Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: 28.03.2024 13:14



Отговори на тема  [ 326 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Следваща
ППЛ 2018/2019 
Автор Съобщение
(Real Green)
Аватар

Регистриран на: 01.07.2012 08:22
Мнения: 3827
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   05.08.2018 07:31


Аз се ядосвам, че за пореден път съдиите ги подпират брутално. :ireful:
Закучи ли се мача - дузпа. Чак на коментаторите им става неудобно и се чудят какво да говорят, защото се вижда кристално, но от друга страна, не е правоверно и патриотично да се говори против каузата.
3 кръга - 3 подаръка за агите... Локото имаха късмет (3 греди и изпусната дузпа) и се раздадоха на терена, но в други мачове няма да е така. Ще ни е много трудно да ги бутнем...


Последна промяна Keanu на 05.08.2018 07:43, променена общо 1 път



 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   05.08.2018 13:04


Diavolo написа:
Дано не го махат Аутори, дано неустойката е голяма. :laugh: Никакъв градеж в отбора вече втори сезон подред.
Домус ага още едно такова отпадане за ШЛ и ще зареже отбора. Аз викам изобщо и да не се опитват повече. Доста се наиграха, време е за реалностите. В отбор без публика и традиции колкото и да наливаш никога нищо трайно в исторически план няма да постигнеш.

Абсолютно изчерпан състав, с евтини кръпки няма да стане. Като гледам Аутуори как се хихика след загубите, явно и на него му е обещано да селектира нов отбор, ама не се случва - явно присмеха е в следния нюанс: 2 млн неустойка за 2-3 месеца не е зле; или развръзвай кесията, не виждаш ли какви куце коне са останали?


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   20.08.2018 22:49


Витоша Бистрица мачка ! :laugh: Хайде тигри, вече сте в първата шестица, време е да се борите за медалите !

Иначе Локо Пд след лошия старт радва. За мен имат и не лоши играчи. Те и миналия сезон имаха, но тимът се разби. Ако се спрат скандалите там, да има пове1е спокойствие, нещата ще тръгнат.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.08.2018 07:42


albertz написа:
Витоша Бистрица мачка ! :laugh: Хайде тигри, вече сте в първата шестица, време е да се борите за медалите !

Иначе Локо Пд след лошия старт радва. За мен имат и не лоши играчи. Те и миналия сезон имаха, но тимът се разби. Ако се спрат скандалите там, да има пове1е спокойствие, нещата ще тръгнат.


По-принцип не ми се коментира БГ футбол, ама като спомена Бистрица - ти сериозно ли? Първо отбори тип Бистрица са срам и дърпат футбола ни много назад. Каква полза има българското първенство от отбори като Бистрица, Царско Село, Септември (ДИТ), Верея? Отбори еднодневки с 1 фен - собственика мутрафон, който си мери пишката с останалите и най-вероятно върти далавери всякакви на спокойствие без да притискан от когото и да е. И същата тая Бистрица с какво право е в А група след като миналата година нямаше победа в редовният сезон. Спечели 1 във втора фаза в последните кръгове, когато не се играеше за нищо и се спаси на баражите?! Е, такова малоумие няма никъде. Съжалявам ама няма как да ме радва такъв отбор.

Иначе Акрапа уцели факсата за БГ първенството. Залага на парк да бъс много успешно при куците нападения в България и така би и нас и Лудогорец. Лудогорец с късмет, а при нас издебнаха момента с Митко Илиев, който се върна от Полша и веднага си личи разликата. Разбира се там нещата няма как да не се объркат в един момент, защото начело е Мосю Круши, който няма как да не забърка някоя каша особено с великите си ръководители. Най-малкото ще забави пак 2-3 заплати и ония ще спрат да играят.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.08.2018 09:16


bai Momchil написа:
albertz написа:
Витоша Бистрица мачка ! :laugh: Хайде тигри, вече сте в първата шестица, време е да се борите за медалите !

Иначе Локо Пд след лошия старт радва. За мен имат и не лоши играчи. Те и миналия сезон имаха, но тимът се разби. Ако се спрат скандалите там, да има пове1е спокойствие, нещата ще тръгнат.


По-принцип не ми се коментира БГ футбол, ама като спомена Бистрица - ти сериозно ли? Първо отбори тип Бистрица са срам и дърпат футбола ни много назад. Каква полза има българското първенство от отбори като Бистрица, Царско Село, Септември (ДИТ), Верея? Отбори еднодневки с 1 фен - собственика мутрафон, който си мери пишката с останалите и най-вероятно върти далавери всякакви на спокойствие без да притискан от когото и да е. И същата тая Бистрица с какво право е в А група след като миналата година нямаше победа в редовният сезон. Спечели 1 във втора фаза в последните кръгове, когато не се играеше за нищо и се спаси на баражите?! Е, такова малоумие няма никъде. Съжалявам ама няма как да ме радва такъв отбор.

Иначе Акрапа уцели факсата за БГ първенството. Залага на парк да бъс много успешно при куците нападения в България и така би и нас и Лудогорец. Лудогорец с късмет, а при нас издебнаха момента с Митко Илиев, който се върна от Полша и веднага си личи разликата. Разбира се там нещата няма как да не се объркат в един момент, защото начело е Мосю Круши, който няма как да не забърка някоя каша особено с великите си ръководители. Най-малкото ще забави пак 2-3 заплати и ония ще спрат да играят.

Снощи загледах, така да се каже, като фон, последните 20 мин от "мача" на "тигрите". Ми те и двата отбора смешни, топката не могат да спрат! Такава селска история...
Септември трябваше да бъдат натрепани с 6-7:0, та да е ясно за какво иде реч. Имали били положения... според Жадното - бе тоя у небето ли е гледал- едно мелле и толкова.
Не виждам повече от 7-8 отбора, които някак си да се наричат "елит". Няма смисъл от мачове пред 100-200 човека.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   21.08.2018 12:38


Абсолютно. Това кеото става в БГ футбола е тотално безумие.

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 665
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.08.2018 08:39


Недейте, сега ще дойде мейджа да каже как трябва да са 16 отбора че имало футболни центрове.... за мен формата 10 отбора беше перфектен, ама с отпадащи два на 100% и един на бараж, така до последно с 4 места за европа, всеки или почти всеки ще играе за нещо, ясно е че ще има редене, балкани сме все пак ама това е единствения шанс за малко ред, а да и перуката да го няма естествено....ама поне да се почне от някъде.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.08.2018 08:58


gamen4o написа:
Недейте, сега ще дойде мейджа да каже как трябва да са 16 отбора че имало футболни центрове.... за мен формата 10 отбора беше перфектен, ама с отпадащи два на 100% и един на бараж, така до последно с 4 места за европа, всеки или почти всеки ще играе за нещо, ясно е че ще има редене, балкани сме все пак ама това е единствения шанс за малко ред, а да и перуката да го няма естествено....ама поне да се почне от някъде.

Ако не съм в голяма грешка, в Швейцария имаше система с 12 отбора, първите 8 играят плейоф, а последните 4 + първите 4 от долната група - плейаут.


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.08.2018 09:33


В грешка си. 10 отбора са, последният изпада директно, деветият играе бараж и няма сплит. Играят се 36 мача всеки срещу всеки по 2 пъти.

Иначе аз съм съгласен с Мейджъра - ако А група е с 16 отбора, ама отбори с традиции от големите градове, то това би било положително за нашият футбол. Лига обаче с ДИТ, Селото, Верея, Бистрица и т.н е абсолютно безсмислена и вредна.

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 665
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.08.2018 09:59


Е чакай малко, какво като си от голям футболен град като нямаш два лева да се прекръстиш, който има кинти и база ще игре, който няма да се оправя, това с немотията води до корупция...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 23.08.2012 08:02
Мнения: 10353
Местоположение: Augusta Vindelicorum
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.08.2018 10:06


gamen4o написа:
Е чакай малко, какво като си от голям футболен град като нямаш два лева да се прекръстиш, който има кинти и база ще игре, който няма да се оправя, това с немотията води до корупция...
И аз така мисля. Промяната трябва да настъпи в обратна посока. Центровете с традиции първо да намерят кинти и да се възродят, а с това ще дойде и възраждането на мъжките отбори. А когато се намножат и напират за елита със сериозни аргументи, промяната във формАта е най-лесната работа.

_________________
GREEN AND GOLD 'TIL THE CLUB IS SOLD!


 
(Крива Нива)
Аватар

Регистриран на: 20.05.2012 18:28
Мнения: 9586
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.08.2018 11:06


gamen4o написа:
Е чакай малко, какво като си от голям футболен град като нямаш два лева да се прекръстиш, който има кинти и база ще игре, който няма да се оправя, това с немотията води до корупция...


И каква е ползата от тия дето имат кинти и играят? Нула интерес, празни стадионни. То да не говорим и че нямат и стадиони и играят на националният. Въртят си тотото и схемите без да има никакъв натис, щото на никой не им пука за тях. Аз не виждам смисъл от тези отбори.

_________________
Изображение


 

Регистриран на: 06.01.2013 23:55
Мнения: 4091
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.08.2018 11:25


Витоша Бистрица поне си направиха стадион, а има тимове които не могат да домакинстват в собствения си град.
Иначе естествено с лека ирония отбелязах тяхната победа, но и винаги съм симпатизирал на тимове или личности, които не са долюбвани много от мнозинството. Природа.
За мен трябва да се намери начин всички тимове които имат амбиции и възможности да играят в елита.

Колкото до интереса като цяло у нас той е нисък. И качеството е ниско. Ако не са привържениците на тимове като Левски,ЦСКА, Локо Пд, Ботев Пд ще е още по-нисък.

Видяхме Лудогорец като играеше в турнирите в София и локацията беше удобна колко хора имаше, а в Разград не е така.
Ползата от този тим донякъде е клубният коефициент, но след като Домусчиев си тръгне не вярвам някой да инвестира там. Толкова години минаха един техен юноша не са изкарали, то няма и много българи, това не е нормално.

Както казах, целият футбол е ташак. Добре че има едно твърдо ядро, което не го интересува особено качеството, то постоянно ще е на трибуните.

_________________
http://cska.bg/index.php?main_page=index&cPath=65
https://cskavolley.com//


 
(Arlito)

Регистриран на: 20.08.2012 22:17
Мнения: 4911
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.08.2018 11:45


Аз пък мисля, че Лудогорец ще започнат да изкарват юноши. Всъщност не са минали толкова много години, те започнаха да развиват по-сериозно школата преди 4-5 години може би, така че е нормално тепърва да се вижда резултат. Мисля че бях писал някъде, за мен първият наистина сериозен футболист, който ще излезе от тяхната школа, е Доминик Янков, струва ми се че има много потенциал и очаквам да направи добра кариера (може и да не съм прав разбира се). Светльо Ковачев, който е под наем в Дунав, също никак не е лошо крило, над тоя Василев дето се махна и сега е в Берое нямам наблюдения, ама явно и той има качества щом го взеха. Така че почнаха да излизат момчета и предполагам няма да са единствените, с тия инвестиции които направиха, би трябвало да са все повече.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.08.2018 12:04


bai Momchil написа:
В грешка си. 10 отбора са, последният изпада директно, деветият играе бараж и няма сплит. Играят се 36 мача всеки срещу всеки по 2 пъти.

Не сега, затова писах "Имаха". Преди 5-6 години. И според мен е доста справедлива такава система. Ненормално е бараж между 7ия и 3ия... Значи клатиш си звънците 26 кръга, кюташ колко да не си капо, и после срещу слабаците се напнеш малко няма 10 мача и си на 1 мач от ЕКТ?
Пародията с оставането на Бистрица пък не подлежи на коментар...
Друг обаче е казуса с парите, доста отбори не желаят да играят в А група заради ножицата разходи-приходи! От ТВ-права нищо не се взима реално!


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.08.2018 12:06


spurs написа:
Аз пък мисля, че Лудогорец ще започнат да изкарват юноши. Всъщност не са минали толкова много години, те започнаха да развиват по-сериозно школата преди 4-5 години може би, така че е нормално тепърва да се вижда резултат. Мисля че бях писал някъде, за мен първият наистина сериозен футболист, който ще излезе от тяхната школа, е Доминик Янков, струва ми се че има много потенциал и очаквам да направи добра кариера (може и да не съм прав разбира се). Светльо Ковачев, който е под наем в Дунав, също никак не е лошо крило, над тоя Василев дето се махна и сега е в Берое нямам наблюдения, ама явно и той има качества щом го взеха. Така че почнаха да излизат момчета и предполагам няма да са единствените, с тия инвестиции които направиха, би трябвало да са все повече.

Като гледам как са с дублиращия отбор...


 
(The Grizzlies)
Аватар

Регистриран на: 05.06.2012 17:22
Мнения: 11791
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   22.08.2018 13:14


bai Momchil написа:
gamen4o написа:
Е чакай малко, какво като си от голям футболен град като нямаш два лева да се прекръстиш, който има кинти и база ще игре, който няма да се оправя, това с немотията води до корупция...


И каква е ползата от тия дето имат кинти и играят? Нула интерес, празни стадионни. То да не говорим и че нямат и стадиони и играят на националният. Въртят си тотото и схемите без да има никакъв натис, щото на никой не им пука за тях. Аз не виждам смисъл от тези отбори.


Не мисля, че гамена защитава ГМО-тата, а просто твърди, че освен тях, отборите от центрове без пари също нямат място в т.нар. ППЛ. Подкрепям подобна теза.

_________________
Изображение


 
(Demba Boyz)

Регистриран на: 16.07.2012 12:27
Мнения: 665
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   23.08.2018 09:12


Естествено, че не харесвам проекти тип царско село/септември/бистрица направени за тото, там ползата е школата защото се развиват професионално от това което са ми казвали, но те имат кинти те играят. Каква е ползата от някой голям футболен град с фенове, да се напъне общината една година да даде някой лев, да играят в А ама като нямат кинти играчите да почнат да редят мачове, да изпаднат и после пак търси пари, като цяло порочен кръг. То проблема идва от цялостното състояние на държавата, пари от БГ футбол може да вадиш само ако си като домуса да ти върже в европа 2-3 пъти и да раздвижиш парите, или като ганчев с добра скаутска мрежа и евтини чернилки + добра школа от която да вадиш по един двама играчи и да ги шиткаш за милиони, второто го прави венци само с школата ама там изискванията са по малки от феновете, а и феновете са малко. Другото е някой на доброволни начала или да му се даде бизнес да развива да си прави добра печалба и да отделя стредства от това за отбора, ама това става с полит протекция и е пак временен вариант (въпреки че боко си се държи в БГ и ще се държи още дълго според мен с тази вяла конкурценция).

п.п. Вандоме аз само едно ГМО подкрепям, други НЕ припознавам :laugh:


 
(Red or Dead)

Регистриран на: 18.08.2012 14:00
Мнения: 6511
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   23.08.2018 16:05


Този Васчук ли е какъв е, заслужава един мощен КЗЛ наживо. ЦСКА е по-добър от Левски и тази година.


 

Регистриран на: 13.07.2012 14:59
Мнения: 3689
Отговори с цитат
Мнение  Re: ППЛ 2018/2019   |   23.08.2018 21:47


tonzos_justice написа:
Този Васчук ли е какъв е, заслужава един мощен КЗЛ наживо. ЦСКА е по-добър от Левски и тази година.

Ше има тупаници... естонски! Не се напрягай, отпусни. :music:


 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 326 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Хостинг