Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 20:46

Правила на форума


-> Само регистрирани потребители на форума могат да пишат в тази секция.
-> Моля, пишете на кирилица и спазвайте културен тон в дискусиите.



Отговори на тема  [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Формат на първенството през сезон 2017/2018 
Автор Съобщение
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   11.03.2017 19:35


Diavolo написа:
А ти що не се класираш вече толкова години? а печелиш купата и всички ви уважават и приемат за сериозен отбор
щото е вързия.
Основната тръпка е за титлата, в играта има мениджъри, които дори не са спорили за това, което е абсурдно. Аз рабирам играта да е в разцвет и да бъка от отбори, а ние затъваме и пак се опъвате и не искате да приемете очедивдното, а то е обединение.


Очевидното щото ти си решил, че е. Не се класирам, защото не съм достатъчно добър. Нямам против да има и една лига, но считам, че 2 е по-добър вариант. Тази година Б лига си е равностойна много повече от А и се вижда по класирането.


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   11.03.2017 19:45


хех, не бил достатъчно добър, значи като почнете с тези глупости и адски много ме забавлявате. напротив добър си и то много и игрите го доказват.
Нищо де, както и да е, ай със здраве :-)


 
(Primus Maximus)

Регистриран на: 18.08.2012 16:45
Мнения: 9862
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   11.03.2017 19:49


Diavolo написа:
хех, не бил достатъчно добър, значи като почнете с тези глупости и адски много ме забавлявате. напротив добър си и то много и игрите го доказват.
Нищо де, както и да е, ай със здраве :-)


Е като не се класирам, значи не съм :) Казах ти, нямам против една лига, но 20 отбора са доста и ще трябва да се правят някакви компромиси, Фалка го е описал доста подробно. Аз съм склонен да помисля по всеки вариант, но просто тръпката да се изпада и да се бориш за по-горна група е основна в тази игра поне за мен. Като цяло ние винаги сме играли сериозно, независимо къде сме били в класирането.


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   14.03.2017 20:49


И какво - ще се пробваме ли с някакво решение?!

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   14.03.2017 22:40


1. Трябва да се пусне спонсорирана публикация във фейсбук с линкове към двата сайта. Публикацията ще достигне до хиляди потребители. Ще доведе до нови регистрирани участници, а от там до нови отбори. Много хора биха се включили, но не знаят, че изобщо съществува тази игра. Каквото и да си говорим, трябва свежа кръв!

2. Новите отбори ще стартират от Б група, т.е. формата на шампионата няма какво да се променя.


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   15.03.2017 00:48


Искаше ми се приключи етапа в Б група и тогава да пиша какво и как виждаме ние - Риъл Грийн. Казвам ние, защото това не е само мое мнение, а на целият отбор.
Категорично сме за запазване на формата от 2 групи. Вече дали ще е 12+8, дали ще е 10+10 или ще се търси вариант за възстановяване на 12+12 (пу пу), както се случи.

Предполагам че ще има хора, които сега ще кажат че това е най-лесната позиция за нас и веднага казвам че няма да са прави, защото това не е конюнктурна позиция, а принципна. Ние сме в Б група от няколко години и аз лично не бих казал че сме киснали в Б група, а сме били там по силата на показани резултати. Това сме заслужавали - това се е получило. Специално тази година в Б група бяха 5 отбора шампиони в ПМЛ с общо 8 титли (в А група 'има' 7 титли). Тези отбори заслужават уважение и е ясно че няма как всички да се върнат в А група, но пък това е предпоставка да стават по-интересни мачове, да има респект между отборите и т.н.

Нека си представим една група от 20 отбора, в която неясно за мен как по това би се играл да речем 21-и кръг. За изминалите 20 мача ще са се оформили 3 зони - една на златна среда, в която дали си 6-и или 16-и - все тая. Втора група на потенциално изпадащи, но дали ще останат в зоната за изпадащи или не - все тая. И трета група от 4-5 отбора, които ще се борят за титлата и на които няма да им е все тая до края на шампионата.
В момента в А група има отбори които се борят за шампион, други които се борят да изпаднат в Б група. В самата Б група при 12 отбора сега щеше още да ври и кипи в челото на класирането. т.е. може би повече от половината отбори в ПМЛ към този момент щяха да имат тръпката от играта, а не да им е все тая..
А тя тръпката я има и в А група и в Б група.

Писаното от Тонзо също е важно - трябва да се търсят хора, а на този етап е ясно че свежа кръв може да дойде от популяризиране. Фейсбук е най-лесният начин за това и не трябва да се отхвърля с лека ръка. Това го пиша аз, човек който няма акаунт там, но това не значи че не може да се направи нужното за популяризиране. Времето показва кой оцелява и кой не, но дори и 5-10 ентусиаста да има, ето ги 2 нови отбора. С помощ от по-стари кучета, които в името на играта да формират нови отбори, за да има все пак и някаква хигиена по отношение на правила и т.н., схемата 12+12 си става постижима. Но трябва да се почне да се работи за нея не през юли, а най-рано през април, когато има мачове, има интерес, коментари и т.н.

Искам да помоля всички съклубари, нека не се почва с ултиматуми - ако не стане това, то ние еди си какво... нека се пробваме да бъдем градивни. Най-лесното е да теглим една майна на всичко...

И понеже за нас сезонът свърши макар и рано, искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на Мандор-а !! Изнесе и изнася голям процент от всичко като организация и в нито един момент не даде да се разбере какво му коства всичко това. :moufan:

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   15.03.2017 02:15


Когато ви говорих за реклама и популяризиране на играта преди 3 години и ви казах, че нещата не отиват на добре всички се ослушвахте и нищо не се предприе.
Аз мога да направя изцяло нов отбор от силни в прогнозата фенове на спорта от един друг форум/клуб, но защо да го правя? Някой някога вслуша ли се в мое предложение или желание. Не!
От години ви говоря да се махне дублирането (което ми е трън в очите), да се въведе шампионската лига, да се вкарат допълнителни опции като далечни удари и контраатаки, само Мейджа донякъде се вслушваше, но сега го изгонихте и него. Не, когато няма разбиране и от двете страни и когато аз който съм дал много и на играта и на форума като цяло не съм приеман сериозно не очаквайте нищо в замяна. Има огромна вероятност следващия сезон да е без нас. Изчаквам само някои неща и така.
Разочарован съм от отношението и то много. Но пък всяко зло за добро, така ще имам много повече свободно време за много други неща, включително и за развитие на някои позаспали форуми тук.


Последна промяна Diavolo на 15.03.2017 02:16, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 31.05.2015 16:04
Мнения: 635
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   15.03.2017 08:06


много луди трябва да сте, за да направите мишмаша от една група. Ама много. :outofspace:
Дори и 8 отбора да има в Пмл, пак трябва да са в горна и долна група.
Само хора загубили почва под краката си, преследващи личен интерес, и заради "липсата на малшанс" или умения най-вече биха избрали най-лесния вариант и съответно най-безинтересния да са в един кюп с всички и без изпадащи.

Който мисли за една обща група мисли НА ДРЕБНО, в краткосрочен аспект и няма визия. Това ще убие играта и ще загуби интереса само след един сезон.
И Анфийлд го е написал. И несериозността сред играчите в отбори, борещи се за нищото на полусезона ще се увеличи драстично, и интересът ще се загуби от самосебе си.
Да отнемеш тръпката от спасяването от изпадане или спечелването на промоция е мазохистично и садистично към удоволствието на другите. Да набуташ всички в една група и единствения смисъл да е за 1 отбор и да лишиш всички други от друга тръпка и да запазиш инререса в лигата до край е най-безмисленото и непрогресивно предложение, за което говори и липсата на сериозни аргументи, ..а само заплахи.

И ако сега отпаднат 1,2 отбора заради слаби нерви и психика, че не са в А група, то след сезон с 20 отбора в един кюп, отказалите се и загубили тръпката ще са много повече през следващите периоди.
А от ултиматуми и неподплатено с резултати чувство за някакво превъзходство над останалите, ...което лъха, нито играта има нужда, нито се печели някакво лично уважение и авторитет.
:cheers:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   15.03.2017 09:22


Напълно подкрепям тезите на хората преди мен. Позитивен тон да търсим, без нападки и видиш ли не ли е на мойто, тръгвам си.

Спонсорираните публикации във фейсбук доколкото знам се пускам чрез кредитна карта и струват малко пари. Зависи от това до колко хиляди или милиони потребители искаш да достигне. Все пак това са разходи, като ние от РОД казваме, че се включваме с вноска за покриване на разходи, можем да го наречем годишна вноска/такса, стига повечето от вас да виждат смисъл. Сумата за всеки отбор би била повече от символична (няколко бири с мезе), но показва ангажираност.

Виждате че фракциите на Левски пускат публикации по този начин, които се лайкват от хиляди, новото ЦСКА 1948 действа по същият начин, много фирми го използват за маркетинг и продажби. За в бъдеще през фейсбук ще се прави почти всичко, ще се гледа телевизия, ще се гледат мачове, концерти. В момента виждате и как се върти политиката от там за предстоящите избори, поне Марешки добре го прави и има близо 100 000 харесвания на страницата си, от която залива масите.

Видях че Фалка е писал за възможност РОД Сепаратист да се преобразува на 2 отбора - няма такава възможност. От Сепаратист само Дюнкеркю и Бате Петку останаха в играта, от РОД участваме аз, Олимпия, Вожда, Ивич и Недев - т.е. 7 човека сме.


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   15.03.2017 09:31


Абе хора , никой не спори , че ако имаме 24 отбора , най нормалното е да имаме две групи , но проблема е съвсем различен . Тази година имаме най измисления шампион в Б група (не като отбор , а като бързина на първенството) и едва ли дори и те се гордеят с това (да ме извинят за израза , те знаят че са пичове) .
Отделно говорите за две групи от по 10 отбора , което значи че пак шампиона ще се определи след 18 кръга . Ако целта е в скоро време да определяме шампиона в 5-6 мача , дайте направо да играем само купа .
Сигурно в А група са само професионалисти и майстори на тактика и прогнози , но пък и ние аматьорите познаваме по някой и друг резултат (да дам за пример 6-тия в класирането който вкарва по 2,5 гола на мач) . Айде стегнете се и давайте градивни предложения , такива които запълват календара до край , а не как да намалим мачовете през сезона .

_________________
Изображение


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   15.03.2017 10:00


Категорично за две групи, няма смисъл да повтарям аргументите на всички писали преди мен. Две групи по 10 отбора е сто пъти по-добре от една група от 20 отбора, в която по средата на сезона повече от половината отбори не играят за абсолютно нищо.

Ако искате формат с повече мачове, за да запълните календара, предлагам един много прост и ясен, даже е онагледен с видео:



:-D


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   15.03.2017 10:09


Diavolo написа:
Когато ви говорих за реклама и популяризиране на играта преди 3 години и ви казах, че нещата не отиват на добре всички се ослушвахте и нищо не се предприе.
Аз мога да направя изцяло нов отбор от силни в прогнозата фенове на спорта от един друг форум/клуб, но защо да го правя? Някой някога вслуша ли се в мое предложение или желание. Не!
От години ви говоря да се махне дублирането (което ми е трън в очите), да се въведе шампионската лига, да се вкарат допълнителни опции като далечни удари и контраатаки, само Мейджа донякъде се вслушваше, но сега го изгонихте и него. Не, когато няма разбиране и от двете страни и когато аз който съм дал много и на играта и на форума като цяло не съм приеман сериозно не очаквайте нищо в замяна. Има огромна вероятност следващия сезон да е без нас. Изчаквам само някои неща и така.
Разочарован съм от отношението и то много. Но пък всяко зло за добро, така ще имам много повече свободно време за много други неща, включително и за развитие на някои позаспали форуми тук.


Дяволе, като имаше УС и МС темата за популяризиране на играта в социалните мреже и реклама беше обсъждана и ако не ме лъже паметта точно Мейджъра беше против с аргумент - ще се напълним с количество без качество или нещо от тоя сорт. Участващите в тази дискусия могат да го потвърдят.

Това което на теб ти е трън в очите (дублирането) на други хора им харесва. Има си дискусии за правилата в момента би трябвало да върви създаването на правилника, повдигни го този въпрос там.

И една лична молба, ако може без пишкомерене в тая тема. Има си теми за различните игри, разправяй там колко си велик, колко рекорда си счупил и колко си дал и взел. От такива йерархии и заслуги стигнахме до тук - хората да загубят интерес, щото някой бяха по-специални от другите. Ако ПМЛ ще го има, всеки един отбор трябва да има равен глас при взиане на решенията, всичко останало вече сме го играли.

_________________
Изображение


 
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 14:15
Мнения: 6307
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   15.03.2017 11:17


Diavolo написа:
Когато ви говорих за реклама и популяризиране на играта преди 3 години и ви казах, че нещата не отиват на добре всички се ослушвахте и нищо не се предприе.
Аз мога да направя изцяло нов отбор от силни в прогнозата фенове на спорта от един друг форум/клуб, но защо да го правя? Някой някога вслуша ли се в мое предложение или желание. Не!
От години ви говоря да се махне дублирането (което ми е трън в очите), да се въведе шампионската лига, да се вкарат допълнителни опции като далечни удари и контраатаки, само Мейджа донякъде се вслушваше, но сега го изгонихте и него. Не, когато няма разбиране и от двете страни и когато аз който съм дал много и на играта и на форума като цяло не съм приеман сериозно не очаквайте нищо в замяна. Има огромна вероятност следващия сезон да е без нас. Изчаквам само някои неща и така.
Разочарован съм от отношението и то много. Но пък всяко зло за добро, така ще имам много повече свободно време за много други неща, включително и за развитие на някои позаспали форуми тук.


Дяволе, би ли отговорил кой е бил (беше) против популяризирането на форума?
Също може да ми кажеш кои са тези вие, те или който да е там, които са изгонили Мейджъра.
И още неща мога да питам, но ще се остане с грешно впечатление от тях.... Както и от твоя поста човек би останал с грешното впечатление че от Мейджъра нищо не е зависело, ти си му давал добри идеи, но едни лоши хора не са били ок с това и накрая са го изгонили....

Разбиране трябва да има от всички страни, затова апелирам към все по-малко ползване на АЗ, и все повече на НИЕ. Докато се мери кой колко дал, кой колко направил, ще си звучим като предизборно студио и толкова...
Предричаше се провал на сезона, но той ще си приключи нормално и без никакви излишни драми в него. Хубаво е да се почне да се мисли овреме за следващия и ако искаме да има нещо градивно, нека почнем от позитивния тон и търсенето на повече пресечни точки. Това че един иска едно, друг друго е нормално, но е ясно че няма как да се случи всичко. Като за начало е добре да се говори за това как може да добавим нови отбори. Почти всички тимове в момента са на ръба на минималната бройка за участие в един мач, т.е. нужни са и хора "отвън".

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   15.03.2017 19:25


Хайде не ме вкарвайте в излишни филми. Казах си мнението и толкоз, то е ясно, че изобщо няма да го вземете предвид.
Имам достатъчно работа покрай мастърсманията и манията, ок?
Кой изгони Мейджа ли? Лигльовците тук и всички които не го подкрепихте и не застанахте зад него, а той създаде тази игра. Но това си е типична нашенска черта.
Относно първия въпрос, не съм писал, че сте били против, просто в кръчмата бях пуснал тема още в зората на форума, на два пъти поставях този въпрос, просто никой нищо не направи. Манете го тоя нека там си писка. Ами ето 3 години по-късно дойдохте на моето, че трябва реклама.
Аз тогава докарах някои нови хора от тенискафето, но общо взето бързо ми се уби ентусиазма.
Бай Момчи, кое и къде да поставям на гласуване? То стана като в парламента, некви безисмислени битки с вятърни мелници. 90% искате да си ботирате и дори триплирате, кое и как ще се промени.
Нямам никакво желание да си бия главата в стената. Аз съм казал много пъти какво мисля и какво смятам, че ще е полезно за играта и нейното развитие.
1. Междинни кръгове с ЕКТ
2. Виртуална ШЛ
3. Далечни удари и самостоятелни пробиви
4. Премахване или ограничаване до минимум на дублирането

Относно едната обща група съм съгласен с вас. Ест. че интригата с две големи е много по-голяма, но от подобна на тазгодишния сезон Б група няма смисъл и нужда.

Хайде със здраве.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   15.03.2017 19:45


Diavolo написа:
Хайде не ме вкарвайте в излишни филми. Казах си мнението и толкоз, то е ясно, че изобщо няма да го вземете предвид.
Имам достатъчно работа покрай мастърсманията и манията, ок?
Кой изгони Мейджа ли? Лигльовците тук и всички които не го подкрепихте и не застанахте зад него, а той създаде тази игра. Но това си е типична нашенска черта.
Относно първия въпрос, не съм писал, че сте били против, просто в кръчмата бях пуснал тема още в зората на форума, на два пъти поставях този въпрос, просто никой нищо не направи. Манете го тоя нека там си писка. Ами ето 3 години по-късно дойдохте на моето, че трябва реклама.
Аз тогава докарах някои нови хора от тенискафето, но общо взето бързо ми се уби ентусиазма.
Бай Момчи, кое и къде да поставям на гласуване? То стана като в парламента, некви безисмислени битки с вятърни мелници. 90% искате да си ботирате и дори триплирате, кое и как ще се промени.
Нямам никакво желание да си бия главата в стената. Аз съм казал много пъти какво мисля и какво смятам, че ще е полезно за играта и нейното развитие.
1. Междинни кръгове с ЕКТ
2. Виртуална ШЛ
3. Далечни удари и самостоятелни пробиви
4. Премахване или ограничаване до минимум на дублирането

Относно едната обща група съм съгласен с вас. Ест. че интригата с две големи е много по-голяма, но от подобна на тазгодишния сезон Б група няма смисъл и нужда.

Хайде със здраве.


Явно нищо не си вникнал от това, което ти писа Анфо. Кой са тези ВИЕ? Ти не си ли част от ПМЛ? Що се делиш от останалите, които се занимават с ПМЛ?

Относно Фейсбук и популяризирането на форума - ето ти една дискусия от 2013 която изрових. Ако нямаш достъп до нея, кажи ще ти я копирам:

http://clubs.pmleague.com/phpBB3/viewtopic.php?f=90&t=2204&p=39950&hilit=%D0%A4%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%B1%D1%83%D0%BA#p39950

Това което ти си ни казал в кръчмата, явно и други са го казали... Що нищо не се е случило, мога и това да ти кажа и то е свързано с "изгонването" на Мейджъра. И Мейджъра не си тръгна заради лигльовците. В голяма грешка си. Всички тука му признаваха заслугите, че е измислил играта, че е дал много на играта. И точно поради тая причина неговата дума тежеше. Всички бяха ок Мейджъра да има право на вето по разни въпроси, точно заради заслугите. Само че в един момент се получи така, че 90+% искаха нещо, а Мейджъра налагаше вето, щото така решаваше. И хората които даваха на ПМЛ спряха да дават. Щото им писна. А сега замисли се ако 90% от хората не искат нещо, но ти си в другите 10, защо трябва да стане на твоето? И до какво води едно такова решение?

_________________
Изображение


 
(New Mersey Razors)
Аватар

Регистриран на: 12.09.2012 07:07
Мнения: 6713
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   20.03.2017 16:27


Моето мнение е две ( 2 ) групи!

_________________
Изображение


 
(Синята Лавина)
Аватар

Регистриран на: 15.09.2013 22:10
Мнения: 241
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   22.03.2017 12:31


Супер е да има 2 групи, много ясно, но само някаква част вникват по-дълбоко в темата.
Просто няма отбори и няма мачове и играем по 20 мача и сезона свършва март месец. Затова и сега са
тези баражи да се запълва празното. :dunno: Също така ако и догодина в Б група има само 8 отбора какъв e смисъла ?
Тази година ние бяхме прецакани, но така се получи, случило се е, само че ако не се намери адекватно решение като
нищо ще се откажат още играчи/отбори. 14 мача само сме играли, изглежда доста несериозно.
Моето предложение е да се видят колко отбори ще са догодина, ако са само 8 в Б група да се направи една обща.


Последна промяна lancelot на 22.03.2017 12:32, променена общо 1 път



 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   22.03.2017 12:34


То и аз това обяснявам ама в моя си стил и вместо да се вникне ме нападат, че мисля егоистично, което също е вярно и си е характерна черта за лукавия. :devil:


 
(Синята Лавина)
Аватар

Регистриран на: 15.09.2013 22:10
Мнения: 241
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   22.03.2017 13:44


Ти си особняк и повечето ти се нахвърлят, защото така е по-лесно, а съм сигурен че и други мислят като теб.
Както и да е, не съм от редовно пишещите тук, предпочитам да играя играта. Изпитах страхотни емоции с нея и сега искам
да помогна да не ги губим занапред. Спомнете си как Надето правеше отбор на кръга, разбори и награди, как имаше
също златна обувка и ръкавица. Въобще в момента явно лигата се е изчерпала в настоящия си вариант, не е
в разцвета си така да го кажем. От тук насетне имате два варианта : Да отричате спада в интереса и да закърпвате положението, но
това няма да спаси нищо или да видите обективната истина и да върнем интереса задружно с нови идеи.
И ако си мислите, че защото сме в Б група изведнъж се появих и почнах да изразявам възмущение ще ви кажа, че
напълно заслужаваме да сме в Б група, понеже предния сезон тотално го проспахме.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 07.09.2016 04:46
Мнения: 181
Отговори с цитат
Мнение  Re: Формат на първенството през сезон 2017/2018   |   23.03.2017 01:32


Играя от няколко месеца и все още не познавам добре играта. Ще ви обърна внимание на едно друго нещо. Когато се регистрирах в сайта, написах малко за себе си, направих няколко коментара и веднага ме нападнаха, че съм втори акаунт на този или онзи, че съм трол, нереален и т. н. Добре че Асен ме предупреди, че ще има подобни работи и не обърнах внимание, но питам ви как се чувства новия участник, когато се отнасят с него така!? Попитах хората които ме нападат, как да докажа че съм реален "ами няма как".Как да доведа мои приятели да играят,като знам как ще ги посрещнат!?Поставете се на мое място и ще разберете колко е гадно.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 40 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг