Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 16:04

Правила на форума


-> Само регистрирани потребители на форума могат да пишат в тази секция.
-> Моля, пишете на кирилица и спазвайте културен тон в дискусиите.



Отговори на тема  [ 152 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Дискутирани промени за новия сезон 
Автор Съобщение
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   23.02.2019 04:43


Съгласен ДА отпадне забраната
Ние повече от дубъл, понякога и два, не си позволяваме... Но това наистина е безмислено и недомислено правило
Предложението на Алекс за ограничение в бройката звучи логично, подкрепям.

Нека гласа ми от тук, се зачита
Няма нужда от тайни комисии пароли и придаване на излишен авторитет ...капитански форум ,съвет на старейшините и тем подобни.....

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   23.02.2019 07:12


Твърдо против връщането на дублите.
Има си прието правило, моля да се спазва.

:uuu:


 
(New Mersey Razors)

Регистриран на: 05.06.2012 22:27
Мнения: 2420
Местоположение: planet earth
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   23.02.2019 10:31


Предложение.
Когато има пуснато грешно разпределение на мачове, същото да се изтрива от модератор, в момента в който същия пусне коректното.

Ето, в нашия мач грешното разпределение на терминатора си седи.
Влиза днес нашия нападател Романиста и в бързината копира пост от грешното разпределение.
Да, нищо не го оправдава, но капанът вече е заложен...
Чий го дири грешното разпределение в темата, не е ясно.. :dunno:

_________________
"Господ обича всички, но от никой от нас не е във възторг."(Isaac Asimov)


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   23.02.2019 10:57


Меко казано хилядократно вече е отбелязвано, че при пускане на прогнози, мачовете се копират от основното мнение, а не от това, което е пуснал домакинският капитан, било то в темата, на лични или извън клубовете. Единствено съдийското разпределение е меродавно и всеки състезател копиращ нещо друго носи съответния риск за това.

Иначе в предложението ти не липсва логика, остава обаче момента с унищожаването на нагледната причината за налагането на съответното наказание. Затова и досега никога не са се трили постове заради това.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   23.02.2019 13:05


SUBXERO написа:
Меко казано хилядократно вече е отбелязвано, че при пускане на прогнози, мачовете се копират от основното мнение, а не от това, което е пуснал домакинският капитан, било то в темата, на лични или извън клубовете. Единствено съдийското разпределение е меродавно и всеки състезател копиращ нещо друго носи съответния риск за това..


Това може да е добре за теб , но не и за другите . Няма кой да ви чака да пускате главното мнение и то когато ви е удобно .
Все пак в доста отбори участват хора , които са извън Европа и няма как седим и да чакаме някой да се накуми да пусне .

_________________
Изображение


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   23.02.2019 13:32


Гонзо, не става въпрос дали на някой му е удобно или не. Нагледен е примера от мача на Резачките сега.

А относно сроковете, ще ти кажа две неща:
1. Съмнявам се единствения човек поддържащ мачовете (Мандора) да е въвеждал разпределение по-късно от петък на обяд. Дори мисля, че в 99% от случаите това става още в четвъртък между 21:00 и 23:59.
2. Припомни ми с какво точно ти някога си се нагърбил по организацията на ПМЛ? Не говоря за модераторстване (там е ясно) - кажи какво конструктивно си измислил, предложил, обсъждал? Не ме разбирай грешно - ще се радвам, ако паметта ми е слаба и избирателна. Това, поне за мен, ще оправдае постоянното ти недоволство - един вид: аз съм дал от себе си и затова имам изисквания. Нали?

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   23.02.2019 14:10


alexbg написа:
Гонзо, не става въпрос дали на някой му е удобно или не. Нагледен е примера от мача на Резачките сега.

А относно сроковете, ще ти кажа две неща:
1. Съмнявам се единствения човек поддържащ мачовете (Мандора) да е въвеждал разпределение по-късно от петък на обяд. Дори мисля, че в 99% от случаите това става още в четвъртък между 21:00 и 23:59.
2. Припомни ми с какво точно ти някога си се нагърбил по организацията на ПМЛ? Не говоря за модераторстване (там е ясно) - кажи какво конструктивно си измислил, предложил, обсъждал? Не ме разбирай грешно - ще се радвам, ако паметта ми е слаба и избирателна. Това, поне за мен, ще оправдае постоянното ти недоволство - един вид: аз съм дал от себе си и затова имам изисквания. Нали?


Тоя пример дето го даваш с Резачките , ние сме го имали отдавна . Ся така се е случило с тях и за това рИвът . Като се случи с нас , на Резо му е през малкия . Толкова по първото .
Никой не го кара на Мандора да се прави на Исус Христос . Толкова и по тая точка .
Предлагал съм да помагам , но както посочих и на предходния ред , Мандора иска сам да върши всичко и за това нито го съжалявам , нито повече искам да помагам на някой .
Така че не разбирам къде точно ме вкара в тая сапунка . Аз изразих своето мнение .

_________________
Изображение


Последна промяна Гонзо на 23.02.2019 14:16, променена общо 1 път



 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4422
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   23.02.2019 17:18


Гонзо написа:
alexbg написа:
Гонзо, не става въпрос дали на някой му е удобно или не. Нагледен е примера от мача на Резачките сега.

А относно сроковете, ще ти кажа две неща:
1. Съмнявам се единствения човек поддържащ мачовете (Мандора) да е въвеждал разпределение по-късно от петък на обяд. Дори мисля, че в 99% от случаите това става още в четвъртък между 21:00 и 23:59.
2. Припомни ми с какво точно ти някога си се нагърбил по организацията на ПМЛ? Не говоря за модераторстване (там е ясно) - кажи какво конструктивно си измислил, предложил, обсъждал? Не ме разбирай грешно - ще се радвам, ако паметта ми е слаба и избирателна. Това, поне за мен, ще оправдае постоянното ти недоволство - един вид: аз съм дал от себе си и затова имам изисквания. Нали?


Тоя пример дето го даваш с Резачките , ние сме го имали отдавна . Ся така се е случило с тях и за това рИвът . Като се случи с нас , на Резо му е през малкия . Толкова по първото .
Никой не го кара на Мандора да се прави на Исус Христос . Толкова и по тая точка .
Предлагал съм да помагам , но както посочих и на предходния ред , Мандора иска сам да върши всичко и за това нито го съжалявам , нито повече искам да помагам на някой .
Така че не разбирам къде точно ме вкара в тая сапунка . Аз изразих своето мнение .


Като се правиш на интересен, поне направи малко усилие да вникнеш в проблема, който се обсъжда, иначе както обикновено ставаш смешен.

Става въпрос за копиране на поста от грешното разпределение на капитана на домакините при вече въведено коректно разпределение в главната тема. Главните теми на всички мачове се актуализират в четвъртък през нощта, след изтичане на срока за служебен избор в 23:00. През годините има единични случаи, когато избор-мачове е въвеждан в петък.

Колкото до това, че си предлагал да помагаш, даже не искам да го коментирам. Дори едно ЛС не си спомням да си ми писал, може да си предлагал преди години на Мейджа. Единствения човек, който е предложил да помага в последните 4 години е Шифтъра, но по причини извън моя контрол той още няма права.


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   23.02.2019 17:57


Mandor написа:
Като се правиш на интересен, поне направи малко усилие да вникнеш в проблема, който се обсъжда, иначе както обикновено ставаш смешен.

Става въпрос за копиране на поста от грешното разпределение на капитана на домакините при вече въведено коректно разпределение в главната тема. Главните теми на всички мачове се актуализират в четвъртък през нощта, след изтичане на срока за служебен избор в 23:00. През годините има единични случаи, когато избор-мачове е въвеждан в петък.

Колкото до това, че си предлагал да помагаш, даже не искам да го коментирам. Дори едно ЛС не си спомням да си ми писал, може да си предлагал преди години на Мейджа. Единствения човек, който е предложил да помага в последните 4 години е Шифтъра, но по причини извън моя контрол той още няма права.


Алоооууууу я не ми се прави на много важен бе . За мен не си по важен от всеки един друг , с тая разлика , че ти се мислиш че си голямата работа .
Когато онази мишка си тръгна , предложихме (не само аз) да помогнем с каквото можем , но тогава се каза , че трябвало само пари да се съберат . Еми събрахме . Ся да те молим всяка седмица да ти помагаме ли ? Ако не можеш да се справяш кажи , ама недей се прави на голямата работа .
Чакал бил крайния срок . Ами не го чакай , няма нужда всички да чакаме заради някви заспи .

_________________
Изображение


 
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 4422
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   23.02.2019 18:08


Не споделях мнението на по-голямата част от хората тук за теб, ама много си тъп, честно. Ай със здраве.


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 24.07.2012 11:37
Мнения: 5591
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   23.02.2019 18:39


Mandor написа:
Не споделях мнението на по-голямата част от хората тук за теб, ама много си тъп, честно. Ай със здраве.

"
Ама ти си свикнал май всички да ти се кланят ? Не знам дали си мислиш , че вършиш много голяма работа , но да ти кажа аз мисля , че моята е много по важна . Въпреки "тъпата" схема този сезон , успявам да мотивирам отбора ми да играем .

_________________
Изображение


 
(Синята Лавина)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 22:24
Мнения: 579
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   09.03.2019 01:38


и какво ще правим с отмяната на дублирането на двойните ... има ли някакъв начин да извадим колко успешни вратарски избивки има на двойните мачове и какво съотношението на вкарани голове от 3-ни и двойни мачове?


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   09.03.2019 01:53


Честно казано не проумях изцяло пътя на логиката ти и защо ти трябват точно тези статистики, но идната седмица ще се опитам да намеря време да ги дръпна.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(The Thracian Orphics)
Аватар

Регистриран на: 06.06.2012 10:44
Мнения: 4950
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   09.03.2019 09:56


Капитано, едва ли статистиката ще помогне в случая... То има вратари, които избиват едната от двете дублирани и това изкривява. Особено пък, когато са спасили едната, ама другата е гол...

Мисля, че повече са за премахване на ограничението върху дублиране на двойни мачове - така че едно гласуване ще е достатъчно... Няма смисъл излишно да товарим Субхеро, според мен...

_________________
БЪДИ РАЗЛИЧЕН - БЪДИ ГРАМОТЕН...


 
(Extreme Zombies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 15:09
Мнения: 28599
Местоположение: Адът, казват е навсякъде около нас...
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   09.03.2019 11:39


досега не се е случвало да се връща веднъж променено правило в историята, а и в реала.
излезте изпод задниците си.
ако ще се връща дублирането на двойни мачове, то няма проблеми, но да се ограничи дублирането до максимум 2 дублажа на мач. :wave:


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 22.07.2012 13:22
Мнения: 3025
Местоположение: София
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   09.03.2019 11:49


Diavolo написа:
досега не се е случвало да се връща веднъж променено правило в историята, а и в реала.
излезте изпод задниците си.
ако ще се връща дублирането на двойни мачове, то няма проблеми, но да се ограничи дублирането до максимум 2 дублажа на мач. :wave:

Това предложение ми изглежда много по-резонно от сегашното правило - ако не друго, ще подсили тактическия елемент при решенията за дублиране. А защо не и да няма ограничение, но да се дава ПСУ за противника за всеки дубъл след втория (един вид играеш ва банк за много голове, но и увеличаваш риска да получиш гол - според мен ще е интересно в мачовете на директна елиминация).

_________________
Изображение


 
(Thug Slugs)
Аватар

Регистриран на: 15.07.2012 20:56
Мнения: 5070
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   09.03.2019 12:48


Мисля, че сегашното правило си е супер. Хем сме ограничили безразборните дублажи, хем е супер ясно - като мачът е троен имаш право да дублираш, като е двоен - не.


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   09.03.2019 13:04


falkenbach написа:
Мисля, че сегашното правило си е супер. Хем сме ограничили безразборните дублажи, хем е супер ясно - като мачът е троен имаш право да дублираш, като е двоен - не.
Абсолютно на същото мнение. Ако ще има ограничаване, то да е твърдо регламентирано по този начин. Ето ви ги четири дубъла!

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Underground)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 15:52
Мнения: 5468
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   09.03.2019 13:27


Diavolo написа:

ако ще се връща дублирането на двойни мачове, то няма проблеми, но да се ограничи дублирането до максимум 2 дублажа на мач. :wave:


Ама много бързо развя байрака :helpless: :dunno: :help:

_________________
https://varhove.info/
http://5kmrun.bg/

Изображение


 
WWW
(Синята Лавина)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 22:24
Мнения: 579
Отговори с цитат
Мнение  Re: Дискутирани промени за новия сезон   |   09.03.2019 21:43


ми 2 години играем със забрани за дублиране на двойните мачове. Всеки може да каже дали се чувства добре или не. Сега по мое наблюдение 90% от головете влизат от тройните мачове. Смятам че ограничаването на дублираните мачове ограби играта и тактически и емоционално и го казвам смело след два изиграни сезона. Смятам че играта трябва да е по-свободна и да толерира резултатността. С други думи да премахнем забраните за дублирането.


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 152 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг