Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 11.12.2018 15:17



Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
<> [S18W10 - 19.11/25.11.2018] ПМЛ 'A' лига + ПМЛ 'Б' лига (IX кръг)<> 
Автор Съобщение
(The Mummies)
Аватар

Регистриран на: 30.05.2012 12:53
Мнения: 3514
Отговори с цитат
Мнение  <> [S18W10 - 19.11/25.11.2018] ПМЛ 'A' лига + ПМЛ 'Б' лига (IX кръг)<>   |   19.11.2018 20:31




-S18W10- ПМЛ 'А' лига + ПМЛ 'Б' лига, IX кръг (19.11/25.11.2018)<>
ПМЛ 'А' лига (IX кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[18101001]THUG SLUGS - EXTREME ZOMBIES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18101002]THE MUMMIES - NEW MERSEY RAZORS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18101003]REAL GREEN - CRAZY BAND[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18101004]AIR FORCE - LES MOUSQUETAIRES[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18101005]THE THRACIAN ORPHICS - КРИВА НИВА[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————

ПМЛ 'Б' лига (IX кръг)
————————————————————————————————————————————————————————————
[18102006]VALIANT KNIGHTS - DUNE WARRIORS[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18102007]UNDERGROUND - DEMBA BOYZ[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
[18102008]THE GRIZZLIES - СИНЯТА ЛАВИНА[ПРОГНОЗИ] [СТАТИСТИКА И КОМЕНТАРИ]
————————————————————————————————————————————————————————————
<>


НОМИНИРАНИ ПОТОЦИ<>
10121 | Англия
10222 | Германия
10323 | Италия
10524 | Франция
10625 | Холандия
10726 | Англия-ІІ

20427 | Испания
20828 | Италия-ІІ
21029 | Испания-ІІ
21230 | Турция
21531 | Мексико
21632 | Белгия
21733 | Швейцария
21834 | Гърция
22035 | Бразилия
22136 | Норвегия
22237 | Австрия
22438 | Дания

32539 | Англия-ІІІ
32640 | Англия-ІV
32741 | Шотландия
33142 | Полша
33243 | Чехия
33344 | Сърбия


> Информация за потоците <
<>


НОМИНИРАНИ МАЧОВЕ<>
10121 | Англия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 10101 | Тотнъм - Челси
[Съб 17:00] 10102 | Манчестър Юнайтед - Кристъл Палас
[Съб 17:00] 10103 | Уест Хям - Манчестър Сити
[Съб 17:00] 10104 | Уотфорд - Ливърпул
[Нед 15:30] 10105 | Борнемут - Арсенал
[Съб 17:00] 10106 | Брайтън - Лестър
[Съб 17:00] 10107 | Евертън - Кардиф
[Нед 18:00] 10108 | Уулвърхямптън - Хъдърсфийлд
[Съб 17:00] 10109 | Фулъм - Саутхямптън

10222 | Германия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 16:30] 10201 | Херта Берлин - Хофенхайм
[Съб 16:30] 10202 | Байерн Мюнхен - Фортуна Дюселдорф
[Съб 16:30] 10203 | Майнц - Борусия Дортмунд
[Съб 19:30] 10204 | Шалке - Нюрнберг
[Съб 16:30] 10205 | Аугсбург - Айнтрахт Франкфурт
[Съб 16:30] 10206 | Волфсбург - РБ Лайпциг
[Нед 19:00] 10207 | Борусия Гладбах - Хановер
[Нед 16:30] 10208 | Фрайбург - Вердер Бремен

10323 | Италия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:00] 10301 | Лацио - Милан
[Нед 16:00] 10302 | Наполи - Киево
[Съб 16:00] 10303 | Удинезе - Рома
[Съб 19:00] 10304 | Ювентус - Спал
[Нед 21:30] 10305 | Дженоа - Сампдория
[Нед 16:00] 10306 | Болоня - Фиорентина
[Съб 21:30] 10307 | Интер - Фрозиноне
[Нед 16:00] 10308 | Емполи - Аталанта
[Нед 13:30] 10309 | Парма - Сасуоло

10524 | Франция
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 16:00] 10501 | Монпелие - Рен
[Нед 22:00] 10502 | Амиен - Марсилия
[Съб 21:00] 10503 | Дижон - Бордо
[Съб 21:00] 10504 | Каен - Монако
[Съб 18:00] 10505 | Пари Сен Жермен - Тулуза
[Съб 21:00] 10506 | Нант - Анже
[Нед 18:00] 10507 | Ница - Лил
[Съб 21:00] 10508 | Реймс - Гинган
[Съб 21:00] 10509 | Страсбург - Ним

10625 | Холандия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 21:45] 10601 | ПСВ Айндховен - Хееренвеен
[Съб 19:30] 10602 | НАК Бреда - Аякс
[Нед 15:30] 10603 | Фейенорд - Грьонинген
[Съб 19:30] 10604 | ПЕК Цволе - АДО Ден Хааг
[Нед 17:45] 10605 | ВВВ Венло - АЗ Алкмаар
[Нед 15:30] 10606 | Вилем ІІ - Витес
[Нед 15:30] 10607 | Утрехт - Де Граафшап
[Съб 21:45] 10608 | Фортуна Ситард - Хераклес
[Нед 13:15] 10609 | Еммен - Екселсиор Ротердам

10726 | Англия-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 10701 | Брентфорд - Мидълзбро
[Съб 17:00] 10702 | Суонзи - Норич
[Съб 17:00] 10703 | Сток Сити - Куинс ПР
[Съб 17:00] 10704 | Шефилд Уензди - Дарби Каунти
[Нед 14:00] 10705 | Астън Вила - Бирмингам
[Съб 17:00] 10706 | Лийдс - Бристол Сити
[Съб 17:00] 10707 | Милуол - Болтън
[Съб 17:00] 10708 | Престън - Блякбърн
[Съб 17:00] 10709 | Хъл Сити - Нотингам Форест
[Съб 17:00] 10710 | Уигън - Рединг


20427 | Испания
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 21:45] 20401 | Атлетико Мадрид - Барселона
[Нед 21:45] 20402 | Виляреал - Бетис
[Нед 19:30] 20403 | Еспаньол - Жирона
[Съб 17:15] 20404 | Валенсия - Райо Валекано
[Нед 13:00] 20405 | Атлетик Билбао - Хетафе
[Нед 17:15] 20406 | Севиля - Валядолид
[Съб 19:30] 20407 | Уеска - Леванте

20828 | Италия-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:00] 20801 | Беневенто - Перуджа
[Нед 16:00] 20802 | Специя - Фоджа
[Съб 16:00] 20803 | Унионе Венеция - Бреша
[Съб 16:00] 20804 | Ливорно - Читадела
[Съб 16:00] 20805 | Падова - Карпи
[Нед 16:00] 20806 | Пескара - Асколи
[Нед 22:00] 20807 | Лече - Кремонезе

21029 | Испания-ІІ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:00] 21001 | Ла Коруня - Осасуна
[Съб 21:30] 21002 | Кадис - Лас Палмас
[Нед 21:30] 21003 | Алкоркон - Сарагоса
[Нед 19:00] 21004 | Овиедо - Реус
[Нед 17:00] 21005 | Екстремадура - Малага
[Нед 13:00] 21006 | Майорка - Нумансия
[Съб 19:00] 21007 | Луго - Кордоба
[Нед 21:00] 21008 | Тенерифе - Райо Махадаонда

21230 | Турция
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 18:00] 21201 | Трабзонспор - Фенербахче
[Нед 18:00] 21202 | Касъмпаша - Малатияспор
[Съб 18:00] 21203 | Анкарагюджю - Бешикташ
[Нед 12:30] 21204 | Сивасспор - Ризеспор
[Нед 15:00] 21205 | Акхисар Беледие - Бурсаспор

21531 | Мексико
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 05:00] 21501 | Чивас Гуадалахара - УАНЛ Тигрес
[Нед 05:06] 21502 | Монтерей - Атлас
[Нед 03:00] 21503 | Клуб Америка - Веракрус
[Нед 20:00] 21504 | УНАМ Пумас - Сантос Лагуна
[Нед 03:00] 21505 | Пачука - Леон
[Нед 01:00] 21506 | Керетаро - Некакса

21632 | Белгия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:00] 21601 | Сент Трюиден - Андерлехт
[Нед 15:30] 21602 | АА Гент - Антверп
[Нед 21:00] 21603 | Локерен - Спортинг Шарльороа
[Съб 21:00] 21604 | Остенде - Кортрийк
[Съб 21:30] 21605 | РК Генк - Серкъл Брюж
[Съб 19:00] 21606 | Стандард Лиеж - Ойпен
[Съб 21:00] 21607 | Ваасланд Беверен - Eксел Мускрон

21733 | Швейцария
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 20:00] 21701 | Йънг Бойс - Лугано
[Нед 17:00] 21702 | Люцерн - Базел
[Нед 17:00] 21703 | Сион - Тюн
[Нед 17:00] 21704 | Грасхопърс - Санкт Гален
[Съб 20:00] 21705 | Ксамакс - Цюрих

21834 | Гърция
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:30] 21801 | ПАОК Солун - Ксанти
[Нед 19:00] 21802 | Атромитос - Олимпиакос Пирея
[Съб 19:00] 21803 | Панетоликос - АЕК Атина
[Съб 16:00] 21804 | Панатинайкос - Аполон Смирнис
[Нед 17:15] 21805 | ПАС Янина - Левадиакос
[Съб 17:15] 21806 | Астерас Триполис - Лариса
[Нед 19:30] 21807 | ОФИ Крит - Арис Солун

22035 | Бразилия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 23:00] 22001 | Коринтианс - Шапекоензе
[Нед 21:00] 22002 | Вашку да Гама - Палмейрас
[Нед 21:00] 22003 | Крузейро - Фламенго
[Нед 00:00] 22004 | Сантос - Атлетико Минейро
[Нед 21:00] 22005 | Витория Баия - Гремио
[Нед 23:00] 22006 | Америка Минейро - Баия
[Нед 23:00] 22007 | Ботафого - Парана
[Нед 21:00] 22008 | Атлетико Паранаензе - Сеара

22136 | Норвегия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 19:00] 22101 | Бран - Од БК
[Съб 19:00] 22102 | Стабек - Стрьомсгодсет
[Съб 19:00] 22103 | Тромсьо - Сарпсборг 08
[Съб 19:00] 22104 | Розенборг - Бодьо/Глимт
[Съб 19:00] 22105 | Сандефьорд - Молде
[Съб 19:00] 22106 | Лилестрьом - Кристиансунд
[Съб 19:00] 22107 | Волеренга - Ранхейм
[Съб 19:00] 22108 | Хаугесунд - Старт

22237 | Австрия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 15:30] 22201 | Алтах - Щурм Грац
[Съб 18:00] 22202 | Адмира Вакер - Аустрия Виена
[Съб 18:00] 22203 | Хартберг - РБ Залцбург
[Нед 18:00] 22204 | Рапид Виена - ЛАСК Линц
[Съб 18:00] 22205 | Волфсбергер - Матерсбург
[Нед 15:30] 22206 | Санкт Пьолтен - Вакер Инсбрук

22438 | Дания
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:00] 22401 | ФК Копенхаген - Мидтиланд
[Нед 15:00] 22402 | Нордселанд - Одензе
[Нед 17:00] 22403 | Сьондерийске - Брьондби
[Съб 17:00] 22404 | Хобро - Рандерс
[Нед 13:00] 22405 | Вендсисел - Есберг


32539 | Англия-ІІІ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 32501 | Брадфорд - Оксфорд Юнайтед
[Съб 17:00] 32502 | Уолсол - Съндърланд
[Съб 17:00] 32503 | АФК Уимбълдън - Саутенд
[Съб 17:00] 32504 | Чарлтън - Бристол Роувърс
[Съб 17:00] 32505 | Барнзли - Донкастър
[Съб 17:00] 32506 | Скънторп - Портсмут

32640 | Англия-ІV
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 32601 | Стивънидж - Милтън Кийнс Донс
[Съб 17:00] 32602 | Нортхямптън - Гримзби
[Съб 17:00] 32603 | Кeмбридж Юнайтед - Бери
[Съб 17:00] 32604 | Порт Вейл - Суиндън
[Съб 17:00] 32605 | Колчестър - Екзитър
[Съб 17:00] 32606 | Карлайл - Форест Грийн

32741 | Шотландия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 17:00] 32701 | Мъдъруел - Абърдийн
[Съб 17:00] 32702 | Сейнт Джонстън - Килмарнък
[Съб 17:00] 32703 | Хибърниън - Дънди ФК
[Съб 17:00] 32704 | Рейнджърс - Ливингстън
[Съб 17:00] 32705 | Сейнт Мирън - Хартс

33142 | Полша
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 19:00] 33101 | Лехия Гданск - Ягелония
[Нед 16:30] 33102 | Заглембе Люблин - Легия Варшава
[Съб 19:00] 33103 | Лех Познан - Висла Плок
[Съб 16:30] 33104 | Корона Келце - Гурник Забже
[Съб 21:30] 33105 | Краковия - Шльонск Вроцлав
[Нед 14:00] 33106 | Погон Шчечин - Легница

33243 | Чехия
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 18:00] 33201 | Спарта Прага - Яблонец
[Нед 16:00] 33202 | Сигма Оломоуц - Млада Болеслав
[Съб 18:00] 33203 | Злин - Опава
[Съб 18:00] 33204 | Баник Острава - Словачко
[Съб 18:00] 33205 | Бохемианс 1905 - Прибрам

33344 | Сърбия
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 20:00] 33301 | Раднички Ниш - Цървена звезда
[Нед 18:00] 33302 | Партизан - Динамо Вранйе
[Съб 17:00] 33303 | Напредак Крушевац - Мачва Шабац
[Съб 17:00] 33304 | Радник Сурдулица - Младост Лучани
[Съб 19:00] 33305 | Вождовац - Пролетер
[Съб 17:00] 33306 | Войводина - Земун


40000 | Поток ДУЗПИ
---------------------------------------------------------------------------
[Съб 18:00] 40901 | Анжи - Рубин (Русия)
[Съб 17:00] 41002 | Химнастик Тарагона - Алмерия (Испания-ІІ)
[Съб 17:30] 41403 | Локомотив Пловдив - Лудогорец (България)
[Съб 17:00] 42504 | Блякпул - Бъртън (Англия-ІІІ)
[Съб 17:00] 42505 | Плимут - Флийтууд (Англия-ІІІ)
[Съб 17:00] 42506 | Рочдейл - Акрингтън (Англия-ІІІ)
[Съб 17:00] 42607 | Моркамб - Нотс Каунти (Англия-ІV)
[Съб 17:00] 42608 | Кроули - Крю Александра (Англия-ІV)
[Съб 17:00] 42609 | Челтнъм - Нюпорт (Англия-ІV)
[Съб 17:00] 43510 | Ийстлий - Честърфийлд (Англия-V)
[Съб 17:00] 43511 | Барнет - Гейтсхед (Англия-V)
[Съб 17:00] 43512 | Доувър - Хартлипул (Англия-V)

50000 | Поток ПСУ
---------------------------------------------------------------------------
[Нед 15:30] 50901 | Краснодар - Арсенал Тула (Русия)
[Нед 18:00] 50902 | Зенит - Ростов (Русия)
[Нед 13:00] 50903 | Спартак Москва - Криля Советов (Русия)
[Нед 19:00] 51004 | Елче - Албасете (Испания-ІІ)
[Нед 14:30] 51105 | Динамо Дрезден - Инголщат (Германия-ІІ)
[Нед 14:30] 51106 | Ян Регенсбург - Санкт Паули (Германия-ІІ)
[Нед 14:30] 51107 | Хайденхайм - Падерборн (Германия-ІІ)
[Нед 15:00] 51408 | Берое - Верея (България)
[Нед 17:30] 51409 | Левски София - Ботев Враца (България)
[Нед 12:30] 51410 | Етър - Ботев Пловдив (България)
[Нед 23:00] 51911 | Годой Крус - Ривър Плейт (Аржентина)
[Нед 22:10] 51912 | Унион Санта Фе - Велес Сарсфийлд (Аржентина)
[Нед 22:10] 51913 | Сан Лоренсо - Уракан Валенсия (Аржентина)
[Нед 23:00] 52014 | Интернасионал - Флуминензе (Бразилия)
[Нед 15:45] 52315 | Бромапойкарна - Ескилстуна (Швеция-плейоф)
[Нед 20:30] 53616 | Поли Яши - Стяуа Букурещ (Румъния)
[Нед 17:30] 53617 | Волунтари - Виторул Костанца (Румъния)
[Нед 13:30] 53618 | Калараши - Херманщад Сибиу (Румъния)
[Нед 22:30] 53819 | Универсидад Чили - Депортeс Икике (Чили)
[Нед 22:30] 53820 | Универсидад Католика - О'Хигинс (Чили)
[Нед 22:30] 53821 | Унив. Консепсион - Сан Луис Кильота (Чили)
[Нед 16:00] 53922 | Хайдук Сплит - Славен Копривница (Хърватия)
[Нед 18:30] 53923 | Локомотива Загреб - Осиек (Хърватия)
[Нед 14:30] 54024 | Лудогорец II - Пирин Благоевград (България-ІІ)

<>


ОСНОВНИ ПРАВИЛА<>
УСЛОВИЯ за ИЗБОР НА ПОТОЦИ

-> Минимум четири сини потока в избора.
-> Максимум един червен поток в избора.
-> Отделен син поток може да се пуска в избора не повече от два пъти.
-> Отделен зелен или червен поток може да се пуска в избора не повече от веднъж.

СРОКОВЕ

- Краен срок за избор на потоци: сряда, 09:00 (краен срок за пускане на служебен избор на потоци: сряда, 11:00)
- Краен срок за избор на мачове: четвъртък, 21:00 (краен срок за пускане на служебен избор на мачове: четвъртък, 23:00)
- Мек срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 11:00
- Окончателен срок за пускане на нападателни прогнози: събота, 13:00
- Мек срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 16:00
- Окончателен срок за пускане на вратарски прогнози: събота, 21:00
- Краен срок за пускане на пряк свободни удари: събота, 24:00
- Краен срок за пускане на вратарски прогнози за пряк свободните удари: началният час на съответния мач за пряк свободен удар
<>


ПОЛЕЗНИ ФАЙЛОВЕ<>
» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО ПОСТОВЕ
» ОБЯСНИТЕЛНА ТЕМА ЗА РАБОТА С ФАЙЛА

» АВТОМАТИЗИРАН ФАЙЛ ЗА СЛУЖЕБНО РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ

Указания за ползване:

- Автоматизираният файл се актуализира по подобие на новия файл за разпределение по постове и не е нужно да бъде свалян всяка седмица наново.
- Номинираните потоци и мачове за кръга са нанесени в страница DRAFT.
- Вариантите за служебен избор-потоци излизат в страница LEAGUES.
- За мачове на неутрален терен има специално разпределение на потоците в отделна колонка. Според това, кой капитан не е пуснал такива, противниковият капитан избира потоци или от 1 до 4 или от 5 до 8.
- Вариантите за служебен избор-мачове излизат в страница MATCHES. Преди това трябва да се копира съответният избор-потоци в клетки B5:B12.
<>


Последна промяна SUBXERO на 21.11.2018 09:50, променена общо 2 пъти



 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 1 мнение ] 

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг