написа:
И от какви играчи ще се формира тоя сборен отбор? Стенлито и Значката ще разформироват БП, за да ритат за здраве в някакъв сборен отбор без шанс за промоция? Няма хора за тая работа просто..

А ако се има предвид играчи (резерви) от други отбори да гастролират в тоя сборен отбор за по кръг-два-три, това е несериозно.


Аз пък ти казвам, че съм готов да играя за този отбор. Тонзо гледам също е навит, остава още един човек да се навие. И това, докато Стенли и Значката не намерят нови момчета и направо да си направят отбор, с който да доиграят сезона. Тук въобще не иде реч, че няма промоция, а за спасението (за пореден път го казвам) на едното място в Б група. Много бързо решавате да затриете въпросното, без да се направи никакъв опит. Мисля и Стенли и Значката са сериозно хора и съм убеден, че ще успеят да направят нов отбор, с който да доиграят сезона. А дотогава на мен не ми пречи да прускам прогнози и за тях. Против всички правила е, но като гледам в другата тема, май въобще не може да се направи компромисен вариант, а аз предлагам такъв. Къде е проблема не разбрах?

А като има толкова много навити играчи, защо направо не отидат под наем в съществуващия отбор и така да го спасят без да погазваме една камара правила? Съжалявам, но това някакви хора, които се водят по картотека в един отбор, а пускат за друг, е несериозно. На прима виста мога да изброя поне половин дузина ситуации, които могат да опорочат една подобна, макар и благородна на пръв поглед, инициатива.

Но както казах и в другата тема - единственият легитимен орган в ПМЛ към момента е Мениджърският съвет. Аз лично считам, че той трябва да реши какво става от тук нататък, поне докато няма някакъв оперативен орган от рода на стария УС. Предлагай си варианта там и ако мениджърите на отборите го харесат, прилагайте. Ние, разбира се, ще гласуваме против.

_________________
Let's Make PML Great Again!


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Предложение с идея бързо решение   |   26.10.2016 09:08


В случая идеята на Жоро ми се видя разумна и исках да помогна, като оставих всякакви лични или клубни пристрастия настрани.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 14 мнения ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг