Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 21:29

Правила на форума


-> Само регистрирани потребители на форума могат да пишат в тази секция.
-> Моля, пишете на кирилица и спазвайте културен тон в дискусиите.



Отговори на тема  [ 152 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Дискутирани промени за новия сезон 
Автор Съобщение
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   29.04.2022 13:56


alexbg написа:
Всъщност кое е доброто в предложението на Фалка?

Доколкото си спомням - да играем 15 мача и после да се разделим на 1-8 и 9-16 за още 7 мача. Единственото добро е, че има 22 мача.
Ама:
1. Тия 15 мача на какъв принцип се играят?
H-A в един мач според разпределението
1А. 8 домакинства и 7 гостувания за 1/2 отбори? И обратното за другата половина? А кои ще са привилигированите с 8 домакинства?
Тук поне до момента се изхожда от позицията на късмета т.е. без "поставени в схемата".
1Б. 15 мача на неутрален терен ли? Кошмарът на Фалка? И двойно натоварване за всички капитани?
Виж отговора на т. 1!
2. След тия 15 мача, втората група - наречена от Фалка "изпадаща" за какво точно се борят във въпросните 7 мача? Да не изпаднат? Къде?
Тук си дойдохме на думата! Аз все още съм на мнение, че трайното обединяване в една група ще е най-добрият катализатор на отказването поради липса на мотивация. Затова и предложих този модел да е само за един сезон, като на базата му ще се обособят две групи от по осем отбора за по-следващия сезон. Както виждаме обаче, повечето тук са за точно такова обединяване, така че не ме питай мен за какво ще играе долният поток. Може пък на мене да ми убягва нещо адски вълнуващо.
3. Тия 7 мача (и в двете групи) - пак на какъв принцип се играят?
В концепцията на Фалка е заложено домакините в мачовете от големия поток да са гости в мачовете срещу съответния съперник в разделения поток. Звучи ми достатъчно логично, но честно казано не съм си правил труда да анализирам евентуални "странни" случаи и съвпадения.

Как точно "шоуто и мотивацията ще е на макс"? Явно аз нещо изпускам...

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   29.04.2022 14:31


SUBXERO написа:
bai Momchil написа:
Аз не искам да влизам в дискусия за правилата в момента, но това за което пледирам от известно време е точно първа точка от анкетата на Фалка. Ако ще чакаме да мине картотеката и чак след това да бистрим формата, то рискуваме да има още отказали се отбори.

Не виждам належаща нужда да правим това, което казваш. Нещата се променят и дори даден отбор сега да каже ДА или НЕ, това под чертата нищо не значи.

Форматът, който предложи Фалка, е много сполучлив и най-важното лесно приложим при произволен брой отбори. Дали ще сме 16, 15, 14 или не дай си Боже още по-малко, с този формат нямаме грижи.

А при 12 или по-малко участника така или иначе ставаме една група с пълен двоен цикъл. Тук не виждам абсолютно никаква причина за безпокойство и излишни акции.

Едно е сигурно: Б Лига с шепа отбори няма да има (това ти го казвам и като успокоение за... Оейсис май беше бойкотиращият формàта).


Добре де какво правим тогава? Пускаш август картотеките, аз трябва да питам моите ще играем ли и ще последва логичният въпрос:
- Ама какъв ще е формата?

Аз ще им кажа:
- Ми не знам, чакайте да видим, пускам картотека.

После пускам картотека и се оказва, че формата не се харесва на Оейзис и той ми казва
- Аз няма да играя в тоя формат.

И аз кво правя? Псевдокапитанствам като тая година и играем поредният псевдо сезон само за да се каже, че сме играли. Или освен Оейзис се отказват още 3-4 и аз ти казвам:
- Ми сори ама нямаме играчи, ние се отказваме.

И тогава какво? Мислим нов формат. :laugh:

_________________
Изображение


Последна промяна bai Momchil на 29.04.2022 14:34, променена общо 2 пъти



 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   29.04.2022 14:55


alexbg написа:
Малееее, нищо не каза за моето предложение......

Продължаваш да не отговаряш...

Цитат:
Какво мислите за вариант една лига от 16 отбора. За да избегнем обаче 30 игрови седмици първенство (което + 4-5 за Купа става много) би трябвало да намалим тия 30 седмици. Предлагам следното:
Първите 8 отбора от сегашната А-лига играят по между си на разменено гостуване - 14 мача
Последните 2 отбора от А-лига + 6те отбора от Б-лига играят пак така - 14 мача и за тях
Първите осем играят срещу вторите осем или на неутрален терен или на принцип 4 мача домакин / 4 гост - още по 8 мача за всеки.
Или общо 22 игрални седмици.
Класирането е едно общо. И според това класиране са мачовете всеки следващ сезон: всяка половина играе всеки срещу всеки на разменено, а с отборите от другата половина - по един мач.


Имам го и във вариант с 15 или 14 отбора...

П.С. На твоя въпрос, Момчи - според мен трябва да има заложен формат на първенството (за 16/15/14... отбора) и да се знае преди картотекирането...
Така няма да си съчиняваме според ситуацията в последния момент...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   29.04.2022 15:43


bai Momchil написа:
SUBXERO написа:
bai Momchil написа:
Аз не искам да влизам в дискусия за правилата в момента, но това за което пледирам от известно време е точно първа точка от анкетата на Фалка. Ако ще чакаме да мине картотеката и чак след това да бистрим формата, то рискуваме да има още отказали се отбори.

Не виждам належаща нужда да правим това, което казваш. Нещата се променят и дори даден отбор сега да каже ДА или НЕ, това под чертата нищо не значи.

Форматът, който предложи Фалка, е много сполучлив и най-важното лесно приложим при произволен брой отбори. Дали ще сме 16, 15, 14 или не дай си Боже още по-малко, с този формат нямаме грижи.

А при 12 или по-малко участника така или иначе ставаме една група с пълен двоен цикъл. Тук не виждам абсолютно никаква причина за безпокойство и излишни акции.

Едно е сигурно: Б Лига с шепа отбори няма да има (това ти го казвам и като успокоение за... Оейсис май беше бойкотиращият формàта).


Добре де какво правим тогава? Пускаш август картотеките, аз трябва да питам моите ще играем ли и ще последва логичният въпрос:
- Ама какъв ще е формата?

Аз ще им кажа:
- Ми не знам, чакайте да видим, пускам картотека.

После пускам картотека и се оказва, че формата не се харесва на Оейзис и той ми казва
- Аз няма да играя в тоя формат.

И аз кво правя? Псевдокапитанствам като тая година и играем поредният псевдо сезон само за да се каже, че сме играли. Или освен Оейзис се отказват още 3-4 и аз ти казвам:
- Ми сори ама нямаме играчи, ние се отказваме.

И тогава какво? Мислим нов формат. :laugh:

Нали точно това ти казах - форматът със сигурност ще е нещо с обща група и няма да има лига с няколко отбора на кръст. Сега, дали ще е предложението на Фалка, Алекс или нещо друго, детейлите ще ги избистрим тук.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   29.04.2022 16:05


alexbg написа:
alexbg написа:
Малееее, нищо не каза за моето предложение......

Продължаваш да не отговаряш...

Цитат:
Какво мислите за вариант една лига от 16 отбора. За да избегнем обаче 30 игрови седмици първенство (което + 4-5 за Купа става много) би трябвало да намалим тия 30 седмици. Предлагам следното:
Първите 8 отбора от сегашната А-лига играят по между си на разменено гостуване - 14 мача
Последните 2 отбора от А-лига + 6те отбора от Б-лига играят пак така - 14 мача и за тях
Първите осем играят срещу вторите осем или на неутрален терен или на принцип 4 мача домакин / 4 гост - още по 8 мача за всеки.
Или общо 22 игрални седмици.
Класирането е едно общо. И според това класиране са мачовете всеки следващ сезон: всяка половина играе всеки срещу всеки на разменено, а с отборите от другата половина - по един мач.


Имам го и във вариант с 15 или 14 отбора...

Много пък си обидчив и ти! :yellowcard:
Все пак имам и да работя между другото, не съм на повикване.

Бях забравил какво и как точно беше предложил, та трабваше и да опресня.

Ами честно казано не откривам особена логика в това, което си предложил. Първо групите се разделят на база класирането от този сезон, играят се повече мачове поотделно отколкото всички срещу всички, а накрая класирането е общо. Може би пропускам някой дребен детайл, но дотук не ме грабва. Ако бяха две паралелни групи сякаш повече щях да се въодушевя. Или пък ако двете групи се запазват в края, въпреки мачовете срещу отбори от другата група. Цялото увенчано с традиционното влизане/изпадане както и бараж. Хем имаме достатъчно кръгове и мачове между повече отбори, хем накрая пак си имаме първи и втори ешелон. Така като че ли би било най-добре.

П.С. Сега препрочетох всичко и трябва да ти кажа, че болднатото наистина е добър модел, над който трябва да се помисли.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   29.04.2022 19:09


Чакай сега, явно не си го схванал докрай...
При всички положения всеки отбор има поне по един мач срещу останалите. И втори мач срещу тия от неговата черга, тъй да се каже. Приеми го като една мини А и Б лига. Но класирането си е общо.
Реално, моето прилича на Фалка, но при него втория мач се определя след изиграването на 15те мача. Демек тогава вече втората половина не се борят за нищо. Докато при мен може и да се получи подобно нещо, но има голяма вероятност вторите мачове да не са толкова филтрирани и да има повече завързани мачове, с повече борещи се за нещо отбори. Отделно, няма я опцията за късмет при домакинствата - предварително се знае схемата за мачовете и 14те мача са на разменено гостуване, с другите 8 са също по равно - по 4 Д/Г.
Докато при Фалк какво има: 15 мача на принцип ролетка и късмет за Д/Г. И представи си, че някой от топ 8 в последните 7 мача му се падне да играе 5-6 домакинства срещу преките конкуренти за титлата. Дали ще е ок?

Общото класиране на края е с цел да може дасе омешат повече отборите - някои от топ8 в последните мачове ще имат повече загуби; респективно някои от ботъм 8 с повече победи и ще отидат по-напред в класирането. Което ще рефлектира върху мачовете им следващия сезон - повече срещу отбори от тяхната осмица.

"играят се повече мачове поотделно отколкото всички срещу всички" - това не е вярно: и при мен, и при Фалк има по един мач срещу останалите 15 и по още един срещу 7 отбора...

Това болднатото от теб реално се получава и при мен - само че групата е една, което психологически според мен ще се приеме по-добре.
Реално и трите схеми са доста подобни, но смея да твърдя, че моята е по-изчистена, по-ясна (още от началото на сезона), по-лесна за администриране дори.

Но има и един друг момент - това са схеми за 16 отбора. А схемите за 15 или 14?
Аз имам сходни - обмислил съм ги и съм ги написал. Какво става със схемата на Фалк или твоята?

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 778
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   30.04.2022 08:47


Големи драми с този формат, ако позволите да предложа и аз нещо (не вярвам дори и да му обърнете внимание) та, предложението ми е следното, отборите се разделят в две групи без значение дали сме 16 - 15 и т.н. нещо на принципа на америанския вариант с двете дивизии, като отборите се разпределят чрез жребий. Играе се на разменено гостуване, като накрая за да се определи шампиона се прави финална четворка от първите два отбора като се играе по един мач на неутрален терен. Така при хипотетично 16 отбора ще имаме 2 по 8 отбора групи което е 14 мача плюс още 3 мача от плейофната фаза или както там я кръстите. Всичко прави общо 17 мача. Дори и да се откаже отбор не виждам проблем да има по 1 почиващ в даден кръг. По този начин с по малко мачове, ще има по малко натовареност за капитаните , повече възможност за гъвкавост и всеки ще има равен шанс за борбата за титлата.

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   30.04.2022 11:32


cori88 написа:
Големи драми с този формат, ако позволите да предложа и аз нещо (не вярвам дори и да му обърнете внимание) та, предложението ми е следното, отборите се разделят в две групи без значение дали сме 16 - 15 и т.н. нещо на принципа на америанския вариант с двете дивизии, като отборите се разпределят чрез жребий. Играе се на разменено гостуване, като накрая за да се определи шампиона се прави финална четворка от първите два отбора като се играе по един мач на неутрален терен. Така при хипотетично 16 отбора ще имаме 2 по 8 отбора групи което е 14 мача плюс още 3 мача от плейофната фаза или както там я кръстите. Всичко прави общо 17 мача. Дори и да се откаже отбор не виждам проблем да има по 1 почиващ в даден кръг. По този начин с по малко мачове, ще има по малко натовареност за капитаните , повече възможност за гъвкавост и всеки ще има равен шанс за борбата за титлата.


Тука проблема е че повечето отбори ще играят само 14 мача, което е много малко. По-скоро варианте е да се сформира 4 групи по 4 отбора -> още 6 мача. Първите играят за титлата, ама въпроса е другите за какво ще играят освен за престиж. И пак опираме до мотивацията. :dunno: Обаче мотивацията може да я решим със следната схема.

2 групи по 8 отбора, определят финалните 4 групи:

- Първите два от всяка група сформират шампионската група, която определя шампиона. Освен това всеки един отбор от тази четворка се класира за ШЛ.
- Отборите от втората група (завършилите на 3 и 4 място в предварителните групи) играят за 5-8 място, като излъчват 2 отбора за ШЛ. Победителя и вторият.
- Отборите от третата група (завършилите на 5 и 6 място в предварителните групи) играят за 9-12 място, като излъчват 1 отбор за ШЛ - победителя в групата, който се води и класирал се на 9 място.
- Отборите от четвъртата група играят за да не изпаднат. Понеже няма изпадане да сложим фиктивно такова -> класиралият се последен почва с минус 2 точки следващият сезон, а класиралия се предпоследен минус 1.

ШЛ - нов турнир на директни елиминации. - 5 седмици (1/4 финали, 1/2 финали и финал на неутрален терен). Класират се гореспоменатите отбори + носителя на купата. Ако носителя на купата се е класирал за ШЛ през първенството, то неговото място заема отбора от втората група завършил на 3 място (класиралия се 7-ми).

Така ще имаме 20 седмици + 5 за ШЛ + купа на ПМЛ. Мнения?

_________________
Изображение


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   30.04.2022 13:18


За ШЛ съм писал още в зората на форума и преди още в дира
Крайно време е да го има! Твърдо ЗА
И да припомня, че зомбаретата са единствения отбор в историята печелил международен турнир и защитил честта на ПМЛ! :devil:


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   30.04.2022 17:19


Най-проблемен си остава вариант за група от 15 отбора. Измислете какво да правим тогава...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   30.04.2022 17:30


Това със ШЛ ми харесва - има хляб в него. Не одобрявам това с минус точките...
Макар че - малко се припокрива с Купата на ПМЛ...

Продължавам да не виждам критика на варианта две 8ци: отборите от същата осмица играят на разменено, а срещу другата осмица по 1 мач (4 домакинства и 4 гостувания). Общо 22 мача - по 11Д и 11Г.
Накрая обаче класирането е общо и първият е шампион. И класирането определя двете осмици за следващия сезон - дали 1-8 и 9-16, дали нечетни и четни (както се приеме).


И може да има мини ШЛ - първите трима + носителя на Купата: две 1/2 финални срещи и финал на неутрален. (Ако 22 седмици са малко за игра).
Макар че - бих предпочел разменени мачове за Купата, която би станала в 7 седмици. Общо ще станат 29 +1-2 резервни...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 05.08.2018 10:04
Мнения: 778
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   30.04.2022 23:50


bai Momchil написа:
Тука проблема е че повечето отбори ще играят само 14 мача, което е много малко.


Аз не виждам проблем в това, че някой ще играе един или два мача по - малко . По рано някой каза, че всичко е ясно до 5 кръг и после се губила мотивацията , тогава какъв е смисъла излишно да се раздува с много кръгове , това затруднява и натоварва както обработката на всички мачове, така и постоянната ангажираност от отборите и най - вече на капитаните.

_________________
" За да се бориш с чудовища, понякога трябва и самият ти да станеш чудовище."


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   01.05.2022 10:23


alexbg написа:
Това със ШЛ ми харесва - има хляб в него. Не одобрявам това с минус точките...
Макар че - малко се припокрива с Купата на ПМЛ...

Продължавам да не виждам критика на варианта две 8ци: отборите от същата осмица играят на разменено, а срещу другата осмица по 1 мач (4 домакинства и 4 гостувания). Общо 22 мача - по 11Д и 11Г.
Накрая обаче класирането е общо и първият е шампион. И класирането определя двете осмици за следващия сезон - дали 1-8 и 9-16, дали нечетни и четни (както се приеме).


И може да има мини ШЛ - първите трима + носителя на Купата: две 1/2 финални срещи и финал на неутрален. (Ако 22 седмици са малко за игра).
Макар че - бих предпочел разменени мачове за Купата, която би станала в 7 седмици. Общо ще станат 29 +1-2 резервни...


Е, това с минус точките е за да има мотивация да не "изпаднеш". Иначе последната група за какво ще играе? Ако са 15 отборите, последната четворка ще е тройка.

Колкото до препокриването с Купата на ПМЛ... Купата е за всички, ШЛ е само за тези, които са си заслужили класиране.

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   01.05.2022 16:26


Не е така. Ако имаш 15 отбора какво става със схемата за първата фаза? Една група от 8 отбора и една от 7 ли? Едните с 14 мача, а другите с 12 и всеки от тия 7 отбора ще почива по два пъти ли?

Малко повече и по-обхващаща мисъл проявете, моля... Имам чувството, че никой няма опит с процесите организиране и оптимизиране... А за математика въобще няма да говоря...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   01.05.2022 17:14


Еми ще почиват кво да се прави. Така и така при нечетен брой отбори ще има почиващи. Проблема в тая схема е друг - дали за втората фаза точките ще се запазват под някаква форма или не, тогава вече по-малката група ще е ощетена и трябва да мислим нещо.

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   01.05.2022 17:19


bai Momchil написа:
Еми ще почиват кво да се прави. Така и така при нечетен брой отбори ще има почиващи. Проблема в тая схема е друг - дали за втората фаза точките ще се запазват под някаква форма или не, тогава вече по-малката група ще е ощетена и трябва да мислим нещо.


При моята схема за 15 отбора всички почиват по равно:
"Три групи от по 5 отбора (1-5; 6-10;11-15 от класирането А и Б този сезон или на принципа 1-4-7-10-13/2-5-8-11-14/3-6-9-12-15) - това са 8 мача във всяка група + по един мач срещу другите 10 отбора: общо 18 мача."
И при 18 мача спокойно може да има място и за ШЛ за първите 3 отбора плюс носителя на Купата...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   20.05.2022 00:48


Сега гледам, че ЕКТ сезон 2022-2023 груповите фази ще започнат на 8-10 септември и ще свършат на 1-3 ноември, а после продължават с елиминациите на 14 февруари. Световното пък ще е от 21 ноември до 18 декември. Така че предполагам клубен футбол на национално ниво няма да има ноември и декември... Интересно, че финалите за ЕКТ ще са 31.05 (ЛЕ - Будапеща), 07.06 (КЛЕ - Прага) и 10.06 (ШЛ - Истанбул) (хм - може ли да се разходим след година до Орбан-ия и Ердоган-ия :-D )...

Всъщност сега прочетох, че Премиършип ще почне на 6 август, ще има мачове на 12-13 ноември и после Боксинг дей. Трябва на 28 май 2023 да приключат - това ми се чини да са доста мачове мидуийк, ама да видим...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Dune Warriors)
Аватар

Регистриран на: 22.08.2012 17:26
Мнения: 2437
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   19.06.2022 10:23


Има ли индикация, че още някой отбор ще се разпадне? В момента нали сме 16 отбора?


 
Online
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10355
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   23.06.2022 18:45


Колкото и да сме отборите, според мен е повече от ясно, че в първата фаза ще играем в обща лига.

Аз призовавам към малко повечко активност СЕГА, а не август месец, когато ще е прекалено късно за каквото и да е.

В следващите дни/седмици ще се опитам да сглобя някакъв календар. Проблемът идва от това, че ми трябват официалните календари на лигите, а към момента не всички са обявени. Ще гледам да сложа началото на нашия сезон възможно най-рано, но все пак би трябвало да ви е ясно, че с пет лиги на кръст няма как да се играят официални мачове.

Относно втората фаза на шампионата, към момента е важно да се избистрят вариантите за да се изпипа овреме регламента. Честно казано не ми се доуточняват такива важни неща в крачка, а и за софтуера ще ми трябва известно време.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   24.06.2022 10:40


Нашият отбор е на линия и сме наясно, че този сезон ще трябва да почнем началото на август, вместо началото на септември.
Също така смятаме, че този сезон трябва да има обща група.
Най-добре е да пускаме вече темата за картотека след като горе-долу календара се избистри.
Все пак нека има 1 седмица за контроли+мача за суперкупата.

_________________
В град като София, никой не е невинен!
Изображение


Последна промяна falkenbach на 24.06.2022 10:41, променена общо 1 път



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 152 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг